Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21951) molnarpeter válasza r4z (#21950) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nekem meg pár évig kellett bevételeket szereznem, hogy Xboxot vegyek :D Ilyen korban már a Dézi is nagy dolog (szvsz), a MB Pro meg pláne :):D

mp

[ Szerkesztve ]

(#21952) r4z válasza molnarpeter (#21951) üzenetére


r4z
nagyúr

Áhh, ezek a mai fiatalok (:DDD) iPhone 4-gyel járkálnak, próbálom meghúzni magam köztük. :)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21953) molnarpeter válasza r4z (#21952) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nálunk több lánynak van okostelefonja, mint fiúnak! :Y :DDD 2 Galaxy 3 (enyém + egy lányé), és az előzőekben említett Galaxy Mini (szintén egy lányé) :D

mp

(#21954) r4z válasza molnarpeter (#21953) üzenetére


r4z
nagyúr

Nálunk 6:1 a fiúk javára :) (Fiúknál: Optimus GT540, X8, 2x iPhone 4, iPhone 3G, Dézi; lányoknál csak egy X8)

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21955) r4z válasza r4z (#21954) üzenetére


r4z
nagyúr

Hopp, OFF akart lenni. molnarpeter megzavart :DDD

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21956) tjb007 válasza Bdanyy (#21949) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#21957) aggleány válasza molnarpeter (#21953) üzenetére


aggleány
addikt

Én nyertem, én nyertem!!! :D Az összes három darab barátnőmnek Androidos telója van, a kandúrok közül viszont egynek sem. :C

(#21958) GLevi91


GLevi91
csendes tag

Szerintetek érdemes elcserélnem a Nokia C7-emet egy Samsung Omnia 7-re? Olvasgattam róla és tetszik is a WP7, de nem vagyok benne biztos, hogy megérné. Kinek mi a véleménye? :P

(#21960) GLevi91 válasza #40993792 (#21959) üzenetére


GLevi91
csendes tag

Azt is számításba venném, csak sajnos nincs lehetőségem olyanra cserélni :(
Ugyanis szó szerint cserélném a telefonomat, nem vennék egy másikat :P

(#21961) tjb007 válasza GLevi91 (#21958) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha én fontolgatnám a váltást akkor két dolog dolog hiányozna a C7 -ből, az ingyen navi és a "szabadság" de a navit ugye hamarosan az összes WP7 -es telefon megkapja.......majd.
Your choice.

[ Szerkesztve ]

(#21962) szkrisz


szkrisz
tag

hali emberek!

szeretném megérdeklődni, hogy érdemes lenne-e lecserélni a nokia 5800-ám egy samsung galaxy ace-re?? a galaxy ace 53500Ft-ért jó áron van?? az én telómat menyiért lehetne elpasszolni?? (még van rá 7 hónap gari)

köszi előre is!! :)

(#21964) bobace


bobace
őstag

LG 2X vagy SE Neo vagy HTC Desire?

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21965) umek7 válasza bobace (#21964) üzenetére


umek7
őstag

Attól függ mik az igényeid, de ha ha sorrendet kellene felállítani akkor nálam pont így nézne ki ahogy leírtad.

(#21966) aggleány válasza szkrisz (#21962) üzenetére


aggleány
addikt

Érdemes, érdemes. :K Annyiért nagyon jó áron van az Ace. Gondolom hivatalos gari van hozzá. Azt sajnos nem tudom, hogy az 5800-t mennyiért lehet mostanában elpasszolni :F

bobace:

Csatlakozom umek7-hez. Tökéletes a sorrend, ha ez a választék. :K Esetleg kis várakozással Galaxy S II?

[ Szerkesztve ]

(#21968) szkrisz válasza aggleány (#21966) üzenetére


szkrisz
tag

igen-igen 24 hónap EU garancia van rá :)

(#21969) aggleány válasza szkrisz (#21968) üzenetére


aggleány
addikt

Hm, hm, szóval nem magyar gari. Ezt a többiek jobban tudják, az enyémek vagy bolti garisok, vagy magyar gyári garisok. Azt nem tudom, hogy az EU gari mit jelent.

Egyébként jó ár, és nagyon jó kis telefon. :K

(#21970) bobace válasza aggleány (#21966) üzenetére


bobace
őstag

Kicsit pontosítanék. DHD az utolsó. SII-re már nincs pénz. :( 90k körül van a keret.

