Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42451) fLeSs válasza vzsryl (#42449) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ott szerepel a link az első hsz elején, szóval nem érhet meglepetésként. :D
Nézd, az ember általában az egyszerűbb utat választja hogy megtalálja a megoldást egy problémára.
Sokkal könnyebb egy ilyen tápajánló táblázatban megtalálni a nekem megfelelő tápot mint elolvasni 20 cikket meg 80 oldalnyi fórumot. Ennyi. :) Szóval biztos lehetsz benne, hogy sokan nézegetik, és ha létezne ilyen táblázat VGA-khoz, SSD-khez stb-hez akkor azt is rengetegen megnéznék.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42452) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Infót gyűjtök még csak.
Szóval az adatlapomon szereplő konfighoz kellene táp kb. 15-18K értékben.
Lényeg:fekete legyen,harisnyázott kábelek,sok védelem,bírja a mindennapos túlhajtást,moduláris(nem fontos),kb500-550W.
Később lehet lesz CrossFire,erre is kéne pár alternatíva.
Köszi előre is. :R

[ Szerkesztve ]

(#42453) andree04 válasza vzsryl (#42449) üzenetére


andree04
aktív tag

Pedig tényleg nagyon jó kiindulási alapot ad nem csak a kezdő vásárlóknak.

(#42454) vzsryl válasza fLeSs (#42451) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Eleinte kutyát sem érdekelt, aztán tavaly nyár óta már időm sincs erre figyelni. De ma megvilágosodtam, hogy valóban van némi értelme. Ettől függetlenül az első hozzászólásokat véleményem szerint a felhasználók egy igen csekély része tekinti meg.

VGA-ra én biztos nem csinálnék táblázatot, mert ha még időm engedné, akkor is kikészítene a folyamatos frissítése, ráadásul biztosan sokaknak az ellensége lennék, ha nem ajánlanék olyat, ami az ő személyes kedvencük... Szerencsére tápoknál nem ez a helyzet. Itt vagy fekete, vagy fehér a megoldás, vagy jó, vagy nem. Persze van, ami ajánlott, de kevésbé, mint egy jobban felszerelt, de ezt fel is tüntetem az ajánlás oszlopban. Továbbá nincs akkora fejlődés, mint VGA-knál, és emiatt elég sok tápegység sok-sok évig marad a piacon, és az árát is tartja, ráadásul ha már nem lehet kapni, használtan akkor is ajánlott marad.

A táblázatot frissítettem.
# kis Chicony-okat kivettem.
# ajánlás oszlopban néhánynak megváltoztattam a státuszát, mivel változott a piac is némileg
# bekerült az Enermax Triathlor széria

Várható frissítés:
# Enermax Triathlor FC széria
# Seasonic G széria
# Corsair CX széria, talán a VS is
# link cserék

Tápajánló Táblázat

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#42455) fLeSs válasza vzsryl (#42454) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A VGA-kat/SSD-ket csak példának hoztam fel, nem gondoltam hogy neked kéne ilyet csinálni.

Akkor már a BQ E9-et is rakd bele. :)

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42456) Chaser válasza vzsryl (#42454) üzenetére


Chaser
titán

Ide is be kell rakatni mint sok topikban van, ha valaki belép a tápos totyikba bejön egy kiemelt mod hsz, hogy tessék elolvasni a #1-et és mindig odaugrik az oldal. Mint pl itt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42457) smiti válasza fLeSs (#42455) üzenetére


smiti
addikt

Én is nézem az ajánlott tápokat, ismerősömnek kellene valami best buy, de pl. amit nekem ajánlottak itt a topikban BE QUIET! Straight Power 450W e9 az nincs benne a táblázatban. :(

(#42458) vzsryl válasza fLeSs (#42455) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azért mondtam, hogy én nem csinálnék, mert szerintem másnak sem kéne. Finoman utaltam erre, hogy azokból szvsz. butaság lenne.

Ja igen, azt elfelejtettem az előbb beírni a felsorolásba.

(#42457) smiti: Én fogom berakni a táblázatba, és különösen ajánlott lesz. ;)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#42459) Potzee válasza vzsryl (#42454) üzenetére


Potzee
addikt

:C Köszönjük! :R

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#42460) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Ez volt már? KATT

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42461) Zoll21


Zoll21
tag

Erről tudtok valamit mondani????

