Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Dave™ válasza garambe (#1299) üzenetére


Dave™
nagyúr

Én szabadon használom töltőről, mindig tölt, semmit sem mozog a helyén a csatlakozó. Surface RT, ha ez számít.

Bon: a wd40 pont nem erre való, hanem "sikosításra" :) Amire te gondolsz, az inkább a kontakt spray lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1302) bendzso válasza garambe (#1299) üzenetére


bendzso
senior tag

Nekem is volt egyszer ilyen, én körömlakklemosóval áttöröltem, és azóta jó.

(#1303) bon válasza Dave™ (#1301) üzenetére


bon
őstag

Idézet a WD40 flakonjáról: "WD-40 Univerzális kenő, védő, kontaktjavító és tisztító" "Kiszorítja a nedvességet, párát, javít az elektromos érintkezések minőségén..."

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1304) Dave™ válasza bon (#1303) üzenetére


Dave™
nagyúr

Akkor igaz a hír, miszerint mindenre jó :)

(#1305) garambe válasza bon (#1303) üzenetére


garambe
tag

Koszi szepen, vmelyik modszert akkor kiprobalom.

Amugy most szorakozok vele, hogy csak pdf olvasas kozben mennyit bir. Tegnap 5 59percet birt igy. Vki tesztelte mar igy? Azok a 7-8 orak viszont meg mindig hihetetlenek szamomra amit par cikk meg teszt allit.

(#1306) FLx válasza garambe (#1305) üzenetére


FLx
addikt

Milyen verzió? Első gen RT? Az kb. 6-7 órát szokott bírni, második gen az már 8-9 körül.

(#1307) garambe válasza FLx (#1306) üzenetére


garambe
tag

Surface pro 1gen

(#1308) FLx válasza garambe (#1307) üzenetére


FLx
addikt

Akkor az még tuti jó, ha annyit bír. :)

(#1309) garambe válasza FLx (#1308) üzenetére


garambe
tag

Azt csak úgy bírta, hogy repülő mód, fényerő 20%-on (mondjuk amúgy se használom magasabban) és előadás anyagokat olvastam szóval ki se léptem kb a pdf olvasóból. Pár külföldi oldal ír h akár 7-8 órát is bír. Na arra lennék kíváncsi, hogy azt mégis hogy?

(#1310) FLx válasza garambe (#1309) üzenetére


FLx
addikt

Sehogy, ezek a tesztek semmire nem jók.

(#1311) garambe válasza FLx (#1310) üzenetére


garambe
tag

Elég érdekesek az biztos.

(#1312) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Sziasztok!

Pár napja csatlakoztam én is a Surface tulajok táborába, egy első generációs Surface RT-vel. Nem igazán akartam tabletet venni, de ez is kihagyhatatlan ajánlatnak tűnt :) (Bár nem annyira mint a 2-es 150 fontért :) Mondjuk itt az volt az igazi meglepetés, hogy egy kollégámon keresztül jutottam hozzá, mikor rákérdeztem, akkor annyit mondott, úgy tudja nincs hozzá cover ... rendeltem is egy touch covert gyorsan ... majd jött a meglepetés ... volt hozzá cover :) Most van 2 :) )

Első körben egy tanács: MESSZE kerülni a WD40-et!!!!! Lehet hogy magasabb feszültségek esetén jó valamire, de kisfeszültségek esetén vagy adatkapcsolatnál többet árt mint használ! A WD40 egy víztaszító kenőanyag, nem pedig contact spray! (Arról nem is beszélve,hogy mivel kenőanyag, egy filmréteget képez, amibe beleragad a por ...)

Valamint lenne pár kérdésem is:

- ki szerettem volna próbálni a VLC-t, de nem tudtam feltelepíteni, mindig hibaüzenetet kaptam. Netes kutakodásom eredménye az lett, hogy azért mert hiányzott neki egy frissítés ... közben feltelpült az is, csak sikertelnül ... Leszedtem, most viszont a Windows Update nem ajánlja fel újra. Van erre valami megoldás?

Ha nem sikerül megoldanom, akkor pedig jó Media Player programot keresnék, ami kezel feliratokat, valamint valami Torrent klinest, ami tud streamelni és háttérben letölteni.

Torrex Pro-t és Torrent RT-t próbálgatom, de a a Torrex kicst soknak tűnik 1850-ért ... RT-nél pedig gyanús, hogy nem megy a háttérben való letöltés.

Magát a kütyüt imádom eddig, az otthoni ökoszisztembe is beleillik (Win8 pc, XBOX, WP8 :) ) csak most próbálom belakni rendesen.

Előre is köszönöm!

Dummy

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#1313) bon


bon
őstag

A töltő csatlakozoról kérdeznék, hogy másnak is sőtétebb a középső láb a surface-en?

