Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#401) Tyler Durden válasza lm83 (#400) üzenetére

She-Hulkot nyitottam és eléggé jó lap, az Absorbnak meg örülök, mert ha bent lesz shopban ki fogom venni. Arra leszek kíváncsi, hogy az ilyen Thanos, Galactus féle karaktereket is letolják majd S5-ből, vagy azok maradnak ott végleg.

Figyelmetlen voltam a leírásban ott van, hogy őket pont nem tervezik mozgatni sehova:

All cards will eventually become easy to obtain through enough Series Drops. However, there are currently two cards that we do not plan to drop down a series: Our favorite 6-Cost supervillains, Thanos and Galactus. They’re just too dang epic.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#402) Jacktor válasza lm83 (#400) üzenetére


Jacktor
tag

Nagyjából most mindenki azon sír a fb poszt alatt hogy most vett ki emelt áron egy lapot a token shopból és hogy nem kaphatna-e kompenzációt :DDD (amúgy kap, a kártyákon ugyanis meg lesz jelölve hogy eredeti áron, még 4/5-ös poolból lettek szerezve).

www.wotinfo.hu

(#403) alite válasza lm83 (#400) üzenetére


alite
aktív tag

Nem vagy egyedül, She-Hulk-ot megvettem én is, szerencsére Absorbing Man csak pinnelve van egy ideje a shop-ban. Mondjuk ez jó hír, hogy végre elkezdik droppolni őket, de jobban örültem volna, ha csak 1 hónapot vannak az adott tier-ben.

Thanos és Galactus nem fog mozdulni S5-ből, lehet erre kellene gyűjteni.

(#404) pachito válasza alite (#403) üzenetére


pachito
őstag

Nekem Valkyrie volt pinnelve, 5800 tokenem van és valószínüleg meg is vettem volna ha nincs a bejelentés.
She-Hulkot meg Absorbingot természetesen így bezsákolom és marad Valk-ra is. :K

(#405) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sziasztok!

Ha megvan az összes Series 3 lap akkor érdemes a kreditet meg a ládákat tartogatni a series downgrade-re? Vagy ne foglalkozzak vele és nyugodtan nyitogassak?

Az nem érdekel, hogy lesz-e rajtuk first edition badge, szóval ha érdemes várni akkor várok. :)

(#406) lm83 válasza Dobi 562 (#405) üzenetére


lm83
őstag

Én ezt fogom most csinálni,
Csak nehogy legyen valami korlátozás erre is, mint múltkor bevezetésnél...

(#407) pachito válasza Dobi 562 (#405) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem nem sok értelme van halmozni.

Először is, a dátum jan 31 vagyis hetekig fogsz gyüjtögetni - és ezt a dátumot simán eltolhatják napokkal, hetekkel. Volt már rá példa, nem is egyszer.

A series 3-ba letolt lapokat néhány ládán belül ki fogod nyitni, series 4-et pedig úgyse fogsz sorba nyitogatni mert fixen vannak elhelyezve (80 ládánként 2), series 5-t meg inkább hagyjuk.

Én is betárazok 3-5k creditet a series 3 lapokra de ennyi.

(#408) alite


alite
aktív tag

91-nél járok, 80-on nagyon sokat tököltem, de az alábbi deck-kel megindultam végre.

(#409) NyxNyxNyx válasza Tyler Durden (#371) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én beléptem HS-be, elindítottam egy arénát és 1 meccs után ptsd-m lett és kiléptem.

Marvel Snap-et 2 hónappal ezelőtt töltöttem le, sokat szórakoztam vele, de Pool 3 óta úgy érzem csak grindolok. Nagyon lassan gyűlik a kollekcióm, elég demotiváló. Főleg, hogy látom a sok Youtubert mutatni a fun paklikat. Shehulk-ot megvettem 3k-ért, jó nagy hülyeség volt, sokkal jobban jártam volna 3 staple 1000 értékű lappal, mint pl Ghost rider, Sera, wave, elektro.

Eleinte direkt úgy játszottam, hogy nem nézek rá a netdeck-ekre, de Pool 3-ban ez tarthatatlan lett. Wong-os "pool 2" faék deck-kel felmentem 70-ig, ebben a szezonban már abból is kiégtem, csak Zabu-s Agatha deck-kel zsibbasztom az agyam 40 körül, hogy legalább a questek meglegyenek low effort, ha már megvettem kivételesen a battlepass-t.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#410) Tyler Durden válasza alite (#408) üzenetére

70-74 között menetelek vagy 1 hete, mindenfélével próbálkozom, de az az igazság jelenleg a játékom se az igazi. Mindig csinálok mást is mellette, aztán benézek ezt azt, héten próbálom megnyomni kicsit. Eddig amivel sokat toltam a season-ben az SerraSurfer illetve Thanos-Death dekk.

