Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) pzstm


pzstm
titán

mobil.HD media player

fizetős de tán elég jófajta a cucc

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#452) pzstm


pzstm
titán

nah akkor most már publikus úgy gondolom

A Surface 2-ről csak annyit tudtunk meg, hogy az új Microsoft tabletek már Magyarországon is kaphatóak lesznek, de a piaci bevezetés idejéről semmit nem mondott a vállalat hazai vezetője.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#453) bon válasza pzstm (#452) üzenetére


bon
őstag

Jó hír, de én jövő évnél hamarabb nem számítanék rá és tuti méreg drága lesz.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#454) NGA válasza pzstm (#451) üzenetére


NGA
addikt

Baromi jó. Külső hdd-ről hibátlanul viszi a fullHD-t

(#455) pzstm válasza NGA (#454) üzenetére


pzstm
titán

Szerintem akar microSD-rol is;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#456) Gusztáv válasza bon (#453) üzenetére


Gusztáv
addikt

Sajnos én is ettől tartok, addigra kinő a szakállam :( . Ezért is vettem sima Surface-t a végén.

Laci

(#457) NGA


NGA
addikt

Ma az explorer megkergült. A facebook csak mobil oldalként jön be, és ha sikerül nem mobilként behozni, akkor folyamatosan arra hivatkozik, hogy a javascriptet kapcsoljam be. De be van kapcsolva. Másnál volt már ilyen?

(#458) pzstm válasza NGA (#457) üzenetére


pzstm
titán

Mi a fene..engem is átdpb mobilra de még a desktop IE is....nem mobil be sem jön...

Ez inkább fb kergülés

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#459) NGA válasza pzstm (#458) üzenetére


NGA
addikt

Köszi, megijedtem, hogy valamit elbaxtam. Egyébként napról napra több érdekességet fedezek fel. Pl azt, hogy eltünt a Message app. Mit használtok FB üzenetkezelésre? Nekem nem jelzi ha jött.

(#460) pzstm válasza NGA (#459) üzenetére


pzstm
titán

messaging app Preview-val tűnt el és RTM-ben sme lesz 8.1 esetében.
Skype modern verziója meg még nem kezeli, reméljük a néhány héten belül érkező FB app megoldást ad erre...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#461) Dave™ válasza NGA (#459) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha esetleg outlook.com-os emailt használsz, ott lehet fb chatelni is. Átmeneti megoldásként :)

(#462) NGA válasza Dave™ (#461) üzenetére


NGA
addikt

live.com-os van. Ott hol lehet?

(#463) Dave™ válasza NGA (#462) üzenetére


Dave™
nagyúr

outlook.com-ról lépj be a címeddel (hotmaillel tuti lehet, gondolom live-os címmel is), és miután beléptél, jobb fent lesz egy smiley ikon, ott. Persze társítani kell a facebook profillal, de nekem WP miatt ez adott :)

(#464) bendzso


bendzso
senior tag

Sziasztok!

Tervezek egy Surface Prot, a garancia hogy működik ebben az esetben? A hírek szerint lesz itthon is Microsoft Store, ott tudom majd érvényesíteni? Vagy ahol vettem, oda kell majd visszaküldeni?

[ Szerkesztve ]

(#465) pzstm válasza bendzso (#464) üzenetére


pzstm
titán

hivatalosan Surface esetében a garancia abban az országban érvényes ahol vetted. Itthon MS Store? hol olvastad? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#466) bendzso válasza pzstm (#465) üzenetére


bendzso
senior tag

Ebben a cikkben olvastam, hogy lehet majd itthon is kapni a Surface 2-t, ehhez meg elengedhetetlen, hogy legyen az adott országban Microsoft Store, vagy helytelen a következtetés? :B

Garancia: tehát akkor USA-ba kell visszaküldeni.... Hát kellemetlen, kár, hogy nem lehet pl. Németországba. Egyébként volt valakinek már szervizes tapasztalata/olvasott ilyen sztorit? Mert én nem, és ez biztató! :K

(#467) pzstm válasza bendzso (#466) üzenetére


pzstm
titán

megoldhatják kizárólag viszonteladói partnerekkel, meg elég ha online store van, az meg most is van, csak Surface épp nincs benne :DDD (szoftverek csak) [link]

A vicc az, hogy az ausztriában vásárolt Surface-t sem lehet németbe küldeni...

Egy emberről olvastam USA-ban, hogy a type coveren az egyik billel volt valami baja....ismerősi körben senkinek nem volt hála az égnek semmi baja. Nekem is lassan egy éves a kicsike és hibátlan (kopp-kopp)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#468) FLx válasza bendzso (#466) üzenetére


FLx
addikt

Garancia elvileg ott érvényes ahol vetted, de ha Európai akkor bárhol működhet. Én Írországból rendeltem Ausztriába és azt mondta a support, hogy kijön érte Ausztriába a futár és elviszi garizni.

Azt mondjuk tudni kell, hogy MS store csak és kizárólag USA-ban és Kanadában van, minden egyéb csak valamilyen partner üzlet.

