Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Kérdezés előtt az alábbi kérdéseket válaszold meg:
1.: Mennyit szánnál rá?
● Pl: "30.000Ft alatt kellene megoldani."
2.: Milyen gépre kötnéd?
● Pl: "Lásd az adatlapomon."
● Pl: "i7 11700, Asus TUF RTX 3070 OC, MSI B560M Mortar, 1db M.2 SSD."
(esetleg a ház típusával kiegészítve, a megfelelő kábelhosszúságok miatt)
+1: Van extra igényed a táppal kapcsolatban?
● Pl: Moduláris csatlakozók, félpasszív működés, halk, stb…
● Pl: "Tuningolni tervezek." (írd le mit és mennyire tuningolnál)
Ajánlott Tápegységek 2023: [link] (a teljesség igénye nélkül)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) hitman,


hitman,
őstag

Szerintetek SuperFlower 1000W SF vagy Chicony Adrenalin 1000W ???

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#26102) Ribi válasza andrade (#26100) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mennyire is?
Ami tápott kapott egy szarkupac ami nem tudja ellátni a feladatát amire az előző volt szánva. Kábelezésben is szarabb, teljesítményben is, árban kb 3x a különbség. Akkor autónál miért is más?
1-1be cseréltek más tápra, autónál is 1-1be cserélnek.

[ Szerkesztve ]

(#26103) Krissz5435 válasza FÖNÖK (#26099) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

A sharkoon wpm 500-nál a proci tápja szétszedhető 2*4-re és így 4 pinesként is használható(én is így használom). A vga-nál meg nem értem, hogyan van az a 4 pin? A vga vagy nem kap plusz áramot, vagy hatost kap vagy 8-ast, vagy többet. Ezt jó lenne ha tisztáznád. Esetleg arra gondolhatsz, hogy egy molexből átalakítóval kapja az áramot. A sharkoonon van 1*6+2 tű és moduláris 6 tűs vga tápcsati is. Valszeg tudod majd használni.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#26104) atti_2010 válasza Ribi (#26102) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Teljesen igazad van de térj vissza a jogi oldalara, ők csak a meghibásodás idejében jelenlevő hardver működését kell visszaállítsák ( jogilag), az meg megtörtént, persze hogy ez igazságtalan de egy ilyen pert csak Amerikában lehet megnyerni, ráadásul legyünk bijektívek, ez nem egy lakás és nem éri meg a több éves hercehurcát, persze ezt a biztosító is tudja.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#26105) Roke válasza Mans20 (#26098) üzenetére


Roke
csendes tag

Erről mi a vélemény?
Egy HD 4670 VGA-t, 4800+os AMD duplamagos procit, két Sata2HDD-t, 1 sata2ODD-t, 1 FireWire (4pines külön táp), 1Tv-tunert és 2 rendszerhűtőt kéne elvinne, sok ez neki? Erről egész jókat írnak itt tesztnek, az ára meg kimondottan barátságos...

[ Szerkesztve ]

(#26106) Ribi válasza atti_2010 (#26104) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nyilván azért teszik meg, mert kis összeg és tudják, hogy több a macera ha ugyanolyat akarnak kapni. De ez ígyis úgyis átbaszás, és az autós és e között csak az ár a különbség. Mégsem csalhatnak el 5-6 milát autóval mert azért már mindenki bepereli őket, mint a szart. 10k-ért meg nem. Szóval Szimplán szólva átbaszták és arra utaznak, hogy "nem éri meg" beperelni őket. Ez a szarrágás felső foka.

(#26107) Mans20 válasza Roke (#26105) üzenetére


Mans20
addikt

Chikony már gyárt kínai béllel is,ezért ne ajánlott.

(#26108) Roke válasza Mans20 (#26107) üzenetére


Roke
csendes tag

Érthető, hát akkor ha már veszek olyat, ami nagyon kussban van, később AMD Bulldozer (4-6-8 magos, jövő zenéje)porcival is megbirkózik... FSP Hexa 500W?

(#26109) atti_2010 válasza Ribi (#26106) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Persze, még egyszer igazat kell adjak neked de ezt nem csak a biztosítók használják hanem az IT boltok is, csődöt jelentenek és utána kergetheted a pénzedet, ezért érdemes nagyobb beszállítóktól vásárolni akiknek van stabil üzletük mint kisebb sarki boltoktól (mert a haver ott dolgozik).

