Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21301) CoolBoy323 válasza r4z (#21300) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

micsoda?? miért "szar"?

(#21302) molnarpeter válasza Spepper (#21299) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha játék is, akkor Samsung Galaxy Gio.

X10: eddig úgy látom jól tettem, hogy nem ajánlom senkinek :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#21303) r4z válasza CoolBoy323 (#21301) üzenetére


r4z
nagyúr

Teljesen érzéketlen, meg kell nyomni ahhoz, hogy érzékelje. Kb olyan nyomkodni, mint a GT540-et.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21304) CoolBoy323 válasza r4z (#21303) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de a felsoroltak közül legjobb!!
mellesleg én már nyomkodtam 1-2t, és ilyet nem vettem észre...

(szerkesztés gombot használd!!)

[ Szerkesztve ]

(#21305) r4z válasza CoolBoy323 (#21304) üzenetére


r4z
nagyúr

Én a Desire után szenvedtem vele abban az órácskában, amikor próbálgattam. Plusz a RAM se sok benne.

Szerkesztés gomb: Nézd meg kérlek még egyszer a posztolók nickjét :P

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21306) Land


Land
veterán

Akkor Defy lenne jó 60k körül...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#21307) Spepper


Spepper
csendes tag

Visszatérve a kérdésemre, a Galaxy Ace mennyivel jobb, mint a ZTE Blade?

Nothing is true... Everything is permitted!

(#21308) molnarpeter válasza r4z (#21305) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Kéne már az egyéni avatar, mi? :P Lassan eldönthetnék már... :D

mp

(#21309) CoolBoy323 válasza r4z (#21305) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de az ACEtől jobb :P

@Spepper: sokkal

@Land: igen! 70k-ért kapsz újat Vodkánál ha mázlid van...

[ Szerkesztve ]

(#21310) umek7 válasza Spepper (#21307) üzenetére


umek7
őstag

Jobb, de nem kétszer háromszor.

(#21311) r4z válasza Land (#21306) üzenetére


r4z
nagyúr

Igen, az lenne a legjobb választás.

molnarpeter: Fred Durst akarok lenni!! - képletesen, persze :D

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21312) molnarpeter válasza Spepper (#21307) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Harmonikus készülék, szvsz sokkal jobb :)

Razor: én Daft Punkos emberke, de nem tudom melyikük :D Vagy deadmau5 :D

mp

(#21313) Spepper


Spepper
csendes tag

Mennyibenn jobb az Ace mint a Blade? Mert közel 20 ezer forint a különbség, és csekélységek nem érnek meg ennyi pénzt :D

Nothing is true... Everything is permitted!

(#21314) n0_gAboR válasza r4z (#21303) üzenetére


n0_gAboR
őstag

En probaltam X10-et, es teljesen jo az erintokepernyoje, egyaltalan nem kell nyomni - mivel kapacitiv. A GT540 rezisztiv kijelzojevel a kozeleben sincsen...

(#21315) jooker82 válasza Spepper (#21313) üzenetére


jooker82
nagyúr

És ezek a telefonok nem tetszenek??Optimus one és chic..ezek 45-50 között vannak függetlenül és android 2.2 van rajtuk.....kb a blade és az ace között vannak tudásban....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21316) picur220 válasza r4z (#21303) üzenetére


picur220
veterán

Nem tudom, ezt hogy tapasztalhattad, de én sok embertől azt hallotam, hogy nagyon jó érintőpanele van. Én X10 mini prot néztem, annak nagyon jó panele van, majdnem olyan jó, mint az iPhone-é.

jooker: Szerintem a Blade max annyival tud többet, hogy nagyobb a kijelzőfelbontása, minden másban rosszabb az Optimus One-nál. Valamint, mivel nagyobb a felbontása, lassabb; kevés már az alá az MSM7227.

[ Szerkesztve ]

(#21317) Cyberpunk válasza picur220 (#21316) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Lehet hogy arra értette hogy nem multitouch-os. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21318) r4z válasza n0_gAboR (#21314) üzenetére


r4z
nagyúr

és picur220:

Görgetésnél jön ki a legjobban a különbség. Ugyanúgy (minimálisan) hozzáérve a Desire-n szépen siklik a menü, X10-en pedig belép egy menüpontba valahol a görgetés intervallumában. A multitouch jó rajta, azzal semmi bajom.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21319) Spepper


Spepper
csendes tag

Galaxy Ace megér 60 ezer forintot?

Nothing is true... Everything is permitted!