(#469) WinPho


WinPho
senior tag

Sziasztok! Szerintetek Surface 2 vagy várjam meg a Nokia tabját? Mindenképpen RT kéne, a Win8 funkcionalitása nekem felesleges, és a nagy kijelző fontos. És jobban érné meg németből rendelni, mint a jenkiktől?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#470) WinPho


WinPho
senior tag

Ja és a diákkedvezményről ki mit tud? Ha németbe kimegyek és veszek, akkor érvényes?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#471) pzstm válasza WinPho (#470) üzenetére


pzstm
titán

tudtommal nem, és elég sógorékhoz kimenni. Olyan szempontból jobb, hogy ha garis bajod van elég Bécsig kivinni (amúgy gyanús, hogy október legvégén én megyek ki, aki akar az majd esetleg velem tarthat:))

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#472) WinPho válasza pzstm (#471) üzenetére


WinPho
senior tag

Németbe mennék valamikor februárban vagy márciusban keresztanyámékhoz. Ott talán rendelnék... :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#473) pzstm válasza WinPho (#472) üzenetére


pzstm
titán

jah én ha veszek addig nem várok :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#474) WinPho válasza pzstm (#471) üzenetére


WinPho
senior tag

Szerinted érdemes első generációs Surfacet venni? Csak mert elavultabb hardver, gyengébb kijelző...

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#475) pzstm válasza WinPho (#474) üzenetére


pzstm
titán

a harder az régebbi inkább nem elavult, az enyém kijelzőjére meg tízből kilenc ember rávágja, hogy fullHD......leginkább az igényeidtől függ, illetve nyilván jóval olcsóbban meg tudod most kapni :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#476) WinPho válasza pzstm (#475) üzenetére


WinPho
senior tag

Hát... Ezen egy ideje vacillálok... :U Nekem a felbontás relatíve alacsony... A hardver az már kevésbbé zavaró. Elég szépen elfut rajta ez-az. Engem Spec csak az Office érdekel úgy istenigazából. Meg minden egyéb, ami egy tabletre jellemző. Skype, zenehallgatás, filmnézés, böngészés... :) Tényleg! Milyen a hangszóró?

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#477) FLx válasza WinPho (#476) üzenetére


FLx
addikt

Pont a FullHD lesz borzalom majd a Surface 2-n, ha desktop mode-ban is akarod használni, mondjuk Office-ra. Amúgy én még véletlen se vennék most első generációs Surface-t.

(#478) pzstm válasza WinPho (#476) üzenetére


pzstm
titán

átlagos. Semmi extra. De nem is rossz, bár nyilván nem házibuliba való :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#479) NGA válasza WinPho (#476) üzenetére


NGA
addikt

Én most vettem első gen.-es RT-t. Ezen már 8.1 van, és baromi jó. Nem akad ki, nem kell újraindítani, nem melegszik, teszi a dolgát. Lehet, hogy a 8 alatt volt vele baj, de a 8.1 nálam alázza használhatóságban az ipadomat. Én 65-ért vettem a 64 gigásat, és nem bántam meg. A vas elég ami alatta van, és a felbontás is. A melóhelyemen a 22 coloson sem fullhd-t használok.

Ha találsz hasonló árban, akkor érdemes megvenni.

(#480) WinPho válasza NGA (#479) üzenetére


WinPho
senior tag

Hol találtál te 65-ért? :Y

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#481) WinPho válasza FLx (#477) üzenetére


WinPho
senior tag

Nem lesz baj a FHD Desktopon. Ez a felbontás mizéria a 8.1-gyel javul.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#482) pzstm válasza WinPho (#480) üzenetére


pzstm
titán

itt az apron sikerült elvinnie egy olyat ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#483) WinPho válasza pzstm (#482) üzenetére


WinPho
senior tag

Ismersz olyat tolna megyében, akinek van eladó RT-je? :D

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#484) FLx válasza WinPho (#481) üzenetére


FLx
addikt

Nem javul semmit sajnos. Marketing duma volt.

(#485) WinPho válasza FLx (#484) üzenetére


WinPho
senior tag

http://prohardver.hu/hir/blog_windows_8_1_dpi_skalazas_ativ_book_9_plus.html ??

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#486) pzstm válasza WinPho (#483) üzenetére


pzstm
titán

Pesten ismerek sajnos cask olyat ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#487) WinPho válasza pzstm (#486) üzenetére


WinPho
senior tag

Mennyiért adná? Mennyi a postaköltség? Milyen állapotban van? :)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#488) Dave™ válasza NGA (#479) üzenetére


Dave™
nagyúr

Mondd, hogy nem volt hozzá touch cover, ha már ilyen jó áron volt :) Eddig azt hittem az enyém jó áron volt, de ez... :O

Amúgy gratula hozzá ;)

[ Szerkesztve ]

(#489) FLx válasza Dave™ (#488) üzenetére


FLx
addikt

Mivel 64-es gondolom ez is a 100 dolláros verzió. :D Szóval aki eladta, annak még így is megérte.

