Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#21551) gyuszmó válasza aggleány (#21550) üzenetére


gyuszmó
őstag

köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21552) demarad


demarad
tag

Segítséget szeretnék kérni.

Még nem volt okostelefonom és az alábbi két
ajánlat közül nem tudok dönteni:

Samsung galaxy ace új 55eFt
Iphone 3G tökéletes állapotban 50eFt

Amire használnám: internet, levelezés, navigáció, kevés játék
Fontos a megbízható működés

előre is köszönöm :R

(#21553) molnarpeter válasza demarad (#21552) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

&batorpeti: Ace :)

gyuszmó: Menni éppen mennek, de a grafikus gyorsító aránylag gyenge a kijelző felbontására.

mp

[ Szerkesztve ]

(#21554) aggleány válasza molnarpeter (#21553) üzenetére


aggleány
addikt

+1 :K

(#21555) r4z válasza CoolBoy323 (#21527) üzenetére


r4z
nagyúr

Neszójjábe' :D

demarad: Ace :)

[ Szerkesztve ]

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21556) batorpeti válasza molnarpeter (#21553) üzenetére


batorpeti
tag

És megkérdezhetem hogy szerintetek miért jobb az Ace mint az X10? Mert nekem laikusként az X10 jobbnak tűnik (kamera, kijelző, processzor), bár olyan nagyon nem értek hozzá. Szerintetek az Ace kijelzője nem túl pixeles? Nekem kicsit annak tűnt.
Ja és a telefont legalább 2-3 évre venném magamnak, azért kérdezősködök ennyit.
Ha vannak a kategóriában más jó készülékek is akkor azok felé is nyitott vagyok.
Köszönöm

(#21557) krisztian112 válasza batorpeti (#21556) üzenetére


krisztian112
senior tag

X10re december körül jön a gingerbread (2.3)-as frissítés. Szóval a terméktámogatás az már megvan. Az x10-nek jobb processzora, vdeiófelvevője és kijelzője is jobb van, mind felbontásban mind pedig méretben. Szóval x10

Huawei P10 lite

(#21558) jooker82 válasza batorpeti (#21556) üzenetére


jooker82
nagyúr

LG Optimus one ,chic?? 50 körül vannak függetlenül android 2.2 vel....És valaki nemrég irta,h jobb a kijelzője meg az optimalizálása mint a gionak és ace-nek....mivel használta őket....
Ja és ez újonnan ennyi...

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21559) picur220 válasza batorpeti (#21556) üzenetére


picur220
veterán

Nem jobb, de az X10-et sem nagyon szabad megvenni, szerintem annál azért ilyen árban vannak jobbak.
Nekem az Ace kijelzője nem tűnt túl pixelesnek...

(#21560) r4z válasza picur220 (#21559) üzenetére


r4z
nagyúr

Az Ace pont annyira pixeles, mint az iPhone első 3 generációja. Egyáltalán nem vészes, bár nem is dobod magad hanyatt tőle.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21561) Linkin


Linkin
senior tag

Nos én a htc incredible s és a lg optimus 2x között vacilálok tudom hogy a optimus 2 mag most az a menő de pl Ramban az optimus alul marad netes videók alapján amiben a két telefont versenyeztették nem volt optimus fölény sőt
várom válaszoitokat

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#21562) jooker82 válasza Linkin (#21561) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az optimuson még nincs 2.3...de igy is gyors hidd el... kb júniusra meg jön a frissités...
107 e ft a független ára...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21563) Linkin válasza jooker82 (#21562) üzenetére


Linkin
senior tag

csak az optimussal kapcsolatban elég sok problémáról olvastam pl megszakad a vonal stb meg a felhasználói felülete se valami nagy cucc tudom van launcher pro stb de a sense 100x jobb legalábbis az én szemszögömből

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#21564) molnarpeter válasza Linkin (#21561) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

