Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#701) mike1334 válasza woodbear (#697) üzenetére


mike1334
veterán

Én is toltam egy ideig az ultron patriot deckkel, de annyira nem tűnt op-nek. Ha szabad tudni, leírnád a teljes decked? :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#702) woodbear válasza mike1334 (#701) üzenetére


woodbear
addikt

Így néz ki jelenleg. Én szépen haladok vele ebben a felállásban.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#703) pachito


pachito
őstag

(#704) mike1334 válasza woodbear (#702) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Debri hiányzik, de majd kipróbálom :) Mr. Sinister helyett nincs Brood-od?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#705) woodbear válasza pachito (#703) üzenetére


woodbear
addikt

Szereznem kell még kártyákat a destroy dekkhez. Nimród miatt tuti az lesz a következő hetekben a meta....vagy ki tudja. De a Modok is erősen megdobta a discard dekkek számát amikor megjelent , sőt még most is sokan nyomják az eldobós paklit

Oldalam: www.swsfoto.de

(#706) woodbear válasza mike1334 (#704) üzenetére


woodbear
addikt

De van Broodom is, viszont az már majdnem sok helyet foglal úgy és ugye 3-ba kerül, mint a Patriot.
De lehet jobb választás valóban, megnézem azzal is.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#707) CsiguszMaxim válasza woodbear (#700) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Én nagyon szeretem a hazmat decket. Elég sokáig kísérleteztem vele, és így se jön be mindig, de amikor bejön akkor nagyon :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#708) mike1334


mike1334
veterán

Ez ma jól esett :D (nem is értem amúgy...T6-ra tele voltam, pontosan látta, hogy hány pontom lesz. Lehet csak arra várt, hogy menekülőre fogom a snap miatt...)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#709) woodbear válasza CsiguszMaxim (#707) üzenetére


woodbear
addikt

Meg is fogom venni őket tutira :D

Épp most toltam egy meccset...eléggé kimaxoltam a 3. helyet :D :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#710) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#707) üzenetére

Én egy másik fajta Serrásat játszom, annyi, hogy abban nincs Odin. Meglepően jó tud lenni, köv season elején lehet megyek vele majd ladderen.

Más: aki szokott skineket vásárolni azokhoz szólna a kérdésem. Megvennétek 1200 goldos skint ha bitangmód tetszene, viszont az adott kártyátok már fel van húzva ink verzióra? Thanossal kapcsolatban van most ez a gondom, hogy mennyire kidobott pénz meg booster lenne ez, hogy még 1 verziót húzzak belőle.. :F

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#711) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#710) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Én tuti nem vennem meg. Ilyen szempontból elég pragmatikus vagyok, illetve sokadlagos szempont az esztétika.

Mas téma: Az hogy lehet, hogy jópár streamer már rég Kangot forgatja (szinte a megejelenes napjától) nekem meg még fel se dobta a token shop? Nekik ennyire ki lenne fullozva a collection, hogy az új lapokon és és extra variansokon kívül nem mutat semmit ? :F

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#712) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#711) üzenetére

Nekem se dobta fel, lehet azért mert pinnelve van Galactus :D
Nálam most, hogy értelmes collectionöm van, maximálisan előtérbe kerültek/kerülnek a variantok. Tegnap elvertem vagy 6k creditet, Thanosból az ink verzió mellé megvan a gold is, illetve második ink lapom is megvan She-Hulk személyében /gold is meglett belőle is/. Szóval valszín a goldomat, ha épp nem jön értelmes bundle, akkor variantokra tervezem ellőni, a kérdés tényleg csak az, hogy amiből az alapot ennyire kipimpelte az ember, ott megéri e még1x eljátszatni.. /hajlok én is a nem felé, pedig ez a variant nagyon állat../

ez lenne amúgy az:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#713) alite válasza Tyler Durden (#712) üzenetére


alite
aktív tag

Huh, nekem is volt hasonló dilemmám. Hero Storm-ból van egy ink-em white stardust-tal.

