Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#501) ClydeBeka2 válasza alite (#499) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Gondolkodtam, hogy az új szezon helyett még az előzőt ujitom be, de igy nem kell gondolkodnom. Egyiket se! :DDD

Hálisten szépen jönnek a kártyák, kiesett mostanában egy Dr. Doom , Agent Coulson, Captain Marvel, Falcon combo.

Hiányzik még Zero, Daredevil, Mojo, Green Goblin, Gambit, Thor (jelenlegi shop), Wong , Taskmaster, Jane, Hela, amik alap lapok, szóval van még tennivaló, de F2p-ként nem jó, de nem is tragikus. :D

A szezonban lvl71 lett, ti meddig szoktatok jutni? Ezt ilyen átlag alattinak érzem, de kivancsi vagyok tényleg igy van-e.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#502) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jó meccs volt destroy versus destroy. :DDD

5. kör Wave vs Wave
6. Kör Death + Shehulk + Doom vs Death + Shehulk + Knull

[ Szerkesztve ]

(#503) pachito válasza alite (#499) üzenetére


pachito
őstag

Isten nerf mindkettő. Bőven használható marad mindkét lap.

(#504) Tyler Durden válasza ClydeBeka2 (#501) üzenetére

Részemről 86-ig jutottam, de megint nem toltam annyit amennyit kellett volna. Szerintem a 71 egyáltalán nem rossz, nyílván sok múlik azon is, hogy milyen collection-t bírtokolsz, milyen metadekkeket tudsz összerakni. Infet is behúzták már szerintem többen is a topikból alite pl posztolt is róla.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#505) mike1334


mike1334
veterán

Na az új seasonnel jönnek megint a discard deck-ek, milyen változatos...2. kör invisible woman, aztán wave, hela berak iw mögé, majd jön az új mókus, discardol mindent, hela meg telepakolja a teret mindennel...esetleg wave helyett electro. Ha nincs Cosmo a deckben, akkor iw+wave+"titokzatos idegen iw mögött" után tipli.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#506) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#504) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én 74-ig jutottam de nem foglalkoztatott a dolog. A szezon első hetében kiégtem attól rank 60-tól felfelé szinte mindenki Zabu vagy Surfer deck-el jött, eldöntöttem nem fogok olyan deck-et játszani amiben ezek a lapok szerepelnek. C3 Cerebro, Patriot, Hela discard, Destroy, Ronan +Dino deckekkel mentem és sokkal jobban élveztem a játékot, változatosabb volt mint a Sera Surfer vagy Zabucula. :D

(#507) CsiguszMaxim válasza ClydeBeka2 (#501) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

En is 71 környéken hagytam abba. De szerintem sok múlt azon hogy fegyelmezetlenul jatszok meg mindig. Cl 2400 körül vagyok, így a lapok már bőven megvannak.

Aki érez magában kedvet az betehetne a collectionjet, hogy mehessen az “úúú neked már megvan ez is” :)) Ha melle írjuk a cl levelt akkor még árnyaltabb is lesz a kép.

Illetve csinálhatnank egy PHs Snap nick gyűjteményt is, hogy tudjuk ha szembejön a másik.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#508) fogtunder válasza CsiguszMaxim (#507) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem, tudom releváns-e, de 3538CL és full Pool 3, plusz Shuri, Attuma, Helecarrier, Orka, Sentry

a nicket szerintem fel fogja ismerni, aki találkozik velem :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#509) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#507) üzenetére


Dobi 562
addikt

Cl 3400

Full pool 3 + M'baku, Maria Hill, Agent Coulson, Valkyrie

Jelenleg I am not a bot néven játszok, de ez változni fog. :DDD

(#510) pachito válasza CsiguszMaxim (#507) üzenetére


pachito
őstag

Clvl 5590

Pool 3 complete + Agent Coulson, Bast, Helicarrier, M'baku, Shuri + Galactus, Thanos (,Zabu)

(#511) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#507) üzenetére

2314 CL Pool 3ból hiányzik 21 lap /igaz ülök jelenleg 10k crediten, lehet el kéne szórni :U / + M'baku, Zabu, Silver Surfer, Thanos