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#26110) FÖNÖK válasza Krissz5435 (#26103) üzenetére


FÖNÖK
tag

esküdni mertem volna hogy a ati 4850-esem hez 4 tűs csati megy (otthon megnézem)
lehet igazad van? köszönöm a választ.
FSP HEXA 500 vagy Sharkoon WPM 500 melyik a jobb választás?

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#26111) Mans20 válasza Roke (#26108) üzenetére


Mans20
addikt

HEXA 500W

atx 24pin 45cm
EPS 8pin 4+4pin 45cm
pci-e 6+2pin 45cm, 6pin 55cm
molex 4db 40cm|55cm|70cm|85cm|floppy 95cm|
sata 4db 40cm|55cm|70cm|85cm|
Főkondenzátor Capxon 420v/270uF
kimeneti kondenzátorok Teapo
Ventilátor Yate Loon D12SM-12

ezt találtam róla a topikban,amúgy ajánlott táp,de alsó tápos házba nem ajánlott,a rövidebb kábel miatt[link] itt a tápajánlóban van írva,Én a CTG 500 at venném,azon már van 2x4 pin cpu csatlakozó [link]

(#26112) akela91 válasza Mans20 (#26111) üzenetére


akela91
addikt

Nekem sharkoon 500 wpm van es nagyon jo also tapos hazba. Tudok képeket küldeni ha kell. FŐNÖK, neked ment volna az üzenet...

[ Szerkesztve ]

(#26113) hitman, válasza hitman, (#26101) üzenetére


hitman,
őstag

Pls valaki!
Legalább annyit mondjatok hogy mit kell tudni a SuperFlower márkáról...

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#26114) Mans20 válasza akela91 (#26112) üzenetére


Mans20
addikt

Az 500 WPM kábelei engem is érdekelnek hogy hogy van megoldva,ide is be lehetne rakni képet ha gondolod,vagy linkelni.

(#26115) akela91 válasza Mans20 (#26114) üzenetére


akela91
addikt

Mobilról vagyok úgyhogy csak az egesz mappát tudom megosztani. 50kep kozul 10 kb a taprol van, kulon, meg beepitve is, illetve a tartozékai. Sharkoon wpm 500 itt pedig egy video, ez nem tőlem :[link]ől

[ Szerkesztve ]

(#26116) Mészi Zoli


Mészi Zoli
tag

Bocsi, de szerintetek mi értelme van annak a tendenciának, hogy egyre több olyan ház van, ahol a tápegység számára alul van kialakítva hely?

Válaszlehetőségek:

1. Nem kell porszívózni a gép körül.
2. A gép súlypontja alulra kerül, viszont többnyire a földön van a gép, ezért nincs hová leesnie.
3. A por miatt a táp hamarabb tönkremegy és lehet venni egy másikat, ami mindenkinek jó, kivéve annak, aki ritkábban szeretne erre költeni.
4. Mivel lent van a táp, ezért hosszabb kábelekre van szükség, ez viszont jó hír a kábelgyártóknak.
5. A moddingosok biztosan megveszik.
6. Az utóbbi 20 évben ugyanott volt a táp, ez nem maradhat így tovább!

Van még valami?

(#26117) lsc válasza Mészi Zoli (#26116) üzenetére


lsc
nagyúr

Alul nem a prociról szívja a meleg levegőt, ha földes padlójú szobában laksz akkor a 3. is igaz.

Az élet kegyetlen .

(#26118) Bandita94 válasza Mészi Zoli (#26116) üzenetére


Bandita94
tag

Egy normális házban most már van porfilter a tápnak, hogy ne kelljen hetente kiönteni belőle a koszt! A mostani normálisabb tápok nem annyira olcsók, hogy ne kéne rájuk vigyázni! Ehhez az is hozzá tartozik, hogy ne a tápnak kelljen kiszívni az összes meleget a házból, ami nem tesz jót a hűtésének! Amúgy ha nem tetszik, akkor fordítsd meg a tápot és akkor már csak a vezetékek hossza lehet az egyetlen negatívum, amiért neked nem jön be ez a megoldás!

Üdv. B.Laci

(#26119) FÖNÖK válasza akela91 (#26112) üzenetére


FÖNÖK
tag

Köszönöm a választ!
melyik a csendesebb megbízhatóbb.
Az fsp-ben már egy kicsit kevésbé bízom (a fent leírtak miatt vagy a FSP BS2 vagy az alaplapom csinálja a balhét)
Hexa 500_13e vagy a Sharkoon WPM 500_15e a jobb választás?

