Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) Dave™ válasza legiaap (#1746) üzenetére


Dave™
nagyúr

Csak az egyik céleszköz, a másik meg hibrid, de sokkal inkább ultrabook a hardverét és a szolgáltatásait tekintve, mint tablet, még ha úgy is néz ki és használható természetesen tabletként is. A kérdés egyszerű: szükséged van-e egy ilyen hibrid, univerzális eszközre, vagy inkább használsz külön tabletet és laptopot.

(#1752) pzstm válasza ArsenalF (#1749) üzenetére


pzstm
titán

Az akksis dolog az durva, vagy csak az én kezeim között nem tapasztaltam.ilyet az Air-el...11orat is nagyon visszafogva tudtam kicsakarni belőle...de ez mindegy is.

Sokkal inkabb munka és laptop és kisebb reszben tablet.....tabletkent 2 oranal tovább nem nagyon hasznaltam, 12" mar nagy tud lenni hosszabb ideig;)

Pro az profibb hasznalatra van, egy Office meg aprópénz ahhoz kepest, Pláne O365kent;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1753) legiaap válasza pzstm (#1752) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt az apró pénzt ne igen hangoztasd ha lehet. Mindig mindenki ezzel jön, mert ha van arra pénzem, hogy megvegyek egy ilyet akkor mi az a kis pénz. De számít. Ezer más dologra lehet azt fordítani. Azt, hogy ingyen office nincs előtelepítve rá, meg továbbra is (nem akarok megsérteni senkit csak magamban duzzogok) szánalmas. Főleg úgy, hogy ez is tablet akár hogyan is nézem. Miért?
Mert úgy reklámozzák, meg mondjuk a windows logó is oldalt van, ergo álló helyzetben logo az a logo.
Képesek tabletekre kiadni ingyen, de a saját drága cuccukhoz nem. És akkor csodálkoznak, hogy nem úgy megy az eladás ahogy azt várták.
Ettől független jó kütyü, de a fentiek alapján nem hiszem, hogy veszek. Inkább Air 2-lesz majd. Itt is ott is kompromisszumot kell kötnöm.
Azért köszönöm a segítségetek.
:R

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1754) pzstm válasza legiaap (#1753) üzenetére


pzstm
titán

jah nem úgy gondoltam, azt akartam kifejezni, hogy ők gondolják így, sorry ha félreérthető voltam, no offense egy pillanatig sem :R

tudom nem érint mint fogyasztót, de iPad és Droidra már több API van mint a fiatal WinRT-re, így Win10-ig nem lesz modern appos Office kiadva, viszont szeretnék ha minél többen Ő termékeiket használnák, s emiatt van az, hogy kiadták iOS-ra és droidra

ha nem kellene munkára tablet és szemtelenül olcsón adnának egy AIR-t, akkor könnyedén tudnék váltani, muiután outlook.com kezelés, OneDrive és Office is van rá, könnyedén tudnék úgymond költözni

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1755) Gusztáv válasza legiaap (#1750) üzenetére


Gusztáv
addikt

A két Officenak tudásban köze nincs egymáshoz. Az iPados/Androidos verzió tudását hozza a böngészőből futtatható Office, ami ingyenes. A Surface 3 Pro-ra meg normál asztali Office megy, és ugyanazok a licencelési feltételek vonatkoznak rá, mint egy normál számítógépre. A Surface RT / Surface 2 gépeken egy speciális verzió fut, ami sokkal közelebb áll az asztalihoz, mint a mobil változathoz (csak nincs makro, meg Outlook). A te felhasználói szokásaiddal szerintem kár Surface Pro 3-at venni, az előnyeit nem használod ki, míg a hátrányait minden nap érzeni fogod.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#1756) pzstm válasza Gusztáv (#1755) üzenetére


pzstm
titán

outlook van már másfél éve rá, az RT-re is ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1757) Gusztáv válasza pzstm (#1756) üzenetére


Gusztáv
addikt

És tényleg, ott van lent a tálcán :DD, . Hát ez nekem eddig fel sem tűnt, mondjuk én elvagyok a Posta appal.

Laci

(#1758) bon


bon
őstag

Nem tudjátok, hogy a surface gariztatását lehet e magyar nyelven intézni? Úgy néz ki megpusztult a touch cover 2-öm, ki be kapcsolgat ha megy akkor láthatóan vibrál a világítása és nem érzékel semmit. Stabilan csak úgy műkődik ha lógatom a levegőben.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1759) pzstm válasza bon (#1758) üzenetére


pzstm
titán

Magyar supportnal nem, online support megoldja. Osztrak akar....es kuldtek anno ismerosnek Budapestre is futárt;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1760) ArsenalF válasza pzstm (#1759) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Nekem az ALT szokott beragadni. Mennyi idő egy ilyen gariztatás? Angliában vásároltat is meglehet próbálni az osztrákokkal?

(#1761) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Amerikában vásárolt Surface gariztatható európában?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1762) bon válasza ArsenalF (#1760) üzenetére


bon
őstag

Én a billentyűzetet vettem Angliából, remélem intézhető lesz itthonról. Ha nem akkor küldhetem vissza a kereskedőnek.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1763) ArsenalF válasza bon (#1762) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Én is csak azt, a gépet USA-ból. Majd számolj be hogy mi sikerült.