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#512) alite válasza CsiguszMaxim (#507) üzenetére


alite
aktív tag

CL 3532 - full series 3 + Agent Coulson, Attuma, Black Panther, M'Baku, Orka, Silver Surfer, Zabu, Modok és 1-2 napon belül elvileg meg tudom venni Thanos-t, aztán legközelebb majd Galactus-ra gyűjtök, bár most nagyon rákaptam a destroy deck-ekre és Knull-al szemezek, de ő le fog lépegetni majd series 5-ből, szóval ráér.. :)

(#513) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#511) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Nekem CL 2338 22 Pool 3 lap hiányzik, S4 Atuma + S5 Zabu és Surfer. Miért ülsz a 10k krediten? Van valami konkrét oka?

Bundle-k közül melyiket éri meg szerintetek megvenni? Itt főleg a két Tokent tartalmazókra gondolok.

Pool 3-ból amúgy ők hiányoznak:

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#514) winery válasza CsiguszMaxim (#507) üzenetére


winery
aktív tag

Én január közepe, vége felé kezdtem játszani, így most 1335cl és 74 volt a legjobb helyezés , végére összevissza kísérletezés miatt 71 körül fejeztem be. Pool3 nagyobb része nincsen meg , de ami van az legalább használható. :) illetve pool4 Orka és Zabu .

[ Szerkesztve ]

(#515) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#513) üzenetére

Nem tudom értelmesen elkölteni, van amit nem játszok lap, azt nem fejlesztem, ami nem olyan menő skin azt maxig nyomom és nem tovább stb..
Most nyitottam 7 ládát és végre ez is meglett /első ink lapom/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#516) ClydeBeka2 válasza CsiguszMaxim (#513) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

CL 2301 és ezek a Pool 3 lapok hiányoznak:
Black Cat, Crossbones, Daredevil, Dr. Octo, Gambit, Green Goblin, Hazmat, Hela, Jane, Kingpin, Luke Cage, Mojo, Moon Knight, Omega Red, Quake, She-Hulk, Taskmaster, Thor, Typhoid Mary, Wong, Zero - 21 .

Megvan Pool4-ből:
Absorbing Man (már Pool3), Agent Coulson

Pool5 meg álom :DDD

Ez milyen program amúgy?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#517) alite válasza alite (#512) üzenetére


alite
aktív tag

Hihetetlen, tegnap írtam, hogy Thanos jön 1-2 napon belül, mert 5800 tokenen álltam és pinnelve volt egy ideje.. Kit nyitottam a köv ládában? :)

[ Szerkesztve ]

(#518) Tyler Durden válasza alite (#517) üzenetére

Haha gratula hozzá, ideig nem fosz unatkozni, nagyon fun dekkek vannak vele (: 6000 token meg majd jó lesz másra ;)

ClydeBeka2: marvelsnap.pro az oldal neve. Beregelsz és akkor látod a collectionod, meccseid, winrated stb..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#519) ClydeBeka2 válasza Tyler Durden (#518) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem PC-n játszok, akkor marad sajnos a saját "nyilvántartásom". :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#520) CsiguszMaxim válasza ClydeBeka2 (#519) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Igen sajnos ez PC-re van. Le kell tölteni hozzá egy trackert, ami a játék futása közben gyűjti az adatokat.

Amúgy meg nem voltam rest összeszedni az ocsmányságokat a kollekciómból. Pont 12 lap. Mehet egy dekkbe ;]

Nakia a kedvencem

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#521) CsiguszMaxim válasza alite (#517) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ez amúgy annyira jó érzés nem? Mikor nyitod és az van benne amit szeretnél :)

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#522) alite válasza CsiguszMaxim (#521) üzenetére


alite
aktív tag

Persze, rendesen meglepődtem, fel is dobta a napom. :)

Picit megváltozott a hozzáállásom amúgy series 3 után, lehet hülyeség, de a spórolt gold-ot (∼8000) már nem a bundle-re vagy collection track-re költöm, hanem elkezdtem Super Rare Variant-okat venni. :B Thanos megvan, Galactus jön, amint bedobja a token shop, már csak Knull-t szeretném, de ∼1 hónap alatt úgyis összejön 6k token.