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#26120) sixpak


sixpak
nagyúr

Hi. Nekem egy FSP Aurum gold 500w tápegységem van, amit annak idején (fél éve) be sem tudtam üzemelni miután meghozta a futár, mert nem működött. Odaadtam egy ismerősömnek, kimérte majd szólt, hogy küldjem vissza mert hiányzik a 12 volt. Megtettem, 2 hét múlva visszaküldték és működött. Tegnap viszont jó pár kék halálom volt (mindig a gép elindulása után). Az első dolgom volt, hogy kivettem a vga-t, így viszont el sem indult a gép. Csak felpörögtek a ventilátorok, majd leálltak, megint beindult, majd leállt. Visszaraktam a kártyát, azóta megy és nem is fagyott le a gép. A kérdésem: ezen a képen minden rendben van a feszültségekkel? Szeretnék elindulni valamerre, hogy hol keressem a hibát. Köszönöm.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#26121) akela91 válasza FÖNÖK (#26119) üzenetére


akela91
addikt

Nagyon halk a WPM. Tényleg nem hallani a ventijét, pedig mellettem van fejmagasságban. Tényleg csak ajánlani tudom. Harisnyás kábelek ilyen árkategóriában nem nagyon vannak.

[ Szerkesztve ]

(#26122) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Sziasztok!
szerintetek melyik a jobb?
Chieftech ctg 600w
Sharkoon wpm 600w

[ Szerkesztve ]

(#26123) NOD válasza Mészi Zoli (#26116) üzenetére


NOD
senior tag

A por ez esetben a kisebb rossz.
Sokkal többet ront a táp élettartamán az ha a prociról, alaplapról szívja a meleget és azzal szellőzteti át a táp belsejét.
Ha a szobában néha-néha 2 hetente porszívózik :)) az ember illetve 2 havonta a gépet, tápot is átfújod, akkor sosem lesz gond vele.

Kábelhossz a Sata-Molex esetében szerintem ugyanannyi kell, hogy legyen (alsó-felső elhelyezés esetében).
A 24 pin illetve a PCI-E kábel sem lesz sokkal rövidebb (ha az alaplaptálca mögött akarod valahogy elrejteni (bár ugye erre annó nem volt lehetőség).

[ Szerkesztve ]

(#26124) smekone


smekone
tag

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy a következő konfighoz milyen tápot ajánlanátok??:
CPU: AMD phenom II x2 555 BE(4 magosítva)
VGA:HD 5770 UD (ez is húzva lesz)
HDD: WD 250 GB sata
ODD: egy sima LG(egy darab van)
Ventilátorból 4 darab van
+ lenne majd egy komolyabb proci hűtő ( Cooler Master TX3)

Nem nagyon értek ehez a dologhoz de előre is köszönöm a megértéseteket!!

(#26125) Mészi Zoli


Mészi Zoli
tag

Oké, de akkor eddig miért nem alul helyezték el a tápokat?
Miért csak mostanában jutott ez a megoldás valakinek az eszébe?

[ Szerkesztve ]

(#26126) PH-User válasza PH-User (#26089) üzenetére


PH-User
addikt

Senki, semmit? :F

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#26127) Ribi válasza Mészi Zoli (#26125) üzenetére


Ribi
nagyúr

20 éve egyetlen ventilator a gepben a tápban volt.
Egyetlen fogyaszto a cpu volt.
Mostanában az kb 10 év, csak lassan terjedt el.

(#26128) Krissz5435 válasza FÖNÖK (#26119) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Bocs csak nem voltam gépnél. A halkságról annyit, hogy terhelve nem hallani, a táp hátulján alig jön ki levegő, ami azt jelenti, hogy alig forog a venti. És mindeközben kézrátétellel még csak nem is lagyos a táp.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#26129) Bandita94 válasza smekone (#26124) üzenetére


Bandita94
tag

Az én ajánlatom: Chieftec-iARENA GPA-450S8 80+ újban is megfizethető!
Nekem egy ilyen visz: i5 750, p55, 320gb hdd, 1db dvd, GTX460 akár minden tuningolva is!

Alsótápos házhoz rövid lehet a vezetékelés, erre kell figyelni ennél a sorozatnál!
Csendes, jó kis táp!

Üdv. B.Laci

(#26130) bajaki válasza smekone (#26124) üzenetére


bajaki
őstag

Szia!

szerintem:
FPS HEXA 400W

vagy

Chieftec CTG450

üdv
bajaki

(#26131) mrfire


mrfire
őstag

Heló megint!

