Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20651) barnam_ válasza aggleány (#20650) üzenetére


barnam_
nagyúr

A címlapra nem azonnal, hanem elbírálás után kerülnek ki az írások.

(#20652) Tim82 válasza aggleány (#20650) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azzal kell számolnod, hogy beérkezési sorrendben kerülnek elbírálásra a cikkek, valamint Racecam sincs mindig jelen az oldalon (nem az a polgári foglalkozása, hogy szerkeszti a Logout-ot), így érdemes legalább 4-5 nap átfutási időre felkészülnöd.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20653) aggleány válasza barnam_ (#20651) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm :R A további kérdéseimre már választ kaptam Tim82-től. Köszönöm :R

Még két kérdés: még most is tudom szerkeszteni, miután elbírálás alá került? Hogyan lehet engedélyezni a hozzászólásokat?

[ Szerkesztve ]

(#20654) molnarpeter válasza aggleány (#20650) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Ha csak 1-2 napja írtad, akkor moderátori jóváhagyásra vár :K Bármikor szerkesztheted ,)

mp

[ Szerkesztve ]

(#20655) aggleány


aggleány
addikt

Még egyszer köszönöm mindenkinek a segítséget :R Olyan lehetőség nincs valahol elrejtve, hogy szakmai, de nem akarom, hogy címlapra kerüljön? Olyankor mi történik, ha nem találják méltónak arra, hogy címlapra kerüljön?

(Elnézést, az előbb elfelejtettem bejelölni, hogy OFF. :B )

dokee78: Ne hargudj, csak most tudtam meg (amint láthatod), hogy csak pár nap múlva lesz elérhető a cikk.

[ Szerkesztve ]

(#20656) molnarpeter válasza aggleány (#20655) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Lehet simán címlapos, vagy kiemelt is. Utóbbii az, amikor az alul/felül lévő ajánlóban vannak a fontosabb dolgok :)

mp

(#20657) aggleány válasza molnarpeter (#20656) üzenetére


aggleány
addikt

Ne haragudj, ezt nem értem. Mi az, hogy kiemelt? Mitől kiemelt? Ki emeli ki? :F Mezei Telefónia rovatos címlap és kiemelés nélkül nem lehet?

(#20658) Tim82 válasza aggleány (#20653) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amíg meg nem jelenik, tudtommal még bele tudsz szerkeszteni. (Régen írtam már címlapra. :B )

Kiemelt akkor lesz, ha a címlapra kerülő írások közül ezt emelik ki feltűnően, nagy betűkkel. Ez nyilván a tartalomtól és az aktuálisan a címlapon lévő többi írás minőségétől is függ. Most például épp a Toshiba Folio 100-ról szóló cikk a kiemelt.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20659) aggleány válasza aggleány (#20657) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm mindenkinek, és bocsánat a sok offért. :B

(#20660) bluobluo


bluobluo
aktív tag

Üdv!

Tudnátok árban és tudásban is hasonló telefont ajánlani a ZTE Blade-hez?
Köszönöm!

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#20661) molnarpeter válasza bluobluo (#20660) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Az árkategóriájában a legjobb ár/érték arányú telefon ;)

mp

[ Szerkesztve ]

(#20662) Sajat


Sajat
csendes tag

Sziasztok! telefon vásárlás előtt állok, mindenképpen androidosat szeretnék, emellett kb. 2 évre venném a telefont. Én a Motorola Defy-t néztem ki, előtte a SGS-el szemeztem. Viszont az ára és a mérete (nagy) miatt letettem róla.
A kérdésem az lenne, hogy a Defy jó vételnek számítana?
Esetleg más telefonnal jobban járnék?
SGA kilőve, mert nem tetszik, és a ZTEB is mert az sem (sok a gond vele, melegszik, laggos, meg gyorsan lemerül).

(#20663) bluobluo válasza molnarpeter (#20661) üzenetére


bluobluo
aktív tag

Azt tudom, hogy elég jó ár érték arányú mobil, de tudásban, árban, működésben mi áll ehhez a legközelebb?
Melyik mobil az?

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#20664) Inarus válasza bluobluo (#20663) üzenetére


Inarus
addikt

Inkább azt áruld el, mi a gond a Blade-del, úgy könnyebb másik készüléket mondani. :))

(#20665) bluobluo válasza Inarus (#20664) üzenetére


bluobluo
aktív tag

Még nincs gondom vele, (mert még nincs) csak más alternatívák szóba jöhetnek-e, illetve mennyivel drágább az a mobil amelyik jobb ennél?