Én is nagyjából hasonló sorrenden vagyok, de az LG topikban elég sok kis bosszantó hibát olvasok a 2X-el kapcsolatban, pedig ezzel szemezek már hónapok óta. A Neo tetszik legjobban, de gyengébb a hardver valamivel. A HTC meg jó kis kiforrott konstrukció, ami az árát is jobban tartja, és könnyebben eladható szerintem, mint pl az LG. Nagy dilemma.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21971) Cyberpunk válasza bobace (#21970) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igényektől függ legjobban. Ha te mondjuk sokat játszadozol egy telefonon akkor az LG. Vagy 1080p-s videókat akarsz lejátszani TV-re kötve szintén az LG a nyerő, kamerában is jobb.
És attól is függ hogy hosszabb távra tervezel vagy sűrűbben váltod a készülékeid.
Véleményem szerint kihagyható a két mag én biztosan átugrom ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21972) vamosip


vamosip
tag

Szeretnék ilyen telót venni, de még lenne pár speckó kérdésem, amit nem láttam a fórumban (végigolvastam):

Spicám volt, most N8-am van.

1. Szóval az oldala + középső gomb kerete "mennyire fog kopni" anyagból van?
2. Bejövő híváskor milyen gyorsan éled fel a telefon (Spica ebből a szempontból katasztrófa volt, 3-4mp-et is elszórakozott vele) ill. hívásindításkor ugyanígy mennyire fürge a teló?
3. Navi használható, úgy olvastam. (igo, sygic-et használtam spicán, bár igo lassú volt)
4. Fotó milyen beltéren, pl. egy Tescoban, világosabb boltban polcot, árut fotózni?
5. Gyári csengőhangok ugyanazok, mint Spicán?
6. Gyári Facebook kliensben van chat, vagy csak a hivatalos kliensben? Úgy tudom, ebben saját kliens van. Ha van, vagy a gyáriban van, ez fut-e a háttérben, mint a gtalk? Tehát nem kell Nimbuzzal, ebuddyval tökölnöm? Csak Gtalk, FB kell.

Köszi előre is a válaszokat!

(#21973) tjb007 válasza vamosip (#21972) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Szeretnék ilyen telót venni"

Na de milyet ?

(#21974) vamosip válasza tjb007 (#21973) üzenetére


vamosip
tag

Jah, Galaxy Ace :DDD Oda is írtam.

(#21975) tjb007 válasza vamosip (#21974) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hát ebben a hozzászólásban max. a Facebook tartalmazza az Ace -t :DDD

(#21976) vamosip válasza tjb007 (#21975) üzenetére


vamosip
tag

Úgy értettem, hogy abba a fórumba is írtam :)

(#21977) D1Rect


D1Rect
félisten

Bladet melyik szolgáltatótól milyen tarifával? 5k/hó max.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#21978) tjb007 válasza D1Rect (#21977) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mennyi időre szeretnéd elkötelezni magad (+ telefonálási szokások, mobilinternet igény stb.) ?
Csak azért kérdezem mert rengeteg kombináció létezik.

[ Szerkesztve ]

(#21979) molnarpeter válasza D1Rect (#21977) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

T-Mobile MédiaMánia S? (Többi szolgáltatóét nem tudom :B )

mp

(#21980) D1Rect válasza tjb007 (#21978) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem nekem lesz. Legyen jó deal.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#21981) tjb007 válasza D1Rect (#21980) üzenetére


tjb007
nagyúr

Így nehéz jó deal -t kiötleni.

Így első körben 2 év hűséggel az előfizetésre és 1 év tarifahűséggel a Go!Net L díjcsomagra a Blade 14.900 forint de ehhez még kell egy hangalapú díjcsomag is, erre a Fun -t gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#21982) jooker82 válasza bobace (#21970) üzenetére


jooker82
nagyúr

Vannak hibák,de azok,minden telarakják launcherrel meg mindenféle szedett vetett...romot dobnak rá....Érdekes, aki nem piszkálja az nem is panaszkodik...mint én se....nekem még semmi baja nem volt...
Lesz most május végén egy nagyobb frissités.....már koreában kiadták....
Volt aki DHD-ról váltott 2x-re,mert azt mondta,h a DHD egy fos teló....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21983) #57833216


#57833216
törölt tag

Ha az ár nem számít, akkor a Samsung Galaxy S-t vagy az iPhone 4-et ajánljátok inkább?

(#21984) sdd2 válasza #57833216 (#21983) üzenetére


sdd2
veterán

Nézd meg a Galaxy S 2-őt.

Mind a kettőnél jobb. :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21985) #57833216 válasza sdd2 (#21984) üzenetére


#57833216
törölt tag

Köszönöm, de az iPhone 4-hez és az S-hez olcsóbban (nagyjából egy árban) tudok hozzájutni, mint S2-höz, ezért még mindig áll a kérdésem. iPhone 4 vagy Samsung Galaxy S és miért? =) Köszönöm a segítséget! :R

(#21986) sneerq


sneerq
csendes tag

Sziasztok!

Azonos árban lévő zte blade és lg optimus one közül ti melyiket választanátok? Jöhet érv, ellenérv, vagy csak egy név...
Holnap vásárolnám és hónapok alatt nem sikerült dűlőre jutnom:(

Köszönöm előre is.