NyxNyxNyx: én egyáltalán nem unom, persze a kollekció lassan jön, de ha nem vagy atom peches, akkor elég sokmindent össze lehet rámolni. Amire te is rájöttél, hogy 3k ill 6k-s lapot felesleges addig venned, amíg nincs majdnem full T3 collection meg, én minden tokent 1k-s lapra lőttem el /teljesség igénye nélkül amire emléxem: Patriot, Serra, Brood, Wong, Death/, 6k-sból húztam be Thanost, 3k-ból pedig Mbakut illetve SheHulk-t.
Ha 40 körül vagy és csak a küldik a cél, akkor nem nagyon kell megeröltetned magad, ott simán jön a cube, mindenre is snappelnek (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#411) Genji válasza NyxNyxNyx (#409) üzenetére


Genji
őstag

Kb ugyanitt tartok. Pool 3 eleje (kb 4-5 kártya), rohadt lassan bővül a készlet és közben bucira vernek fullos S tier deckekkel 45 körül. :(

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#412) Jacktor válasza Genji (#411) üzenetére


Jacktor
tag

Itt egy tipp deck, ezzel egy streamer 160-ig jutott. A lényeg értelmeszerűen hogy az 1 manás lapokat a legvégén kell kirakni hogy legalább addig ne killmongerezhesse őket:

eyJOYW1lIjoiS2F6YXIiLCJDYXJkcyI6W3siQ2FyZERlZklkIjoiQW50TWFuIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJTcXVpcnJlbEdpcmwifSx7IkNhcmREZWZJZCI6IlN1bnNwb3QifSx7IkNhcmREZWZJZCI6Iklyb25GaXN0In0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJSb2NrZXRSYWNjb29uIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJCbGFkZSJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiQW5nZWxhIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJPa295ZSJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiQmlzaG9wIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJNYXhpbXVzIn0seyJDYXJkRGVmSWQiOiJLYVphciJ9LHsiQ2FyZERlZklkIjoiQmx1ZU1hcnZlbCJ9XX0=

www.wotinfo.hu

(#413) Genji válasza Jacktor (#412) üzenetére


Genji
őstag

Köszi kipróbálom, bár Maximusom nincs, jó lesz helyette Ct. America is.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#414) NyalokAA válasza Genji (#413) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

esetleg mystique az jó kazarra meg blue marvelra is és nem csak 1 zónát buffol :), ha megnyugtat én 1700 cl - nél járok és a meta deckekre max nyálcsorgatni tudok . igen kőkemény grind az egész főleg mikor 5-6 ládánként kapsz 1 kártyát

[ Szerkesztve ]

(#415) Jacktor válasza NyalokAA (#414) üzenetére


Jacktor
tag

Mystique is jó, már ha van :DDD
Amúgy nyilván nem verhetetlen a deck, csak mindig tudni kell elengedni egy meccset ha ne állnak jól a dolgok. Nem a winrate a lényeg, hanem a kocka bevétel.

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#416) Dr.NX válasza Jacktor (#412) üzenetére


Dr.NX
addikt

Iron Fist mire jó ebben a deckben?

Elfogadom a sütiket.

(#417) Jacktor válasza Dr.NX (#416) üzenetére


Jacktor
tag

Mint a többi "lategame" dekkben, kiraható már akár az első körben is, ha nem kapsz angela/okoye-t, addig is hízik. Aztán vagy leszedik vagy nem, de nem veszítesz semmit vele.

www.wotinfo.hu

(#418) Tyler Durden válasza Jacktor (#417) üzenetére

Nem kevered véletlen Sunspottal? :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#419) fogtunder válasza Dr.NX (#416) üzenetére


fogtunder
nagyúr

arra, hogy olyan lokációra is el tud juttatni lapokat, ahová egyébként nem tudnál semmit kijátszani, és közben egy 1/2

I hate morning people. And mornings. And People.

