Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) BobTail


BobTail
őstag

Azt lehet tudni, hogy most csak készülék bejelentés lesz, vagy esetleg az RT-t is érintő újdonságokra is lehet számítani? :U

(#1352) =WiNTeR= válasza BobTail (#1351) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Az előzetes hírek alapján csak egy ~12"-os Surface Pro-t fognak bemutatni.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1353) WinPho válasza pzstm (#1350) üzenetére


WinPho
senior tag

Jé, pont meghozták a pizzát. :P ;]

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1354) pzstm válasza WinPho (#1353) üzenetére


pzstm
titán

:C :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1355) BobTail


BobTail
őstag

Biztos jó lehet a Microsoft nagyvezérnek előadás közben ezt látni az első sorban... :U

(#1356) =WiNTeR= válasza BobTail (#1355) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Egyébként miért Macbook-kot használ szinte az összes újságíró? De most komolyan kérdezem, milyen ultimate előnnyel rendelelkezik, főleg ha csak gépelgetnek ott az ölükben :DDD

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1357) legiaap válasza BobTail (#1355) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hogy merészelték beengedni őket... :P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1358) ldave válasza =WiNTeR= (#1356) üzenetére


ldave
félisten

Az InDesign régen nem csak OS X-en ment? Lehet amiatt, megszokás.

A Slime draws near! Command?

(#1359) pzstm válasza BobTail (#1355) üzenetére


pzstm
titán

nem véletlen ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1360) WinPho válasza BobTail (#1355) üzenetére


WinPho
senior tag

Most be is szólt nekik Panos. ;] (Jól írtam a nevét? Nem igazán hallottam.)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1361) emvy válasza =WiNTeR= (#1356) üzenetére


emvy
nagyúr

A Macbook Air tenyleg jo laptop, es ujsagiroi korokben sokkal nepszerubb, egyszeruen mindig is divatos volt.

while (!sleep) sheep++;

(#1362) pzstm


pzstm
titán

iPad userek 96%-a laptoptulaj is ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1363) emvy válasza pzstm (#1362) üzenetére


emvy
nagyúr

Nem egy Macbookot es egy iPad Airt emelt meg?

Szerk.: kiszerkesztetted, amire valaszoltam :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#1364) pzstm válasza emvy (#1363) üzenetére


pzstm
titán

jóvanna..fél szemmel nézem csak...korrigáltam is :B :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1365) WinPho


WinPho
senior tag

Wáááá, ez nagyon jó! :C (Amikor megláttam az oldali Windows gombot egy pillanatra megállt a szívem.)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1366) pzstm


pzstm
titán

megvettek kilóra :C

Megyek előrendelni :C

Kickstand istenibb lett mint valaha, új Type Cover is jónak tűnik. Este igyekszem újranézni, most rohanok

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1367) WinPho


WinPho
senior tag

Ez a "súlyos" dolog tipikus MS húzás. :C Köcsög, de jó! :DDD

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1368) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Az akku időről mondtak valamit?

(#1369) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Hát gyerekek, egy 16:9-es 11,6-os SP3-nak jobban örültem volna

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1370) emvy válasza =WiNTeR= (#1369) üzenetére


emvy
nagyúr

A 3:2 a legeslegjobb az egeszben. De ugy messze. :)

while (!sleep) sheep++;

(#1371) pzstm válasza emvy (#1370) üzenetére


pzstm
titán

Holnaptól pre-order...megkívántam a Wiener schnitzelt :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1372) bon


bon
őstag

Nagyon tetszik a Surface pro 3, jól láttam, hogy új töltőcsatija van? Mintha keskenyebb lenne mint a régi.
Úgy láttam az új office-t használták a bemutató során.