Keress telefonon vagy email-en bármikor.

(#42462) M_o_g_y_i válasza Zoll21 (#42461) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ránézésre olyan "hákácés ", de majd hozzáértőbbek megmondják a tutit... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#42463) speedydb23 válasza Zoll21 (#42461) üzenetére


speedydb23
senior tag

Hali!

Én árulom azt a tápot, de vasárnapig lehet jegelem, mert akkor tesztelem az új kártyámat egy Corsair VX550-es táppal... :)

Az új HD4850 kártyával furcsa mód újraindulgatott a gépem, de tegnap délután és ma eddig még nem csinálta mivel feltekertem a ventilátort Catalyst-ba 20%-ra mert alapból 6%-on pörgött, lehet felmelegedett a kari ezért lőtte le a gép magát...

Bár ez azért lenne furcsa nekem, mert 42 fok volt GPU-Z szerint a kártya hőmérséklete, ez ha jól tudom bőven értéken belül van!

Szóval még nem biztos, hogy eladó lesz a táp, addig lehet jegelem is a hirdetést a félreértések elkerülése végett.

(#42464) odrin


odrin
csendes tag

Skacok EZ a táp elég a konfigomhoz ugye? Csakmert az 500w -os is 24w al erősebb csak ( 432w ill 456w)

ASUS G751JT , Sony Z1 Compact

(#42465) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Moduláris tápegységek körében nézelődök.

Igényeim:
-halk (most egy ctg-500 van, annál semmiképp se legyen hangosabb)
-2 db 6 pin-es VGA csati

Cél: kevés kábel (2 db 6 pin-es a vga-nak, plusz 2 max 3 sata kábel lenne amit használok)

Kinézett tápok:

OCZ Silencer MK III 500W
Corsair TX550M
Seasonic M12II-520

Ezek közül melyik ami megfelelő lehet nekem, és melyik az ajánlottabb? Olvastam, hogy a Chieftec CFT-600-14CS nem ajánlott... Miért? Be Quiet-ből az L8 széria nem ajánlott? (csak mert azok egész jó áron lennének pl a BE QUIET! Straight Power 480W CM e9-hez képest :) ami persze tok jo lenne, csak már ~30k)

Köszönöm a segítő hsz-okat! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#42466) #25712384 válasza vzsryl (#42458) üzenetére


#25712384
törölt tag

Remek az új táblázat! :K :C
Van rá esély, hogy SFX, TFX tápok is bekerülnek? :U

(#42467) Graphics válasza bugizozi (#42465) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A kinézett tápok mindenképp jó választások közé tartoznak. Seasonic belső az OCZ és Seasonic esetében, - TX550M CWT , nem rossz, de a Seasonic jobb nála.

És az említett tápok miért nem:

-Chieftec CFT-600-14CS: régebbi CWT széria belső.
- Pure Power L8 : HEC belső , nagyon kínai....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42468) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Erre valaki? (#42452) bombibmw
+2 db 6-os VGA csatlakozó is kéne legyen.
köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#42469) Graphics válasza bombibmw (#42452) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A későbbi crossfire miatt lehet inkább 650W-os kategóriában kéne nézelődni, de azokat a tápokat fentebb kell keresni.

Illetve Raider 750 FSP van 20 ezer körül a PCX-ben.

Seasonic tápokkal nem lehet mellényúlni.
XFX 450/550
OCZ Silencer MKIII 400/500

Ezek most az ajánlott tápok, illetve épp frissült a www.jotapok.atw.hu

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42470) bombibmw válasza Graphics (#42469) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszönöm szépen a választ.
nem biztos,hogy lesz CF,viszont erre is,arra is kellene alternatíva,mert egyenlőre csak tervezek. :R

(#42471) StSanya


StSanya
őstag

Hali!

Erről a tápról van valami infótok? Milyen belsős, stb...

COOLERMASTER Thunder 600W RS600-ACABM2-WB

[ Szerkesztve ]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#42472) Rypejakten


Rypejakten
addikt

Sziasztok!

Olvastam jót, és rosszat is a Sharkoon SHA350M-ről. Egy 65W-os APU-t és egyetlen egy SSD-t kellene ellátnia. Arra elég lehet az egyik 12V-os ág?

