Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#25001) csokad


csokad
senior tag

Sziasztok. Valószínűleg én vagyok ilyen szerencsétlen, de nem találom a WP7 operációs rendszer topicját, ugyanis szeretnék róla informálódni, mert ugy néz ki, hogy nem lesz pénzem Desire HD-ra és így a sima Desire és az Omnia 7 között vacillálok, de valószínű, hogy az Omnia 7 lesz, mert szebb képet csinál, csábító a 8GB belső memória, nagyobb a kijelzője, újabb, és a CPU ugyanaz (1 GHz Scorpion processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm QSD8250 Snapdragon chipset).
Szóval a lényeg ha valaki belinkelné a WP7 PH-n levő hivatalos topicját nagyon megköszönném. :))

(#25002) stilo18 válasza P-SZ-S (#25000) üzenetére


stilo18
addikt

Köszi szépen a választ!Én is igy sejtettem...
(Egyébként szerintem az ilyen Nova,Brother in Arms stb.azért próbára teszik!)

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#25003) korpicschess válasza csokad (#25001) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem WP7 topic nincs. Minden telefonnak van topicja.
Omnia7

Mobilaréna WP7 cikk
Mango

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25004) csokad válasza korpicschess (#25003) üzenetére


csokad
senior tag

Köszönöm szépen! :R

(#25005) P-SZ-S válasza stilo18 (#25002) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

"szerintem az ilyen Nova,Brother in Arms stb.azért próbára teszik"
Nem igazán, ezek a játékok egy 600mhz-s és jóval régebbi Motorola Milestonenen is simán elmennek. Mondom majd 1 év múlva teszik próbára, de akkor már rég 2 magra lesz optimalizálva, szóval teljesen mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#25006) korpicschess válasza P-SZ-S (#25005) üzenetére


korpicschess
veterán

Generációs különbség van a hardverek között: Milestone-nak erősebb , ARM Cortex A8, ami megeszi az MS7227-et. Mellékesen.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25007) P-SZ-S válasza korpicschess (#25006) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Elnézést a pontatlanságomért, köszönöm a helyesbítést. Csak egy példát akartam felhozni arra hogy ezeknek a játékoknak valójában nincs olyan nagy rendszerkövetelményük.

(#25008) la_cc


la_cc
addikt

Üdv! A Motorola Defy a T-től előfizuban is, tényleg kártya függetlenül jön? Vagy nem? :)

Ha igen, tudnátok ehhez hasonló telefont mondani, ami szintén T-től lenne, de független?

Köszönöm szépen a segítségeteket! :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#25009) krisztian112 válasza la_cc (#25008) üzenetére


krisztian112
senior tag

Nagyon sok forrás, és felhasználó szerint is független. Legközelebb használj keresőt :DD
Amit T-től van és független még a Nexus S de abból már nincs készleten, valószínű, hogy nem is lesz.

[ Szerkesztve ]

Huawei P10 lite

(#25010) blt.62 válasza korpicschess (#25006) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Eladtad az SGS-t?

MegtorloXp

(#25011) la_cc válasza krisztian112 (#25009) üzenetére


la_cc
addikt

Értem én, csak elég hihetetlennek tűnik, hogy függetlent adna a T. :)) Más hasonló függetlent nem tudsz esetleg? (T-től) :C

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#25012) korpicschess válasza blt.62 (#25010) üzenetére


korpicschess
veterán

Hali!

Nem, megvan még. Ha nem megy el ilyen áron akkor valszeg meg is marad egy jódarabig. Kevesebb, mint 1 hét van rá, mert utána 2 hét nyaralás.

la_cc: Pedig van ilyen, vodánál is független volt egy ideig, aztán lockoltál. T-nél régebben pl. a SE X1 volt ami független volt. Néhány nagyobb értékű telefonnál előfordul 1-1 független széria, de ez ritka.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25013) la_cc válasza korpicschess (#25012) üzenetére


la_cc
addikt

Akkor, ha én jövő héten hétfőn megrendelem, esélyes a függetlenség?

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#25014) CoolBoy323 válasza korpicschess (#25012) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a defyt nem lockolta a voda még most se!!!