Egyelőre ők jöttek, de hosszú a listám :) :

(#523) fogtunder válasza alite (#522) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem ez a Carnage kiesett valamelyik ládából még régen, imádom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#524) Tyler Durden válasza alite (#522) üzenetére

Én is kb ezen gondolkodom napok óta, hogy tartsam e a goldot vagy vegyek skineket. Sajna mikor nyitok, akkor nagyrészt pixel skin vagy olyan ami nem nagy szám vagy olyan kártyára, amivel nem nagyon játszom. Viszont olyan igényes kártya variánsok vannak, ami számomra sokat dob, valamennyit én is elkezdek bevásárolni, bár az 1200 gold az nem kevés..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#525) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#523) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Elvileg super rare (1200 goldos) variant nem eshet ládából.

Én bőven nem tartok a végénél, de mivel mindig van elköltetlen kék creditem, én is tervezek venni mindig variantokat. Csak mióta így vagyok vele, azóta nem nagyon dobta fel azokat, amiket keresek.

Szerintem a scarlet witch-es bundle-t is meg fogom venni. Nem játszok annyit azzal a lappal, de nagyon tetszik az a variant és most összegyűlt annyi, hogy azt meg a deadpool-ost megvegyem és még maradjon is.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#526) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ez a Destroyer óriási móka, talán ez a kedvenc deckem eddig.
Token shopból vettem, de nagyon megérte, nem is csak a win rate miatt.
Nova, Bucky, Colossus, Armor, Lizard, Wolverine, Cosmo, Warpath, Rescue, Professor X, Destroyer, Spectrum

A Rescue+Prof X nagyon nagy fun, ha kiadja, akkor ritkán tudják überelni, még folyamatosan növekvő kártyákkal sem nagyon, pláne ha előtte egy Lizarddal megágyazok.
Spectrumot szinte sose használtam; ha nem jön Destroyer, akkor inkább retreat. Ahelyett lehet, hogy megpróbálok egy Deathlokot meg valami kicsit, ahol szükség lenne pusztítani Novát, Buckyt és Wolverine-t.

Pro tipp: ne játsszátok Destroyert a Bar Sinisterbe, mert nem 60 power lesz a vége. :DDD

Elfogadom a sütiket.

(#527) alite válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


alite
aktív tag

Beta alatt nem ez volt a helyzet, Global Launch óta vannak csak 1200 gold-os Super Rare Variant-ok. Beta során a szerencsésebbek nyithattak ládákból is ilyeneket. :))

#524Tyler Durden, számomra nagyon sokat dob az élményen, párat én is kiválasztottam, de idő lesz míg bedobja őket a shop, rengeteg variant van..

[ Szerkesztve ]

(#528) tboj válasza Dr.NX (#526) üzenetére


tboj
tag

Még amikor mindenki tolta a leadert, akkor nagyobb fun volt szerintem a Destroyer :DDD De amúgy igen, most is lehet vele még azért vicces dolgokat művelni

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#529) lm83 válasza tboj (#528) üzenetére


lm83
őstag

Pontosan, erős kártya volt, de az ember bekapott egy Destro-t vagy Zola-t 6. körben akkor pislogott...
Amúgy régen szerintem erősebb volt, SS óta mondjuk annak 6. körével nem sokat ért ha másolta...

[ Szerkesztve ]

(#530) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


fogtunder
nagyúr

akkor lehet, hogy mystery variant volt, de nem fizettem érte, az tuti.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#531) pachito válasza NyxNyxNyx (#525) üzenetére


pachito
őstag

Én már azon a ponton vagyok, hogy a tokenes bundle-ken kívül semmit sem érdemes venni goldon. Series 4-5 lapot ilyen droprate mellett a büdös életben nem nyitok tehát credit, mission reroll stb teljesen felesleges vásár, néha szembejön 1 variant ami megtetszik a shopban, azt esetleg megveszem de ennyi.