[ Szerkesztve ]

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1373) pzstm


pzstm
titán

nincs háttérvilágítás a billentyűn...(amit amúgy energiatakarékosságból megértek, de gondoltam felhozom mint egyetlen negatívum, mert valahol bele akartam kötni :D))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1374) WinPho


WinPho
senior tag

Mennyit is kóstál? :B Lusta vagyok kikeresni.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1375) =WiNTeR= válasza WinPho (#1374) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

799USD az i3-as, 999 az i5 és az i7-esek 1500 fölött lesznek.

(#1368) ArsenalF: 9 óra webböngészést bír elvileg.

[ Szerkesztve ]

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1376) bon válasza pzstm (#1373) üzenetére


bon
őstag

Touch cover 3 nem volt, vagy csak én maradtam le?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1377) pzstm válasza bon (#1376) üzenetére


pzstm
titán

ehhez olyan nem dukál ;)

amúgy szerintem Coverrel 1300 EUR környékére várható...ahhoz képest hogy fél éve nézek magamnak normális ultrabookot és 5kilóért sem volt, aztán lett volna Sony majd lehúzták a rolót....egyre gyanúsabb hogy ez befutó lesz....s addig még eldöntöm, hogy eladósorba kerül-e a jelenlegi Surface2

tényleg más lett a töltő...hmmm

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1378) Citation válasza =WiNTeR= (#1356) üzenetére


Citation
újonc

Mert gusztustalan mód megbízható, stabil és fürge jószágok. Valamint, ha valamit a budiban kitalálsz, s elkezded a fonodon írni, akkor bármely' Almádon legyen az Pad, Mac ugyan onnan fojtathatod mindennemű plusz állítgatás, pepecselgetés nélkül. + még száz-száz egyéb.

A barinőm pont újságíró, és kezd a M$ rendszerekből elegük lenni. Csak most kezdtek átállni, de már hatalmas az Alma szerelem.

(#1379) pzstm válasza Citation (#1378) üzenetére


pzstm
titán

"Valamint, ha valamit a budiban kitalálsz, s elkezded a fonodon írni, akkor bármely' Almádon legyen az Pad, Mac ugyan onnan fojtathatod mindennemű plusz állítgatás, pepecselgetés nélkül."

Ne már...ilyen tuti nem létezik....szerintem ezt csak szeretné ha így működne....

Nekem is a Surface2 halálra fagy rendszeresen...állandóan szétfagy...lehet szétnézek iPadek köztt. Köszi a tippet

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1380) legiaap válasza pzstm (#1379) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pedig van. Úgy hívják Pages/Numbers/Keynote appok. Plusz a böngésző is ilyen. Elkezdek böngészni iPhone-on és folytatom iPad-en vag Mac-en. Ez az iCloud funkció.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1381) pzstm válasza legiaap (#1380) üzenetére


pzstm
titán

sajnálom, hogy nem ment át az irónia :B

csupán arra akartam célozni hogy én is mindezt teszem csak MS-es környezetben ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1382) Citation válasza pzstm (#1379) üzenetére


Citation
újonc

Én meg végre egy olyan Tabletre vágyom, mely futtatja a régi Wines játékaimat, uram bocsá a BHeroest. Tudom lehetetlent kérek, de ezt mondták pár éve is, mikor a tőzsdei kereskedő rendszert szerettem volna grafikonostól, mindenestől egy táblán látni. Ma már adott :)

Hogy a Surface fagy-e azt nem tom. Itthon a legöregebb Alma másfél éves, de még nem volt újra indítva. Számomra, aki a Windowst az XT-k kora óta nyüstölöm. Döbbenet!

