Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#1001) Tyler Durden válasza Dr.NX (#1000) üzenetére

Basszus tényleg, mea culpa.. :B

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1002) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#998) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Nagyon egyszerre értünk be. Nekem is pár napja lett meg a full P3 3622-nél. Mysterio volt az utsó előtti és Doc OC az utsó.

Most Galactus van pinelve, 5300/6000-nél állok.

A szezon viszont katasztrófa volt. 550 meccset játszottam ebből 150-et most hétvégén.

Az előző szezonban 1500-nál volt vége. 70-en kezdtem és most 67-nél fogom befejezni :D

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1003) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#1002) üzenetére

Én nagyon hamar elértem, unatkoztam is végig a szezonban kb. Jó lenne kitalálnának vmit azoknak is, akik elérik az infet, mert így kb lepörgettem a küldiket és utána léptem is ki a gaméból..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1004) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#1003) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Próbáld ki a saját készítésű genyó deckemet :D Kábel annyira alul értékelt lap játékélmény szempontjából, hogy nem igaz. Amikor az ellen galactus deckjéből kivett doc Oc-vel rántod ki a saját galactusát, az priceless. Kangot nyugodtan lehet bármire cserélni.

Arról amúgy vannak már pletyák, hogy mi fog p3-ba esni P4-ből?

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1005) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#1004) üzenetére


Dobi 562
addikt

"Arról amúgy vannak már pletyák, hogy mi fog p3-ba esni P4-ből?"

Itt meg tudod nezni: https://marvelsnapzone.com/news/series-drop/

Bast, Shuri, Super-Skrull, Valkyrie, Black Panther elvileg a kovetkezo.

(#1006) woodbear válasza Dobi 562 (#1005) üzenetére


woodbear
addikt

Akkor most lehet nem veszem már meg a Valkyriet 3000-ért. Pedig pinneltem. Gondoltam egy cerebro dekkhez jó lenne Bast-al együtt.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1007) NyxNyxNyx válasza woodbear (#1006) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Arról van infó, hogy ha pinelek egy lapot ami leesik s3-ba, akkor 1000 tokenért megvehető lesz-e?

Én is Valkyrie-t néztem ki.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1008) Dr.NX válasza NyxNyxNyx (#1007) üzenetére


Dr.NX
addikt

Persze.

Elfogadom a sütiket.

(#1009) woodbear válasza Dr.NX (#1008) üzenetére


woodbear
addikt

Ez tuti? Akkor megveszem úgy és még marad 3700-am :)
Az új season-al egyből beesik Pl. A Valkyrie S3-ba? Az oldalon csak annyi volt, hogy április

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1010) Dr.NX válasza woodbear (#1009) üzenetére


Dr.NX
addikt

Aztán persze lehet hogy nem, holnap reggel kiderül. :)

Elfogadom a sütiket.

(#1011) woodbear válasza Dr.NX (#1010) üzenetére


woodbear
addikt

Ahh nemár :D mondjad tutira! :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1012) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Nem találtam konkrét információt, de jobban belegondolva valószínűtlen, hogy 1000 token lenne a droppoló kártya, mivel az a kategória megszűnt.
Az sem valószínű, hogy maradna pinelve és 3000-be kerülne.
Szerintem az lesz, hogy magától unpinelődik és átkerül az S3 shopba.

Elfogadom a sütiket.

(#1013) mike1334


mike1334
veterán

Megvan Thanos :D
Mentem egy pár kört Thanos Zoo deckkel, elég fun ez is, nem fogok hamar ráunni. Néztem még a lockjaw verziót..melyik jobb?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1014) woodbear válasza Dr.NX (#1012) üzenetére


woodbear
addikt

Reggel kiderül. Ha mégis bejön akkor minden szezon végén pinelek egy 3000-es lapot :C :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1015) ClydeBeka2 válasza Dr.NX (#1012) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Arról nincs infom, hogy series dropnál mi történik, de én még a bejelentés előtt pineltem egy S3 lapot és pinelve maradt, meg is tudtam venni. Igy 2 lap maradt még jelenlegi S3-ból, Quake és Orka, amiből kövi szezonban kapok is egyet. Jelenleg CL 3306-on vagyok, akkor szerencsés lehetek :D Plusz sokat megvettem shop-ból 1000 tokenért. Se Galactusom, se Shurim, se Thanosom viszont. Na, de majd most! :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#1016) woodbear válasza woodbear (#1014) üzenetére


woodbear
addikt

3000 maradt az ára :(

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1017) lm83


lm83
őstag

Még nem lett series drop?
Hát gondolom nektek is azt írja gyere vissza kövi szezonban...