(#532) fogtunder válasza pachito (#531) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is csak a tokenes bundle-re gyűjtöm a goldot, mostanában már értelmes variantokat is kapok, nem csak a pixeles hányásokat, szóval nagyon a CL boostra nem motivál semmi. persze most tök jó lenne a Negative Bundle, mert vettem végre Bastot, de 6500 goldon vagyok és tuti, hogy nem fogom pénzzel kiegészíteni. ha sikerül valahogy összehozni, mire végetér, akkor király, ha nem, akkor így jártam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#533) NyxNyxNyx válasza pachito (#531) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is örülök neki, ha van reasonable áron token bundle. A Deadpool bundle 3200 gold lesz 1500 tokenért, ami nagyon jól hangzik.
Ez meg 3000 token lenne 8000 goldért. Csak az egyikre lenne elegendő goldom. Most akkor vegyem meg + 4800 goldért a maradék 1500 tokent? Sokallom. Akkor inkább legyen szebb a paklim.

Az meg a másik, hogy félek, hogy ha meglenne minden fontos lapom, akkor megunnám a játékot. HS-ben sokszor legyártottam egy deck-et, aztán nem is játszottam vele. :D
Itt még talán nem fenyeget ez a veszély, el kell mennem párszor infinity-ig hozzá.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#534) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#533) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a Deadpool bundle tényleg jobb value, én azért venném a Positively chargedot, mert éppen lett Bast és Negative paklit játszok, a variant meg nagyon bejön.

a +4800 Gold = 1500 token azért az overall value-tól függetlenül egy eléggé sántikáló összehasonlítás, mert több a credit is benne, ami plusz CL, ami potenciálisan több gold, több token, esetleg variant.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#535) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#534) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Igen, ez nem mindenki számára igaz.* Nekem a creditek nem érnek annyit, mert nincs annyi boosterem, hogy ellőjem őket. Ha megveszem az aktuális battle pass-t akkor elfogy, de egyébként gyűlik.

*A deadpool bundle-höz járni fog egy rakat booster, szóval nekem is jól jönne végülis.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#536) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#535) üzenetére


fogtunder
nagyúr

booster a Negative-hez is jár, just sayin.

de amúgy hogy nincs boostered? nekem kb végtelen mennyiségben áll, ha nem csak azokat a kártyákat fejlesztem, amiket aktívan használok. nyilván mindig az a prio, de ha éppen ott nem tudok, akkor tolok fel mást.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#537) NyxNyxNyx válasza fogtunder (#536) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De a negative-hoz nem jár annyira sok. A deadpoolhoz majd 300, amire nem is elég a credit amit ad.

Nem tudom, nem játszok annyit, megcsinálom a questeket, meg heti 1-2-szer játszok plusz pár órát. A battle pass elvitte múlt hónapban, mert az csomó boostert adott és kevés creditet pluszban. De most ezt nem tervezem megvenni.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#538) pachito


pachito
őstag

Nekem a Deadpool bundle jobban bejön, azt fogom venni.

A Negative-ban 8000 goldért kapok 3000 tokent (ez nem rossz), 6000 creditet (ez kevés ennyiért, jó eséllyel semmi értelmeset nem nyitok clvl-en ennyiből, kb 1500-2000 token-en kívül). Booster értéktelen, title értéktelen, avatar értéktelen valamint a variant-ért sem adnám a fél karom. Összefoglalva 8k gold = 4,5-5k token.

A Deadpool bundle ugye 3200 gold. 1500 token, 3200 credit ami átlagban valahol 500 és 1000 token-t jelent clvl-n. Az összes többi megintcsak haszontalan számomra, bár az itteni variant valamivel jobban bejön.

3.2k gold = 2-2.5k token.

(#539) fogtunder


fogtunder
nagyúr

I hate morning people. And mornings. And People.

(#540) pachito válasza fogtunder (#539) üzenetére


pachito
őstag

Na, valahogy így gondolom én is :DD

(#541) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Nagy buli vót.

Nem az enyém volt a Galactus, értelemszerűen. :DDD

Elfogadom a sütiket.

(#542) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Megvettem Thanost a token shopból, eddigi legjobb döntésem volt. Nagyon jó kis fun deck-eket lehet összerakni vele. :D

Thanos Ongoing
Thanos Lockjaw
Thanos Zoo

Mindegyikkel jó játszani.