1-2 évre htc, hosszabb időre LG :)

mp

(#21565) jooker82 válasza Linkin (#21563) üzenetére


jooker82
nagyúr

Akkor azt is olvastad,h ezt a problémát már az első frissités orvosolta....nekem egyébként az égvilágon semmi gond nem volt...pár embernél jelentkezett...de már rengetegen vettek2x-et...
Nekem 2 napot megy az aksi is...átlagos használattal,szóval az is hülyeség,h naponta tölteni kell...persze ezt nem te irtad,csak korábbi felvetésekre...
A telefon úgy van összerakva,mintha egy darab gyémántot fognánk....Sehol egy recsegés ropogás....A gyári fólia is sokáig fogja védeni...És baromi gyors...
Szóval a jókat is lekellene irni,nem csak megpróbálni bemocskolni a telefont.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21566) molnarpeter válasza jooker82 (#21565) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Pl. nagyon jó kijelző :) Ugye igazam van? :D

mp

(#21567) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Na ma megtapiztam egy bladet,bár 5mm rés volt a hátlap és a készülék között,tudom,hogy teszt példány de ez akkor is gáz.
Ezt azt is jelentheti ,hogy nagyobb igénybevételnél gallyra mehet.
Olvastam valahol,hogy a hátlapos gond típus hiba amúgy tetszik a teló,pláne a képernyője.

Viszont találtam egy másikat is .Samsung GT-S7230 Wave Ez is tuti és olcsó is bár ez bada,bade rendszer nem tudom milyen mennyire vannak rá cuccok,miben más mint az anroid
ja és 5mp kamera

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21568) jooker82 válasza molnarpeter (#21566) üzenetére


jooker82
nagyúr

Tényleg jó..aki látta az úgy döbbenten nézi.... Helyén vannak a szinek rendesen és napfényben is jól olvasható,ami nekem új... :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21569) umek7 válasza gyuszmó (#21567) üzenetére


umek7
őstag

Semmilyen észrevehető rés nincs a készülék és a hátlap között, valószínűleg nem volt normálisan rápattintva a hátlap és ezt vetted észre. Leírtuk már ezerszer hogy mik a nyűgjei, pozitívumai, nincs se képernyő se hátlap gondja egyébként.

Tökéletes telefont nem fogsz találni ebben az árkategóriában, vegyél inkább egy SGS2-őt és akkor minden klappolni fog... :U

(#21570) molnarpeter válasza umek7 (#21569) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Hádde több játék van Tegrára, nem? :DDD

mp

[ Szerkesztve ]

(#21571) gyuszmó válasza umek7 (#21569) üzenetére


gyuszmó
őstag

az SGS2 nem ez az árkategória,ha pénzem lenne,nem kellene itt kérdezősködnöm tudnék jót venni,most csak az izgat,hogy a gagyi kis lóvémért a lehetőséghez képest a legjobbat vegyem.
Valószínűleg a blade lesz de ez a samu wave is tetszik

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#21572) umek7 válasza molnarpeter (#21570) üzenetére


umek7
őstag

:D

(#21571) gyuszmó: Oké, ahogy érzed :)

(#21573) Linkin válasza jooker82 (#21565) üzenetére


Linkin
senior tag

nem bemocskolni akarom a telefont csak a jó tulajdonságait tudom hogy van sok így inkább a rosszakat hozom fel :C

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#21574) umek7 válasza jooker82 (#21565) üzenetére


umek7
őstag

Nem kötekedésből, de szerintem a gyári fólia valami hihetetlen ótvar. Nekem 2 napot bírt, akárhogy vigyáztam rá egyszerűen felvált stb. Most rendeltem egy Myscreen protectort rá, ez már "döfi" lesz :)

(#21575) jooker82 válasza Linkin (#21573) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na jó de igy mások azt hihetik,h egy semmitsemérő telefon :U

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21576) molnarpeter válasza gyuszmó (#21571) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Badára nem túl sok app van, max. a jó fényképezőt tudnám előnynek mondani elsőre.

mp

(#21577) metaldog


metaldog
aktív tag

Hi, azt lehet tudni hogy a dell venue-t mikor lehet Magyarországon kapni? Az androidos-ra gondolok ami nem qwerty-s.

