Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1027) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Az itthoni gépeken, a legtöbbön az Office 2003 (!) fut, és szeretném, hogy egy frissebb kiadású Office legyen, de nem tudom, melyik a legjobb az MS-es között (most fogom fejleszteni az itthoni gépeket Win xp-ről Win 7-re). Nemrég felraktam a 2007-et a gépemre, amely már alapból tudja 'x' végződésű fájlokat megnyitni (a 2003-ashoz kell valami frissítés, hogy tudja kezelni, asszem'). Viszont múltkor kicsit átvert a 2007, mikor küldtek nekem egy xml file, és próbálta megnyitni. Nem ismerte fel, mikor hozzárendeltem az Excel, akkor hibaüzenet fogadott, hogy sérült, és nem tudja megnyitni, stb. Később egy másik gépen megnéztem ugyanazt a file-t, de Office 2003-mal, gond nélkül felismerte, és meg is nyitotta.
Kellene váltanom, de nagyon nem ismerem az új office-okat, illetve a 2007-et is ki kellett egy kicsit tapasztalni az új menüsor miatt.
Melyiket tudjátok javasolni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Microsoft Office és Office 365 topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.