Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21251) Bdanyy válasza Rekro (#21243) üzenetére


Bdanyy
addikt

Szerintem is a defy lenne a legjobb, itt motorola garival 70 körül van. Azért a bladenél sokkal jobb, bár tény nem egy htc kategória, de ha bladeben is gondolkodsz már, akkor inkább 10kt megér egy ilyen. A Samsung kijelzőjét azért nézd meg előtte ha mégis amellett döntesz, nekem biztos nem kéne hvga, de én sokat netezek aminél nagyon kijön a különbség. De annál is mintha szoftveres gondokról írt volna még valaki korábban, de azokat lehet javították már. Mondjuk újonnan 60 fölött van az ace ami szerintem nagy lehúzás defyhez képest, bár T Mobile valamivel olcsóbban adja, mindenesetre vicces hogy ott drágább a defy mint függetlenül :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#21252) negyedes válasza umek7 (#21248) üzenetére


negyedes
addikt

Ertem. Hat akkor csinalok egyet, annyi baj legyen. En siman meglennek a buta egyszeru nokiakal, de sokszor fajt az hogy gyorsan meg kellet nezni vlm a neten es nem tudtam, az uj berletemben lessz 200 mb net es akkor mar dukal egy okostelo hozza. :)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#21253) Rekro válasza Bdanyy (#21251) üzenetére


Rekro
aktív tag

Igen így 68k-ért már elgondolkodtató a dolog, leginkább ha az Ace 60k-s árát nézzük.
A Blade-et mondjuk 34k-ért meg lehet kapni tmobile-nál(1éves hűséggel a mostani előfizetésemre)

Ez az általad linkelt üzlet egy megbízható társaság van valakinek tapasztalata velük?;o
A Defy-nek utánaolvasok még és döntök a defy és a blade között.

köszi a kommenteket

(#21254) Bdanyy válasza Rekro (#21253) üzenetére


Bdanyy
addikt

Gyári garival 70900, és akkor nem a bolt szervizel, szóval lényegében mindegy, hogy hol veszed. Én még nem vásároltam tőlük, de már 5 éve biztos létezik az üzlet.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#21255) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Felsorolnátok nekem az LG Optimus 2X P990 szintű felsőkategóriás okostelefonokat? Gondolkodom, hogy ilyet vegyek, de nem vagyok képben mi a választék.

köszi.

(#21256) molnarpeter válasza negyedes (#21247) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nem rossz, de nincs más alternatíva? A kijelzője nem túl jó. Google acc jól jön :)

Vinikor: Motorola Atrix, htc Desire HD (ez egymagos), Optimus 3D (majd), Galaxy S II.

mp

[ Szerkesztve ]

(#21257) n0_gAboR válasza Bdanyy (#21251) üzenetére


n0_gAboR
őstag

+1 a motora

(#21258) Rekro válasza n0_gAboR (#21257) üzenetére


Rekro
aktív tag

Nem könnyítitek meg a dolgom;), eddig nagyon a blade felé tendáltam, de most már megnézem mind a kettő készüléket valahol élőben és ha nem csak tudásra hanem külsőre is "megnyerőbb" a motorola lehet rááldozom azt a pénzt(mert ugye kb pont 2* annyi mint a blade)

(#21259) molnarpeter válasza Rekro (#21258) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

A Defy szinte mindenben jobb :)

mp

(#21261) umek7 válasza Rekro (#21258) üzenetére


umek7
őstag

Ha megengedheted magadnak akkor inkább a Defy-t vedd. Nem azért mert rossz lenne a Blade, de ami jobb az jobb.

(#21262) Zsolt_72: :)

[ Szerkesztve ]

(#21263) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok!

