Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21101) jooker82 válasza schu1z (#21099) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor már optimus 2x....Egészen biztos ,h mindenben jobb az általad emlitettnél....a 2 magot meg nem kell kihasználni...az benne van...és veszett gyorssá teszi...
A partnerónál 109-be kerül és alá sem kell irnod semminek és függetlent kapsz....könnyebb lesz eladni...
Netezni élmény rajta....és a kijelzője átlag feletti...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21102) n0_gAboR válasza Apache (#21098) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Mindenkeppen eloszor az oprendszert kene eldontened. En egyelore Androidot valasztanam, WP7-nek meg kell egy kis ido hogy kiforrjon.

A Defy raadasul jolval olcsobb mint a tobbi.

(#21103) schu1z


schu1z
csendes tag

Azt tényleg elfelejtettem írni, hogy mindenféleképp Andriodra gondoltam, a Microsoft politikája számomra kissé hasonlít az Apple "zártságára".
No igen, az Optimus 2X mindenféleképp a lájk kategória és ha talán várok még 1-2 hónapot, lehet, hogy megérné. A Desire S viszont ott van a voda kínálatában, igaz nem rég óta :)

''the bug is out there''

(#21104) jooker82 válasza schu1z (#21103) üzenetére


jooker82
nagyúr

1 hónapon belül 100 körül,v alatt lesz...és ha teheted függetlent vegyél...könnyeb eladni....és többet is ér majd az eladásnál...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21105) csabibmx válasza premete (#21095) üzenetére


csabibmx
tag

DeadMeat,Premete:
Köszönöm a tapasztalataitok megosztását. :R
Bár dönteni még mindig nem tudok. :F
Inkább még figyelem az eseményeket kicsit és kivárok. :U

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#21106) jacis válasza Apache (#21098) üzenetére


jacis
nagyúr

Szia.
Szerintem ezek közül most a legjobban a Samsung Omnia 7-e éri meg a pénzét. Nagyon össze van rakva, egész jó kijelző és nagyon barátságos ár (58eFt kártyafüggetlenül).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21107) Dhampir válasza jacis (#21106) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó navigáció elérhető hozzá?

(#21108) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Heló!

Találtam egy hirdetést: xperia x8-at karcmentes kártyafüggetlen használt 33ezerér. Nekem most van egy vodafone 845 függetlenem írta h 15ér beszámítaná. szerintem letudnám vinni az árát 15re. Megérné? Nekem nagyon bejön az x8 csak nem tudom érdemes e váltani?

[ Szerkesztve ]

(#21109) Dhampir válasza -=Vacsek=- (#21108) üzenetére


Dhampir
félisten

A kijelzője nem multi-touchos. 2 éves gyártói garanciával 50.000 Ft körüli áron beszerezhető, viszont szolgáltatónál vásárolva jóval olcsóbb.

(#21110) viking19


viking19
tag

Sziasztok,

Segítség kellene. Most készülök telefont venni, T-mobile előfizuval. Eddig Symbian-os telóm volt csak. Nokia 66000, E51. Mivel a Nokia bejelentette, hogy szakít a Symbian fejlesztésével, ezért elgondolkodtam más OS-en is.
Amik játszanak: HTC Desire, HTC 7 Mozart és Nokia C7.
Melyiket tudnátok jó szívvel ajánlani (amennyiben van más ötlet szívesen fogadom)? Telefonálásra, minimális SMS írásra és GPS-ként használnám. Kamera, játék nem érdekel.

Equality is about giving everyone equal chance not about giving everyone an equal result.

(#21111) korpicschess válasza viking19 (#21110) üzenetére


korpicschess
veterán

Ilyen felhasznalasra barmelyik megfelel, szerintem vedd a C7et,mert ingyenes navi van ra, ismered a rendszert, es annak a legjobb az uzemideje.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21112) -=Vacsek=- válasza Dhampir (#21109) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

845nek se multi-touchos a kijelzője. Viszont az x8é nagyobb. Nem mind1 hogy 15ér vagy 50ér venném a telót, persze a 2 év garancia jól hangzik de ami-t visszavesznek gariba általában szoftverhiba amit akár magam is megtudnám csinálni!

