Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) lugosi válasza pzstm (#294) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Megnéztem, a 32-es 250 a tréfia marktban.

(#302) pzstm válasza lugosi (#301) üzenetére


pzstm
titán

szánalmas.hu :U :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#303) pzstm


pzstm
titán

Report: Microsoft Launching 8-inch Surface RT Device In June For US$249-299

Érdekes lenne, ha builden ezt osztogatnák már :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#304) bon válasza pzstm (#303) üzenetére


bon
őstag

Jó lenne

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#305) joebacsi


joebacsi
csendes tag

surface pro-t lehet tapizni valahol itthon?

(#306) FLx válasza joebacsi (#305) üzenetére


FLx
addikt

Mivel nem lehet kapni, ezért boltban nem nagyon, Ha találsz valakit akinek van, max úgy. Amúgy külsőre nagyon hasonló mint, a sima, csak vastagabb meg nehezebb.

[ Szerkesztve ]

(#307) danilla


danilla
őstag

(#308) Воланд válasza danilla (#307) üzenetére


Воланд
titán

ha hatrahajtod a touch covert, akkor az nem takarja el a kamerat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#309) danilla válasza Воланд (#308) üzenetére


danilla
őstag

Tényleg :K

https://twitch.tv/ddplayzone

(#310) pzstm


pzstm
titán

nah most már lehet róla beszélni:
Outlook 2013 RT coming to Surface RT – and more

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#311) pzstm


pzstm
titán

Surface billentyűzet frissítés

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#312) pzstm


pzstm
titán

Microsoft planning improved Surface RT with Qualcomm processor

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#313) Khelben


Khelben
nagyúr

Üdv, a Surface RT tud egyszerre kezelni bluetoothos egeret és billentyűzetet? Feleségemnek veszek egyet netezgetni viszont az érintős billentyűzet (touch coverrel adják) szerintem nem fog bejönni neki.

(#314) pzstm válasza Khelben (#313) üzenetére


pzstm
titán

szerintem igen,bár egyszerre nem volt még lehetőségem próbálni. Twitteren kérdezz rá, tuti válaszolnak (Surfacet és @MicrosoftHelps-et rakd bele)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#315) Rower válasza Воланд (#308) üzenetére


Rower
csendes tag

félig kitakarja, RT esetében.

(#316) pzstm


pzstm
titán

;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#317) n_gery


n_gery
csendes tag

Van egy eladó Surface Pro 128 GB-os készülékem.
Ajándékba kaptam, de nekem nem tetszik. Angol töltője van, de az átalakítót is adom hozzá.
Az árat megbeszéljük, érdeklődni privátban.

(#318) NGA válasza n_gery (#317) üzenetére


NGA
addikt

Istenem, ha ennyi pénzem lenne, azonnal megvenném.

(#319) Khelben válasza Khelben (#313) üzenetére


Khelben
nagyúr

Na nekem is megérkezett az RT. Első benyomások jók, az asszonynak is tetszik. Meglepően jól használható az érintős billentyűzet, azt hittem, az egyből megy a kukába, ehhez képest valószínűleg azt fogja használni hozzá. Kicsit lassabb, mint egy notebook (oldalbetöltések pl), de persze tabletként kell kezelni és akkor nincs gond vele. Érdekes, hogy a microsoftos wireless egeret simán kezeli, de az ugyancsak ms billentyűzetet nem ismeri fel.
Szóval konyhai gépnek netezgetni, facebookozni, gyerekeknek játszani jó lesz, főleg miután sikerült flasht is varázsolni rá és megy az egyszervolt.hu :)

(#320) pzstm válasza Khelben (#319) üzenetére


pzstm
titán

flash alapból engedélyezve van ha minden update fent van;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#321) Khelben válasza pzstm (#320) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem még nem volt fenn minden, valószínűleg azért nem ment. Valami kompatibilitási listába kellett betenni és úgy lett flash. De aztán a Store-ban találtam elég jó játékokat, szóval az egyszervolt már nem is játszik :)

(#322) Crytek


Crytek
veterán

Nincs valami lista azokról a játékokról amik pc-sek és futnak a Surface-en is?