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#20666) krisztian112 válasza bluobluo (#20665) üzenetére


krisztian112
senior tag

Blade-hez legközelebb a Moto Defy áll. mármint a 480x800as felbontás miatt. és igen drágáább mert ez motorola meg még jobb kamera meg minden.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#20667) korpicschess válasza krisztian112 (#20666) üzenetére


korpicschess
veterán

.. meg jóval jobb hardver, etc...

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20668) krisztian112 válasza korpicschess (#20667) üzenetére


krisztian112
senior tag

Hát na. de énmost csak felbontást szerint néztem:D ez a blade után a második 480x800 ami közel áll hozzá. De eprsze lényegesen jobb.

Huawei P10 lite

(#20669) CHIPman válasza korpicschess (#20667) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Jóval? :F Annyival nem jobb az, maximum a GPU említésre méltó.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#20670) korpicschess válasza CHIPman (#20669) üzenetére


korpicschess
veterán

.. és a proci? MSM7227 vs OMAP 3610 (ARM Cortex A8)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#20671) bluobluo válasza krisztian112 (#20666) üzenetére


bluobluo
aktív tag

Ok. Köszi.
Azért is néztem, mert a Blade már a vodánál is elérhető.

Esetleg más konkurenst aki tud a ZTE-hez az szóljon!

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#20672) Inarus válasza CHIPman (#20669) üzenetére


Inarus
addikt

Maradjunk annyiban, hogy jóval jobb, de annyival drágább is.

Nagyon OFF, de a voda is mókás dolgokat tud néha mondani: "Egy okostelefon többet tud, mint tíz éve egy számítógép" :))

[ Szerkesztve ]

(#20673) Mono_G válasza bluobluo (#20665) üzenetére


Mono_G
tag

Ha nem gond a kisebb felbontás, akkor esetleg nézd meg az LG P500 Optimus One-t.
Ha T árait nézem kártyásan, akkor a Blade 43e az LG 55e, DE a speedshopban függetlenül az LG 46e.
Érdemes elolvasni a teszteket is róluk.

szerk.: későn vettem észre hogy esetleg vodásat szeretnél, ott az árakat nem néztem.

Üdv

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#20674) bluobluo válasza Mono_G (#20673) üzenetére


bluobluo
aktív tag

Ok megnézem.
Igen most azért is érdekelne jobban mivel én inkább vodás vagyok, és látom már ott is elérhető, így elkeztem gondolkodni rajta komolyabban

Nem rendelek, veszek soha semmit a netről!

(#20675) molnarpeter válasza bluobluo (#20674) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Esetleg Galaxy Gio, ha van voda bánál :)

mp

(#20676) blt.62


blt.62
őstag

Szerintetek az N97-n lévő Handy Blacklist jó lenne a C7-re is? Vagy az újabb symbián miatt ez nem működne?

MegtorloXp

(#20677) Land


Land
veterán

Üdv!

Egy szép állapotú vodás SE K770-it szeretnék eladni 10k-ért, de eddig senki nem harapott rá. Van valakinek ötlete, hogy akkor B verzióként mire cseréljem el, amit könnyebb eladni? Egy ZTE Blade a cél az árából+kiegészíteni.

Köszi!

Más: Nekem már van ZTE Bladem(a fentebb írt a húgomnak lenne). Van alternatívája plusz 10k-s ráfizetéssel már, hogy ha picit jobbra vágynék vagy még mindig Best a Blade?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20678) CoolBoy323 válasza Land (#20677) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

vagy még mindig Best a Blade?

ez jó :D best-nek nevezni egy blade-et :DDD

(#20679) Karma válasza CoolBoy323 (#20678) üzenetére


Karma
félisten

Ár/értékben ugyan mondj már egy jobbat.

“All nothings are not equal.”

(#20680) CoolBoy323 válasza Karma (#20679) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

defy vodánál?!

lg optimus one is jobb szerintem...

nem csak a nagyfelbontású kijelzőt kell nézni ennél a műanyag vacaknál...

(#20681) Karma válasza CoolBoy323 (#20680) üzenetére


Karma
félisten

Csak éppen fele annyiba kerül.
És egyébként mi mást kéne? Semmi baja nincs.