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1314) NGA válasza DummyBoy (#1312) üzenetére


NGA
addikt

VLC nincs RT-re.

Nem elado a touch cover?

[ Szerkesztve ]

(#1315) garambe válasza bon (#1313) üzenetére


garambe
tag

Nálam mindegyik ugyan olyan színű.

(#1316) DummyBoy válasza NGA (#1314) üzenetére


DummyBoy
senior tag

De, az :)

Pontosabban az lesz, amint hazaérek :) (külföldön vagyok ... ezért sincs még a hardveraprón :) )

Kék, ha érdekel, dobj egy privátot, és küldök pár képet, valamint egyezkedhetünk :)

VLC-nél én sem láttam az ARM-ot megjelölve, de ettől még olvastam, hogy megy ...

Valamint ettől függetlenül érdekelne miért nem mennek fel a frissítések ... meg természetesen az applikációk is :)

@bon: Nekem is egyszínű minden pin.

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#1317) Fighting válasza DummyBoy (#1312) üzenetére


Fighting
csendes tag

Nekem a mobileHD vált be filmnézéshez.

Play like a champion today

(#1318) DummyBoy válasza Fighting (#1317) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Köszi, kipróbálom!

Life is shor...

(#1319) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Használ valaki dynadockot?

(#1320) pzstm


pzstm
titán

Surface Mini bejelentés várható

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1321) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv!

Még egy kérdés: Használ valaki MATT kijelzővédő (Vagy akár bármilyet) fóliát a Surface-en? Tudom, hogy GG, de irgalmatlan ujjlenyomatmágnes, anno az N900-amon volt MATT fólia, és az nagyon jó volt, de nem tudom, érdemes lehet-e erre is beszerezni.

Előre is köszi!

Life is shor...

(#1322) ArsenalF válasza DummyBoy (#1321) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Épp hétvégén rendeltem a neten egyet. Majd ha megjött beszámolok róla.

(#1323) garambe válasza DummyBoy (#1321) üzenetére


garambe
tag

Szia!

Nekem jelenleg is az van rajta.

[link]

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Tényleg nem tükröződik. Egyből fel is raktam rá. Elvileg a toll is karcolhatja, meg nagyon tükröződik enélkül. Érdemes beszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#1324) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Gorilla Glass, nehéz (nagyon!) megkarcolni, csak magával a tollal biztos nem, viszont a GG sem tud a porral és a finom homokszemcsékkel mit kezdeni, azok összekarcolhatják, ha a toll alá kerülnek.

(Nekem GG-os telefonom van, haveroknak szoktam karcolászni, kulccsal, késsel, ez külön jó mikor profi késes emberkékkel kerül össze az emberfia, az nem karcolja meg, viszont a homokszemcse simán összekaristolja ...)

Én most német amazonon nézelődök, hasonlót kerestem, nekem is leginkább a tükröződés és az ujjlenyomatok ellen kellene :)

Köszi szépen!

Life is shor...

(#1325) robi12ster


robi12ster
tag

Sziasztok. Szert tettem egy Michrosoft surfeca 64gb ra.Valaki tud erről amgépről olyanokat, hogy lehet e rajta androidot futtatni, vagy android appokat. Vagy olyat tud e hogy exe fájlokat futtatni rajta, vagy hasonló okosságokat.
Köszi.

(#1326) bon válasza robi12ster (#1325) üzenetére


bon
őstag

Használd a rajta lévő Windows-t jobb mint az android. Csak az áruházban lévő alkalmazásokat lehet telepíteni és futtatni.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1327) robi12ster válasza bon (#1326) üzenetére


robi12ster
tag

És az exe fájlok?

(#1328) =WiNTeR= válasza robi12ster (#1325) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Amiket felsoroltál, azokra mind képes a Surface PRO (bluestacks az androidhoz, az exe meg nyílvánvaló), a sima Surface-ekre csak az áruházból lehet appokat telepíteni, esetleg ha jailbreakelt, akkor ARM-re lefordított exe-ket nem hivatalos úton.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#1329) joebacsi válasza DummyBoy (#1312) üzenetére


joebacsi
csendes tag

Hello Dummy!
A pro jobban viszi a bf-et :)

(#1330) DummyBoy válasza joebacsi (#1329) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Azt elhiszem, csak nem egy árkategória a kettő xD

Üdv! Rég hallottam felőled :)

Megy a Pro-n valamelyik BF?

Öszintén meglepett mennyire jó a kis RT :) Külföldön vagyok, itt a hotelben jelenleg az a multimédia center + a kevésbé erőforrásigényes dolgokat ezen csinálom, szóval imádom ...