(#490) pzstm válasza FLx (#489) üzenetére


pzstm
titán

cask melletepár ezer dollar volt a beugró ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#491) Dave™ válasza FLx (#489) üzenetére


Dave™
nagyúr

Miért, 100 dollárért szórták ki a 64-eseket?

(#492) pzstm válasza Dave™ (#491) üzenetére


pzstm
titán

nem vagyok benne biztos hogy 64-est, de Partneri konferenciákon és TechEd-en I 100USD/EUR volt az ott résztvevőknek s egy darabot vehettek belőle. Nyilván borsoso belépő ár is volt, meg repülő stb....azoknak megérte akiknek cég fizette a többi költséget ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#493) Dave™ válasza pzstm (#492) üzenetére


Dave™
nagyúr

Értem, tehát limitált közönségnek szólt :)

(#494) NGA válasza Dave™ (#488) üzenetére


NGA
addikt

Nem vettem meg hozzá

(#495) Dave™ válasza NGA (#494) üzenetére


Dave™
nagyúr

Valamiért úgy rémlett a 64-eshez alapból hozzá volt csomagolva, de akkor nem.

(#496) joebacsi válasza bendzso (#466) üzenetére


joebacsi
csendes tag

Szia,

Nekem majdnem volt gariztatás (Surface Pro). Miután megkapta a type-covert (kb 3 hetesen), a harmadik-negyedik használat után már nem érzékelte a billentyűzetet.

Ami nagyobb probléma volt, hogy a tollat sem. A windows is csak "touch-screen"-nek látta a képernyőt, a "pen" az eltűnt. Emellett nem működött a hardveres windows gomb sem, bár ez annyira nem érdekelt.

Teljesen legyalult hard-reset sem segített, hasztalan volt a teljes lemerítés/egyéb rá-voodoo-zás, így már szinte biztos voltam benne, hogy hardveres probléma.

Találtam pár srácot MS fórumon, akiknek hasonló gondja volt, ebből nagyrészük visszakocogott MS store-ba, és rögtön kicserélték nekik egy másikra.
Beszéltem indiával is, ott is az volt a konklúzió, hogy ez garis csere.

Ugye nálunk innen a balkánról ez egy picikét macerásabb, de annyira azért nem vészes: csak kell egy ismerős osztrák címmel, neki kell kijuttatni és oda hozza-viszi az MS UPS-el, átvállalt szállítási költséggel.
(Az én gépem UK, az enyémet oda vitték volna akárhonnan, ahol van support)

Le volt már minden beszélve osztrák ismerőssel, UPS szállítási idővel, már majdnem teljesen bedobozolt surface-el, és már beletörődtem, hogy másfél hétre kiesik a gép.
Ekkor egy orosz srác beírta az MS fórumra, hogy érdemes lenne megpróbálni egy picit agresszívebb lemerítéssel, mert az megold mindent.

Nagyon nem hittem benne, de miután kilőttem registry-ből a win8 akku biztonsági szarjait (low-critical battery), 10%-nál rányomtam valami erőforrászabáló játékot, aztán mikor meghalt, hagytam egy fél napig és mikor újra bebootolt, tényleg helyrejött a mocsok. Volt megint toll, billentyűzet, windows gomb, beépített malájkuva funckció, így mégsem lett gariztatás :)

Ha valakit érdekel, akkor itt vannak a story részletei.

Ez volt kb. két hónapja, azóta minden pöpec, pedig dolgoztatom ezerrel.
Nálam simán bevált 4-in-1 gépnek (desktop, laptop, tablet, JEGYZETFÜZET! :)), rohadtjó, hogy akármikor felszkeccselhetek bármit és reccenésmentesen pörgeti a félmillió soros excel-eket és megvan mindenem egy helyen.

Üzemidő sem vészes, bár az új szériával jövő akksis billentyúzetet majd valószínűleg megkapja, de sztem nem váltok a haswell-es utódra.

Ha gyakorlati kérdésed lenne még, tedd fel nyugodtan, bántóan kevés itthon a pro tulaj, pedig remek ketyere.

(#497) pzstm válasza joebacsi (#496) üzenetére


pzstm
titán

az egy nagyon nagy plusz, hogy a jelenlegi Pro is megkapja a BatteryCovert, s nagyjából 8 órás üzemidő is kihozható belőle így, amiel teljesen okés a dolog. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#498) bendzso válasza joebacsi (#496) üzenetére


bendzso
senior tag

Köszönöm az élménybeszámolót! :) Érdekes, hogy egy teljes lemerítés megoldotta a problémát.

Sajnos elhalászták az orrom elől a kiszemelt Surface Pro-t, úgyhogy majd tavasz vége felé visszanézek, ha a 2-es széria árai kicsit lejjebb mennek/megjelennek a használtpiacon.

(#499) pzstm válasza bendzso (#498) üzenetére


pzstm
titán

egyről tudok ami eladó (szerintem még mindig és nem itt hirdeti) ha gondolod keress meg privátban :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#500) NGA válasza pzstm (#497) üzenetére


NGA
addikt

Elméletileg a pro és az rt billjei csereszabatosak? Igy akkor az rt is tudja majd kezelni az új billeket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.