(#21113) viking19 válasza korpicschess (#21111) üzenetére


viking19
tag

Igazából az akkuidő nem igazán mérvadó. Napi 3 órát ülök kocsiban és USB-ről mindegyiket lehet tölteni (már, ha jól tudom). Az ingyenes navi jó, de félek, hogy a Nokia miként fogja megoldani a Symbian kifuttatását.
Az HTC egyébként nekem nagyon szimpatikus gyártó. Van valakinek WP7-es telója? Mert cikket olvastam, de tulajjal még nem beszéltem róla.

Equality is about giving everyone equal chance not about giving everyone an equal result.

(#21114) DanielK


DanielK
addikt

Sziasztok!

Nem rég adtam el a Samsung Galaxy 3 telefonomat. Az oka: új telefont szeretnék venni.
Amin gondolkodom: Samsung Galaxy S, Samsung Wave I és II. (esetleg HTC Desire)

Kérlek segítsetek. Nekem nagyon tetszik az SGS, de kacérkodom a bada-val. Az androidot megismertem és nagyon tetszett.

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv,
D

(#21115) korpicschess válasza DanielK (#21114) üzenetére


korpicschess
veterán

Bada nyomába sem érhet. Egy jó ROMos SGS... nagyon jó hidd el.
Egyébként ha leírnád, hogy mire használnád, esetleg tudnám valami árny oldalát is felvázolni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21116) r4z válasza DanielK (#21114) üzenetére


r4z
nagyúr

Illetve az árkategória sem mindegy, ahogy az sem, hogy új kéne-e vagy használt. Az is fontos lenne, hogy hajlandó vagy-e buherálásra.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21117) Jadro válasza DanielK (#21114) üzenetére


Jadro
veterán

Ha az android megtetszett, akkor sajnos én is is azt mondom, a Bada nem lesz elég.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#21118) Kobun1980


Kobun1980
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék telefonvásárlásban:
Jó ideje gondolkozom, de most végleg elszántam magam okostelefon vásárlásra. Első okostel. lesz.
Egyet szeretnék venni, de az legyen jó, nem tervem folyamatosan cserélgetni.
Elsősorban androidosokban gondolkodom, azokon belül is a HTC-kben.
Szempont lenne a normális kidolgozás (nem szeretem a nyekergő műanyagot), a kijelző, ill. a kamera nem annyira döntő, persze ha ár/értékben ez is belefér akkor legyen a jobb :)
Próbáltam utánaolvasni itt a fórumokon, és az eredetileg szóba jöhető Desire S, DHD, Incredible S trióból a "saját" fórumokat végignyálazva több helyen említették a DHD "fakó" színeit, ill. a nálam befutó Desire S topikban több hibát olvastam, a tulajok megelégedettsége nem volt olyan egyértelmű, ill. egybehangzó, mint mondjuk a Nexus S esetében.(Az oka lehet akár az is, hogy kevesebben használnak Desire S-t, így ha hiba van az jobban rontja az összképet)
Ha jól olvastam a három HTC között a méret, az anyaghasználat, ill. kamera a különbség?
Szóval ha van valakinek javaslata, hogy ilyen kategóriában melyik modell a "legjobb ár/érték arányú" készülék (az SGS nem tetszik) az irányt mutathatna.
Vagy érdemes várni a többi 2 magosra?
Telefonálnék rajta, a net nem nagyon (céges kártya menne bele, tiltva van a szolgáltatás, így max. WiFi) , meg persze játék, film, és GPS, esetleg zene, az mondjuk kevesebb. :)

Köszi

(#21119) jooker82 válasza Kobun1980 (#21118) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 2 magos optimus 2x nem érdekel?? nekem ilyen van 2 hete és zsir teló....jó az anyaghasználat,nem recseg-ropog és tűéles a kijelzője... 109 a partneronál....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21120) jooker82 válasza Kobun1980 (#21118) üzenetére


jooker82
nagyúr

A 2 magos optimus 2x nem érdekel?? nekem ilyen van 2 hete és zsir teló....jó az anyaghasználat,nem recseg-ropog és tűéles a kijelzője... 109 a partneronál....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21121) DanielK


DanielK
addikt

Köszönöm a válaszokat!

korpicschess: Én is az SGS mellett vagyok, nagyon. Csak gondoltam megkérdem, hogy a bada mit tud. A következőkre használnám: telefonálni, smsezni (bár ez a kettő szerintem egyértelmű :DD ), naptár - határidők miatt, gmail, gtalk, internet, e-könyv olvasás, esetleg egy-két film megnézése út közben, illetve nagy ritkán fénykép vagy film rögzítése (itt hozzá tenném, hogy a Galaxy 3 fényképezője nekem megfelelt erre a célra :) ), játék nem nagyon.