(#1018) lm83 válasza lm83 (#1017) üzenetére


lm83
őstag

Ja az update kell hozzá?
Nem úgy volt már minden megy majd szerver oldalon?

(#1019) winery


winery
aktív tag

Hit Monkey megvásrálova érdekes , egyenlőre ismerkedek vele,reggeli első nyitásomra Fekete Párduc jött :C

(#1020) lm83 válasza lm83 (#1018) üzenetére


lm83
őstag

Na úgy látszik ez sem segített.

(#1021) Dobi 562


Dobi 562
addikt

3. split-re Ink Doom. :C

(#1022) daeyvd44


daeyvd44
tag

Még szerintem nem volt series drop. Nekem is azt írja 3 hét múlva nézzek vissza. De egyelőre nekem update sincs a google play-ben.

(#1023) lm83 válasza daeyvd44 (#1022) üzenetére


lm83
őstag

Nálam reggel első belépésnél fel dobta, később frissítettem is.
Na de igen most rákerestem kicsit, majd hónap vége felé várható.
Na akkor megint nem nyitunk ládát addig.

(#1024) mike1334 válasza winery (#1019) üzenetére


mike1334
veterán

Rajta elgondolkodtam, elég menő Zoo deckekbe, azokat meg szeressem...de nem akaródzik kiadni érte ~4000 forintot :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1025) woodbear válasza winery (#1019) üzenetére


woodbear
addikt

Én is megvettem, egy Bounce dekket kéne rá építeni úgy érzem. Bár Mysterio is ad neki 6 powert ami nem rossz.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1026) woodbear


woodbear
addikt

Na akkor már ezt sem kell megvenni, látta az algoritmus biztos, hogy pinelve van :)) . Első nyitásra bedobta

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1027) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Játszik valaki Hit Monkey-t? Nézegettem a tartalomgyártók videóit Youtube-on, szerintem ez nem lesz meta breaker lap.

(#1028) woodbear válasza Dobi 562 (#1027) üzenetére


woodbear
addikt

Próbálgatom, de egyelőre csak szopó :DDD nem néztem még mi a legjobb kombó hozzá. Saját kútfőből próbálkozom

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1029) Dobi 562 válasza woodbear (#1028) üzenetére


Dobi 562
addikt

Angela, Bishop, Beast, Falcon bounce tűnik jónak. Ha Kitty visszakerül a játékba az még dobni rajta.

(#1030) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Sikerült tegnap a 80-at meglépni a hajrában :D szóval 85 ön zártam az áhított avatarral :B nekem ez is öröm . Ebben a hónapban lehet rámegyek az inf-re + végre meglett a 6000 token thanosra . Összeraktam a Thanos Death Lockjaw decket , de nekem ez első körbe ilyen ledobálok mindent aztán vagy beadja vagy nem :U Max , ha nem vállik be nekiesek a Sera controlnak az most nagyon hasít a metagame alapján

(#1031) woodbear válasza Dobi 562 (#1029) üzenetére


woodbear
addikt

Beastre várok, hogy bedobja ingyenesbe aztán jó lesz a pakli. Nekem kezd amúgy megtetszeni a Majom :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1032) Tyler Durden

Izgalmas lesz a havi meta. Elkezdtem menni Shurival, kb full nobrain /pedig a Thanos se volt egy rocket science/, nagyon jön vele a cube, mert simán visszasnappelnek Shuri kirakás előtt..
Nerf lesz szerintem.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1033) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#1032) üzenetére


Dobi 562
addikt

Valószínűleg Red Skull-t fogják tovább reszelni.

Egyik fejlesztő írta tegnap Discordon:

(#1034) pachito


pachito
őstag

Hú bakszi, ez biza nem lett csúnya.

