Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21201) Gzolo


Gzolo
senior tag

Sziasztok

Samsung Spica (multitouch 2.2-vel) vagy Galaxy 3 szerintetek a jobb vétel? Az ár ugyanaz lenne mindkettő esetében.

(#21202) krisztian112 válasza Gzolo (#21201) üzenetére


krisztian112
senior tag

A jobb felbontás miatt inkább a spica...

Huawei P10 lite

(#21203) picur220 válasza krisztian112 (#21202) üzenetére


picur220
veterán

Ekkora baromságot hogy mondhatsz... mármint hogy a spica jó vétel... volt már egyáltalán a kezedben? Mert egy vacak, egy évig kínlódtam vele, ez egy _V_A_C_A_K_, szutyok, szar, ne vedd meg, nem jó! Galaxy 3 1000x jobb!
De én nem feltétlenül alapoznék a MT-ra, szerintem egy LG Optimus is jó vétel lehet. Sokkal jobb mindkettőnél, pl van benne 3D chip, jó a felbontása, az egyetlen hátránya a rezisztív kijelző. De szerintem még így is jó.:D

[ Szerkesztve ]

(#21204) molnarpeter válasza Gzolo (#21201) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy 3. Esetleg ZTE Blade? :)

picur: Én nem tudnék leszokni a multitouchról :D

mp

[ Szerkesztve ]

(#21205) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Blade szerintem teljesen jó felraktam rá egy főzött romot mikor vettem 1 hónapja, semmi probléma nincsen vele. Persze zenét hallgatni meg fényképezni kb nem lehet vele, de a kijelző miatt nekem megéri, főleg netes cuccokra használom email msn skype meg böngészés persze. Egy hibája van. Aktív mobilnetnél vagy wifinél nem megy le sleepbe, és kb 1 nap alatt lemerül. De ha ezek nem mennek folyamatosan csak amikor szeretnéd (bár nekem pont ezért kell a telefon i8910 mellé, hogy folyamatosan jöjjenek az emailek fent legyen skypeon msnen stb) akkor simán még 3 napot is kibír megkockáztatom. Most volt hogy nem nagyon piszkáltam csak pár hívás és 2 nap után 60%-on volt mikor feltettem töltőre.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#21206) picur220 válasza molnarpeter (#21204) üzenetére


picur220
veterán

Nekem itt van, de nem nagyon használom, néha rámjön, de amúgy netezés közben egyszerűbb a duplaklikk.:D

(#21207) CHIPman válasza Bdanyy (#21205) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Állítólag az új Blade-ekre nem lehet főzött ROM-ot rakni, így nem feltétlenül alternatíva egy Blade főzött ROM-mal sajna. :(

hardverapro.hu/tag/chipman

(#21208) Gzolo válasza molnarpeter (#21204) üzenetére


Gzolo
senior tag

Néztem a Blade-et is , az is bejövős, csak sajnos vodás kéne, olyan meg nem nagyon van még itt az oldalon, újjonan pedig 38000 a vodánál, míg a keret kb 30000.
Spica akkor kidobva, Galaxy 3 a felbontása miatt nincs hátrányban a market-es programoknál?

Bdanny: Hogyérted, hogy zenét hallgatni nem lehet?

Picur: Rezisztívvel nincs baj, V845-ön elég hatékonyan lehetett használni, de ha már itt a lehetőség, akkor inkább MT, néhány játék miatt is mostmár inkább, Optimus fővezért kilőve.

(#21209) Bdanyy válasza Gzolo (#21208) üzenetére


Bdanyy
addikt

Lehet hallgatni, csak elég rossz a hangminősége.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#21210) CHIPman válasza Gzolo (#21208) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Attól, hogy a rezisztívet lehet hatékonyan használni is, attól még nem változtat azon a tényen, hogy az Optimus GT540 képernyője még a rezisztívek között is gyenge, valamit hogy a kapacitív akkor is mérföldekkel használhatóbb.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#21211) sniper elite


sniper elite
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék váltani N97-ről valamelyik újfajta telefonra, optimus 2x és Iphone 4 amin gondolkodom eléggé. De persze ha mondana valaki másfajta hasonló kategóriában lévő telefont akkor annak is utánajárok hátha jobban bejönne. :)

(#21212) hmiki28


hmiki28
tag

Sziasztok!
Szerintetek lg gt540 vagy zte blade?Melyik jobb,ha jobb egyáltalán valamelyik, és miben?