RazorGTR1: újat szeretnék venni és úgy 100 körül a maximum határ

Jadro: én is így érzem.

Ami nagyon fontos szerintem, hogy hozzá tegyem, az összes telefonkönyv bejegyzésem gmailen van, szóval emiatt itt is az SGS a nyerő.

Ja és nagyon meglepő, de nekem nagyon bejött a TouchWiz. Emiatt is erre hajlok. (láttam már - kézben fogva - lg, htc, sony kezelőfelületet, de a samué tetszik a legjobban) Iphone nem tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#21122) Kobun1980 válasza jooker82 (#21120) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Gondolkodtam azon is, de eddig nem nagyon írta le senki (vagy én nem találtam erre utalást), hogy mennyivel gyorsabb, ill. mikor jön ki a sebességkülönbség mondjuk a Desire S-hez képest.
Meg sajnos be kell vallanom, hogy egy kicsit az LG márkával nem vagyok kibékülve, fenntartásokkal kezelem...ez meg valószínűleg az én butaságom.

(#21123) molnarpeter válasza Kobun1980 (#21122) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Jó ok van arra, hogy nem ajánlják agyba-főbe: a jelenlegi szoftver nem túl kiforrott, aránylag elég lassúcska. Majd lesz rá új FW, azzal jobb lesz :K

mp

(#21124) jooker82 válasza Kobun1980 (#21122) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mindenhol gyors...netezni élmény vele...sokan irták,akik sgs-ről váltottak,h gyorsabb....
Vagy pl,ha a kamera gombot megnyomod,kb 1-1,5 mp alatt már fényképezhetsz is...és szinte azonnal átvált videófelvételre....Nekem ez pl teljesen új ,mert az eddigi telefonjaimmal le akartam fényképezni a kutyámat,mire bekapcsoltam már rég elszaladt.... :P
A menüben is nagyon gyors,sinte kapkod....
A HTC se egy nagy név,csak prémium kategóriát gyárt és ennyi...nameg innen onnan összeszedi a kijelzőket aksit procikat és azért adják ilyen drágán...az LG meg szinte mindent magának gyárt...
Ez a HDMI kábel meg kész élmény...játszani rajta,filmet képeket visszanézni...
És a tegra zone-ba lesznek még meglepetések...
2.3 kb 1 hónapon belül jön..de már hamarabb is várható a főzött 2.3 ,melynek a béta verziója is gyorsabb a mostani 2.2-nél...ugyh lehet kapaszkodni...
109 e ft ért szerintem simán megéri....függetlenül

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21125) Tesomatee


Tesomatee
tag

Üdv

Én most tervezem androidos okostelefon vásárlását és sok nézelődés és olvasgatás után egy motorola milestone 2-re gondoltam. Valakinek van tapasztalata vele? vagy ebben az árkategóriában (80e Ft maximum) van ami jobban megérné?

Előre is köszi a válaszokat!

(#21126) premete válasza Tesomatee (#21125) üzenetére


premete
veterán

Keresd [Őt], még eladó is van neki.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#21127) viking19


viking19
tag

Nokia C7 van valakinek?

Equality is about giving everyone equal chance not about giving everyone an equal result.