(#21320) jooker82 válasza picur220 (#21316) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én úgy irtam,h a blade és ace között vannak,tehát a bladetől jobb...de az acetől is csak a minusz 200 mhz-el marad el....ami nem biztos,h sokmindent befolyásol...

sepper: mint irtam van olcsóbb alternativa is...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21321) Spepper


Spepper
csendes tag

Tudom, most már szűkítem a kört, és maradt a Galaxy Ace, a ZTE Blade, az Optimus One, és esetleg még a Galaxy Gio.... Ezek közül gondolom az Ace a legjobb... csak hogy megéri e azt a kis plusz költséget?

Nothing is true... Everything is permitted!

(#21322) CHIPman válasza jooker82 (#21315) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ez honnan jött? :DDD Mindkettő sokkal rosszabb, mint az Ace. :D

hardverapro.hu/tag/chipman

(#21323) molnarpeter válasza Spepper (#21321) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Drágább, jobb. Egyértelmű :D

mp

(#21324) sebaska


sebaska
csendes tag

Sziasztok,szerintem az lg optimus one jobb mint az ace,meg a gio,mivel volt one-om,meg most van giom.A one nak jobb volt a kijelzője,nem annyira,nekem már túlságosan érzékeny mint a gio nak,de viszont simább a kép,és világosabb,erősebbek a szinek,akkor etudom képzelni az ace nek a 3.5" kijelzőjét 320x480 on,akku ban is volt olyan a one,összeszerelés vagy még jobb,a procit meg nem annyival érzem gyorsabbnak mint a one-é volt,de ott dupla annyi a ram,szóval a gio és ace al szemben a one szerintem jobb vétel,én is el szeretném andi a giot és veszek megint onet!

[ Szerkesztve ]

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#21325) jooker82 válasza CHIPman (#21322) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na akkor melyik is a sokkal jobb??? :F :C
Elméletileg is csak az a 200 mhz mutat többet....de gyakorlatban az nemsokat érhet....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21326) sebaska


sebaska
csendes tag

Ace em nem volt,nem is lesz,mikor kevesebb pépzből birok venni one-t,a gio tól jobban megéri.A YT on van video az ace és a one ról egymás mellett,látszik hogy fényesebb a kijelző és a one on ami fehér az fehérebb mint a gion,ás a videóból látszik hogy az ace kijelzőjétől is,neeem rossz ez az lg,úgylátszik számolni kell vele okostelefon fronton is.A one porosodása a kijelző alatt,azt én nemtapasztaltam,annyi hogy soft buhera után a telefonálási képességei romlottak,ezért el kellett adnom sajnos,de ez egyedi szerintem...

[ Szerkesztve ]

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#21327) CHIPman válasza jooker82 (#21325) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hát ha sokkal nem is rosszabbak, de semmiképp nem az Ace és a Blade között vannak, inkább az Ace alatt. A One-nak 3MP-es kamerája van vaku nélkül, míg a Chic-nek 5MP-es, szintén vaku nélkül. Szoftveresen az Ace-szel sincs semmi baj, hardveresen pedig mindkettőt lenyomja. Maximum a Gio-val szállhatnának szembe, de a hardver ott is erősebb.
szerk.: Ja, és Ace-re van Gingerbread ROM.

[ Szerkesztve ]

hardverapro.hu/tag/chipman

(#21328) sebaska


sebaska
csendes tag

A chic et nem láttam élőben,az ace nek,igen 5mpx van vaku val,de a chic nek is 5mpx,viszont több ram,divx,ami igen is fontos,a gio például nem visz olyan filmet amit a one simán..tehát olyan hogy vaku meg gorilla,meg proci,ami nem annyival gyorsabb szerintem,hogy emliteni kelljen,szóval nem lehet kijelenteni hogy abszolutt jobban megéri venni egy acet,a kijelzőben szerintem megeszi az ace-t,olcsóbb a one,szóval olyan 1:1 szerintem.A kijelző minősége lényegesebb mint egy vaku.

[ Szerkesztve ]

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#21329) r4z válasza sebaska (#21328) üzenetére


r4z
nagyúr

Divx-lejátszás nem szempont. Ezer program van erre.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21330) sebaska


sebaska
csendes tag

van,tettem is fel divx lejátszót a gio ra,és igy mondom hogy jobban szakadás mentesebben vitte a one,egy szép állapotu defyt használtan sokkal jobban megéri venni mint egy új acet.Egy árban van igy a kettő.Van hely ahol annyi egy új ace,mint ahogy használtan tudok galaxy s-t.

