Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#351) Tyler Durden válasza alite (#349) üzenetére

Jaja eddig minden seasonben sikerült feljebb végezni, remélem most is így lesz (:

Kiv leszek mit/miket piszkálnak meg. Galactus volt ugye figyelve, másról én nem tudok. Mondjuk a Galactusos dekkel párszor összefutottam, sokat nem tudok vele kezdeni, adott lane-n simán megver..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#352) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Tegnapi 3 láda
100 collector token , Titania , mókus lány avatar :)) ez a játék direkt bosszantani akar szerintem. Zabuval találkoztatok már ? jó lap lett ? senki nem rakta még ki ellenem .

(#353) Tyler Durden válasza NyalokAA (#352) üzenetére

Tegnap játszottam egy minimálisat, ellenem kb minden 3. player játszotta. BTW mi a baj a nyitással, Titania azért nem a világ vége (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#354) NyalokAA válasza Tyler Durden (#353) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

mikor bemutatták azt jósolták a vagy b tier lap lesz :D , de a vége az lett , hogy soha senkit nem láttam játszani .. 1x mikor random cardként bedobta a pályára akkor találkoztam vele

(#355) alite válasza Tyler Durden (#351) üzenetére


alite
aktív tag

Leader-t nézik még állítólag, mondjuk szerintem nem annyira OP mint a sokan mondják.

(#356) fogtunder válasza alite (#355) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nem, de egy szar játékmechanika.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#357) Tyler Durden válasza alite (#355) üzenetére

Engem előző seasonben nem zavart bármennyire is sírtak miatta, illetve mentem leaderes dekkel és nem éreztem OP-nek.. A Galactusos dekket viszont nemtudom hogy lehet megverni. Gyak lerakja Galactust az adott mezőre, aztán rápakol még Death-t ingyen + vmit manából is és meg is van a szoptál cetli. Gyak nincs a kezedben mondjuk egy Shang-Chi, akkor mehetsz is a balettba ugrálni..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#358) Jacktor válasza NyalokAA (#354) üzenetére


Jacktor
tag

Elég sok streamet nézek és azokban sem láttam hogy használta volna valaki, pedig a legtöbben ott amolyan kevert paklikat használnak amikbe sok minden beleférne így nehéz olvasni és counterelni őket (magasabb szinten ez fontos).

www.wotinfo.hu

(#359) Tyler Durden válasza fogtunder (#356) üzenetére

Mondjuk ezt Death-re is simán mondhatod, mert kb 80 féle pakliba lehet belerámolni és mindben baromira erős..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#360) fogtunder válasza Tyler Durden (#359) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez ugye nem komoly, hogy ezt a két lapot hasonlítjuk össze?

death köré paklit kell építeni, és igen, a DeathWave az egyik életképesebb archetípus, de ott azért meg kell dolgozni érte, hogy ki tudj rakni egy (még sokkal több melóval 2) deatht meg egy she-hulkot, vagy taskmastert.
vagy el kell dobatni és visszahozni valahogy, de akkor igazából lehetne Hulk is.

leader meg egy ótvar szar, amit csak kiraksz hatodik körben és ha nyerésre álltál, akkor többnyire továbbra is nyerni fogsz

I hate morning people. And mornings. And People.

(#361) pachito válasza fogtunder (#360) üzenetére


pachito
őstag

Én nem bánom, hogy vannak Leech meg Leader szintü lapok a játékban.

Lehet hogy egyszerü, mint a faék de amikor minden meccs arról szól hogy turn 6-ban kinél van a broken combo amit az asztalra lehet hányni akkor bizony én is előkapom őket. Semmi kedvem egész nap a DeathWave meg Zabu-Surfer kombókat enni, amikor a semmiből jön 50 power a hatodik körben.

(#362) mike1334 válasza NyalokAA (#352) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem ma mákom volt, előbb lett végre egy deadpoolom a destruction pakliba, aztán nyitottam egy wangot, szóval megy az unalmas Wang-White Tiger-Odin kombó, pár töltike on reveal karakterrel, ha esetleg nem jönne valamelyik várt lap a hármasból.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#363) fogtunder válasza pachito (#361) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem meg leaderek ellen nincs kedvem menni naphosszat. persze, ezt is körbe lehet játszani, múlt szezonban majdnem végig lockjaw thor paklival mentem, mert ha leecheltek, akkor kidobtam az infinautot, leader ellen meg kidobáltam a mjölnirt, waspot, ilyeneket, de szerintem sokkal jobban meghatározta a metát, mint akár Zabu, akár Surfer.