(#21213) csabibmx válasza Bdanyy (#21205) üzenetére


csabibmx
tag

(bár nekem pont ezért kell a telefon i8910 mellé, hogy folyamatosan jöjjenek az emailek fent legyen skypeon msnen stb)

Nekem csak i8510-em van és arra is jönnek az emailek,msn-en is fent tudok lenni (fring,nimbuzz) elöbbin még skype is volt (sajna már nincs). :(
Így nekem kissé érthetetlen a +1 teló. :U
Nem kötekedni akarok csak megakadt a szemem a mondaton.
Egyébként érdekelne,hogy boldogulsz a Samu Symbian kombóval mióta nem lehet rajta progikat frissíteni.(pl.új fring video hívás).
Vagy csak én vagyok béna?
Vagy pont ezért kell a 2. teló és az az emailes feladatokat is jobban ellátja? :F

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#21214) GALARDO


GALARDO
addikt

Üdv!Telefont szeretnék vásárolni a fő hangsúly a zenehallgatás, és strapabíráson van.
Ezek a jelöltek:

-Sony Ericsson Xperia X10 mini pro
-Samsung Galaxy Mini
-LG Optimus GT540

Szerintetek melyik ezek közül a legjobb?Az még fontos hogy gyári állapotába lenne használva nekem nincs időm, se kedvem buherálni csak használni akarom a mindennapokba. :R

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21216) kecz


kecz
aktív tag

Pálinkás jó reggelt fórumtársak!
Haverom lassan telefont szeretne venni, és 3 telefonon van most a választás lehetősége a vodánál. ZTE Blade vs. HTC Wildfire vs. SE X8. Szerintetek melyik? Mobilnetes előfizuja lenne, olyan sokat nem telefonál, zenét hallgatna rajta, néha játék, meg az Android mobilnetes lehetőségeit kihasználná.
Előre is köszi a válaszokat!

(#21217) picur220 válasza GALARDO (#21214) üzenetére


picur220
veterán

X10mini pro = csuszka = strapabírás csökken
A Galaxy Mininek nagyon pixeles a kijelzője. Nem ajánlom

Marad a GT540:D

(#21218) GALARDO válasza picur220 (#21217) üzenetére


GALARDO
addikt

És a sima mini?Amúgy köszi a választ megnézem jobban ezt az LG-t.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21219) krisztian112 válasza picur220 (#21203) üzenetére


krisztian112
senior tag

Én nem használtam spicát és galaxy 3at sem. Én csak tényeket említettem amikor a spicát ajánlottam, de ezekszerint nem jó vétel...:D

Huawei P10 lite

(#21220) CHIPman válasza #40993792 (#21215) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Az elfogultság a zenében is ott van, mert a Blade-ben ipari hulladék van kikiáltva hangchipnek, ami mindenre jó, csak hangadásra nem. Tudtommal.
kecz: Olyat hallottam, hogy nem lehet főzött ROM-ot rakni az új Blade-ekre, ha ez igaz, akkor X8. Én is akarok öcsémnek telefont, és nálam a Gio vs Blade vs X8 felállás van, viszont én megvárom a Wildfire S-t és az Xperia minit, hogy mi sül ki belőlük.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#21222) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Tudnátok olyan felsőkategóriás okostelefont mondani amiben videó közben is van képstabilizátor?

Köszi.

(#21223) kecz válasza CHIPman (#21220) üzenetére


kecz
aktív tag

Köszi! Rákérdezek a Blade topicban.

(#21224) molnarpeter válasza picur220 (#21217) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ami meg rezisztív kijelzős. :D Másik teló nem jöhet szóba?

mp

(#21225) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Van egy kis vitám! Szerintetek igaz lehet,hogy a SE X8 kenterbe veri,és sokkal jobb mobil mint a C7? :F

MegtorloXp

(#21226) Teaway válasza blt.62 (#21225) üzenetére


Teaway
veterán

Kétféle OP rendszer, nehéz igazságot tenni. Vagy csak és kizárólag a vasat kérdezed?