(#1764) pzstm válasza =WiNTeR= (#1761) üzenetére


pzstm
titán

billentyázetet cseréltek volna már nekem de találtam firmware-t. Üzleti kiküldetésben vagyok itt, USA-ban vásároltam a gépet. Mondták 5-8 nap a billentyú csere :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1765) Dave™ válasza pzstm (#1764) üzenetére


Dave™
nagyúr

Azért kicsit örülök, hogy touch coverem van, azokkal még nem láttam problémát, de type coverből az ebay is tele van olyannal, ahol némelyik billentyű nem működik. Az itteni statisztika sem bíztató. Persze ha garis akkor nem akkora gond.

(#1766) pzstm válasza Dave™ (#1765) üzenetére


pzstm
titán

az úriember is touch coverről beszélt, csak a ámsodik generációsról. Type Cover2 hibátlanul tette nálam a dolgát, és új gazdánál is ilyen. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1767) Dave™ válasza pzstm (#1766) üzenetére


Dave™
nagyúr

És tényleg, benéztem.

(#1768) Berzso


Berzso
tag

Surface Pro3 vásárlás előtt állok, valószínűleg az i7 256GB modell lenne, viszont van egy-két kérdésem hozzátok.
1./ A felbontást én egy kicsit nagynak érzem a kijelző méretéhez képest. Böngészésnél vagy e-mailek olvasásnál kicsik a karakterek... A win 8.1-en belül ugye tudjuk a betűméretet növelni, illetve a felbontást változtatni (viszont akkor nem lesz a felbontás nativ). Ti ezt hogy állítjátok be, illetve hogy éltek együtt ezzel a felbontás/karakter problémával?
2./ Tabletként használva, akár ölben tartva - több órás használatot követően a melegedés elfogadható szinten marad?
3./ Surface Pro 3-at, a tollal nem lehet bekapcsolni jegyzetelésre.Telepíteni kell ezt a frissítést (Quick-Note Taking Ecperience), de állítólag ez sem oldja meg a problémát - van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata?
4./ A Micro SD bővítésnél kezeli a 128 GB-ot, vagy csak a 64-et?
Előre is köszönöm a segítséget!!

[ Szerkesztve ]

(#1769) Dave™ válasza Berzso (#1768) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem fontold meg az i5/256-os modellt, mert az i7 nem sokkal erősebb és a throttling miatt úgysem feltétlen tudod kihasználni a pluszt, cserébe drágább.

(#1770) Berzso válasza Dave™ (#1769) üzenetére


Berzso
tag

Igen, már én is gondoltam rá - igazad lehet :) A többi kérdéssel kapcsolatban van tapasztalatod?

(#1771) pzstm válasza Berzso (#1768) üzenetére


pzstm
titán

1, nem állítottam semmit felbontáson és nekem teljesen jó, szóval passzolom

2, hideg marad, hacsak nem aktív, prociterhelő appokat esetleg benchmarkokat futtatsz. Bár forró akkor sem lesz, bőven elfogadható még akkoris

3, Sleepben simán be lehet kapcsolni és kezdeni jegyzetelni. Full kikapcsolt állapotban nem, nem is akartam sosem :)

4, 128-at kezeli

i5/256GB-os modellem van 8GB rammal ugyebár. Videót nem vágok ugyan, de azon kívül elég sok mindent csinálok, megeszi reggeli a bivalylaptopokat is :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1772) Berzso válasza pzstm (#1771) üzenetére


Berzso
tag

Lehet, kell egy olvasószemüveg már :U Nem, nem futtatnék ilyen appokat, táblaként csak levelezés, böngészés és egyebek, ebben az esetben gondolom a ventilátor is csendben marad. Type Cover-el használom majd én is komolyabb dolgokra, egészen biztos vagyok benne, hogy a videó vágás is simán megy rajta. Köszönöm a válaszaidat

(#1773) Dave™ válasza Berzso (#1770) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem sima Pro van, tehát a többit passzolom, de a közelemben most felmerült a kérdés (i5/i7 256GB) és látatlanban nem győzött meg az i7-es variáns, főleg a potecniális throttling miatt.

(#1774) Berzso válasza Dave™ (#1773) üzenetére


Berzso
tag

OK, billenek az i5 felé :R

(#1775) =WiNTeR= válasza Berzso (#1774) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Terhelés alatt már az i5 se tud megmaradni a TDP keretében throttling nélkül, nemhogy az i7.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1776) Berzso válasza pzstm (#1707) üzenetére


Berzso
tag

Ha jól olvastam a topikban, Te itt vetted a magyar billentyűzetet, xoomstore?

(#1777) pzstm válasza Berzso (#1776) üzenetére


pzstm
titán

én Bostonban vettem, szerencsére nem magyar, hanem angol billem van :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1778) Berzso válasza =WiNTeR= (#1775) üzenetére


Berzso
tag

Akkor biztosan az i5 lesz, teljesen felesleges az i7 5-10 %-os gyorsulása miatt jelentősen drágább árat kifizetni.