(#21578) r4z válasza metaldog (#21577) üzenetére


r4z
nagyúr

Egy helyre is elég. Az Android appz topikban már válaszoltam.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21580) Linkin válasza jooker82 (#21575) üzenetére


Linkin
senior tag

aki konyít valamit hozzá az tudja hogy nem :) :) amúgy nekem Samsung Galaxy Ace-em van de már megbántam hogy megvettem sokszor lefagyott romot nem cseréltem meg nem is rootoltam de elegem van belőle szaggat mint az állat :W :W

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#21581) molnarpeter válasza Linkin (#21580) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Telefonutálómód off, factory resetet csinál, örül. A prpgramokat meg tessék nem ész nélkül telepíteni :P

mp

[ Szerkesztve ]

(#21582) r4z válasza molnarpeter (#21581) üzenetére


r4z
nagyúr

:DDD

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21583) JoHnni válasza Linkin (#21580) üzenetére


JoHnni
senior tag

mit vennél az ace helyett mai fejjel?

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#21584) Linkin válasza JoHnni (#21583) üzenetére


Linkin
senior tag

én biztos most HTC-t fogok valőszínüleg htc incredible s-t fogok
és bocs az offért :)

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#21585) krisztian112


krisztian112
senior tag

Lg optimus one 40ért jó vétel? esetleg 40ért újonnan van ennél jobb ár/érték arányú teló? (ZTE-t hagyjuk) :)

Huawei P10 lite

(#21586) jooker82 válasza krisztian112 (#21585) üzenetére


jooker82
nagyúr

Használtan?? 50-be kerül újonnan...
ha esetleg pár hetes és adják hozzá a 2 gigás memkártyát akkor megéri....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21587) aggleány válasza molnarpeter (#21581) üzenetére


aggleány
addikt

+1 :C

Nálam másik telónál egy FR nem oldotta meg a gondot, de miután megcsináltam egymás után vagy tizet, meggyógyult. Lehet, hogy megijedt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21588) krisztian112 válasza jooker82 (#21586) üzenetére


krisztian112
senior tag

Boccs, nem említettem hogy 2 éves hűséggel lenne 40 az ár. Hogy akkor megéri-e rá vállalni a 2évet.

Huawei P10 lite

(#21589) batorpeti


batorpeti
tag

Köszönöm a segítséget Ace vs X10 ügyben, bár látom elég megosztott a társaság ezügyben, ahogyan én sem tudok dönteni. Mégegy fontos kérdés: melyik telefonnak jobb a terméktámogatottsága? Itt a programellátottságra gondolok (az eltérő kijelzőfelbontás miatt), illetve melyikkel foglalkozik frissítések terén többet a gyártó?

(#21590) jooker82 válasza krisztian112 (#21588) üzenetére


jooker82
nagyúr

Hát figyelj,ha bármilyen dijcsomagra érvényes és nincs egy korlát,h pl 4000 ft alatti dijcsomagba nem veheted,akkor megéri....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#21591) CHIPman válasza batorpeti (#21589) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ace-re van 2.3.3 kiszivárogtatva, X10-re csak mondogatják. A programok miatt ne aggódj, a WVGA talán támogatottabb, de egyáltalán nem fogod érezni.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#21592) tjb007 válasza metaldog (#21577) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor lehet kapni ha majd valaki elkezdi forgalmazni de mivel senki sem tervezi így max. az eBay -ről tudod beszerezni.

(#21578) RazorGTR1

A Speedshop ilyennel (mármint egy darabos, egyéni igény szerinti beszerzésekkel) nem foglalkozik. Inkább valamelyik sufnigéesemben kéne próbálkozni.