Múltkori hozzászólásom óta, alakítottam az elképzelésemen. Most egy olyan konfigon gondolkodom, aminek erősebb táp kéne:

CPU: Intel Core i5-35xxK (4GHz fölé húzva)
Alaplap: ASRock Z77 Extreme4
VGA: Sapphire HD 7970 (2 db)
RAM: 16GB

Kicsit utánajártam és nem érdemes 800-850 wattos alatt gondolkodni. A Corsair GS800-as ennél már szerintem nem jöhetne szóba, a TX850-es már inkább. Az XFX 850 Pro árban mindkettőt veri, de nem találtam meg a jobb boltok kínálatában, és nem tudom, hogy gyakorlatban mire lenne képes, felér-e a TX850-el vagy ugyanott lennék vele mint a GS800-al. Ezen viszont megakadt a szemem: Chicony Adrenalin 1000W. Árban ugyanott lennék vele, mint egy TX850-el, de túl sok irányból ajnározták már a corsair tápokat, hogy így lemondjak róla. Szívem szerint a TX-et választanám, de papíron a Chicony jobb vételnek látszik, mit gondoltok? Persze ha tudtok ajánlani mást azt is megnézném.

(#26132) XaraX


XaraX
addikt

Még egy legutolsó gyors kérdésem lenne:
Corsair TX650W v2
Ahogy látom, Seasonic
belső, ez sejtem, jó.
[link]
A hangjáról viszont eltérő véleményeket láttam...
Szóval mennyire halk?

(#26133) vzsryl válasza XaraX (#26132) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Annyira halk, hogy ha az Enermax-od után szintén valami hasonló zajszinttel rendelkező tápot akarsz, akkor a V2-es szériát felejtsd el. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#26134) AstraCDX


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

2008 Novemberében vettem 2db Enermax MODU82+ EMD525AWT tápot amiből az egyik most elromlott . :(

5V-ot ad, de a gép nem indítható vele, mert 12V-ot egyáltalán nem ad .

Túlterhelve egyáltalán nem volt, mert alap konfigurációt hajtott .

Belenézve semmi hiba nem látszik, gondolok itt a kondik esetleges puposodására, vagy kifolyására, vagy égésnyomokra .

Mennyire jellemző ez a nagyarcú ENERMAX gyártó termékeire, hogy a 3 éves gyártói garancia lejárta után fél évvel egy ilyen kategóriájú táp meghal ?

Vajon mi lehet a baja ?

Lehetőség szerint nem szeretném kidobni, mert mikor vettem akkor is 30E HUF körül volt az ára, és most szétnézve a piacon egy hasonló táp szintén 30 E HUF-nál kezdődik .

Lehet-e ezt javítani, van-e olyan szakember aki ilyen eszközök javítására specializálódott ?

Esetleg lehet ehhez kapcsolási rajzot szerezni valahonnan ?

Üdv.

Astra

(#26135) NOD válasza mrfire (#26131) üzenetére


NOD
senior tag

Egy Corsair TX650 V2 bőven elég lenne neked. Nem tudom hol olvastad ezt a 800-850 wattos marhaságot.
Még egy ilyen táppal is ha Furmark+Prime-ot nyomsz tuning mellett akkor sem fog a táp felől megenni 500 wattnál többet.

de papíron a Chicony jobb vételnek látszik, mit gondoltok?
Mármint Watt/Ft arányában jobb vagy mire gondolsz? Mert az a táp kuka.

(#26136) moha21 válasza AstraCDX (#26134) üzenetére


moha21
addikt

Üdv!itt tett fel a kérdésed, nagyobb az esély a segítségre.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#26137) agemate


agemate
addikt

CHIEFTEC iArena 350W GPA-350S tápegység megbízható? Egy low-end office PC-t, Celeron G530-at, egy HDD-t, ODD-t kötnék rá.

(#26138) moha21 válasza agemate (#26137) üzenetére


moha21
addikt

Arra elég lesz.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#26139) Mészi Zoli válasza AstraCDX (#26134) üzenetére


Mészi Zoli
tag

Enermax MODU82+ EMD525AWT, 2008-as, 30 papír

vs.

Mercury 300 Watt (2001 óta megy a gépben, napi 8 órát minimum)

Ezek szerint a kilépőszint nem mindig jobb, mint a belépőszint.
Nyolc évet rávert a tápcsodára.
A gyártók hülyére veszik a vásárlókat. Ez felháborító! Mehet a diszlájk az Enermaxnak!
Biztos nem veszek ilyet!