De van :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#323) pzstm


pzstm
titán

Elég kellemes árak már ezek:

Surface RT 32GB - $349.99
Surface RT 64GB - $449.99
Surface RT 32GB with Touch Cover - $449.99
Surface RT 64GB with Touch Cover - $549.99

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#324) bon válasza pzstm (#323) üzenetére


bon
őstag

Pro árai csökkenhetnének októberre.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#325) NGA


NGA
addikt

(#326) FLx válasza NGA (#325) üzenetére


FLx
addikt

Ezt mennyire nem értem, se MS-nál se almánál. Ki akar ilyen kacatot felvenni egy normális óra helyett?

(#327) Dave™


Dave™
nagyúr

A tegnapi nap szert tettem egy 64GB-os RT-re touch coverrel, vadi újan, innen a fórumról. A 99 ezer Ft szerintem baráti ár volt érte, eddig minden nagyon tetszik, bár még szoknom kell pár dolgot. Pl. a csempék átrakosgatása elég nehézkesen megy, először le kell húznom kicsit, aztán lehet oldalra? Illetve a dropboxban sehogy sem tudok rájönni, hogyan lehet letölteni egy filet, csak megnyitni sikerült (RT-s alkalmazás). Ha ebben tudna valaki segíteni, azt megköszönném!

(#328) FLx válasza Dave™ (#327) üzenetére


FLx
addikt

Dropbox app nem tud fájlt letölteni, amúgy ha már Surface akkor ott a Skydrive, 8.1-ben teljesen integrált.

(#329) Dave™ válasza FLx (#328) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ez rendben van, szeretem meg használom is a SkyDrive-ot, de a cégnél dropboxot használunk, tehát nekem erre kell megoldás. Ott a webes felület, tudom, de reméltem, hogy az app is tudja valahogy. Akkor majd talán ha fejlesztenek rajta még egy kicsit. A SkyDrive alkalmazás is le tudja menteni a fileokat, nem lehet az olyan nehéz... :)

(#330) pzstm válasza Dave™ (#329) üzenetére


pzstm
titán

de a cégnél dropboxot használunk

Reméljük IT audit nem mostanában lesz felétek ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#331) FLx válasza pzstm (#330) üzenetére


FLx
addikt

Majd behazudják, hogy céges doksit sose raknak fel. :D :D

(#332) Dave™ válasza pzstm (#330) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem mondtam, hogy mire használjuk és milyen céllal...

(#333) Dave™


Dave™
nagyúr

Használattal előnis jött pár kérdés: nektek is csinál máha olyat, hogy akadozik a zenelejátszás? Használat közben, véletlenszerűen. Ritkán ugyan, de van, hogy nem reagál a start gomb mefnyomására - illetve rezeg egyet, de nem ugrik a startra.

(#334) FLx válasza Dave™ (#333) üzenetére


FLx
addikt

Aham, előfordul. :) Meg olyan is van, hogy tapizásra nem reagál a kijelző, illetve az alkalmazás betöltése után még nem lehet semmit sem csinálni az alkalmazásban egy pár másodpercig. Gyerekbetegségek ezek, következő generációval talán kinövi. :)

(#335) Dave™ válasza FLx (#334) üzenetére


Dave™
nagyúr

Utánaolvasgattam hátha lehet gyorsítani kicsit, mert azért sokszor érezni belassultnak. Kiderült, hogy igen, méghozzá számottevő mértékben: lásd ez a videó.

Van pár olyan dolog, amit már megtettem, pl. az eléggé értelmetlen (ARM-en...) defender kikapcsolása, a logolás/hibajelentés kikapcsolása stb. Egyelőre még nem ennyire gyors, de érezhetően javult a dolog. Hidegindítással érezhetően lassabb, de miután már el voltak indítva az appok, jelentősen gyorsabb. Van más is, akinek van ilyen vagy hasonló tippje?

(#336) pzstm


pzstm
titán

As for the next Surface? The device is currently in testing and will feature ‘typical improvements’ which is likely a spec bump. Internal response to the next gen Surface has been positive

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#337) bon válasza pzstm (#336) üzenetére


bon
őstag

Jöhene már néhány hivatalos info az új Surface-ről.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#338) pzstm


pzstm
titán

kicsit más megközelítésből:
On the bright side: Last 6 mo. MS sold more Surface tablets than Nintendo sold Wii U's :))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#339) bon válasza pzstm (#338) üzenetére


bon
őstag

:D

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#340) pzstm


pzstm
titán

[link]