Nekem bejön ez a kombó, mondjuk ennél felhúztam maxra, de néha az ink-ek jól mutatnak common-ban. A gond az, hogy a hero variant szerintem a kanyarban nincs az 1200-as változatokhoz képest, főleg ez:

Most egyelőre én úgy vagyok, ha már van egy jó split-em base card-ból, akkor nem költök variant-ra, mert szűkös a gold, viszont már csak olyan változatokat fejlesztek amik tetszenek. Minden mást megtartok common-ban, amíg nem jön hozzá valami frankó variant. Ha egyszer mindenhez lesz patent variant, akkor a next level az, hogy az ilyen Storm-okat lecseréljem 1200-esre. :)

(#714) alite válasza alite (#713) üzenetére


alite
aktív tag

Az elmúlt hetekben Chavez-t fejlesztegettem, de most leálltam. Gold-ot akartam valami frankó Kirby-vel, de rájöttem, hogy az eltakarja a csillagokat (first world problems) :D, pedig jött már kék, fehér, fekete. Maradt 2-3 splittel korábbi változat, Gold Finish + Blue Tone Flare, passzol a csillagokhoz. :D

(#715) Tyler Durden válasza alite (#713) üzenetére

Én is ezt az utat követem, de szerintem most Thanosnál kivételt teszek. 1x belefér ez az 1200 gold. Tegnap pl She-Hulk variantokat megnéztem, nekem egyik sem begyere, emiatt toltam fel Ink-re az alap verziót /ami szerintem badass kinézetű/. Sok variantból a 700asokból is van nagyon jó kinézet, így abból is tudok szemezgetni. Galactusnál is megnéztem előre mit akarok rá megvenni, [ez] pl zseni, és csak 700-ba kerül.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#716) NyxNyxNyx válasza alite (#713) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem nagyon tetszik a Hero Storm. Az alap színei jól néznek ki, én shiny logo-n tartom alap háttérrel. Egyetlen "baja", hogy mindenkinek megvan. A Knullified Storm az egyetlen amire lecserélném, mert az nekem az egyik legszebb variant az összes közül, de nem fogok 1200 goldot áldozni rá.
A Chavez-edet irigylem, az nagyon tetszik. Már maga a variant is önmagában, de jól áll neki az arany is.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#717) alite válasza NyxNyxNyx (#716) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, nekem is pont ez a gond, hogy mindenkinek megvan. :D

Ami miatt viszont poén, hogy az új játékosok már 5k tokenért tudják megvenni:

[ Szerkesztve ]

(#718) woodbear válasza Tyler Durden (#699) üzenetére


woodbear
addikt

Kicsit elkiabáltam ezt az Infinity rankot a szezonra....95-től végig zuhanok vissza. Nem is értem, mintha direkt szopatna az algoritmus. Akár milyen dekkel megyek, sosem jön össze a győzelem. 87-ig vissza estem. Nagyon felcseszte az agyam már tegnap. Ami eddig bevált paklik voltak azok most semmi ellen nem működtek, pedig az ellenfelek is ugyan azokat játszák, nem volt semmi váratlan vagy új kihívás és mégsem jön össze semmi. :(((

Oldalam: www.swsfoto.de

(#719) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kang bugos?

Másodjára fordult elő, hogy ellenfél utolsó körben Kangot játszott és miután aktiválodott a képessége, feladta a meccet ezzel lefagyasztva a játékot. Újra kellett indítani az app-ot.

(#720) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#719) üzenetére

Nekem meg resetelte a snap-elést, ez így normális? Srác snappelt én vissza, 4-es cube, majd Kang után, mintha semmi nem történt volna..

Más: csak megvettem a Thanos very rare skint, nem bántam meg (:


"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#721) ClydeBeka2 válasza Tyler Durden (#720) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Igen, Kang a snapet is reseteli. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#722) alite válasza Tyler Durden (#720) üzenetére


alite
aktív tag

Bitang jol nez ki az a Thanos! :R Leesett kozben, hogy a koveknek a felirata szines ink-kel is, adom nagyon.