(#420) Chuzzlee803 válasza Genji (#413) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

A standard maximus helyettesítő ilyen zoo jellegű paklikban egyébként Wolfsbane, ajánlom figyelmedbe. :K

(#421) lm83 válasza Genji (#411) üzenetére


lm83
őstag

(#422) Dr.NX válasza Jacktor (#412) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hohó, ez nagyon rembevan!
Olyanokat verek meg, hogy magam is meglepődöm.
Pool 2 tetején megálltam szándékosan, így nálam is Maximus helyett Cpt. America van.
Pár verésbe azért bele lehet szaladni, meg olyan instant retreatekbe is, amikor kirakok egy Squirrel Girlt, a második location Central Park (még több mókus), majd harmadiknak Savage Land két raptorral. :DDD
Azóta rájöttem, hogy jobb is, ha elsőre nem rakok ki semmit.
Iron Fist olyan nagy megoldásokat még nem hozott, de legalább tanulgatom, hogy ne rontsam el nagyon a képet.
Blade eddig nem volt szimpi, de befejező embernek meglepően adja.

De olyan is volt, hogy T5-nél killmongerezett, és még onnan is megnyertem, hála a Sinister locationra helyezett Kevin Plunderrel.
Szóval köszi a tippet!
Aki ezzel szembejön, garantált agyvérzés! ;]

Elfogadom a sütiket.

(#423) Dr.NX válasza Chuzzlee803 (#420) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ebben az esetben szerintem jobb Cpt. America, mert ugyan maxolt locationnél csak 3+3 power, de rugalmasabb. A harmadik körben ki tudod tenni, míg Wolfsbane-t a már három meglévő kártyára teszed, ami már valószínűleg későbbi kör, ahol már nagyobb kártyák kéne hogy kikerüljenek.

Elfogadom a sütiket.

(#424) mike1334 válasza Dr.NX (#422) üzenetére


mike1334
veterán

Tegnap este kipróbáltam én is, erre az első 2 ellenfél hasonló deckkel jött :D sokan olvasgatják a fórumot :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#425) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Shang-Chi-re tudtok javasolni jó Pool 2 decket?
Kicsit kisérleteznék vele. Esetleg valamilyen Odin deckbe az on reveal miatt?

Elfogadom a sütiket.

(#426) Jacktor válasza Tyler Durden (#418) üzenetére


Jacktor
tag

Dehogynem keverem :DDD de utánam leírták miért jó Fist, olyan helyekre is be lehet juttatni lapot ahová amúgy nem (kivéve ProfX), ideértve akár danger room-ot is (25% a játszott kártya halálára), de a lap másolós helyekkel is jól kombózik ahogy egy csomó más típusú location-nel is.

www.wotinfo.hu

(#427) Chuzzlee803 válasza Dr.NX (#423) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Igen, viszont a meglepi faktor sem elhanyagolandó. A harmadik körben kirakott kapitány jelzi az ellenfélnek, hogy te arra a lokációra hajtasz, ennek a fajta zoonak (és később a Sera pakliknak) pedig a kiszámíthatatlan hatodik körös "robbantás" a lényege. Továbbá Enchantress is elég népszerű, ami már így is eléggé fájdalmas ennek a decknek a Kazar+Blue Marvel miatt.
Illetve a Maximus is utolsó körben menne ki.
Mindazonáltal nem ezen áll vagy bukik a dolog, azzal nyomjátok, amivel a legtöbb kockát szerzitek. :R

(#428) Genji válasza Dr.NX (#425) üzenetére


Genji
őstag

[link]- Legjobb Pool2 deck messze saját tapaszt szerint és még Shang-Chi is van benne :)

MÁS:A öreg rókákat kérdezném, Brood megérős shopból 1000tokenért? :U

[ Szerkesztve ]

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#429) Dr.NX válasza Genji (#428) üzenetére


Dr.NX
addikt

Köszi, kipróbálom!

Elfogadom a sütiket.

(#430) Jacktor válasza Genji (#428) üzenetére


Jacktor
tag

Ha nincs más jelölted akkor persze, de SilverSurfer/Patriot/Sera+mistique pakliban megy főleg, ezek közül nem árt ha megvan még pár.

www.wotinfo.hu

(#431) tboj


tboj
tag

Sziasztok!

Csatlakozom én is hozzátok, nagyon király ez a játék. :) Sosem játszottam korábban mobilon, hasonlót PC-n is csak a Yugi-OH-t még kiskölyök koromban. Szeretek viszont társasjátékozni, és az ottani topikban olvastam erről (utólag is köszi a megosztónak!).