(#1779) Berzso válasza pzstm (#1777) üzenetére


Berzso
tag

Már csak azért gondoltam, mert hogy belinkelted ezt a Hu bill. fotót annak idején..

[ Szerkesztve ]

(#1780) pzstm válasza Berzso (#1779) üzenetére


pzstm
titán

azért, hogy létezik ilyen ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1781) Berzso


Berzso
tag

Vásárolt már valaki itthon az xoomstore-ban?? tapasztalat? Lehet, egyszerűbb kimenni Ausztriába és megvenni....

(#1782) Dave™ válasza Berzso (#1781) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha nem is egyszerűbb, olcsóbb külföldről. Viszont a cyberport.de szállít hozzánk is és jó árai vannak.

(#1783) pzstm válasza Dave™ (#1782) üzenetére


pzstm
titán

25-30 eur a szállítás ja, van üzletük Bécsben is, h valaki úgyis kirándulna egyet esetleg.

FIGYELEM: szokatlanul kedvesek és segítőkészk, ne tessék meglepődni ezen, ha valaki személyesen vásárolna :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1784) Berzso válasza Dave™ (#1782) üzenetére


Berzso
tag

thx, ezt nem ismertem-nézem!

(#1785) bon


bon
őstag

Egy kis helyzetjelentés a billentyűzet meghibásodásomról. A myservice.surface.com oldalon bejeletettem a hibát, kértem szervízelést. Készült egy elszállítási igény, ups címkével. Másnap kértem csomagfelvételt az ups-től. Tegnap már Németországban a küldési címen volt. Várom a visszaérkezését.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1786) pzstm válasza bon (#1785) üzenetére


pzstm
titán

tehát kishazánkból szállították a cuccot? simán eljött érte UPS? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1787) ricsip válasza pzstm (#1786) üzenetére


ricsip
addikt

Nekem is, igen. For free.

De erről már írtam itt 1-1,5 hónapja.

-

(#1788) pzstm válasza ricsip (#1787) üzenetére


pzstm
titán

bocsi, lehet átsiklottam felette, vagy már öregszem :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1789) bon válasza pzstm (#1786) üzenetére


bon
őstag

Igen, és ingyen.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1790) RaiDan


RaiDan
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne, hogy a surface pro 3-am (i5 128gb) nagyon sokszor melegszik fel egyszerű böngészés vagy akár youtube (720p) közben. A ventilátor szinte maxon, a jobb felső sarok hátul pedig nagyon forró. A Windows Update szerint a rendszer naprakész... Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#1791) RaiDan válasza RaiDan (#1790) üzenetére


RaiDan
csendes tag

Közben kiderült, hogy a Google Chrome volt a felelős. Feltettem egy mérőprogramot és a proci folyamatosan 2,6-2,8 Ghz körül volt, a hőmérséklet pedig a 80 fokot is elérte. Az Internet Explorer-nél ezek a számok 0,8-1,0 Ghz és 43 fok...

(#1792) pzstm válasza RaiDan (#1791) üzenetére


pzstm
titán

Google Chrome esetében már múltkor is kimutatták, hogy egy órát alaphangon tudsz bukni üzemidőn, IE-hez képest. Nekem Pro3-n semmilyen más böngészőm nincs fent jűlius eleje óta. Soha, semmi bajom nem volt vele. Lassan meg jön amúgyis az IE12-es ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1793) pinceajto


pinceajto
csendes tag

Sziasztok!
Közeljövőben tervezek átvenni egy Pro 1.generációsat.
Mivel nincs hozzá billentyűzet tudnátok adni tippet honnan és mennyiért tudok hozzá szerezni (A google nem nagyon dobál magyar linkeket)

Előre is köszi.

(#1794) =WiNTeR= válasza pinceajto (#1793) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

ebay-ről veszi mindenki, akit csak ismerek.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1795) bon válasza pinceajto (#1793) üzenetére


bon
őstag

game.co.uk oldalt nézd meg.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1796) bon


bon
őstag

Megjött a cserebillentyűzet. gyors és korrekt garis ügyintézés volt.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1797) cofon


cofon
csendes tag

sziasztok
azt szeretném kérdezni, hogy a surface pro 3-ast magyarországon garanciába javítják-e
meg a garancia , mivel ilyen papírt nem kapott a lányom, internetes regisztráció útján érvényesíthető??????

(#1798) FLx válasza cofon (#1797) üzenetére


FLx
addikt

Kéne tudni honnan származik. Hivatalosan nincsen rá itthon garancia, de ha minden igaz az európai központból kiküldik a DHL-t érte, ha elromlana.

(#1799) bon válasza cofon (#1797) üzenetére


bon
őstag

Külföldön garizzák, myservice.surface.com-on bejelented és jönni fog a futár érte.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1800) Berzso


Berzso
tag

Van-e valakinek tudomása, hogy bekerül a Surfaceba az Intel Core M http://prohardver.hu/hir/itt_a_4_5_wattos_intel_core_m.html processzora?? vagy marad az i5, i7.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.