Köszi,
Ryp!

(#42473) MMIX válasza StSanya (#42471) üzenetére


MMIX
addikt

Volt már ez a kérdés.
Az hogy CWT ez 100%, az hogy ezen belül GPA 500W ez 95%. 100% akkor lenne, ha a kapcsolós végéről is lőttél volna éles képet az alkatrészeiről.

(#42472) Rypejakten:
Csak a processzoré az egyik ág. Nem tudsz csak egy ágat használni. (barkácsolás nélkül).
A táp minősége még ismeretlen.

[ Szerkesztve ]

(#42474) Potzee válasza Rypejakten (#42472) üzenetére


Potzee
addikt

Igen, annyit elbír, de ilyen áron 8-10k környékén lehet venni megbízható, erős tápot is!
Chieftec CTG 400-80P , FSP 350 60APN vagy ha moduláris kell, Corsair CX430M 15k
Ha nagyon Sharkoon kell, akkor várd meg az SHA 450-et (max.teljesítmény 330W, 2x 12V-os ág, 17-18A)

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#42475) Rypejakten válasza Potzee (#42474) üzenetére


Rypejakten
addikt

.. és MMIX:

Modulárist néztem, szokatlanul jónak tűnt az ára. Ha találnék garanciás CX430M-et aprón 10-12k között, akkor nem gondolkoznám túl a vásárlást, de sajnos nem nagyon van. :(

(#42476) Potzee válasza Rypejakten (#42475) üzenetére


Potzee
addikt

A CX430M még viszonylag új modell, aki ilyet vett, az még nem akarja rögtön eladni -4-5k bukóval...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#42477) Rypejakten válasza Potzee (#42476) üzenetére


Rypejakten
addikt

Meg is értem. Azért lenne jó a moduláris, mert nem tervezek új házat venni, és sok kábelt nem használnék, ne foglalják a helyet, zavarják a szellőzést.

A WPM400 egy hajszállal jobb megoldás?

(#42478) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Bocsi az offért, ez egy amolyan hangosan gondolkodós post lesz.

Nem mintha nem bíznék itt akárkinek (vzsryl :D) szavában ;), de elkezdtem kutakodni, hogy mégis mennyit fogyaszthat a gépem és hogy ha mondjuk a jövőben úgy döntenék, hogy cserélek (cpu/lap/ram/vga) akkor mire számíthatok.
Nekem a Be Quiet E9 400W-ot ajánlottátok - 12V-on 384W kombinált teljesítmény leadására képes.
A jelenlegi (lecserélésre szánt) tápom bár nevében 500 wattos, de 12V-on 324W-ot tud, szóval már ezalapján sem kéne, hogy probléma legyen.
Ettől függetlenül megnéztem, hogy mennyit fogyasztanak a cuccaim, igazából a __MAXIMUMra__ voltam kíváncsi. Direkt olyan teszteket választottam, ahol
1. külön mérték az adott hardvert, és nem egyben az egész gépet, illetve
2. a grafikonon szerepel a jelenlegi cuccom és egy csúcskategóriás típus is

procim: Core 2 Extreme QX9650 - 65 Watt, LOL
Radeon HD 5850 1 GB - 164 Watt (Furmark alatt)

Namost egy Core i7-3770K a jelenlegi CPU-mnál kevesebbet, 52 Wattot fogyaszt.
VGA-terén hasonló a helyzet, a HD 7870 144 Wattot fogyaszt, kevesebbet mint a mostani 5850-esem.
A DDR3 alapból kevesebbet eszik, mint a DDR2 (most még ez van a gépben).

Szóval ebből kiderül, hogy egyáltalán nem kell félnem a cserétől.
Na de a teljes rendszerem fogyasztása, az elképzelhető maxot számolva:

cpu (1) - 65
vga (1) - 164
alaplap (1) - nemtom, legyen 50
ram (2) - ~10
hdd (1) - 10
ssd (3) - legyen 15
ventik (4) - max 15
-------------------
max 329 Watt

Nevetséges, és az én gépem bár egyes komponenseiben elavultnak tűnik, igazából semmire sem kevés (esetleg vmi 3 monitoros játékhoz).

Itt van egy kalkulátor: KATT - bepötyögve a cuccaimat 329 Wattos max fogyasztás jött ki, és 379 Wattos tápot ajánlanak. Ezalapján elég megbízhatónak tűnik.