(#21128) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Végre döntöttem telefon ügyben. :(((
Már kezdtem magam hülyének érezni, a sok variálás miatt. Először volt egy Defy vs Galaxy S történet, majd aztán érdemes-e várni LG Optimus Blackre, aztán vissza Galaxy S, vagy várjak S2-re?, majd Galaxy S vs HTC Desire S, majd mikor már rendelném a Desire S-t kiderül, hogy az nincs abban a csomagban, akkor marad a Galaxy S, de kiderül hogy nem lehet mégsem úgy megvenni mint azt terveztem, úgyhogy telefonboltos cimbimnél E52+kp befizetésével kapok egy Defy-t. Megjegyzem hogy hozzám az elejétől kezdve a Defy állt külsőre meg méretre, így végül is örülök! :) Jövőre lejár a mobilszerződésem, addig teljesen jó lesz nekem ez első androidos meg érintős telefonnak, akkor meg majd veszek valamit ami kielégíti az akkorra kialakult okostelefon igényeimet. (meg ki tudja miféle szuper készülékek lesznek már)

(#21129) r4z válasza pityaa23 (#21128) üzenetére


r4z
nagyúr

Kb akkorra fog megjelenni a Melon iPhone 6 :DDD

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21130) ere233


ere233
tag

Sziasztok még mindig vásárlás előtt állok kéne egy kis segítség olyan 120 ezerig szeretnék telefont venni az oprendszer nem lényeg lehet bármi ami lényeges!! jól összerakott telefon viszonylag elfogadható kamera jó net élmény jól szóljon kihangosítva szép kijelző és természetesen elfogadható aku idő bár ez relatív dolog a motorola eleve kizárva előre is köszönöm a segítséget :R :R :R

(#21131) korpicschess válasza ere233 (#21130) üzenetére


korpicschess
veterán

-> 1hsz
Amiket leírtál mindegyik ilyen értékű telefon tudja. Kivéve talán a Nokiákat.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#21132) ere233 válasza korpicschess (#21131) üzenetére


ere233
tag

tudom csak választanom kéne ami nehéz :DD :DD :DD :DD sgs em volt de az túl halk volt nekem kihangosítva és beszélgetés közben is

[ Szerkesztve ]

(#21133) CoolBoy323 válasza ere233 (#21132) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

hallókészülék? 120ból csak kijön :DDD

(#21134) ere233 válasza CoolBoy323 (#21133) üzenetére


ere233
tag

nem ez a gond csak zajos helyen dolgozom ennyi az egész :DD :DD :DD :DD :DD

(#21135) CoolBoy323 válasza ere233 (#21134) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akkor: válts munkát :D

a Moto miért is van kizárva??
a Defynek van egyedülállóan olyan funkciója, hogy dupla mikrofonos a zajszűrés végett... én megfontolnám a helyedben...

(#21136) ere233 válasza CoolBoy323 (#21135) üzenetére


ere233
tag

hát a motoval nem vagyok kibékülve nagyon nem az esetem

(#21137) jooker82 válasza ere233 (#21132) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én most a 2x-et nem tudom eldönteni,h halk e v hangos,mivel egyik szám halkabban szól másik hangosabban..a játékoknál is ugyanez van...de ez nem a telefontól függ..de tény,h egy hangosabb számnál...van rendesen hangereje....
Pl ha a The time-ot meghalgassátok youtubon..elég halk és ez a telón is halk...de pl a Jennifer lopez száma már elég hangos...
Pl az asphalt 5 játék az már olyan fülsüketitően éles magas hangot adott ki....
A beszédhangminőség az viszont egy másik hangszórón szól és az elég jó hangos....
a 2x-en 2 külső hangszóró van..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21138) CoolBoy323 válasza ere233 (#21136) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

miért??

(#21139) r4z válasza CoolBoy323 (#21135) üzenetére


r4z
nagyúr

iPhone-oknak is van. Meg asszem a Galaxy S-nek is, ahogy a Nexus One is két mikrofonnal rendelkezik. Ez meg mellesleg csak hívás közben hasznos, de ha nem hallja meg a csörgést, akkor a zajszűrővel kitörölheti a hátsó felét.

jooker82: Az Optimus 2X-ben is csak EGY hangszóró van plusz ugye a telefonáláshoz használatos. A másik rács mögött mikrofon van.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21140) ere233 válasza jooker82 (#21137) üzenetére


ere233
tag

a net milyen rajta és az aku hogy bírja?