[ Szerkesztve ]

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#21331) defter válasza CHIPman (#21327) üzenetére


defter
csendes tag

hardveresen egyébként elég hasonló ez a pár készülék nem? ugyanaz a processzor van benne, hasonló nagyságú az elérhető háttértár... a kijelző mérete és felbontása is hasonló. (blade felbontása nagyobb, one kijelzője meg csak 3.2"). a kamera persze az ace-ben a legjobb, de ez nem tudom megéri-e azt a plusz pénzt amivel többe kerül.

(#21332) sebaska


sebaska
csendes tag

De jó az hogy ekkora felbontásnak nem nagyobb a kijelző,mért kell 3.5" ilyen felbontásra,nem kell.ezért jobb a kijelzője az lg nek.Nagyobb kijelzős telefont mint 3.2" én ekkora felbontással nem vennék,a kam meg nem jobb az ace nak mint a chic nek,annyi hogy van vaku.

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#21333) jooker82 válasza CHIPman (#21327) üzenetére


jooker82
nagyúr

De az acenek nézd csak meg a videóját..qwga-ba vesz fel 320x240-ben vesz fel...mig az one meg chic vga-t 18 illetve 30 fps-el....
tehát a vakuhiány is kipipálva....mellesleg nem vaku,hanem csak led...ami max 1-1,5 m ig fényképez elfogadhatóan...
Az onenak egészen biztos,h jobb az aksija...1500mhz 3,2 colon...
A chicbe meg még van az air sync,mely vezeték nélkül kommunikál a teló és gép közt...

Én azért irtam,h a blade és ace között van,mert fentebb irták,h az ace sokkal jobb a bladenél...azért az ace alá és a blade fölé helyeztem a 2 lg-t...
De lehet,h a 4 telefon valahol holtversenyben vannak....tudásban...de árban azért vannak különbségek...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21334) sniper elite


sniper elite
senior tag

Kicsit segítsetek nekem dönteni, még sose volt Androidos telefonom, LG Optimus 2x és a még meg nem jelent Samsung Galaxy S II között vacillálok. Nagyából 2 évre szeretnék most telefont vásárolni, szerintetek melyiket vegyem? Árban olyan 60k körüli az eltérés, külsőre mindkettő bejön de nagyon nem tudok dönteni :U

(#21335) Cyberpunk válasza sniper elite (#21334) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem az SGS2-t vedd ha a pénz nem számít.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21336) umek7 válasza sniper elite (#21334) üzenetére


umek7
őstag

Pár hsz-el ezelőtt már leírtam, én tuti a SGS2-őt választanám.

(#21337) sebaska


sebaska
csendes tag

Ha összesitjük,akkor a chic holtversenyben van az ace el,árban nem,mivel az ace még új,de attól még nem biztos hogy megkell venni ennyiért,ezért a pénzért újonan lehet venni chic et,ami kb nem rosszabb,és még marad is pénz.Az más hogy kinek milyen az izlése,de a tények makacs dolgok.Nem szeretnék vitát generálni senkivel,de ne magasztaljunk már fel egy modellt,másikat meg nem nagyon emlitjük,ha valaki tanácsot kér telefon vásárlásra.

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#21338) molnarpeter válasza sniper elite (#21334) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha nem kell az Optimus 'tökéletes' képernyője, egyértelműen SGS2 :)

Egy kis időre off részemről, fanboy alert :U

mp

[ Szerkesztve ]

(#21339) jooker82 válasza sniper elite (#21334) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hali
hogy érted azt,h 60 körüli az eltérés?? szerintem annyi azért nem lesz....max 50....függetlenül...
Nekem már v 3 hete megvan a 2x és jó kis telefon...kinézetre is jobb mint igy neten a képek alapján...A kijelzője tűéles és napfényben is jól olvasható....játékok szépen mennek rajta....netezni is egész gyorsan lehet vele....és várjuk a 2.3-at....
Anyagminőség is jó..puha gumirozott műanyagmely nem gyűjt ujlenyomatot... és az a fémcsik nagyon feldobja a hátulját...
A kamera átlagos 8 mp...a led kb 1,5 m ig jó...a videó lcd-n visszanézve pazar....
Van egykét minimális dolog melyben jobb az sgs2..de azt az árkülönbözetet nem fogja fedezni....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21340) sniper elite válasza jooker82 (#21339) üzenetére


sniper elite
senior tag

Köszi az infókat, 105k-ért tudnék most venni 2x-et nekem is bejön, eddig nem nagyon tudtam olyannal beszélni akinek birtokában van ilyen teló és vannak tapasztalati csak 1 emberrel. Holnap eldöntőm a dolgot. Kijelző nagyon gyönyörűnek látszik videók alapján :)

(#21341) jooker82 válasza sniper elite (#21340) üzenetére


jooker82
nagyúr

A videók alapján??? :N Élöbe nézd meg..nem semmi a kijelző....minden szin a helyén és nem túlszaturált szinek vannak....Az egész telefon más mint igy videókon képeken....majd meglátod...
105 ért baráti ár.....ha pl a 170e -es iphonehoz hasonlitjuk...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21342) krisztian112


krisztian112
senior tag

Most így hirtelen benéztem az optimus chic topikjába. Hát nemsok, konkrétan 85 hozzászólás volt ott a legutolsó januári volt. Ennyire kevés lenne a telefonból? Nekem bejövős a formája és már 45-50ért kapható.