Az Asus gyárt tápokat? Itt az ő kalkulátoruk: KATT - vicces, szerintük 600 Wattos tápot kéne vennem... :C :U ;]

Köszi a figyelmet, ennyi voltam.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42479) Rypejakten válasza fLeSs (#42478) üzenetére


Rypejakten
addikt

A procid maximuma teljes terhelés alatt ennyi, de ezt az értéket egyszerű játék alatt nem tudod elérni.

(#42480) fLeSs válasza Rypejakten (#42479) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az általad linkelt tesztben a teljes konfig fogyasztását látod a grafikonon.
Én külön a CPU-ra voltam kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42481) Potzee válasza Rypejakten (#42477) üzenetére


Potzee
addikt

A WPM400 (336W-28A) és a CX430M (384W-32A) is CWT beles. A kettő közül szerintem a Corsair a jobb. Árban egál.
Ezt az OCZ PCP&C Silencer Mk III 400W-t ajánlom még a figyelmedbe. Bár, ez 18k, de Seasonic elektronikára épül.[link]
(max.360W-30A, 80Plus Bronze)

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#42482) Rypejakten válasza fLeSs (#42480) üzenetére


Rypejakten
addikt

Upsz, igazad van. :B :B

(#42483) Rypejakten válasza Potzee (#42481) üzenetére


Rypejakten
addikt

Majd kiderül, hogy mire marad pénz. Köszi az infókat. :R

(#42484) Chaser válasza fLeSs (#42478) üzenetére


Chaser
titán

QX9650 maxon biztos nem 65W. Én Q8200-t mértem, alulfeszelve load 100W teljes gép, idle 43. Ugye alapon is eszik azért pár W-ot, meg van hatásfok miatti veszteség is, de azért ne. Kb az eszik 65W-ot alulfeszelve maxon, tied meg jóval nagyobb órajelű dög. Az most teljesen mind1, hogy az NB megnövekedett terhelése is benne van.
DDR2 vs DDR3 fogyasztása max mérési hibahatár feszegetésére való.
Mivel mind a cpu-d mind a vga-d elég nagy étvágyú, mostani sokkal erősebb cuccokhoz is bőven jó. Amit tudok, hogy a HD7 széria jelentősen jobb fogyasztásban mint az 5/6. Míg egy HD 5770 100W fölött evett, addig az utód 7750 fele annyit se kér kb, azonos tudással.
Nincs semmi baj a gépeddel, bárki elfogadná:) Ott viszont már zizis lehet, ahol sokat használnák és főleg terhelve, amiatt már érdemesebb modernebb cuccokat venni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42485) Chaser válasza Chaser (#42484) üzenetére


Chaser
titán

Szvsz az a táblázat úgy sz@r ahogy van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#42486) fLeSs válasza Chaser (#42484) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Q8200 kb. annyit fogyaszt, mint a Q9300, és a Q9300-at anno leteszteltem. KATT, alapon minimális a különbség.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42487) fLeSs válasza fLeSs (#42486) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Q9300 vs Q8200 fogyasztás: [link]
Egyébként lényegtelen, a mondanivalón nem változtat, a 400 Wattos táp bőven elég egy 1VGA-s csúcskonfighoz is.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42488) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Nézegetem a fekete tápokat (egyébként nem érdekel ilyesmi, de ez egy körbe-plexis kocka házba menne) jól látom, hogy a legolcsóbb megbízható típus az FSP Hexa 400W?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#42489) Viktor89


Viktor89
aktív tag

Sziasztok!

Ez a két táp között mi a különbség?
TÁP1
TÁP2

A második is ajánlott?

A másik kérdésem pedig,hogy ha választhatnátok akkor melyiket választanátok inkább?
Chieftec CTG 400 80P
FSP 350 60APN 85+
FSP Hexa 400W
Corsair CX430M

Melyikben van a "legjobb" belső?