(#25015) Cyberpunk válasza la_cc (#25011) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Van ilyen az én Telenor-os DHD-m is független gyárilag, pedig előfizetéssel vettem ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25016) la_cc


la_cc
addikt

Akkor tulajdonképpen ez így zsákbamacska? :D Nagyszerű! :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#25017) CoolBoy323 válasza la_cc (#25016) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

persze!!

mondtam én, csak nem hittél nekem :D

(#25018) STC Speed


STC Speed
őstag

Szevasztok!

Egyszerű a kérdésem,de nem tudok dönteni:
Samsung galaxy S-t vegyek vagy LG Optimus 2X?

(#25019) Cyberpunk válasza STC Speed (#25018) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én az LG-t venném annak ellenére hogy finoman szólva is szar a szoftveres része ;] Custom rom-ot neki azt kész. Vagy lehet reménykedni a 2.3-ban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25020) STC Speed válasza Cyberpunk (#25019) üzenetére


STC Speed
őstag

És esetleg akksiról nem tudsz valamit?
Azt nem értem,hogy elég sokan megvették az optimust,de már meg is akarnak "szabadulni a telótól" :U

(#25021) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Sokkal szebb a Samsung SGS kijelzője mint a Nokia N8-é???
És az SGS 2 kijelzője szebb mint az SGS-é?

MegtorloXp

(#25022) blt.62 válasza korpicschess (#25012) üzenetére


blt.62
őstag

Az SGS átlagos használattal el megy 2 napig?

MegtorloXp

(#25023) Cyberpunk válasza STC Speed (#25020) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akksi mint a többi kb. 1 napot sem bír aktív használat mellett.

Hát az oka a szoftveres része lehet, sokan ragaszkodnak a gyári rom-hoz, nem mernek, akarnak főzőcskézni. Én ezt butaságnak tartom, ha odafigyel az ember meg szeret ezekkel a dolgokkal szöszölni, akkor jó dolog. És sok esetben jobbak ezek a "főzött rom-ok" mint a gyári. A gyári állapot meg visszaállítható minden esetben, tehát nem kell parázni a gari vesztés miatt sem.

blt.62: SGS kijelzője gáz szerintem a pentile matrix miatt, és az erős szaturáltsága miatt. Az SGS2 SAMOLED+ja az sokkal jobb.
Az N8 meg hát nem para ha azt használod amúgy sem fog hiányozni a jobb kijelző. Egyébként jó az is ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25024) CoolBoy323 válasza Cyberpunk (#25023) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

azt ugye tudod, h az SGS tulajok ezért hadat fognak üzenni ellened? :P:D

(#25025) korpicschess válasza blt.62 (#25022) üzenetére


korpicschess
veterán

Megfelelő ROM-mal (2.2.1) és kernellel igen. Egyébként 2.3.4-el is elmehet valszeg, de minden telefon más.

SGS kijelzője addig túlszaturált, míg nem teszel ellene (voodoo color, kernelnek támogatnia kell).

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25026) Cyberpunk válasza CoolBoy323 (#25024) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát álok elébe ;] Mondjuk ez a pentile matrix-os dolog némileg szubjektív. Van kit zavar (mint engem), s van kit nem.
Az meg vitathatatlan hogy agyonszaturál a SAMOLED.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25027) korpicschess válasza Cyberpunk (#25026) üzenetére


korpicschess
veterán

Láttad amit írtam? :DDD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25028) Cyberpunk válasza korpicschess (#25027) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Láttam ;] Én tennék ellene, de egy átlag user :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25029) korpicschess válasza Cyberpunk (#25028) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát igen. Ha nem céges telefon lenne ez a TP2 már ROM csere menne rá. Használhatatlan. Most ügyködök, hogy a kijelző érzékenységét fel tudjam javítani valahogy.. aztán nem olyan rég még ez a PDA volt az isten! ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25030) janes74 válasza STC Speed (#25018) üzenetére


janes74
senior tag

Nekem Optimusom van,semmi gondom vele(kop-kop)De sokan szidják.Talán a 2.3 megoldja a sokaknál fennálló gondokat.Ha van lehetőséged próbáld ki mindkettőt.

(#25031) Cyberpunk válasza korpicschess (#25029) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen jó is az. Főleg a qwerty-je :K Szard le a céges dolgokat ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25032) Borg76


Borg76
tag

Sziasztok.