Teljesen f2p-ként nyomom, nem is tervezek rá költeni semmit, de eddig tényleg nem is nagyon éreztem hátrányát, pedig nem olvastam semminek utána, csak letöltöttem és játszottam. Az alap deck-kel először valami 20 akárhányas szintig sikerült feljutnom, aztán ahogy jöttek új lapok, akkor saját ízlésem szerint válogattam össze egy paklit, amivel végül 40 akárhányas szintig jutottam, majd vége lett az első (negyed) szezonomnak. A mostanit ugyanezzel a paklival kezdtem, 10-es szintről pár nap alatt visszajutottam ugyanezzel a paklival 40 körüli szintre. Ott pedig már éreztem, hogy változtatni kéne, mert nem sikerül tovább konzisztensen nyerni. Saját kútfőből (csak a játékban, ellenfelektől ellesett tapasztalatok alapján) összeraktam egy (mint utólag megtudtam) destroy deck-et, amivel aztán viszonylag könnyedén felmentem 64-es rankig. Pár napja itt viszont ismét megtorpantam vele, csak fel-le lifteztem a szintek között. Ekkor döntöttem úgy, hogy elkezdek kicsit utánaolvasni a community-nek, meg a tapasztalatoknak.

Visszaolvastam a topikot és egy korábbi itteni ajánlás alapján próbáltam ki egy paklit (IDEAL Control), jónak tűnik a koncepció, viszont nincs meg minden lap hozzá még, szóval helyenként módosítottam rajta. Egyelőre ezzel is csak liftezek fel-le, szóval érezhető, hogy hiányoznak belőle bizonyos kulcslapok (Leader, Arnim Zola, amik helyett van Hulk és Chavez :D), de látok benne fantáziát a későbbiekben. Így viszont az az érzésem, hogy ismét változtatnom kellene valamit.

Ahogy utánaolvastam, elértem a pool 3 alját, van is már néhány pool 3-as lapom. Érdemes lenne ezekre építenem inkább?

Este azért az utolsó játékom elég funra sikeredett :D Úgy is döntöttem, hogy a csúcson kell abbahagyni tegnapra. Itt egy kép a végeredményről:

Nagyon nem láttam jönni a Galactust, mert még kevés a tapasztalatom a "pro" deckek irányában, de visszagondolva voltak jelek :D A lényeg, hogy amikor ledobta, akkor már előre dörzsöltem a kezem Destroyerrel a kézben (én kis naiv), nyomtam is a snap-et, erre meglepődtem, amikor ledobott 2 lapot és megláttam, hogy mik azok. Szerencsémre Octopus jól nyúlt bele a kezembe :DDD

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#432) Genji válasza Jacktor (#430) üzenetére


Genji
őstag

Ezekből csak Seram van hanyagolom akkor. Köszi!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#433) pachito


pachito
őstag

Wong-Surfer kivégezve ;]

Nagyon magasan a legidegesítőbb lap a játékban, már minden deck amit kezdek úgy indít hogy Cosmo és utána a maradék 11 kártya.
Szerintem már ott tartunk egyébként hogy nem is nagyon lehet legalább 1 tech lap nélkül játszani, mindig kell vagy egy Cosmo vagy Armor vagy Monger vagy Shang-Chi.

[ Szerkesztve ]

(#434) tboj válasza tboj (#431) üzenetére


tboj
tag

Közben eszembe jutott, hogy azt nem írtam meg, miket nyitottam eddig pool 3-ból (625-ös collection levelig sorrendben):

Electro, Destroyer, Typhoid Mary, Invisible Woman, Deadpool, Drax, Lockjaw, Crystal, Zero, Beast

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#435) Jacktor


Jacktor
tag

1 lapom hiányzik még pool 3-ból, már pineltem, de még 600 token hiányzik hozzá. Ez kb. akkorra lesz meg, mire új lapok érkeznek pool 4-ből (ebből mondjuk kettő már meg van), így megint lemaradok a 200-600 tokenekről a collection reserve-ekből... ki van ez találva :DDD

www.wotinfo.hu

(#436) Genji válasza tboj (#434) üzenetére


Genji
őstag

Nem tudom ismered a lehetőséget de nekem sokat segít:
A marvelsnapzone.com-on ha regeltél és a Cards/Source menüpont alatt megadod a kártyakészleted elmenti és utána tudsz keresni a deckek között a te készleteddel a deck database-ben (ki kell pipálni a "decks you own all cards"-ot). Én még ki szoktam az only from content creators-t is illetve addolom a pool 3-at a kártyáknál, így leszűkíted a deck-eket (jópárhoz van video is) illetve így garantálod, hogy csak pool3-as kártyáidat tartalmazó deck-et dobjon ki. :K

Remélem nem reklám és maradhat, de ha mégis kérem a modi törölje!