“All nothings are not equal.”

(#20682) CoolBoy323 válasza Karma (#20681) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de 3x többet tud :D

mindegy, nem vitázom, mint más sokszor említettem, a blade egy nulla a szememben :U

mindenki azért van elájulva tőle, mert ócsó, és van benne egy relatív jó kijelző... de a többi se lenne mellékes...

(#20683) krisztian112 válasza CoolBoy323 (#20680) üzenetére


krisztian112
senior tag

Teljesen egyetértek! Annyit is ér amennyiért árulják. Annyi pénzért még mindig jobb egy P500 vagy egy Gio.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#20684) Land


Land
veterán

Pedig a Balde még mindig Best buy tudtommal. Az a 600as proci van benne, mint a többségben, de 512 RAM-mal, ami nem mindegyikre jellemző. És mindnél olcsóbb. Szóval 40-45k-ért használtan van tőle jobb?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20685) CoolBoy323 válasza Land (#20684) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

de egy szar akksival, és még szarabb anyagból...

(#20686) umek7 válasza CoolBoy323 (#20682) üzenetére


umek7
őstag

3x többet tud az Optimus One mint a Blade? Ezt hol álmodtad?

Semmivel nem tud többet nála, és nem csak a kijelző miatt vannak sokan elájulva miatta, mindent tud ami ebben az árkategóriában elképzelhető. Elsőnek én is laikus voltam a telefonnal kapcsolatban, de volt már szerencsém kipróbálni, sőt mi több már egy ideje boldog Blade tulaj vagyok, és ebben az árkategóriában nincs olyan telefon amire elcserélném.

Ha pedig tényleg utána néztél volna a dolgoknak akkor nem írsz le olyat hogy többet tud, vagy legalábbis azt hogy 3x többet, ez még viccnek is rossz.

A szar akksit nem tudom mihez méred, mivel általában minden "okostelefon" erős nyúzás mellett 1 napot bír ki, max másfél napot. Az anyagával sincs semmi baj, egyáltalán nem az a gagyi vacak, de ezt az Arenas tesztben is megerősítették.

[ Szerkesztve ]

(#20687) CoolBoy323 válasza umek7 (#20686) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jólvan, örülj a kis gagyikának, nem vitatkozom!

a 3x-et meg a Defyre értettem...

(#20688) umek7 válasza CoolBoy323 (#20687) üzenetére


umek7
őstag

Nem tudom mire fel hívod még mindig "gagyikának", mert egy normális elfogadható érvet nem tudtál még felmutatni, nem hogy vitatkozni. Nem pocsékolok időt az ilyenekre mint te, mivel egyértelműen nem tudnál belekötni a készülékbe még ha akarnál se, csak márka fan vagy, vagy irigy, vagy tököm tudja, de nem is érdekel. Szimplán akik telefon vásárlás előtt állnak és nem tehetik meg hogy gigászi összegekért vegyenek telefont, azokat ne vezessük már félre, mert ez igen is egy jó vétel minden szempontból.

(#20689) CoolBoy323 válasza umek7 (#20688) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

vicces vagy :D te nem fogadod el az érveim, akkor miről beszélsz okostojás? :))

érdekes lenne még azon is elgondolkoznod, h miért csak a blade tulaj istenítik ezt a kis gagyikát :D

az meg elég durva, h irigy vagyok egy ilyen telefonra :D jó vicc :D:DDD

(#20690) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Szerintem a Blade egy jó ár/érték arányú telefon, valamint elterjedt, és sok főzött ROM van rá, egy baja van: az alkatrészek nincsenek harmóniáéban. Nagy felbontású kijelző, alatta gyengébb CPU, aminek a fogyasztása nem illik az akkuhoz. Szerintem. :)

mp

(#20691) picur220 válasza umek7 (#20686) üzenetére


picur220
veterán

Nekem Optimus One van, és ehhez képest az anyaga elég gyenge (aka "fosműanyag"...). Biztos, hogy nem cserélném el ezt a telot egy Blade-re.
A One nem tud 3x többet, de gyorsabb, érzékelhető, hogy kisebb felbontáson ua hardver jóval gyorsabban dolgozik.