Tessenek igényelni, hogy kishazánkban is legyen Surface :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#341) fluidpwn


fluidpwn
tag

Erősen gondolkozok egy Surface Pro vásárlásán. Ha lenne valaki aki rendelkezik/rendelkezett ilyen készülékkel és válaszolna pár kérdésemre azt megköszönném. :) (privát)

(#342) FLx válasza fluidpwn (#341) üzenetére


FLx
addikt

Nekem volt több is. :D

(#343) Blaise válasza fluidpwn (#341) üzenetére


Blaise
veterán

Kérdezd meg itt a topicban :)

(#344) fluidpwn válasza Blaise (#343) üzenetére


fluidpwn
tag

Eddig nem igazán érdekelt a Surface (Pro), de a napokban valahogy eszembe jutott és elkezdtem olvasgatni róla. Eddigiek alapján akár egy 3in1 gép is lehet (asztali, notebook, tablet).

Az elképzelésem a következő lenne:
-Ha asztali gépként szeretném használni akkor lerakom az asztalomra, kihajtom a támaszt, rákötöm a monitort (display port), rácsatlakozok a BT billentyűzet és egeremmel. (?)
-Ha hordozni szeretném akkor pedig magától értetődő.

Első sorban az érdekelne, hogy monitorra kötve, FullHD felbontásban mennyire lenne használható/stabil a gép. Illustrator, Photoshop és egyéb alapvető dolgokra kellene. Film, játék nem érdekel.

A másik pedig a Windows 8 jelenlegi állapota. Mennyire stabil, igényes, használható, praktikus?

Ami miatt megfogott a gép az egyértelműen a 3in1 funkció (elképzelésem szerint) és nyomásérzékenység.
Ami nagyon taszít az az OS. Úgy érzem nagy csalódás lenne OS X ről Windows-ra váltani és csak bánnám az egészet. Ez az egyetlen dolog tart vissza és a fent említett stabilitás/használhatóság kérdése.

Gondolom lassan jönnek új Surface-k új generációs Intel procikkal amit egyértelműen ki kellene várni és a W8.1-et is érdemes lenne.

Olvastam, utánajártam, de érdekelne konkrét tapasztalat is.

(#345) FLx válasza fluidpwn (#344) üzenetére


FLx
addikt

Mivel mini displayport van rajta, ezért még FullHD felbontás felett is tökéletes külső monitoron. Ezzel alapból nem lenne baj, csak a DPI ugye nem lehet különböző a külső és az integrált kijelzőn. Elvileg a 8.1 ezt megoldja majd. Ami miatt én többet is eladtam már belőle, az a felbontás. Ekkora kijelzőn borzalom a FullHD, semmit nem látni rajta, ha DPI-t növelsz, akkor meg szétcsúsznak az alkalmazások. Sajnos közelében sem jár a Windows ilyen téren az OS X-nek. Amúgy a performancia nagyon brutál, bőven meghaladja egy átlagos üzleti gép teljesítményét is. A kijelző hibátlan, van olyan, mint egy retina display, továbbá a tollal való használat borzasztóan kényelmes. Van remény, hogy lesz Haswell procis belőle, de még semmi sem biztos. Jelen állapotában 4-5 órát bír az akksi, nem tudom pontosan mennyit segít ezen majd az új proci. Egy viszont biztos, én nem tudtam 3 in 1-nek használni, de még kettőnek se.

(#346) fluidpwn válasza FLx (#345) üzenetére


fluidpwn
tag

Kösz a választ. Így akkor hanyagolnám is. A Microsoft Microsoft marad, hiába akarok optimistán állni hozzá.

Jobb lenne véleményt alkotni saját tapasztalat alapján, de hát miért is lehetne itthon kapni/kipróbálni valahol. Így olyan ez az egész mint egy kisérleti eszköz. :S

(#347) FLx válasza fluidpwn (#346) üzenetére


FLx
addikt

Na ja, én is csak az MS Store-ban tudtam nyomkodni fél órát, aztán megvettem. Kell 1-2 hét használat, hogy az ember kiismerje. Mondanám, hogy megmutatom, de már a másodikat is eladtam két hete.

(#348) NGA válasza fluidpwn (#344) üzenetére


NGA
addikt

(#349) danilla


danilla
őstag

Már csak pár nap :DD

https://twitch.tv/ddplayzone

(#350) pzstm válasza danilla (#349) üzenetére


pzstm
titán

ezt tuti ide? ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.