[ Szerkesztve ]

(#21593) molnarpeter válasza batorpeti (#21589) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Nálam egyértelműen az Ace a nyerő :) Ha jól tudom, az Ace későbbi kiadású, így valószínűbb a frissítés.

mp

(#21594) r4z válasza tjb007 (#21592) üzenetére


r4z
nagyúr

Smartshopot írtam, nem Speedshopot. De valóban, a két legkönnyebben járható út a sufniGSM és az eBay.

Into the void, into the emptiness, into the place beyond form

(#21595) tjb007 válasza r4z (#21594) üzenetére


tjb007
nagyúr

Upsz, elnéztem.
A lényegen nem változtat, nem foglalkoznak sehol sem 1 darabos beszerzéssel.

(#21596) xrvman


xrvman
őstag

Szerintetek melyiket érdemes megvenni?
HTC Incredible S vagy HTC Desire HD.

(#21597) icemanke


icemanke
tag

Nekem is Ace-m van és tökélets választás volt minden szempontból. Középkategória egyik legjobbja és már az ára se olyan vészes.

(#21598) molnarpeter válasza xrvman (#21596) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

"Incredible S-t nem
éri meg egészen addig vásárolni, amíg
többe fog kerülni, mint a Desire HD" :) (MA teszt)

mp

(#21599) xrvman válasza molnarpeter (#21598) üzenetére


xrvman
őstag

Akkor még valószínűleg nagy volt az árdifi, ez manapság lement 5eFt körülire.

(#21600) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Két telefon, és ezáltal két rendszer megvásárlása között vacillálok.
Az egyik a Samsung Wave ll (a Wave l nem jöhet szóba a magasabb ára, és a kisebb kijelző miatt; bár az Amoled igencsak csábító), a másik pedig a Samsung Galaxy Ace.
Tudom, hogy ez két külön rendszer, és pont emiatt vagyok bajban.
A Wave egy erős, tetszetős hardver, az Ace pedig az Android miatt sokkal nagyobb szoftverválasztékkal büszkélkedhet, igaz, jóval gyengébb hardverrel.
A két telefon ára közel egyforma, de néhol a Wave ll olcsóbb függetlenül, mint az Ace.
Azonban a Bada-tól félek. Félek, hogy becsődől, zátonyra fut igencsak rövid idő alatt, és ha ez megtörténik, akkor az ilyen rendszerű telefonok sem fognak érni semmit.
De ha már a Bada. Nézegettem az ingyenes játékokat, és azt vettem észre, már amennyire pár képből levonható a következtetés, hogy a Bada-ra kiadott játékok jelentős részénél jóvabb igényesebb a grafikai megjelenés, mint az Androidos játékoknál. De, milyen sűrűn jelennek meg új játékok Bada-ra?
Az Androidnál mindenki dicséri az Opera 10 mini böngészőt, és az adattömörítési képességeit, ami jelentősen lecsökkenti a megtekinteni kívánt weboldalak adatmennyiségi méretét. Badára ha jól tudom, nincs ehhez hasonló böngésző, és az Opera sem adta még mobil böngészőjének BADA változatát. Várható egyáltalán Bada-ra Opera mini? Ez a drága, és adatmennyiség terén erősen korlátozott Mobilnet miatt lenne fontos.
A Bada rendszer ezen kívül miben marad még el az Androidtól?
A fizetős szolgáltatásokat nem szeretem, ezért az ingyenes játékok megléte, és folyamatos megjelenése az, ami igazán sarkalatos pont számomra.
A Samsungapps játékkínálatán kívül más játékok is letölthetők a telefonra (pl. Java játékok)?
Hogy mire használnám a telefont?
Ami fontos lenne, és amire használnám a játékok, online rádió, és tv (videotárak), GPS navigáció, szövegszerkesztés, World kompatibilis dokumentumok létrehozása, valamint YouTube videók nézése.
Ezek fényében, melyik telefont, és melyik rendszert ajánlanátok jó szívvel?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.