De a BH-t végre nagyon szeretném zsebből futtatni, s az csak Windowst eszik :)

(#1383) pzstm válasza Citation (#1382) üzenetére


pzstm
titán

elég nagy baj az ha nem volt másfél éve újraindítva.Néhány frissítés tuti várakozhat ;)

(nem fogod elhinni de tabletet és laptopot is havonta egyzer restartolok, azon a bizonyos kedden ;))

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1384) WinPho válasza Citation (#1382) üzenetére


WinPho
senior tag

Arra a célra megfelel egy Atomos tábla is, nem? :)

(#1383) pzstm : szerintem ezt nem számolta bele. :)

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#1385) emvy válasza legiaap (#1380) üzenetére


emvy
nagyúr

Az iCloud a harom nagy kozul a leggyengebb cloud service, messze. A Google Drive meg az Onedrive is merfoldekkel elorebb vannak, es az Apple-nek sose ment jol a cloud (valszeg nem is fog...).

while (!sleep) sheep++;

(#1386) legiaap válasza pzstm (#1381) üzenetére


legiaap
nagyúr

Gyanus is volt a hsz, mikor tele vagy microsoft termékekkel.
Behúztál a csőbe.
:)

emvy: Ezért is használom csak backupra. Arra tökéletes.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1387) emvy válasza Citation (#1382) üzenetére


emvy
nagyúr

> Itthon a legöregebb Alma másfél éves, de még nem volt újra indítva.

LOL

while (!sleep) sheep++;

(#1388) FLx válasza emvy (#1385) üzenetére


FLx
addikt

Én almákat használok MS felhővel, legtutibb. :D

(#1389) bon válasza pzstm (#1377) üzenetére


bon
őstag

Érdekes töltő.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1390) NGA válasza Citation (#1378) üzenetére


NGA
addikt

Érdekes, én pont ugyanezt csinálom a Lumia 520+Surface+Sony Vaio-n

Azaz ha a telefonon irok valamit az Onenote-ben, azt folytatom bármelyik eszközön, ami éppen a kezembe kerül. Ha böngészek otthon, azt ugyanúgy folytatom a WP-s mobilon (8.1 van fent), és a Surface-n is, ami a melóhelyemen mindig mellettem van a privát elérésemhez.

És mindehhez fel sem kellett semmit telepíteni. Ezt az MS is így tudja alapból.

(#1391) pzstm


pzstm
titán

A Pro 3 coveren is van háttérvilágítás a billentyűn :C

Újra keresnem kell valamit, amibe beleköthetek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1392) Blyan válasza pzstm (#1391) üzenetére


Blyan
félisten

Csak a touch-cson, nem?

Én tudok indokot, idehaza nem forgalmazzák. :P

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1393) pzstm válasza Blyan (#1392) üzenetére


pzstm
titán

Pro3 esetében Type cover only van ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1394) Blyan válasza pzstm (#1393) üzenetére


Blyan
félisten

Zsír, akkor is marad az idehaza lófasz. :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1395) Blyan válasza pzstm (#1393) üzenetére


Blyan
félisten

Bár sosem használtam, de a Type Cover 2 nem világításos?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1396) pzstm válasza Blyan (#1395) üzenetére


pzstm
titán

dede, és ezért is fájt volna nekem lemondani erről a feature-ről, mert imádom. Csak tegnap ez nem volt kiemelve, és írásban sem nagyon volt a surface blogon erről szó :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1397) Blyan válasza pzstm (#1396) üzenetére


Blyan
félisten

Jah, hát nem sok értelme lett volna elhagyni. :D Csak úgy írtál róla, mintha mennyi plusz energiát nyelve be, ezért azt hittem eddig nem is volt. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1398) Blyan


Blyan
félisten

A Pronak van vezetékes (usb) billentyűzet támogatása? Gondolom igen...

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1399) pzstm válasza Blyan (#1397) üzenetére


pzstm
titán

15 perccel kevesebb bír a Surface2 háttérvilágítással kb...max 20...no persze ez a 10-12órás üzemidőnél nem olyan nagy tétel :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1400) joebacsi válasza pzstm (#1391) üzenetére


joebacsi
csendes tag

Én sajnos találtam: még mindig nincs Kensington lock :(
Az mondjuk különösen tetszik, hogy a Win+Shift+S rákerült a toll gombjára :)

Azt látjuk valahol, hogy hova kerül ez az új duci toll, mikor nincs használva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.