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#437) tboj válasza Genji (#436) üzenetére


tboj
tag

Köszi, láttam már, de még nem csináltam meg. Ki fogom próbálni.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#438) CsiguszMaxim válasza pachito (#433) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ezt én is így érzem. Főleg mongernél. És főleg ilyenkor

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#439) pachito válasza CsiguszMaxim (#438) üzenetére


pachito
őstag

Eddig mindig próbáltam megkerülni a tech opciókat, szenvedtem is rendesen. Amióta van monger és cosmo a deckben, gyakorlatilag jönnek az 8-cube gamek egymás után. Pedig nem nyerek többet, mint előtte. Csak sokkal magabiztosabban nyersz egy high stake meccset ha tudod hogy ott a kezedben a biztos counter.

(#440) CsiguszMaxim válasza pachito (#439) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ha belegondolsz rákényszerítenek a kialakult játékszokások. Mi a fenét csinálsz egy Mr. Wonggal, vagy egy ilyen Ultronos szituval? Sajnos a trükkös játékok nagyon jók és élvezetesek, de ebben a szezonban az első 500 meccsemen 40-45 között mozogtam, mert amikor az egyik játék összejött a másik elment. Pár napja ráálltam a lenti dekkre és 20 szintet ugrottam különösebb küzdés nélkül. Nem is élvezem annyira a játékot, de úgy látszik vagy az élvezet, vagy a climb.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#441) mike1334


mike1334
veterán

Mai kedvenc :D volt egy octopusa, de azt Shang Chi elintézte.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#442) Jacktor


Jacktor
tag

Érdekesek ezek az emelt mennyiségű token-ek (ha kigyűlik pool 3):
1. nyitás 100 token
2. 100 token
3. 600 token
4. 200 token
5. 100 token
Ugye elvileg 200-600 közt kéne adnia random. Csak itthagyom hogy senki ne lepődjön meg ha hasonlót tapasztal.

www.wotinfo.hu

(#443) fogtunder válasza Jacktor (#442) üzenetére


fogtunder
nagyúr

úgy van, hogy amikor kártyát nyitnál, akkor 100-at fogsz kapni helyette továbbra is, a random jutalmak adnak 2-600 között. mondjuk akkor se nagyon adja ez így ki.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#444) pachito válasza fogtunder (#443) üzenetére


pachito
őstag

Ben Brode azt írta hogy x reservenként átlagban ugyanannyi tokent kapsz, mint eddig csak más elosztásban.

Eddig ha mondjuk nyitottál 2x 400-at 8 reserve-n belül akkor most nyithatsz 1x200-at meg mondjuk 2x300-at. Aki low rollolt és mondjuk csak 2x200-t nyitott 8 reserve-n belül az a következő 8-ban fog high rollolni és 5-600-akat nyit hogy az átlag mindenkinél ugyanannyi legyen, csak más elosztásban.

(#445) fogtunder válasza pachito (#444) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, rosszul emlékeztem. minden 4 reserve-ben van:

1. 100 Token
2. Gold vagy Credit
3. Variant, Avatar, Title
4. Kártya, vagy ha series 3 complete vagy és éppen nem sorsol be egy Series 4-5 kártyát, akkor kaptál eddig 400 Tokent, ez lesz most 2-600, ami BB szerint nagyátlagban kiegyenlítődik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#446) Jacktor


Jacktor
tag

Értem, köszi. Még valami: gondolom most tök felesleges olyan 4-5-ös lapokat pinelnem/vennem tokenért amik hónap végén lejjebb kerülnek egy poollal?

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#447) fogtunder válasza Jacktor (#446) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem feltétlenül, pineled, aztán downgrade után megveszed olcsóbban

I hate morning people. And mornings. And People.

(#448) tboj válasza tboj (#431) üzenetére


tboj
tag

Tegnap este ismét összefutottam a múltkori Galactus-os sráccal, természetesen emlékeztem a nevére, de igazából most sem számítottam a Galactus-ra a játék képe alapján, gondoltam másik deck-kel jött be. Hát nem, de mivel én reveal-eltem előbb, szerencsémre és a srác (ismételten) pechére, a White Tiger jó helyre dobta előtte a Spiritet :DD

A napokban egyébként a marvelsnapzone-on ajánlott kezdő Lockjaw deck-kel szórakoztam. Elég fun vele a játék, de nagyon random és szerencse alapú, nem lehet vele konzisztensen játszani szerintem, így csak néhány szinttel sikerült feljebb jutnom eddig.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#449) Tyler Durden

Amikor van value a kézben :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#450) alite válasza Tyler Durden (#449) üzenetére


alite
aktív tag

Adom! :DDD

Közben javítottak egy picit a gyenge havi infinity reward-on, adnak mellé egy arany cardback-et is. Itt ülök pár napja 97-98 körül, a mostani featured location nem fekszik annyira, viszont legalább kiütöttem Pool 3-t.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.