(#42490) Potzee válasza Viktor89 (#42489) üzenetére


Potzee
addikt

Corsair CX430M moduláris (a nem használatos kábelek lecsatolhatóak)
Corsair PSU-430CXV2EU 430W egy korábbi típus, ami már - elvileg - nem kapható. Az utódmodell, CX430 Bronze (értelemszerűen 80Plus Bronze minősítésű és kicsit erősebb mint a CX430 V2)

A felsorolt 4 modell mindegyik megbízható cucc...ezek közül én a Chieftech CTG 400-80P-t választanám.
Ha számít a modularitás, akkor nyilván a CX430M-et.
Alsó tápos házba a Chieftec és a két FSP kábelei rövidek!

Jelenleg bestbuy: XFX Pro 450 - 15k
(Seasonic elektronika) ebben van a legjobb belső!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#42491) ryger válasza Mercutio_ (#42488) üzenetére


ryger
aktív tag

Igen, jol latod de eleg rovidek a kabelek ha ez fontos lenne.

(#42492) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

Dupla vga-s rendszert szeretnék építeni,ehhez keresek megfelelő tápot.
2 táp van verszenyben: FSP Raider 750 és CORSAIR Gaming Series GS800W.
Kérdésem az lenne,hogy elegendő a 750es vagy kell a 800as,illetve melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

Walking Dead

(#42493) Ribi válasza N.Ferry (#42492) üzenetére


Ribi
nagyúr

Milyen vgaról van szó? Milyen cpu? Lesz tuning?

(#42494) Rypejakten válasza N.Ferry (#42492) üzenetére


Rypejakten
addikt

7770-nel tervezed a CF-t? Akkor elég egy 550-es is.

(#42495) N.Ferry válasza Ribi (#42493) üzenetére


N.Ferry
senior tag

cpu i5-2500k húzva(4.6-ra tervezem)
és 2 POWERCOLOR AX7950 3GBD5 lenne bele tervezve.

Walking Dead

(#42496) syberia válasza N.Ferry (#42495) üzenetére


syberia
veterán

Esetleg ez jó lenne neked

https://howbad.info/

(#42497) syberia válasza syberia (#42496) üzenetére


syberia
veterán

Ha ezt vennéd arra figyelj hogy D3 legyen a nevének a vége mert az ajánlott :K

https://howbad.info/

(#42498) xysdrtz


xysdrtz
tag

Sziasztok!

Coolermaster, Enermax, FSP, XFX, Corsair tápokat nézegettem az alsó tápos (cm stryker) házamba csak kicsit belekavarodtam.

A lényeg a következő: Nem kell "böhöm" nagy táp tehát 600-700W között keresgélek.

Melyik tápot vegyem?
-Coolermaster Silent Pro M2 620W
-Coolermaster GX 650W
-ENERMAX NAXN80+ 650W
-CORSAIR CX Series Modular CX600M
-FSP Aurum Gold 600W
-THERMALTAKE Smart SE 630W
[XFX 650W nem hozta be az eredeti oldalt ugyhogy így linkelem, hátha ti többet tudtok róla.]

Legfőképpen személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mennyire hangos... stb.

Ha van valami más táp amit úgy gondoltok belefér ebbe a 20-30K kategóriába, nem írtam le és best buy akkor várom szívesen.
:R

Szerk.: moduláris táp nem hátrány! :D

[ Szerkesztve ]

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#42499) ryger válasza N.Ferry (#42495) üzenetére


ryger
aktív tag

Ha minden egyseg maximumat nezzuk akkor a ket VGA 2x175W + CPU es aprosagokkal egyutt sem menne 500W fele de nem igazan tudok ilyen szitut elkepzelni tartosan.

FSP Raider 750 +1 :K

(#42500) Graphics válasza xysdrtz (#42498) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Coolermaster Silent Pro M2 620W - Seventeam kuka belső...
-Coolermaster GX 650W : csak a D3-as végű a jó, az Enhance..
-ENERMAX NAXN80+ 650W : CWT belső, csak a ventivezérlés része Enermax, vagy csak a venti...
-CORSAIR CX Series Modular CX600M: CWT, őt szoktuk ajánlani, az előző Enermax túlárazott
-FSP Aurum Gold 600W: ő jó
-THERMALTAKE Smart SE 630W: a sima HEC belső, nagy ívben kerülendő. (Smart SE) -> CWT belső

XFX ebből a best buy, ő Seasonic belsős.

Esetleg még szóba jöhet:

OCZ Silencer MKIII 500W

Seasonic M12II-520 Bronze
Seasonic M12II-620 Bronze

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.