(#723) Tyler Durden válasza alite (#722) üzenetére

Thx, nem bántam meg, hogy megvettem :D Ezzel mondjuk nem azt akarom mondani, hogy 1200-as skineket fogok vásárolni tömegével..
Köv seasonbeli Nimrodról kinek mi a véleménye? Megéri megvenni a pass-t miatta? /nekem spec jobban bejön, mint a mostani seasonből Modoc/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#724) alite válasza Tyler Durden (#723) üzenetére


alite
aktív tag

Modok-nál izgalmasabbnak tűnik nekem is. Shuri + Galactus/Venom, stb. deck-ekben el is tudom képzelni. Szerintem jó kártya lesz, de talán majd csak akkor lesz igazán kihasználható amikor kijön a Negasonic lap.

Btw, változni fog a Ranked + Matchmaking keddtől, valamit könnyíteni akarnak az új szezontól, de majd holnap pontosítják a blogban, illetve köv patch-el belengetnek egy könnyítést az új S5 kártyákra, hogy könnyebben megszerezhetők legyenek. Szerintem maximum annyi lesz, hogy a ládák több tokent dobnak, de majd kiderül.

(#725) woodbear válasza alite (#724) üzenetére


woodbear
addikt

Zola mellé is el tudom képzelni még. Ha ketté vágod akkor zola szétpakolja a másik két helyre és ugye plusz még kettő is lesz belőle. Bár az is csak 10 power pluszban, kivéve ha előtte Surival megtápolod :D

Negasonic jó kis szopató kártya lesz. Elvileg minden kártyát kinyír amit akkor oda tettek igaz?! Szóval nem csak a sajátod.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#726) Tyler Durden válasza alite (#724) üzenetére

Kiv leszek mi lesz ez a könnyítés, illetve a metára méginkább. Illetve, hogy milyen lapokat fognak nerfelni, Aero pl tudom, hogy esélyes, de ott a powertekergetés kevésbé hatásos, mert maga az effect az ami miatt durva..
Az S5 kártyáknál ez vonatkozik Thanos, Galactus és Kang-re is? /amiatt kérdezem, mert ezek ugye perma S5 kártyák/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#727) alite válasza Tyler Durden (#726) üzenetére


alite
aktív tag

Nem vitték túlzásba a kommunikációt egyelőre. Az új kártyák kapcsán csak megnyugtattak mindenkit, hogy változni fog a helyzet, viszont következő patch csak március közepe/vége felé jön:

Az új ranked-ról ma jön majd hivatalos infó. Lehet bevezetik, hogy ne lehessen lepotyogni 90/80/70/.. stb.-ről?

(#728) Tyler Durden válasza alite (#727) üzenetére

Nem baj az, ha nem kapkodnak össze vissza, a community az így is úgy is sokat nyavajog..

Ez szerintem hiba lenne, ha nem lehet visszaesni, akkor egyáltalán nem lesz nagy cucc az inf.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#729) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Rank 90 meglett utolsó napra, ha nem bohóckodok el másfél hetet modok discard-al beragadva rank 40-re season elején akkor most lett volna esélyem Infinite-ra.

De elégedett vagyok ezzel is, előző season-okban 80-ig sem sikerült eljutnom soha.

Miután Thanos-t megvettem token shopból és elkezdtem játszani Thanos Lockjaw-t, megindultam felfelé a létrán.

Első tier 1 deck-em és borzasztóan élvezem vele a játékot. 60% win rate-em lett vele de csak 0.5 átlag kocka meccsenként, nem vagyok magabiztos snap-elésben, ezen javítanom kell még.

Közben Galactus is pinnelve, 4400 tokenem van, össze akarok rakni egy Galactus decket másodlagos paklinak következő season elejére, utána Kangot akarom megszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#730) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#729) üzenetére

Szerintem az már az elején látszott, hogy MODOK nem lesz acélos, nyílván játszható kategória, de nem az a hűde. Én örültem mikor a season elején tömegével jöttek szembe (:
Nem csodálom, hogy Thanossal élvezed a játékot, szerintem a kövek miatt kevésbé monoton dekk, illetve rengeteg dologra nyújtanak megoldást.
Nálam is ugyanez van, Galactus vagy 2 hete pinnelve 5500/6000 a tokenem, holnap token kedd, szép lassan meglesz ez is. Kangen megmondom őszintén még gondolkozom..