(#1035) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#1033) üzenetére

Múltkori buff után mondjuk remélhetőleg most értelmesebben nyúlnak hozzá + van más amit tudsz pimpelni: Vision, She-Hulk, Typhoid Mary stb

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1036) Dobi 562 válasza pachito (#1034) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jól áll neki az arany háttér! :K

(#1037) pachito válasza Dobi 562 (#1036) üzenetére


pachito
őstag

:C :R

(#1038) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Shurit és Red Skull-t adott Agent Coulsen. :DDD

De kikaptam. Kijátszott egy mysterio-t, és ezért Snappeltem és rámentem, hogy Mystique-kel lemásoljam Red Skull képességét jobb oldalra, de volt nála Scarlet witch is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#1039) woodbear válasza NyxNyxNyx (#1038) üzenetére


woodbear
addikt

Pedig az a Mystique mekkora ötlet volt :) :C

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1040) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Ez a szezon nekem eddig nagyon bejön. Neki álltam fulllba nyomni a kretént. Az hogy 30.ról kezdtem még külön jó is volt.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1041) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#1040) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez a 6. koros galactus, hogy teljesit?

En azt a Galactus deck-et jatszom amivel elozo szezonban visszamasztam 88-rol 95-re, eddig teljesen jo.

[ Szerkesztve ]

(#1042) CsiguszMaxim válasza Dobi 562 (#1041) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Eddig egész jó. Bár azért számítanak rá így is. Nagyjából az a menet, hogy Nova, Wolwerine, ha rámegy akkor Hulk Buster, vagy green goblin oda ahová megy majd a galactus. T4 Shuri, és T5 vagy Nimrod, vagy hobgoblin, attól függ melyik van épp, vagy melyik adja ki jobban.

Kangot bármikor használhatod, amikor csekkolni akarod az ellent, vagy blöff snapre is el lehet lőni. T6 annyiból érdekes, hogy ha már van egy shuri+nimrod előtte, akkor galactus nélkül is szép számokat lehet produkálni, mert egyszerre lőheted el carneget és venomot. Így a végén 3 nimrod lesz + a többi.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#1043) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#1042) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, a Kang bloff nagyon jo! Van hogy latom 0 eselyem van nyerni de csak kicsit vagyok lemaradva, akkor utolso korben snap majd Kang es elkezdem spammelni a Snap? emotikont, legtobben inkabb feleadjak. :DDD

(#1044) woodbear


woodbear
addikt

Na bedobta a Beast-et a shop ingyenbe. Le is csaptam rá. Mostmár a Bast kéne 3000-ért még. Ahogy látom még nem esett le Pool3-ba

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1045) Dobi 562 válasza woodbear (#1044) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az új season kezdetével kellett volna jönnie a series dropnak, a fejlesztők írták Discord-on, hogy technikai okok miatt halasztották de jönni fog.

Szerintem most már megvárják vele a következő balance patch-et és akkor élesítik. Ne vedd meg 3000 tokenért, várj vele kicsit.

(#1046) woodbear válasza Dobi 562 (#1045) üzenetére


woodbear
addikt

Akkor várnom kell a következő szezonig ha addig nem nyitom ki. Mondjuk még Darkhawk is elférne :) megveszem azt akkor

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1047) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Rank 60-on 10 egymast koveto meccsbol 6 kulonbozo jatekos Shuri Zero-val jott... Fo a valtozatossag! Nincs amugy vele problemam, legunalmasabb deck amivel eddig jatszottam, csak haladhatnanak felfele a letran ezek a jatekosok mert ez igy borzaszto unalmas (folymatosan vesziteni ellenuk). :N

[ Szerkesztve ]

(#1048) woodbear válasza Dobi 562 (#1047) üzenetére


woodbear
addikt

Nálam is ugyan ez....vissza is mentem a Modok dekkre amíg nem tűnnek el ezek a Shurik a végtelenbe :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1049) mike1334


mike1334
veterán

Nagyon fun Thanos...3 körben nyertem, úgy hogy az első kör elején snappeltem :D

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#1050) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ezt a szezont megpróbálom Infinityig vinni, kell az a hátlap :B. Dino-Darkhawk paklival. Ma sikerült 40-ről 47-re menni eddig a max a 70(75) volt. Meglátjuk mennyire grind és mennyivel nehezedik.

Ennyi játékkal megértem hogy nincs creditetek, 3000 credittel kezdtem reggel, 1000-en vagyok most. Hiányozni fog a konstans nyitogatás ha elfogy.

Shuri deck brutális. Red Skull nélkül sem tudok mit kezdeni a dupla duplázott She Hulk-kal.

mike1334: Thanos decknél meg 23-jára is meglepődöm a Leechen. :D De érzem most hogy sokat fejlődtem.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.