Nemrég rendeltem egy LG Optimus 2x-et. Mivel még nem érkezett meg (nem külföldről behozott, magyarított, független telefonról van szó) és láttam, hogy T-nél nemsokára kaphaót a Samsung Galaxy S II így kérdezem: Miben jobb a Samsung a gyorsabb működés, kisebb, vékonyabb mérte és talán "szebb" kijelzőt kivéve? Kamerája LG-nek jobb, a tesztek szerint.
A telefonomat igazából mailezésre, netezésre meg kisebb részt fényképezésre használnám. Ezeket figyelembe véve mennyivel jobb a Samsung GS2, mint az LG 2x? Megéri rá várni pár hete még? Az ára T-nél az egy szintben lenne az LG-vel.

(#21264) CoolBoy323 válasza ferikek (#21263) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

mail-re, netre és fényképezésre egy olcsóbb készülék is bőven megfelelne szerintem!

a 2 teló között igazából ízlésbeli különbségek vannak leginkább...

ha egy árban lennének és nekem kéne döntenem, talán az SGS 2-t venném... nekem az jobbnak tűnik, de még annyira újak, h nem sok tapasztalat van róluk...

(#21265) Cyberpunk válasza ferikek (#21263) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az SGS2-nek erősebb a processzora (játékban persze a Tegra2 a nyerőbb), nagyobb a kijelzője 4,2", kétszer annyi RAM van benne 1GB. S alapból 2.3.3-al jön ki nem mint az LG ami csak 2.2-vel. De állítólag később érkezik rá a 2.3 is.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21266) CHIPman válasza ferikek (#21263) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Samu 30fps-sel vesz fel fullHD-t, míg a 2X csak 25-tel, és ez lényeges különbség.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#21267) umek7


umek7
őstag

Ha választhatnék én tuti az SGS2-t hoznám el.

(#21268) misirulez


misirulez
senior tag

Látom egy árban van a Defy az Xperia X10-el, szerintetek melyik, érvek/ellenérvek?

(#21269) jooker82 válasza ferikek (#21263) üzenetére


jooker82
nagyúr

Csak az sgs2-őt a ténél valószinűleg előfizetésre tudod majd annyiért megvenni,mint a 2x-et jelenleg függetlenül....
Én a dolphin HD-t használom netezésre és elég gyors...2.3-al meg valószinű még gyorsabb lesz...Azt szeretem benne,hogy asztali verzióba is megjelenithetem a weboldalakat...
A kijelzője tűéles és napfényben is teljes mértékben olvasható marad....
Nekem a kamerarészével sincs bajom...a videó lcd-n nézve pazar......
Nembiztos,h megéri majd azt a felárat a samsung....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21270) cserri18


cserri18
csendes tag

Sziasztok!
Próbáltam beleolvasgatni a fórumba, de nem nagyon értek a témához.
első okostelefont venném, szeretnék megismerkedni a témával.
Túl sok pénzem nincs rá, alappal kezdenék.

ezek jöhetnek szóba árban t-mobilosként:
-SE xperia x8
-Samsung galaxy mini
-Lg optimus me p350
-ZTE Blade
-Lg optimus Gt540
-SE xperia X10mini

Ezek közül a hozzászólások alapján a Blade felé hajlok.

illetve kérdésem lenne, hogy az iphone 3, bár árban már túllépném a keretet... de beleszorítanám ha érdemes.
kérdés:érdemes lenne-e, mennyivel jobb mint az okostelefonok.

segítsetek plíz, nem akarok félrenyúlni és csak a kinézet alapján dönteni :F
előre is köszi

(#21271) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy okostelefont és ebben szeretném a tanácsotokat kérni. Igazat megvallva csak telefonálás néha 1-1 sms írásra, wifi legyen benne és gps-t (igo) szeretnék használni rajt és min 3"-os kijelzője legyen és ne kelljen minden nap tölteni, igaz sokat nem beszélek.

Max 45 környékén szánnék rá. Ezeket találtam eddig:

-LG GT540 32.000
-LG Optimus Chic E720 46.000
-LG P500 Optimus One 44.000
-SE Xperia X8 36.000
-Samsung Spica 40.000
-Motorola XT3 vagy XT502 45.000

A két olcsóbb alkalmas egyáltalán igo szaggatásmentes működtetésére? Mert ha jól tudom azokban nincsen 3d gyorsító és az gondolom nem lenne hátrány igohoz.