Lassan lejár a hűségem vodánál, gondoltam elkötelezem magam ismét 1-2 évre egy jóféle készülékkel.A jelöltek:

Samsung Galaxy Ace
LG Optimus One P500
Motorola Defy
Esetleg Telenor kínálatából az SE Xperia Neo

Azt már leszűrtem a sok hozzászólásból, hogy a Defy a bestbuy.Viszont még nem tudom milyen kedvezményekre számíthatok, így az első 2 jelölt között kellene döntenem.Természetesen ha anyagi lehetőségek megengedik, akkor Defy vagy Neo lesz.
Számomra jobb választásnak tűnik az LG.
Jól gondolom?
Viszont ha több pénz lenne rá, akkor Defy vagy Neo?

(#25033) umek7 válasza Borg76 (#25032) üzenetére


umek7
őstag

Igényektől is függ, de inkább a Neo.

(#25034) takika94


takika94
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos tönkrement a Nokia 5530XM-em( headset csati,főképernyőn a gombok,képelmenés 2mp-ig). Elég régóta tervezgetek már új telefon-t venni. 2 éves előfizetéssel szerintetek megéri-e a T-nél az LG Optimus Black vagy egy használt Apple 3GS?!

Megmondom őszintén hogy arra vártam/várok hogy kijöjjön az Iphone 5 és lejjebb menjenek a 4-esek árai olyan 80k környékére.

Szerintetek mit érdemes csinálnom telefonálni még tudok. Várjam meg míg kijön az Iphone 5 vagy a két fent említett teló közül valamelyik!?

u.i.:1 éve álmom hogy legyen Iphone-om.

[ Szerkesztve ]

(#25035) blt.62


blt.62
őstag

Az OVI amiről progik tölthetők le,csak a symbiános mobilokon van,vagy az androidos SGS-n is megvan? Felmásoltam a névjegyzéket,naptárt,jegyzeteket az OVI-ra,de nem tudom hogy a Samsung SGS-re le lehet e tőlteni?

MegtorloXp

(#25036) Kulagép123


Kulagép123
csendes tag

Aláírásom töröltem mert azér is hülyének néznek(egyesek). amúgy nem én találtam ki.

Kezdjük a márkákkal:
A samsungot szeretem nagyon. (igaz eddig csak olyanom volt).
A nokia és az alcatel is tetszik.
At lg-vel és a SE vel nem sikerült megbarátkoznom de az is megfelel nagyjából.
Ami nem érdekel (és nem azér mer kínai meg minden marhaság)
motorola htc zte és még más márkák(amik talán másnak jók de nekem nem. én megértem ha valaki szreti a htc-t vagy valamit de nekem egyszerűen nem tetszik.)
és az alcatel nem a haverok miatt kell(nekem a htc akkor se tetszik ha minden haveromnak az lesz!!)

engem akkor érdekel az android ha ezek igazak:

lehet úgy irányítani hogy beszélsz vele
a marketről kedved szerint alakíthatod

Ha ez nem így van akkor az android se érdekel.

a wawe tetszik tudtam is róla de drága És azt mindenki vegye tudomásol hogy nekem semmiféle HASZNÁLT cucc NEM KELL.

Az lg optimusok nem rosszak de ez a cég valahogy tévéből jobb.

A montéról már 90%ban lemondtam.
Az alcatel ot 990 et mindeképp megvárom.

az oprendszerek meg ugy vannak nálam hogy:
zárt: elégedett lennék vele
android és bada: nem ismerem de teszik (nem a fészbukon)
simbian: hát...
minden egyéb: nem érdekes

Egyszer az életben azt hittem hogy nincs igazam. De tévedtem.

(#25037) korpicschess válasza blt.62 (#25035) üzenetére


korpicschess
veterán

Nem, az OVI a Nokia szoftvere, hogy úgymondjam az android market ami a megfelelője (csak ilyen felmásolós dolgokat nem tud, csak programokat letölteni). Gmaillel nem tudsz szinkronizálni? Ott lennének a névjegyek, a naptár, azt bármilyen androidos mobillal tudnád használni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25039) aggleány


aggleány
addikt

blt.62

Az SGS II kijelzője sokkal szebb, mint az SGS-é, és nálam az SGS elment két napot (napi 1 óra beszélgetés, 1 óra net, 1 óra olvasás, max. fél óra játék, 3G bekapcsolva).