BlackBerry Z10

(#21987) molnarpeter válasza sneerq (#21986) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Szerintem Blade.

mp

(#21989) tjb007 válasza sneerq (#21986) üzenetére


tjb007
nagyúr

A P500 működése smooth -abb a kisebb kijelzőfelbontás miatt.
Igazából a két telefon hardveresen megegyezik, ha nagyobb kijelző kell nagyobb felbontással (és kevésbé smooth működéssel) akkor Blade, ha elég a kisebb felbontás egy kisebb kijelzőn akkor P500.
Én amúgy a Blade -re voksolok (az oldalán található idétlen csillogó-villogó krómozott csík ellenére ;] :P ).

(#21990) umek7 válasza sneerq (#21986) üzenetére


umek7
őstag

Mindkét készülék jó vétel lehet, de mint nagyon elégedett Blade felhasználó én bátran tudom ajánlani.

Annyira amúgy nem gáz szerintem a krómcsík, de kinek a pap..

[ Szerkesztve ]

(#21992) aggleány válasza bobace (#21970) üzenetére


aggleány
addikt

bobace:

Nekem most véletlenül Neo-m (is) van. Azt kell mondanom, hogy észrevehetően gyorsabb, mint az SGS. Ha érdekel, kérdezz nyugodtan. :K

mobicheck:

Először is döntsd el, hogy mi a fontos, mit tudjon nagyon, akkor jobban tudunk segíteni. Az iPhone 4-en nagyon stabil a rendszer, de nem tudsz rá akármit telepíteni. Akik ismerik, jobban tudnak segíteni. Szerintem a topikjában kérdezd meg, hogy miben jó. Az SGS nekem nagyon bejön, bármit meg lehet vele csinálni, mondjuk rá akarsz tenni egy filmet (avi, divx), áthúzod a memóriakártyára, és már nézheted is. Úgy tudom, hogy az iPhone-hoz mindent konvertálni kell a saját külön telepítendő programjával.

Ha az SGS-ről érdekel valami, írd meg, abban jobban otthon vagyok. :K

(#21993) umek7 válasza #57833216 (#21985) üzenetére


umek7
őstag

Az egész egyből ott kezdődik hogy két teljesen más rendszer van, elsőnek járj utána hogy melyik az amire szükséged van (Androis vs iOS), és aztán könnyebb lesz dönteni.

(#21994) bluobluo


bluobluo
aktív tag

A Blade-nél hogy megy az avi divx filmek lejátszása?
Van probléma vele?

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#21995) bobace válasza aggleány (#21992) üzenetére


bobace
őstag

Desire S lett végül, ha minden jól megy, ma a kezemben lesz. Kihagyhatatlan áron volt. Aztán majd nyáron lehet váltok, ha megjelennek hivatalos magyar garival is az álomtelóim.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#21996) aggleány válasza bobace (#21995) üzenetére


aggleány
addikt

Az is nagyon jó kis gép :K Aztán majd jól beleszeretsz a Sense-be, és nem is akarsz másikat. :K Melyik a "legálomabb" teló?

(#21997) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Meg mindig telefon vasarlas elott allok ( :D ) de mostmar kezd egyre idoszerubb lenni a vetel.
Szoval:

- Vodanal vennem
- Androidos telefont
- ebbol kifolyolaf touchscreen

Versenyzoim:

Dijcsomag valtassal (+800 Ft) a kovetkezoket talaltam:

- ZTE Blade: 14k
- Samsung Galaxy 3: 9k
- Motorola Defy: 30k

Ebbol a Blade tetszik a legjobban, de meghallgatok erveket/ellenerveket mindharom mellett, sot ha tudtok jobb telot, akkor mondjatok batran! :))

Koszi a segitseget!

aggleány: Nekem a Nexus S :B :DDD

Udv. core2

[ Szerkesztve ]

(#21998) Inarus válasza Neil Watts (#21997) üzenetére


Inarus
addikt

Szvsz a sorrend Defy, Blade, Galaxy3. A Defy magasabb kategória az előző kettőnél, erősebb hardverrel - nem mellékesen pedig strapamobil, amit ha nem használsz ki is jó dolog, nehezebben amortizálódik.

(#21999) bobace válasza Neil Watts (#21997) üzenetére


bobace
őstag

Kicsit drágább mint a többi, de a Defy megéri a plusz pénzt. 30k-ért nagyon jó vétel.

aggleány: SE Arc tetszik a legjobban. Nem a legerősebb hardver, de gyönyörű! Mondjuk egy Arc 2X belsővel lenne az álom :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#22000) aggleány válasza Neil Watts (#21997) üzenetére


aggleány
addikt

core2:

Pont a Nexus S a picike memóriájával? :DDD Nálam ő azért nem nyerő, mert nem bővíthető a memória. :(

Inarus +1 :K Szerintem is ugyanebben a sorrendben érdemes nézni.

bobace:

Azért az Arc elég erős gép. Nekem a Neo jóval gyorsabb, mint a Galaxy S, és a Neo-nak és az Arc-nak ugyanaz a bele.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.