Várom a segítségeteket.

(#21272) jooker82 válasza sulep (#21271) üzenetére


jooker82
nagyúr

Alapból az igo ,mint program eléggé akadozik,főleg a 320x480 as verziója......de de csak a lapozgatásánál,amúgy tökéletesen működik...legalábbis a gt540-en...
És ennek a legerősebb az aksija..amiket te irtál,azokra mind tökéletes a gt540...
Ha kicsivel több extra funkciót meg jobb kamerát szeretnél akkor az optimus chic is jó vétel lehet..annak kicsivel nagyobb is a kijelzője..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21273) r4z


r4z
nagyúr

Miért kell emlegetni folyton azt a kibeb***ott iGO-t? Vedd meg a Sygic-et vagy az NDrive-ot és csókolom. Kerüljük a warezt.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21274) csabibmx válasza Bdanyy (#21231) üzenetére


csabibmx
tag

Akkor úgy látom nagyjából ugyanazzal a problémával küzdünk "Samsung Symbiannal".
Nálam az emailek ugyan jól működnek legalábbis amire nekem kell.
De az msn lehetne jobb,hogy a skype hiányát ne is említsem.
A telefonnal igazán nagy bajom nincs de sok apróság van ami miatt szívesen váltanék egy androidosra.Bár eddig nekem is csak symbianom van/volt.
Köszi az eszmecserét.
Minden jót.

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#21275) akos727 válasza misirulez (#21268) üzenetére


akos727
senior tag

Szerintem X10 felejtős, nincs rendes support+lagzik.

(#21276) r4z válasza akos727 (#21275) üzenetére


r4z
nagyúr

Gingerbread lesz rá. Milyen support nincs? :U

Egyébként részemről Defy.

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21277) Cyberpunk válasza misirulez (#21268) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egyértelműen a Defy-t venném a két készülék közül. Bár a Motorola sem valami híres a support-járól :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21278) sulep válasza jooker82 (#21272) üzenetére


sulep
senior tag

Kapacitív kijelző miatt a SE Xperia X8 nem szerencsésebb választás mint a GT540? Mert amúgy minden más mintha ugyan az lenne a kettőben.

(#21279) molnarpeter válasza sulep (#21271) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Esetleg ZTE Blade? :)

mp

(#21280) jooker82 válasza sulep (#21278) üzenetére


jooker82
nagyúr

Alapból jobb egy kapacitiv,mint egy rezistiv,de a gt540-ben elég jó megoldották...
Az x8 elég kicsi,inkább női telefon...a kijelzője is kissebb...
Nekem a gt540 volt h 5-6 napot is elment,ha csak telefonáltam,meg sms..esetleg kevés net...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21281) molnarpeter válasza jooker82 (#21280) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Üzemidőben utána jön szvsz a Galaxy 3. Kéne csinálni egy ilyen rangsort :D

mp

(#21282) slayerenkala


slayerenkala
tag

Ha kijön az SGS 2, annak hatására szerintetek fog lemenni a sima SGS ára?
Csak azért kérdezem, mert pont most szeretnék SGS-t venni.

(#21283) CoolBoy323 válasza slayerenkala (#21282) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

már így is elég alacsony, de lehetségesnek tartom, h még egy picit fog esni az ára...

(#21284) porkiy


porkiy
aktív tag

SGS II T-nél...
http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1006_hamarosan_kaphato

(#21285) molnarpeter válasza slayerenkala (#21282) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Max. 5000 forintos csökkenést tippelek.

Melyik a legolcsóbb telefon, aminek ARMv6-nál fejlettebb procija van? :)

mp

(#21286) r4z válasza molnarpeter (#21285) üzenetére


r4z
nagyúr

Motorola Milestone, ha még lehet kapni. 550MHz-es Cortex A8 alapú processzor van benne.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21287) Cyberpunk válasza molnarpeter (#21285) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ami még érdemleges lehet Motorola Defy, Milestone, XT720, HTC Desire szerintem. Esetleg Samsung Galaxy Ace.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21288) tjb007 válasza molnarpeter (#21285) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sony Ericsson Vivaz, Vivaz Pro

(#21289) r4z válasza Cyberpunk (#21287) üzenetére


r4z
nagyúr

Az Ace ARMv6-os (Qualcomm MSM7227T).