Más: közben néztem, most hogy elvertem 10k lóvét fejlesztésekre, felmentem 3159-re és 9db kártya hiányzik még pool3-ból: Hella, Human Torch, Octopus, Ultron, Thor, Green Goblin, Ghost Rider, Beast, DareDevil.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#731) woodbear válasza Tyler Durden (#730) üzenetére


woodbear
addikt

Vicces, hogy nekem a Beast és Green Goblin kivételével megvan mind amit írsz. De sajnos csomó olyan nincs amire nagyobb szükségem lenne. Konkrétan 36 hiányzik még a Pool 3-ból :(

Oldalam: www.swsfoto.de

(#732) alite


alite
aktív tag

"Our first short-term improvement goes live with the start of the new season. We're increasing the amount of bonus cubes earned when reaching a new tier from 10 to 50. 5x more bonus cubes every time you reach a new ranked tier."

Elsőre rosszul értelmeztem, de azért ez így elég komoly lett, szóval mondjuk mikor eléred a 80-t, akkor 85-ön kezdesz. Na akkor péntekig Infinite! ;)

[ Szerkesztve ]

(#733) Tyler Durden válasza alite (#732) üzenetére

Szerintem ez gáz, feleslegesen könnyűvé teszik a mászást..

woodbear: Mea culpa csak átrohantam a szövegen, akkor nem szóltam :B

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#734) woodbear válasza alite (#732) üzenetére


woodbear
addikt

Én úgy értelmezem, hogy csak 10-50 szintig van így. Szóval 50 felett marad úgy ahogy volt

Oldalam: www.swsfoto.de

(#735) ClydeBeka2 válasza Tyler Durden (#733) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem mindenkinek van atom T1 deckje, én pl. most 60 alatt ragadtam. Részben mert keveset játszottam, részben egyszerűen semmivel se tudtam nyerni, nem találtam ebben a szezonban a decket. Azt meg csak megjegyzem, hogy emlitette valaki, hogy 1400 game kellett neki kb. ami számomra brutálisnak tűnik. Az 30 napra levetitve is napi majd' 50 meccs....

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#736) alite válasza woodbear (#734) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, elsore en is igy ertelmeztem, de nem ez lesz, hanem rank fuggetlenul 50 cube lesz a bonusz. 10-rol novelik 50-re a bonuszt.

Nekem sem tetszik, de szerintem ez elorevetiti a kov change-t, hogy mindenki nullan kezd majd szezon elejen.

[ Szerkesztve ]

(#737) woodbear válasza alite (#736) üzenetére


woodbear
addikt

Valóban így lesz ahogy te írtad. Meglátjuk mennyire lesz életképes és, hogy mi lesz ennek az ára :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#738) Tyler Durden válasza ClydeBeka2 (#735) üzenetére

Ez az atom T1 deck erre a seasonre igaz volt, mivel bemákoltam Thanost. Előtte én is mentem mindennel, igaz inf nem volt meg, de a ladder 100hoz közelebbi felében végeztem. A grind meg sajna sok játékban benne van, de szerintem inf nélkül is lehet boldogulni, az, hogy ilyet könnyítenek szerintem teljesen felesleges. Valakinek így se lesz meg, másnak meg így hahota mód incoming..

alite: nahh ez a f@sság, inkább maradjon minden a régiben, pont azt élveztem, hogy nem kell minden hónapban a legelejéről mászni..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#739) itldj


itldj
aktív tag

Új season passt vett már valaki?
Még mindig olcsóbb Új-Zélandon mint mondjuk az android appban? (4300 most ott)