Nincs itthon csokid??

(#21227) Keeperv85 válasza CHIPman (#21220) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"Blade-ben ipari hulladék van kikiáltva hangchipnek"

Inkább ipar hulladék driver van mellé, ami alapból halk, a hangkezelő chipnek semmi baja. Módosított driveres programokkal nagyon szépen szól! (Persze nem a külső hangszórón...)

Olyat hallottam, hogy nem lehet főzött ROM-ot rakni az új Blade-ekre

Ezt nem tudom kitől halottad, de félrebeszélt erőteljesen. Ha X8-ast veszel, készülhetsz is, hogy az életben soha 2.2-es hivatalos rendszer nem lesz rá... Nem túl jó pont ugye.

(#21228) korpicschess válasza blt.62 (#21225) üzenetére


korpicschess
veterán

Teljességgel hülyeség, mondom ezt droidosként. Egyetlen előnye a több app, minden másban rosszabb..

Keeperv85:
szerintem arra gondolt, hogy vannak G1-es és G2-es telefonok, nem mindre jó minden ROM, de én nem tudom, hogy hogy van ez ot..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21229) Keeperv85 válasza korpicschess (#21228) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

"szerintem arra gondolt, hogy vannak G1-es és G2-es telefonok, nem mindre jó minden ROM, de én nem tudom, hogy hogy van ez ott.."

Az lehet, de a G2-esekre is van jó ideje megfelelő rom... :C

(#21230) kexksz válasza Keeperv85 (#21227) üzenetére


kexksz
addikt

Bladeben csinálhaszt bármit, szar lesz a hangzása, volt nekem is 4-5 hónapig, semmi trükkel nem hozol ki belőle normális hangzást, lehet bármilyen fülesed.

Rakni főzött ROMot ugyan lehet, de nem működött a touchscreen, azóta asszem már van rá megoldás.

(#21231) Bdanyy válasza csabibmx (#21213) üzenetére


Bdanyy
addikt

I8910 gyári email kliense egyszerűen kilépked magától, meg random nem tud megnyitni leveleket. Van rá alternatíva egy moddolt emoze pl működik rendesen, de az meg az imap mappaelőfizetések beállításánál kifagy, nekem meg fontos hogy ne csak az inbox hanem a többi mappa tartalma is olvasható legyen. Profimail lenne az alternatíva, de nem akartam annyit kiadni egy olyan programra, amit lehet nem használok sokáig mert egy ideje le szeretném már cserélni a telót csak nincsen mire. Igaz ott a licensz átvihető más készülékre de androidon nem valami jó még a progi.

I8910-et szeretném nagyon ha normális szoftver lenne rajta, és itt nem az s60-al lett volna a baj, hanem a bugokkal (wifi ledob, előbb említett email, recsegés hívás közben) illetve azzal, hogy régebben használt programokat illetve szolgáltatásokat megszűntettek rá :((( Pl ahogy te is írtad, fring jó volt skypera, aztán ez megszűnt, helyette pl nokia meg se s60-as telefonjaira kijött hivatalos skype kliens, viszont i8910-re nem, mivel kispórolták a voipaudiosrvt a firmwareből. Az hagyján hogy sip nem működik külön program nélkül, hiába van benne a felhasználó meg jelszó stb a beállítások között, kliens egyszerűen kimaradt belőle.
Másik progi amit használtam és megszűnt kompletten s60-ra, a skyfire volt. Néha jó volt videókat nézni rajta, most tudtommal androidon és ios-on érhető csak el.

Pedig I8910 nekem tökélete lenne, ezerszer jobb hw van alatta mint a bladeben (ilyen külsővel anyagminőséggel, kijelzővel, soc-kal kár hogy nem adtak ki androidost bár galaxy sorozatot ahol olvasom ott is elhintett jópár hibát a samsung :((( ), mégis azt használom többet amióta megvan, kivéve ha zenéről filmről kameráról vagy telefonálásról van szó (utóbbi inkább az akku miatt meg másik simem miatt).