2 dolog hiányzik a teljes boldogságomhoz ... otthonhagytam az xbox kontrolleremet, pedig ha itt lenne, akkor tudnék a TV-n játszani, valamint jó lenne ha tudnám valahogyan WP-ről távirányítani, akkor nem kellene felkelni az ágyból, ha másik filmet szeretnék nézni xD Vagy mondjuk dzsátubira váltani xD

Life is shor...

(#1331) NGA válasza DummyBoy (#1330) üzenetére


NGA
addikt

teamviewer?

(#1332) robi12ster válasza =WiNTeR= (#1328) üzenetére


robi12ster
tag

nekem sima surface van. azon windows8.1rt van

(#1333) Dave™ válasza robi12ster (#1332) üzenetére


Dave™
nagyúr

De ha ezt tudod, akkor miért kérded, hogy exe-t futtat-e, vagy androdiot? Utóbbira még legalább lenne elvi lehetőség, de ahhoz ugye minimum jailbreakeltnek kellene lennie, az pedig nagyon ingoványos talaj.

(#1334) robi12ster válasza Dave™ (#1333) üzenetére


robi12ster
tag

Az mit jelent?

(#1335) robi12ster válasza robi12ster (#1334) üzenetére


robi12ster
tag

Valaki jailbreak -elt már. Segitséget szeretnék kérni. Nekem ujraindításnál ezt írja ki:ERROR: The system was unable to find the specified registry key or value.
Waiting for uptime to reach two minutes

(#1336) Blyan


Blyan
félisten

Szvsz jó ajánlat, ha valakinek éppen ez kell... [link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1337) NGA


NGA
addikt

Két napja használom a Touch Cover-t, és nagyon bejött nekem. El nem tudom képzelni miért is vettem ipadot régebben.

(#1338) pzstm


pzstm
titán

Surface bejelentés(ek) május 20-án

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1339) Lall


Lall
veterán

Jött pár update. Kicsit gyorsult a rendszer, áruház változott (még átlathatóbb) és sokkal gyorsabban töltődik be (legalábbis úgy érzem).

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#1340) Dave™


Dave™
nagyúr

Feltettem 125%-ra a nagyítást az ie-ben, és így sokkal jobban tetszik. Egyetlen "gondom" van a Surface RT-vel, ez pedig a felbontás, ezért olyan 30-40 centire használom általában. Közelről ugye nem túl szép a betűk rajzolata a böngészőben alapból, 125%-on viszont már sokkal finomabb, plusz ha távolabb rakom így is jól látom, és még szebb a kép. Ha mást is zavar a felbontás, javaslom ezt a módszert, így nem pixeles a kép :) Még egy plusz hozadék, hogy így rendszerint pont kitölti a hasznos tartalom a képernyőt, nem kell zoomolgatni, kézreáll.

(#1341) legiaap


legiaap
nagyúr

Amennyiben ez igaz akkor nem leyz olcsóbb az új Surface... :U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1342) bon válasza legiaap (#1341) üzenetére


bon
őstag

Sajnos eddig se volt az.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#1343) pzstm válasza legiaap (#1341) üzenetére


pzstm
titán

adná isten hogy így lenne, és tényleg 12-13"-os méretben. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1344) legiaap válasza pzstm (#1343) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem egy iPad vagy iPad mini méretben tökéletes lenne ja és ha az ára fele ennyi lenni.
:)
De ilyen sosem lesz úgy hogy marad álom szintjén.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1345) pzstm válasza legiaap (#1344) üzenetére


pzstm
titán

Surface mini is lesz a Pro3-n kívül (ha az lesz egyáltalán)

Sőt alapvetően a mini ami borítékolható ez csak pletyka

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1346) ldave


ldave
félisten

Youtube nálatok okés? Utóbbi időben ha meg akarok nézni egy videót, akkor gyakran ez a kép fogad:

Hiába frissítek vagy bármi, ez az izé marad.

A Slime draws near! Command?

(#1347) pzstm válasza ldave (#1346) üzenetére


pzstm
titán

utóbbi napokban csomószor csinálta...vagy két napig...tracking protection-t kikapcsolva javult meg nálam :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1348) pzstm


pzstm
titán

Úgy fest mégsem lesz ma Surface Mini.

[link]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1349) Dave™ válasza ldave (#1346) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mivel gyötrelem a youtube böngészőből több okból is a Surface-en, én metrotube-ot használok. Azzal semmi gond.

(#1350) pzstm


pzstm
titán

Akik olyan szerencsések hogy ma délután ötkor már nem dolgoznak, azok itt követhetik élőben a Surface bejelentést
http://www.microsoft.com/en-us/news/press/2014/may14/05-20webcast.aspx

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.