(#740) alite válasza itldj (#739) üzenetére


alite
aktív tag

Még nem vettem meg, de mindenképp Fülöp-szigetek az ajánlott, 3200 Ft-ra jön ki. ;)

(#741) Tyler Durden

Nahh hajnalban megvettem a token tuesday-t a maga 800 tokenével és behúztam Galactust. Most akarom kipróbálni ladderen, kíváncsi vagyok, hogy működik. Pass-n még erősen gondolkozom, nemtudom mennyire kellene nekem 5ös körben egy Nimrod..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#742) fogtunder válasza itldj (#739) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez lesz az első pass, amit nem veszek meg. MODOK még marginálisan használható volt, de Nimrod egyszerűen szar szerintem. majd kinyitom 3 hónap múlva.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#743) pachito válasza fogtunder (#742) üzenetére


pachito
őstag

Szerintem pont fordítva, bár így sem érdekel a pass.

(#744) alite válasza Tyler Durden (#741) üzenetére


alite
aktív tag

Token Tuesday-en elgondolkodtam én is, de el is vetettem gyors az ötletet. 4800 tokenem van most, kb. 1500 tokent gyűjt az ember hetente, szóval rosszabb esetben is következő héten meg tudom venni.

A gold sokkal értékesebb most, kivárom a sorom. :)

(#745) Tyler Durden válasza alite (#744) üzenetére

Nekem 500 kellett még Galactushoz és nem volt már türelmem majomkodni vele :U Mondjuk most nulláztam a goldkészletemet, így kell kis idő mire megint helyreállok, főleg, hogy a variantokat is venném közben..,

fogtunder: kb itt tartok én is, eleinte még gondolkoztam rajta, hogy nem lesz olyan rossz, de kb tényleg nem látom, hogy hol venném hasznát.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#746) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#741) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem is ma lett meg Galactus, nagyon fun. :D

Kár, hogy az ellenfél feladta, ekkora Knull-t még sosem játszottam ki. :DDD

(#747) fogtunder válasza pachito (#743) üzenetére


fogtunder
nagyúr

MODOK azért nem jó, mert az archetípus, amibe illeszkedik, elég gyenge és kiszámítható. maga a lap szerintem jobb volt, mint Nimrod.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#748) ClydeBeka2 válasza Tyler Durden (#738) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

"Valakinek így se lesz meg, másnak meg így hahota mód incoming.."

Ez a lényeg, de pl. kedveztek az olyanoknak mint én, aki nem tud grindolni napi 50 gamet, hanem mondjuk csak 10-et átlagban. Lehet igy se lesz meg az Inf. (előző szezonbeli teljesitményemmel semmiképp), ami annyira nem is cél, főleg, hogy csak kozmetikai cuccok járnak érte. Valószinuleg valami leaderboard féle csak jön a jövőben, mert tényleg nincs értelme Inf után tovább tolni.

Lassan már gondolkodtam, hogy megveszem én is a Pass-t, de ez a kártya se győzött meg, na talán a következő. Lehet igy F2p-ként is boldogulni, ez viszont tetszik a játékban, még ha nehéz is megszerezni a top lapokat. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#749) pachito válasza fogtunder (#747) üzenetére


pachito
őstag

Ez igaz, viszont maga a lap annyit ér szerintem, amennyit maga a deck.
Nimrod majdnem bármilyen destroy deckben elfér, Modok ahogy mondtad egy nagyon kiszámítható lap egy lineáris deckben.
5. körben simán kimatekolod hogy a kipakolt Dracula mennyi lesz az egyetlen kézben maradt lappal (Apocalypse), azt is kiszámolod hogy Morbius mekkora lesz és azt is tudod, hogy az utolsó húzott lap Chavez.
Ugyanez Nimrodnál lehet Killmonger+ low cost destroy lap, lehet Destroyer, lehet Galactus, lehet She Hulk, lehet Death...

(#750) Tyler Durden válasza ClydeBeka2 (#748) üzenetére

Szerintem ha eddig nem vettél pass-t, akkor ne a mostanival kezdjed :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.