Szal tényleg helyén kell kezelni a bladet, de nagyon jól használható cucc, velem nagyon megszerettette az androidot, pedig korábban csak s60-as készülékeim voltak 2003 óta.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#21232) Keeperv85 válasza kexksz (#21230) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Nyugtasson a tudat, hogy műszerrel kimértem. Semmi baja a hangzásának azon túlmenően, hogy hulladék a gyári driver hozzá, de még csak nem is a fülese, bár arról inkább no comment... Amint valami nem azt használja, máris drasztikusan javul a helyzet, simán oda merem tenni az enyémet egy X8-as mellé, ameddig csak a fülesről kell beszélni (nem a gyáriról, mint írtam is), viszont a külső hangszóró... hát arra nem igazán van más szó: szar. :(

A touchscreen hiba csak a G1-esknél volt, ott is rég a múlté...

(#21233) JoHnni


JoHnni
senior tag

Üdv!!

Új telefon vásárlása előtt állok, váltani szeretnék pulse-ról. Mindenképpen androidnál maradnék, ami szóba jöhet Lg Optimus One illetve Samsung Galaxy Ace. Kérdés hogy megéri e a samsung +10k-t?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#21234) Cyberpunk válasza JoHnni (#21233) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha az ár nem szempont akkor a Samsung a jobb szerintem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21235) kexksz válasza Keeperv85 (#21232) üzenetére


kexksz
addikt

Nem vagyok már annyira otthon benne, mert rég eladtam, épp ezért mondtam hogy csak úgy hallottam, meg hogy már javítva lett, azt se tudom tbh mi a különbség a G1 meg a G2 között. De ~januárban próbálhattam én bármilyen sounddrivert, sehogy nem akart jól szólni, míg egy iPod Touchon vagy akár egy 2000 forintos SE W200on sokkal jobban szólt a fülesem.

(#21236) Bdanyy válasza kexksz (#21235) üzenetére


Bdanyy
addikt

én is ipodhoz tudtam hasonlítani illetve i8910hez sennheiser eh 350-el, és mindkettő sokkal jobban szól nála, főleg az i8910.

Nem a multimédiáért kell szeretni, de fix hogy pár havernak fel sem tűnne a minőség az 1000 forintos ebayes mp3 lejátszók is megfelelnek rengeteg embernek, ameddig nem hallanak jobbat (most nem rátok gondoltam, csak pl akinek ajánlottam bladet elégedett a hangminőségével a 6 éves 128 megás noname mp3 lejátszója után)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#21237) slayerenkala


slayerenkala
tag

Hello!
Samsung galaxy S jó választás?
Gsm-ekbe van már 80körül.
Használtan meg 70körül.
Iphone 3g-ről váltanék.

Esetleg van más ami szóba jöhet?
Iphone után elvárás hogy ne akadjon a rendszer, csak szegény 3g már öreg, 4-re meg nincs pénzem.

(#21238) sebaska


sebaska
csendes tag

Sziasztok,tapasztalatból mondom,ha valaki az lg optimus one,és a samsung galaxy gio közt vacilál,annak az lgt ajánlanám.A gio előtt ilyenem volt,akku birja úgy vagy jobban mint a gio,hangja szerintem jobb az lg nek,a képe is,ugyanannyi a pixel,mégis az lg nek szerintem szebb a képe,nagyobb a fényerő a szinek élénkebbek,simább a kijelző képe.Összeszerelésben is van olyan az lg,csak robusztusabb,nem annyira habkönnyű,meg a kijelző nekem annyira érzékeny,a gio nál,néha zavaró,ennyire nemkellene!(szerintem)Árban kb egyformák,a sebesség se annyira érezhető a gionál,tehát én optimus one-t ajánlom,annak aki e két készülék közt szeretne választani.

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#21239) kexksz válasza slayerenkala (#21237) üzenetére


kexksz
addikt

Annyiért jó, talán ha WP7 izgat akkor van ~70ért új LG Optimus 7 vagy HTC Trophy.

(#21240) slayerenkala válasza kexksz (#21239) üzenetére


slayerenkala
tag

És a winmo7-re is van elég app?
Csak azért kérdem mert hogy az azért nem annyira elterjedt mint az android.