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21290) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Danke :)

mp

(#21291) Cyberpunk válasza r4z (#21289) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja igaz ott a pont:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21292) Land


Land
veterán

Üdv!

Tanácsot szeretnék tőletek kérni!
50k a keretem és használt, de karcmentes telefonban gondolkodok.

Nos ma lehetőségem lenne karcmentes Samsung Acet venni garanciával, mindennel.

Ennyiért láttam már SE X10et, vagy Samsung s8500 Wavet is. Nos X10 nem egy féltégla? Meg olvastam olyat is a fórumán, hogy papíron erős a telefon, de a gyakorlatban laggolnak a játékok és lassúcska is. Wave pedig hiába bitang jó telefon, a Bada nagyon le van maradva programok terén. Ajánlottak WP7-et is(Omnia7), de azon az OS nem jön be és programokban se áll valami jól a WP... Álmom egy Defy lenne, de 50k-55k-ért pedig nincs.
Szóval látjátok, hogy minél jobb telefont szeretnék 50k-ért, ami úgy összességében jó mindenre... Kivételesen KP-m van rá és nem egy telefont kell elcserélnem (ami nehezebb)

Mit tanácsoltok? :R

Land

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#21293) Spepper


Spepper
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Egy 40-50 ezer forintos, androidos telefont keresek, lehetőleg újonnan, vagy nagyon jó állapotban. Jó lenne ha kicsit erős lenne, szép kijelzővel. Milyen telefonokban gondolkodjak? Eddig a ZTE Bladet néztem ki magamnak, de ilyeneket hallok, hogy sok a pixelhibás model, és a RAM felét sem ismeri fel. :S

Nothing is true... Everything is permitted!

(#21294) molnarpeter válasza Spepper (#21293) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Blade. :) A RAM-os problémát egy frissítés megoldja. Esetleg Galaxy Gio, de mire használnád? :)

mp

[ Szerkesztve ]

(#21295) sulep válasza molnarpeter (#21279) üzenetére


sulep
senior tag

ZTE Blade? Hát nem is tudom. Azt olvastam róla, hogy gyakori a pixelhiba, meg a nagyobb felbontás miatt kevés neki a 600MHz és így akadozik. Mert amúgy persze igo miatt jobb lenne a nagyobb képernyő meg felbontás, csak ne akadozzon mert akkor semmi értelme nincs megvennem.

(#21296) r4z válasza sulep (#21295) üzenetére


r4z
nagyúr

Gyári ROM-mal nagyon akad, egy jobb CFW-vel viszont teljesen jó a sebessége.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21297) umek7 válasza sulep (#21295) üzenetére


umek7
őstag

Készülékfüggő a pixelhiba. Ha egy kicsi van az szinte észrevehetetlen, ha pedig sok akkor garival cserélik. Láttam már folyékonyabb képernyőt is, de annyira nem vészes. 2.2-vel azért már sokkal jobb.

(#21298) CoolBoy323 válasza Land (#21292) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ezek közül toronymagasan az X10 a legjobb!! kenterbe veri az ACE-t!!

féltégla, az igaz, de okos!! a gyakorlatban szerintem nem lassú, hozza a számok által ígért sebességet :P

Defyt is lehet már találni használtan 60k körül, lehet megérné még gyűjtögetned rá ;)

(#21299) Spepper


Spepper
csendes tag

Nos hát netre használnám ugye meg játék, zene effélék... mint a fiatalok. Ha nem Blade, akkor esetleg még mi, ami ebbe az árkategóriába tartozik?

Nothing is true... Everything is permitted!

(#21300) r4z válasza CoolBoy323 (#21298) üzenetére


r4z
nagyúr

Leszámítva, hogy az X10 érintőpanele olyannyira szar, mint a Desire kamerája.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.