Huawei P10 lite

(#21343) jooker82 válasza krisztian112 (#21342) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen tényleg szép telefon....és ennyi pénzért... :Y
Mo-on hivatalosan nem kapható és szolgáltatónál sincs...Tehát csak gsm üzletek forgalmazzák...
Ha nem lett volna annyi pénzem,h 2x et vegyek,akkor tuti a chic lett volna....nekem az is mindenben megfelelne...
Lényegébe ugyanaz a belső mint az one-ba és ha vmi kérdésed adódna ott feltudod tenni....ha megvetted..
Meg hozzátartozik,h nemrég még kb 80 volt az ára...most ment le ennyire...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21344) skul0


skul0
aktív tag

Hali! Xperia neo-t nézegetem, mint következő telefon, de azért kikérném itt az emberkék véleményét, hogy milyen hasonló telefont ajánlanak. Ami fontos, hogy új, maximum 100 ezres készülék legyen, androidos, tudását tekintve a neo környékén legyen, ne legyen tepsi, bár bárkinek bármilyen ajánlatát szívesen veszem. Amire használnám, az sok-sok internet wifivel, zenehallgatás, alkalmankénti fotózgatás, és ha tv-re is lehet kötni, az se hátrány.

Nézegettem ezen kritériumok alapján a Desire S-t, ami tetszett, nagyon szépen össze van rakva, a rádió hiánya és az állítólagos gyenge minőségű fotók viszont egyenlőre eltántorítottak. A másik kiszemelt az optimus 2x, ami szintén vegyes érzelmeket vált ki. Ez a telefon is tettszik külsőre, szép a képe, bár 3.2 col után már majdnem nagynak éreztem a kijelzőt. Mivel hosszabb távra tervezek, ezért egy 2 magos vas nem lenne hülyeség, még a 100 ezres határba is éppen belefér, viszont erről is hallottam már rosszakat...

(#21345) picur220 válasza jooker82 (#21320) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem az LG még mindig 1000x jobban optimalizál...

krisztian112: Optimus Chicből kevés van, mivel egy ideig drága volt, most meg nem forgalmazzák a gyártók.:D

[ Szerkesztve ]

(#21346) Cyberpunk válasza jooker82 (#21341) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hardver szempontjából viszont más a helyzet. A kijelzőt nem vitatom. Én sem szeretem a SAMOLED-et, de legalább a pentile matrix-ot elhagyták ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21347) jooker82 válasza picur220 (#21345) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha a szolgáltatókra gondoltál,azok eddig se forgalmaztál...

Cyberpunk: az a plusz 200 mhz itt sem biztos h sokat számit,csakúgy mint az ace és a régebbi jet esetén....de igazábol a 2.3 nál fog kiderülni....Gyakorlatilag minden játék elfut a 2x en is....

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21348) jooker82 válasza skul0 (#21344) üzenetére


jooker82
nagyúr

Irtam kicsivel fentebb a 2x ről...én meg 3 col után vettem a 2x et és egyáltalán nem zavaró a nagysága...használat során már megszoktam...zsebbe meg felse tűnik....Talán a vékonysága v nemistudom mi az ami miatt szinte észrevehetetlen és nem zavaró a zsebembe....
Pedig féltem tőle én is,h nagy lesz,de nem...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21349) Cyberpunk válasza jooker82 (#21347) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem csak az a 200MHz, hanem a más típusú a proci Orion és az 1GB RAM. De majd ha megkapja az LG a 2.3-at akkor lesz értelme összevetni őket.

Méretre nem nagy egyik sem, sőt nekem DHD után még kicsinek is tűnének :DDD Ha megszokja az ember abszolút nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21350) jooker82 válasza Cyberpunk (#21349) üzenetére


jooker82
nagyúr

De mindez nem ér meg plusz ötvenezret....mint irtam az LG-n is megy minden játék....sőt majd jönnek a tegrás játékok melyek a samsungon nem lesznek...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.