Leech egyébként egy jó lap szerintem, kombó heavy metában egy jó counter és nincsenek durva statjai. de leader simán azt mondja, hogy ja, itt a T6-od és akkor még rakok hozzá 4 powert.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#364) pachito válasza fogtunder (#363) üzenetére


pachito
őstag

Persze, mert se Leader se Leech nincs paywall mögött. Biztos vagyok benne hogy xarrá játszanák Zabut meg Surfert ha pool 3-ban lennének ők is. :DD

(#365) Tyler Durden válasza fogtunder (#360) üzenetére

Én nekem előző seasonben nem volt ennyire tragic, lehet mákom volt. Viszont Galactus az így jelenleg kuka, megint kaptam egyet ellenfélnek, Galactus után ingyen Death + Knull, GG. + amit írtam Death-re azért vagyok kiakadva, mert kb mindenbe is bele lehet rakni és szerintem az, hogy olcsóbban /akár ingyen/ ki tudjad játszani, az elég jól bejön. Ehhez képest mondjuk Thanost 1 kezemen megtudom számolni hányszor raktam ki 18-as powerrel, pöttyet nehezebb összehozni a mutatványt /+ még értelme is legyen kirakni/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#366) fogtunder válasza Tyler Durden (#365) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de miért lehetne mindenbe belerakni? ha nem játszol destroy package-et, akkor rosszabb, mint egy Hulk.

#364 pachito: mikor minden második ellenfelem sunspot bundle portréval jön, nem hiszem, hogy ez tényező lenne, az nem 10$-ba került. (tudom, össze lehetett rá spórolni, de valahogy nem érzem, hogy ez történt volna)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#367) NyalokAA válasza fogtunder (#366) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Én egy forintot nem költöttem eddig erre a játékra , ha fogok is max a welcome bundlet veszem meg az nem tétel . Annak idején a hearthstonera ellocsoltam több mint 200 ezer forintot az évek alatt szépen lassan :( most nem ezt a világot éljük ..
+ p2w pistikék ellen jobb érzés nyerni is :B bár a kinti fizetéseknek ezek nem tételek itthon meg mondjuk a 8000 gold 43000 forintért az már egy szemmel látható összeg

(#368) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na utolsó nap beleraktam vagy 4-5 órát a játékba, meg is lett a rank60. Én egyáltalán nem tapasztaltam, hogy össze-vissza snapelnének az emberek, full profin nyomták, legtöbbször 1 cube-t tudtam csak nyerni R52-ről.
Összefutottam egy magyarral is, esetleg valaki innen?

R60 örömére nyitottam vagy 30 szintet, jött is egy Hell cow és Titania. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#369) alite válasza ClydeBeka2 (#368) üzenetére


alite
aktív tag

Nem én vagyok, de basszus, most hogy nézem a nick-ed és a profilképed, szerintem mi már nyomtuk egymás ellen. :DDD

(#370) fogtunder válasza NyalokAA (#367) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én meg szoktam venni a season passt filippínó valutában, de ezen felül nem vagyok hajlandó én sem, amíg napi szinten leköt, addig ennyit megérdemelnek, ha nem fog tetszeni az irány, akkor meg abbahagyom és kész.
a HS-be én is bődületes pénzt beletoltam az évek alatt és most már annak örülök, hogy nem játszok vele :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#371) Tyler Durden válasza fogtunder (#370) üzenetére

HS valszín ordasnagy bukóban lehet, minap kaptam mailt, hogy lépjek be, van ajándék. Mondom évek óta nem gameltam felinstallom és belépek. 166! ajándék packot kaptam, valszín ez nem a hatalmas siker miatt van..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#372) NyalokAA válasza Tyler Durden (#371) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

Kb 5-6 kieggel ezelőtt logoltam be utoljára , múltkor valami vad perverzió arra késztetett letöltsem . Beléptem kinyitottam a 150+ ajándék packot és a köv 2 évre ki is fújt megint :)

(#373) alite válasza Tyler Durden (#351) üzenetére


alite
aktív tag

aero nerfed 5/7
leader nerfed 6/3
galactus nerfed 6/2
nova nerfed 1/1
drex buffed 4/5 (+3 power when u guess)
groot buffed 3/4 (+2 power when u guess)
hazmat buffed 2/2
black cat buffed 3/7
nakia buffed 3/2

Koreaban kiadtak veletlenul a Patch Notes-t.. Plussz jon egy ilyen fizetos bundle, nem hiszem, hogy fillerekert:

For new players who want to get started right away, we are releasing a 'Pro Bundle' available for one-time purchase only. Includes 12,500 credits, plus boosters to upgrade 8 common cards to infinity.