(#21141) ere233 válasza r4z (#21139) üzenetére


ere233
tag

na igen :R :R

(#21142) jooker82 válasza r4z (#21139) üzenetére


jooker82
nagyúr

2 hangszóró van.... ;] alul egy meg felül egy.....alul zene felül,hivás.....
Látom javitottad...De attól még csak 2 külső hangszóró..... ;]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21143) CoolBoy323 válasza r4z (#21139) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem is tudtam... :Y

de ha meghallja a csörgést, akkor a másik felet is fogja tutira hallani :P

(#21144) jooker82 válasza ere233 (#21140) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az aku messze jobb mint az itteni rémhirek...de mindenkinél..és a SGS-ról váltók is jobbnak tartják az akkuidőt...
Ha napi több órát rajta lógsz...játék film net...akk mindennap kell töltened....
nálam 3 nap volt úgy az átlag amikor csak telefon fotó meg napi fél óra net...Ha csak telefon meg sms...tuti,h 5- napon felül birná....
Tehát ez nagyon használatfüggő...de nekem van autóstöltőm,ugyh nem félek.... :C
Netnél meg a Dolphin HD-t használom és mit mondjak,egy élmény netezni....az első telefonom,mely asztali módban rakja ki a youtubet,freemailt,facebookot, origot.....és mindezt a pc-hez hasonló gyorsasággal...
Nagyitás több módon is pöccre megy.....flash videók mennek...pl a való világot is lehet nézni élőben stb stb...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21145) ere233 válasza jooker82 (#21144) üzenetére


ere233
tag

értelek éppen most nézegetek egyet a vaterán lehet le is ütöm meg gyözö a telefon a csengőhangok elég erősek kihangosítva gondolom ez is csengőhang függő szóval nem olyan rossz az aksi örülök neki :DDD :DDD zenehalgatás milyen rajta? Ja igen kijelző gondolom az is szuper

[ Szerkesztve ]

(#21146) r4z válasza ere233 (#21145) üzenetére


r4z
nagyúr

A Tegra2 egy középkategóriás Wolfson chipet használ hangkeltésre (hasonló van a Galaxy S-ben is, ami nagyon durva hangzást tekintve), szóval csak a gyártón és a moddereken múlik, mit hoznak ki belőle.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21147) jooker82 válasza ere233 (#21145) üzenetére


jooker82
nagyúr

Van egy program...vagyis többis van :P ,mellyel lehet növelni a hangerejét a zenének....sógornőmnek is igy szoktam a halkabb számokat....
Egy normális hangerejű számnál mondom van hangerő rendesen...
Fülesem még bontatlan...én ha zenét hallgatok azt HDMI kábelen teszem és házimozin hallom vissza digitálisan.....Úgy igazán szépen szól...mellesleg van EQ is nem is akármilyen széles sztereó,xbass aukustic...meg v 20 féle...most nem sorolom...
Ugyh lehet vele játszadozni... :K
Én újonnan venném helyedbe...
Vaterán mennyiért lőnéd le??

A kijelző első látásra szerelem ...170 fokos szögből napfénybe is olvasható....
A régi optimusom vol előtte,hát ég és föld....Itt tűéles minden...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21148) ere233 válasza jooker82 (#21147) üzenetére


ere233
tag

újonnan 100 ért venném szóval akkor csak ajánlani tudod a telót szerintem le is ütöm nemsokára multi touch milyen rajta gondolom szuper gyors gps progi van hozzá?

(#21149) jooker82 válasza ere233 (#21148) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igyvan..van rajta gps....Nekem Igo van rajta 800x480 as.....gördülékenyen gond nélkül megy kb azonnal bepozicionált....nem irt ki semmit,h kérem várjon v egyebek...és el is vitt ahova kértem...
Most meg a sygic aurát tesztelgetem...az is fut rajta...elvileg mégjobb...
Multitouch is gördülékeny mindenhol....szépen teszi a dolgát...
Gyári fóliás amit veszel???
Mert a gyári az nagyon pöpecül rá van rakva..le se kell szedni...,még a hátulján a fémcsikon is van tizedmiliméteres pontossággal rávasalva....
Igy sokat véd....
És azért kérdem,ha nem teljesen új akk miket csinált vele a gazdája....109 ért már a partnerótól megtudod venni minden tartozékkal....és ott 3 napon belül cserélik ha gubanc van....
HDMI kábelt követeld...meg agybadugós füles....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21150) r4z válasza jooker82 (#21149) üzenetére


r4z
nagyúr

Az iGO-t ne emlegesd, ha kérhetem :U

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.