[ Szerkesztve ]

(#26140) Kiskutyák


Kiskutyák
aktív tag

Hy!

Ehhez a konfighoz milyen tápot ajánlanátok?

Gigabyte EP43-UD3L
Intel Quad Q8200 @2800MHz alapfeszen csak FSB emelve.
2x2GB CSX tuning ram @960MHz 1,8V
Seagate Momentus XT 500GB+4GB SSD Sata2 2,5
WD Caviar Blue 1TB Sata3 3,5
Optiarc DVD rewritable Sata
VTX3D HD6790 VGA

Játékok alatt megfagy a rendszer, már mindent kicseréltem, a táp kérdés maradt utoljára. Most egy FSP 400W-os táp van a gépben, de már csak ez jöhet szóba a hibával kapcsolatban.

MEnnyire megbízhatóak az FSP Hexa tápok?? Mekkora kéne? 500-550W

Köszi előre is

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#26141) XaraX válasza vzsryl (#26133) üzenetére


XaraX
addikt

Nem kapok sehol Enermaxot(legalábbis használtan).
Seasonic S12II-520?

(#26142) 04ahgy válasza Kiskutyák (#26140) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Pedig a fagyás nem tápra valló hiba (FSP esetén). Az LCPower az más kategória.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#26143) andrade válasza AstraCDX (#26134) üzenetére


andrade
senior tag

Bármelyik alkatrész bármikor elromolhat nincs olyan elektronikai berendezés aminél ne fordulhatna elő.Pld kimehetett a 12V-os ágat egyenirányító Schottky teljesítménydióda.Nyilván javítható

(#26144) vzsryl válasza XaraX (#26141) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Már nem tudom hol tartasz, de Én leragadtam ott, hogy Be Quiet Straight Power-t akarsz majd venni. Arról nem is tudtam, hogy használtan akarod beszerezni a leendő tápod.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#26145) Kiskutyák válasza 04ahgy (#26142) üzenetére


Kiskutyák
aktív tag

Igen, de már csak ez az utolsó amira gyanakszom. :( Most vettem uj VGA-t és ugyanaz a helyzet, ráadásul nvidia volt, most ATI-t vettem. És ugyanaz. A képernyőillesztő nem válaszolt, utána helyreállt, illetve játékok alatt fagyás, megmerevedik a kép és a hang is. Már alaplap csere is volt káb. fél éve, midnent leteszteltem, ramok jk, proci jó. Win újra telepítve, legújabb driver. Mindennek fix feszültség beállítva. Tanácstalan vagyok...már csak a táp az utolós amire gondolok, illetve másik fórumban ezt tanácsolták még. De ha táp lenne, akkor nem fagyna igy meg... :F

Elvileg akkor elégnek kéne lennie az FSP 400W tápomnak ehhez a rendszerhez??

"Az LCPower az más kategória. Ezt mire érted?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat!A kis emberek mindig ezt teszik de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz."

(#26146) XaraX válasza vzsryl (#26144) üzenetére


XaraX
addikt

Ha nem muszáj, nem ragaszkodom az újhoz...
Ha végképp nem lesz megfelelő, akkor nem marad más, csak a bolt.
Lenne egy ilyen is esetleg, csak vidéken van...
Be Quiet! Straight Power 580W

(#26147) mrfire válasza NOD (#26135) üzenetére


mrfire
őstag

Így hirtelen ezt a cikket bányásztam elő amire emlékszem: http://www.guru3d.com/article/amd-radeon-hd-7970-review/8

Radeon HD 7970 - On your average system the card requires you to have a 550 Watt power supply unit.
Radeon HD 7970 Crossfire - On your average system the cards require you to have a 750 Watt power supply unit as minimum.

If you are going to overclock GPU or processor, then we do recommend you purchase something with some more stamina.

A Chiconyit innen néztem ki http://jotapok.atw.hu/ Gyanúsan olcsónak tűnt nekem is, de különösen ajánlott minősítést adtak rá + moduláris is.

[ Szerkesztve ]

(#26148) vzsryl válasza XaraX (#26146) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Az egy nagyon jó táp, reviziótól függetlenül. E7, E8, E9 is nagyon halk.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#26149) XaraX válasza vzsryl (#26148) üzenetére


XaraX
addikt

Értem.
Hozzá képest a Seasonic?
Előnye, hogy Pesten lenne..

(#26150) vzsryl válasza XaraX (#26149) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nagyjából megegyeznek zajszintben, de a Seasonic minősége jobb valamelyest.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.