(#543) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#542) üzenetére

Cirka 2 hónapja megvan és 90%-ban vele játszom. Ráadásul most, hogy a banhammer agyonvágta a Surfer és a Zabu dekkeket /legalábbis nekem alig-alig jönnek szembe ladderen, ellenben Modok az annyi van, mint a szemét/ elég jól lehet haladni is vele. 50en kezdtem a ladder-t most vagyok 81-n, jó lenne behúzni ebben a seasonben az infinite-t.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#544) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#543) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elhiszem! Arra vartam bent legyen a token shop-ban. Ennek a szezonnak az elso par napjaban Modok discard-ot jatszottam de mar meguntam hogy minden masodik ellenfel is azt jatszik, ugyhogy kellett valami mas amivel izgalmas jatszani. :)

(#545) alite válasza Tyler Durden (#543) üzenetére


alite
aktív tag

Szintén zenész, nálam is Thanos ment eddig egész szezonban, egyelőre az alábbi deck pörög. Pont pénteken volt egy pillanatom, amikor éreztem, hogy le kellene állni, mert szabadesésben vagyok, 86 -> 79.. Most tartottam pár nap szünetet, remélem a héten jobb lesz.

(#546) Tyler Durden válasza alite (#545) üzenetére

Van némi összefütyülés a dekkünkben, én ezzel megyek-->


Dobi 562: ahogy írtam nekem is rengeteg jött szembe, de nagyon ritkán tudtak megverni, szerintem nem egy acélos dekk. Ami engem szivat jelenleg a ladderen, az a Luke Cage-es dekk illetve a Shurival duplázós is tud gondot okozni. Mondjuk ott azért lehet variálni egy jól elhelyezett Aero csodákra képes (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#547) alite válasza Tyler Durden (#546) üzenetére


alite
aktív tag

Jaja, szinte ugyanaz, nálam Shang-Chi a Shuri-s meta ellen jól hangzik, de ritkán jön ki úgy a lépés, hogy ő a legjobb play. Ma nyomtam 20 meccset, eddig hibátlan. Ennek örömére le is csaptam a Butterfly variant-ra. :B

(#548) Tyler Durden válasza alite (#547) üzenetére

Nekem is pár napja volt shopban, de egyelőre elengedtem, ink verziós alapskin nekem most badass (:
Én sokat toltam ma, de maradtam 80-n, Shuri dekkel nemtudok mit kezdeni az esetek többségében illetve a mai lapjárásom se volt vmi acélos. Meg azért érezni, hogy az ellenfelek nem világtalanok, sokszor ha vesztésre állnak megy a retreat, azt kenhetem a hajamra az 1 követ..

Amúgy armor nem hiányzik bevédeni Sunspotot Jetet meg a 2 ongoingos követ?

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#549) alite válasza Tyler Durden (#548) üzenetére


alite
aktív tag

Ink verziót nagyon adom, de újra kellene tanulnom a köveket név alapján, pár napja nyomom még csak és most színek szerint megyek. :) Snap.fan-es Deck Tracker-el mondjuk könnyű lekövetni, hogy Lockjaw melyiket keverte vissza vagy lett elpusztítva.

Armor jó lenne, lehet teszek egy próbát DD helyén. A Power Stone-t T5 v T6-ban szoktam kirakni, de legjobban a Quinjet-et féltem mindig, ha nincs a board-on, akkor nem lehet köveket pakolni párhuzamosan a nagy lapokkal.

(#550) Tyler Durden válasza alite (#549) üzenetére

Majd megszokod, ez az elején természetes (: Gépen nekem is könnyebb, de sokat gamelok telón is, ott nincs rásegítés. Nekem powerstone is változó, attól sok függ milyen mezők vannak. QJet meg hát hja nagy segítség, ezért is éri meg bevédeni + power stone meg soulstone. /Jethez skint is akarok, nézd meg a ghostrideres verziót, szerintem állat/
Space stone-t tanuld meg még használni, az az 1 mozgatás sokszor aranyat ér..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.