[ Szerkesztve ]

(#374) pachito válasza alite (#373) üzenetére


pachito
őstag

Ez a Leader meg Aero nerf kb mutatóba van, semmi nem fog változni velük kapcsolatban.
Galactus nerf a legnagyobb marhaság ever.
Groot és Drax buff telitalálat.
Nova nerfet (?) nem feltétlen értem, nem emiatt fognak Elektrazni az emberek ha erre ment ki a játék.
Hazmatot sosem játszottam, nem tudom mennyit számít az a +1 power.
Black Cat buff nem rossz, Ghost Riderrel így már 10 pont 4 energy-ért.
Nakia továbbra is useless.

[ Szerkesztve ]

(#375) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Tényleg lottoznom kéne. Múltkor nyitottam broodot, azóta ácsingóztam magikra, Patriotot is néztem és végül, ahogy megvettem anim Zolat, kipiniltem mr wongot is, hogy ne úgy fikazzam, hogy ki se próbáltam. Aztán belém bújt a gondolat, hogy nem e lenne jobb egy lockjawra gyűjteni :))
[link]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#376) Dr.NX válasza CsiguszMaxim (#375) üzenetére


Dr.NX
addikt

Most már nem bírom ki hogy ne javítsalak, mert következetesen rosszul írod, pedig úgy tűnik nagy kedvenced:
Arnim Zola
:B

Elfogadom a sütiket.

(#377) Chuzzlee803 válasza fogtunder (#370) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

A filippínó valutát hogyan csinálod, ha szabad kérdezni/válaszolnod? :DDD Illetve mennyivel olcsóbb úgy?
Bírom Benit meg minden, de havi 4300 egy kártyáért meg egy kis kozmetikumért talán egy kicsit sok. :B

(#378) Tyler Durden válasza Chuzzlee803 (#377) üzenetére

Hivatalos weboldalon tudsz úgy vásárolni, 3450-re jött ki az ehavi nekem.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#379) CsiguszMaxim válasza Dr.NX (#376) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Köszi! Én hálás vagyok ha kijavítanak :) Olyan mintha fikas lenne az orrom és ilyenkor jó ha valaki szól.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#380) alite


alite
aktív tag

Ma találtam egy Zabu deck-et, ami elég konzisztensnek tűnik. A Darkhawk/Absorbing Man verzió sajnos out of budget, a többi változatra meg eddig nem igazán éreztem rá. Ha van lehetőségeket, akkor próbáljátok ki, 62-ről felvitt ma 68-ra. Wong-ot végre nehezen counterelik így, hogy fillérekért rakod ki és még ugyanabban a körben jön rá a lap.

#374 pachito - Igen, abszolút egyetértek. Aero/Leader kapcsán ez a nerf nem változtat semmit. Nova -1 is vicc, nem mintha sűrűn életben maradna a meccs végére. Galactus-nál meg ez inkább buff lett, ahogy olvastam minél kisebb a power, annál valószínűbb, hogy az ellenfél kezdi a köv kört, ami a Galactus pakliknál előny.

[ Szerkesztve ]

(#381) pachito


pachito
őstag

Én is összeraktam egy féreg decket, 1 óra leforgása alatt majdnem 100 cube gain lett az eredmény.

Sok gameplanje van a decknek:

- Wong - Shuri - Galactus, ekkor Galactus single lanen 12 powerrel nyer,
- Shuri - Hobgoblin - Galactus, ekkor Galactus nyer a -16 poweres lanen,
- Shuri - Gamora - Arnim Zola, ekkor 2db minimum 14 poweres Gamora nyer 2 lanen,
- Wong - Magic - Gamora - Arnim Zola, ez kicsit risky mert a Wong lanet techelhetik,
- ha minden egyéb borul akkor Leader.