(#21241) korpicschess válasza slayerenkala (#21240) üzenetére


korpicschess
veterán

Főzött ROM-mal nagyon jó választás az SGS! Úgy sokkal gyorsabb, mint egy iPhone 3G.
75-ért kapsz megbízható fórumostól vigyázott készüléket, szerintem még olyan ROMot is feltesz neked, amilyet szeretnél.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21242) slayerenkala válasza korpicschess (#21241) üzenetére


slayerenkala
tag

Szerintem is maradok az SGS-nél!
Ezek mellé a romok mellé kell ilyen lagfix, vagy az csak régebben kellett?
Valamint azt nemtudom, hogy néztem egy gsm-nél ott 2év EU garancia van rá, akkor azt az itthon samsung szervíz is vállalja, vagy próbáljak olyat keresni ami HU szervízes?

(#21243) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok!

Okostelefon vásárlás elött állok és szeretnék tanácsot kérni. Árban egy 60k körüli felső határt gondoltam a tmobile-nál vásárolnám valószínűleg(de egy olcsóbb előfizetésre így az ára ugye nem lesz jóval kedvezőbb az alapárnál). Androidos készülékre gondoltam.
Több tesztet is elolvastam az adott kategóriában és az eddigiek alapján talán a ZTE blade az ami a leginkább megnyerő számomra.

Elsősorban netezés (wifi), gps, esetleg kis játék amire használnám.(ha normál videókat le tudna rendesen játszani az se hátrány)

Ilyen kategóriában ezekre a célokra melyik készülék lenne az ajánlott/legjobb vétel?

válaszokat előre is köszi

(#21244) molnarpeter válasza Rekro (#21243) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Galaxy Ace, kicsit feljebb Motorola Defy. A Blade más árkategória :)

mp

(#21245) Rekro válasza molnarpeter (#21244) üzenetére


Rekro
aktív tag

Köszi.

És az Ace arra amire én használnám jobb mint a Blade? Gondolok itt pl. a kijelzőre aminek a felbontása ugye alapból kisebb és egyiknek se amoled-es a kijelzője, az ace-nek gyorsabb a procija ugye. Tehát itt lényegében arra gondolok, hogy ha az ártól függetlenítünk akkor egyértelmüen az Ace a jobb választás?

A Defy-t is néztem még amikor a 100k körüli készülékekben is gondolkodtam de az 80k fölött van a Tmobile-nál és akkor már a HTC-k is szóba jöhetnének, és mivel úgy érzem nem használnám igazán ki ezért inkább az alacsonyabb árkategóriában lévő telefonok közül keresek egyet.

(#21246) umek7 válasza Rekro (#21245) üzenetére


umek7
őstag

Netezésre, GPS-re, és egy kis játékra tökéletes a Blade. Nálam a videók is mennek rajta akadálymentesen.

Szerethető készülék, igazából a legjobb az lenne hogy ha kitudnád próbálni mindkettőt, és amelyik jobban bejön. Mindkét készülék mellett lehet felsorakoztatni érveket/ellenérveket. Az Ace-ről nem akarok rosszakat írni mivel még csak pár alkalomkor tudtam kipróbálni ami alapján még nem mondanák semmit. Én nagyon elégedett vagyok a Blademmel.

[ Szerkesztve ]

(#21247) negyedes


negyedes
addikt

hi!

Ugy nez ki uj telot veszek mert a reginek nem megy mar a mikrofonja. nem a kedvenceim a tapizos telok de most eleg jo arban van a Samsung Galaxy Mini. Valakinek van tapasztalata ezzel a telefonnal? Androidra tenyleg kell gmail account vagy ez hogy mukodik?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21248) umek7 válasza negyedes (#21247) üzenetére


umek7
őstag

Elég kicsi, de ha az igényeidet kielégíti akkor jó vétel lehet. Nem létszükséglet az hogy legyen egy gmail accountod, de nem árt ha van. Sok alkalmazáshoz alapfeltétel, pl. Market (ahonnan ingyen és bérmentve csupán mobilnettel/wifivel bármilyen alkalmazást letölthetsz a telefonodra). Szinkronizálást is lehet beállítani, meg még számos előnye van, ergo nem árt..

(#21250) hmiki28 válasza #40993792 (#21215) üzenetére


hmiki28
tag

köszönöm elolvasom :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.