(#20692) Land válasza molnarpeter (#20690) üzenetére


Land
veterán

Szerinted, egy Samsung Gio vagy LG Optimus One a kisebb méretű és felbontású kijelzőjével jobban viszi azon játékokat, amiknél a Blade izzad? Illetve akksiban is jobban bírja? Eléggé szoktam cserélgetni a telefonjaimat és Blade-nél rosszabbat nem igen szeretnék. (Rekord idő, hogy fél éve megvan :D Ez mindent elárul róla:)) Jó telefon, de az akksija köztudottan 1 nap vagy 2-3 nap ha csak néha az időt nézi meg rajta az ember meg ébresztésre használja. Pl az LG-re vagy Samsungra is van 2.3-as ROM? Anyagminőségben jobbak? Azt tudom, hogy fényképzésben jobbak.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20693) Ricardo válasza CoolBoy323 (#20687) üzenetére


Ricardo
félisten

Az ár /érték arány mond valamit :F Tedd meg hogy mesélsz a 3x nagyobb tudásról. Én várom a beszámolót, mert lehet hogy rossz vásárt csináltam a Blade megvételekor. :U Szeretnék megvilágosodni.

[ Szerkesztve ]

(#20694) umek7 válasza CoolBoy323 (#20689) üzenetére


umek7
őstag

Milyen érveidet pajtás?
Annyit tudtál még írni össz-vissz hogy azért istenítik a készüléket mert nagy a kijelzője és olcsó, de még nem hallottam tőled egy normális érvet sem hogy miért lenne ez a telefon rossz vétel.
Egyébként megnyugtatlak, nemcsak Blade tulajok istenítik.

(#20691) picur220: Leginkább a 2.2-nek + kisebb felbontásnak köszönhető a gyorsabb meghajtás, de nem mondanám hogy annyira szembetűnően észrevehető. Nem csak ezt a telefont fogtam már a kezemben, nem azt mondom hogy világbajnok anyagból készült de annyira egyáltalán nem rossz mint aminek be lett állítva. Akkor most azért lenne gagyika mert nem a legjobb anyagból készült (hangsúlyozom nekem semmi bajom vele) ?

(#20695) Dhampir válasza Land (#20692) üzenetére


Dhampir
félisten

Samsungra van Gingerbread.

(#20696) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

mondom mégegyszer akkor: örüljetek a gagyikának, legyetek vele boldogok, és higgyétek, h jó :)

majd rájösztök egyszer arra, h milyen egy jó telefon!

ár/érték arányban akkor is van tőle jobb! ez az arány nem azt jelenti, h minél olcsóbb legyen vmi!!

nah további jó blade imádást :) :R

(#20697) Land válasza CoolBoy323 (#20696) üzenetére


Land
veterán

Nyugizzál:) Nekem már sok telefonom volt, de ez a Blade jó és egyre több ismerősöm veszi meg és meg van vele elégedve. Pl a Samsung Jet vagy i8910 HD fényes műanyag borítása a Blade-hez képest botrányos, ujjlenyomatgyűjtő szemét... Nekem semmi bajom az anyagával. Nem recseg, nem ropog, vékony ahogy kell. Szóval azért ne becsült le a telefont.. A kijelzője pl. gyönyörű. Az új svéd 2.2-vel atomstabil és gyors:) Tehát nem érzem azt, hogy kevés lenne alap dolgokhoz a proci-nagy kijelző páros. Inkább az érdekelne, hogy pl az Angry Birds mint referencia, vajon jobban futna-e Optimus pajtáson azokon a pályákon, melyeknél a Blade kínlódik és szaggat. Bár lehet erre az a válasz, hogy 600 Mhz sehogy sem elég neki. Sajnos az Androidnak ez az egyik gyengéje, hogy széles a hardverpaletta és nem optimalizálnak :S Egy régi Iphone 2G-n, ami hardverben már kaki, simán futottak a szép játékok is. Az Angry 681 MHz-en azért már jobban fut:) Én meg cserélgetős vagyok és az Optimus One-val szemezgetek.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20698) kecz válasza CoolBoy323 (#20696) üzenetére


kecz
aktív tag

Ezt hozza ki belőled a Pulse használat? :D

(#20699) CoolBoy323 válasza kecz (#20698) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ki használja már azt? :P

bár inkább az, mint egy blade :DDD

(#20700) Land válasza CoolBoy323 (#20699) üzenetére


Land
veterán

Nagy bolond vagy te! Nincs rád jobb szó :W

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.