Borg76

Samsung és LG közül a Samsung, Defy és Neo közül a Neo a jobb. Szerintem.

takika94

Ha arról álmodozol, hogy iPhone-od legyen, akkor várd ki, és vedd meg! :K (Én inkább androidot vennék, de én android-fan vagyok.) Ha Neked az iPhone a szíved vágya, akkor ne mondj le róla. :N

(#25040) aggleány


aggleány
addikt

umek7, NTonee, és akit még illet:

Bocs a múltkoriért, igyekszem, hogy a továbbiakban ne forduljon elő, hogy a túlfejlett igazságérzet-elképzelésem tévútra vigyen. :B Aki benne volt, tudja, hogy mire gondolok.

(#25041) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Ugye jól tudom,hogy az Angry Boards játék csak érintős telókon működik? Az N86-n nem megy. Van itt egy kis vita.

MegtorloXp

(#25042) takika94


takika94
csendes tag

Köszönöm a választ!

A mostani helyzetemet nézve szerintem veszek egy Iphone 3gs-t! Ugyis annyi kell hogy megbízható legyen, nagy memória, játékok, zenehallgatás. Az Iphone 4 pedig csak nagyobb felbontással és jobb kamerával bír!(az én szememben)

(#25043) aggleány válasza takika94 (#25042) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K Ha ez a lényeg, erre akarod használni, amit leírtál, akkor szerintem tökéletesen jó lesz a 3GS. Megbízható, stabil, és mindent tud, ami Neked kell.

(#25044) takika94


takika94
csendes tag

Igen, nagyjából erre használnám, illetve tökéletesen lehessen vele telefonálni, mert ez a nokia nem volt arról híres.(lesők között vettem 60k, azóta sincs rá szoftverfrissítés). 3gs-ből a fehér szinű tetszik illetve 32GB-al :DD az is 70k felett van lehet megkéne várni az Iphone 5-öt hogy az árak csökkenjenek és esetleg egy 4-es.

u.i.: Sok mindenben jártam már úgy hogy megvettem és kis idő múlva eléggé lecsökkent! :(((

(#25045) korpicschess válasza takika94 (#25042) üzenetére


korpicschess
veterán

Meg jobb zenei és játék minőséggel, viszont az ára is magasabb. Vegyél nyugodtan 3GS-t. Ha később 4-re váltasz az árkülönbség a kettő között csak kisebb lesz szerintem.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25046) aggleány válasza takika94 (#25044) üzenetére


aggleány
addikt

Teljesen jó a 3GS is, ahogy korpicschess kolléga mondja. :K Persze a 4-es jobb, mint a 3GS, de hát minden telónál a legfrisebb a legjobb. Ha az iPhone az álmod, mindenképpen olyat kell venni. A 3GS-nek most már elég jó ára van, és ha eladod, mert összegyűlt a pénz a 4-re, nem hiszem, hogy túl sokat kell majd ráfizetned (kb. fél év múlva). Ha hülyeséget írtam, javítsatok.

Mellesleg a 3GS-nek szerintem jobb a fogása, szépen befekszik az ember tenyerébe. :D

(#25047) korpicschess válasza aggleány (#25046) üzenetére


korpicschess
veterán

Az ár kérdés az Apple termékeknél elég érdekesen alakul. Nem igazán veszítenek az értékükből. Szerintem megmarad az árkülönbség, vagy ha kijön az 5-ös szifon akkor kisebb is lehet akár.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25048) P-SZ-S


P-SZ-S
aktív tag

(Na végül csak link lett belőle, elnézést a szerencsétlenkedésért :) )
Nézd meg ez a videót: Iphone szériákat hasonlítja össze. Konklúzió: 2g-3g nagyjából ugyanolyan lassú, itt jön egy szakadék, és 4g és 3gs nagyjából szintén egy szinten vannak.
VIDEO

[ Szerkesztve ]

(#25049) korpicschess válasza P-SZ-S (#25048) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát igen, a processzorok között (2G-3G) nincs nagy különbség, 3GS nél már ugye jóval erősebb, 4-nek pedig nem annyival, hogy nagyon érezhető legyen a 4x-es felbontás mellett.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#25050) korpicschess válasza P-SZ-S (#25048) üzenetére


korpicschess
veterán

dupla.
aggleány:
Akkor már felhasználom! ;]
Elég megnézni, hogy volt mikor az SGS és az i4 egy árban volt, mostmár 2 db SGS kijönne 1 szifon árából.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Melyik okostelefont vegyem? -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.