Itt nincs semmiféle ramp meg Death végjáték, az a lényeg hogy az opponent ne sejtse a Galactus playt. Nem is szokták.

[ Szerkesztve ]

(#382) Tyler Durden válasza alite (#380) üzenetére

Ezt néztem én is, de továbbra sincs Broodom, anélkül is valid lehet? Jelenleg Thanos-Lockjaw dekkel megyek, meglepően jól működik /pedig utálom a rulettet/.

pachito: lehet én vagyok noob, de én se tudom readelni a feltétlen a Galactus dekkeket..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#383) mike1334


mike1334
veterán

Mai "jól belakott" pálya.

Tegnap volt az eddigi leghosszabb 6. köröm. Dupla reveal helyre ment scorpion, wong, white tiger és odin. Több mint egy percig tartott, mire kifutott mindenki.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#384) alite válasza Tyler Durden (#382) üzenetére


alite
aktív tag

Szerintem sajna Brood nagyon kell Surfer-hez, tobb lapot ki lehet cserelni, de nelkule kevesnek tunik.

(#385) Tyler Durden válasza alite (#384) üzenetére

Hja én is emiatt hanyagolom, egy bizonyos rank felett nagyon érződött a hiánya.
Most ezzel a deckkel kezdtem a seasont:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#386) pachito válasza Tyler Durden (#382) üzenetére


pachito
őstag

Nagyon agresszív ramp (Wave, Electro)+feláldozható lapok (Wolverine, Sabertooth, Hood), esetleg goblinok. Ha ezeket látod, még esetleg snapelnek is egy Wolverine - Wave play után, szinte biztos hogy jön az early Galactus valamelyik üres lanere.

(#387) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Nyitottam én is egy Arnim zolát :) már csak másik 3-5db lap kéne hozzá , hogy játszani is tudjam. Death és Deadpool , Panther , Thor és Jane nélkül kb játszhatatlan . Max dinó mellé lehetne berakni , de a dino deckek már erősen unalmasak

(#388) lm83


lm83
őstag

Hónapok óta játszott dekket vele: I.D.E.A.L. Control
Még s4-5 megjelenése előtt már majdnem teljes p3 kollekcióval megvolt a t1dekkek, destroyer, ongoing destroyer, baero, de egyik sem adta úgy nekem a játékot mint ez a dekk.

(#389) Tyler Durden válasza pachito (#386) üzenetére

Ezt jó tudni, bár kb feladni tudok ilyenkor, nem nagyon van válasz erre, hacsak nem Shang-Chi van a kézben..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#390) mike1334 válasza Tyler Durden (#389) üzenetére


mike1334
veterán

Vagy Cosmo, esetleg, ha 5. körben jön és te kezdesz, akkor Aero.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#391) alite


alite
aktív tag

Hoztam én is egy meccset, szinte ugyanazzal a deckkel mentünk, csak én nem használok Gooset. Rogueal sikerült elhozni a Wongját, így kettő lane-en is szaladt jó pár kört Silver Surfer, míg a vége 28-as Broodok és Zabuk lettek, kifejezetten élveztem. :)

[ Szerkesztve ]

(#392) fogtunder válasza alite (#380) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lizardot cseréltem absorbing manre, sokat javít rajta.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#393) alite válasza fogtunder (#392) üzenetére


alite
aktív tag

Elhiszem, én még nem szereztem be, de most tervezem, főleg Zabuval nagyon megy.

Baromi sok bot van most a ladder-en. Ti is tapasztaljátok? 50-ről 70-re mentem 4 nap alatt. Szinte minden harmadik az. Ahogy leesik, hogy bot egyből megy a snap.

(#394) Tyler Durden

Nahh mostanság nem panaszkodhatom a nyitásokra, mai 4 ládás eredménye: Crossbones, Shocker skin, karácsonyi Abo skin és She Hulk /utóbbi az megint lottó ötös nekem ;) /

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#395) CsiguszMaxim válasza alite (#393) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Lehet velem találkozol minden harmadik meccsen. 300 meccset játszottam ebben a szezonban. 40-esen kezdtem. Most is az vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#396) fogtunder válasza alite (#393) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Az első series 4 lapom volt, most nagyon jól jön, előző szezonban szenvedtem vele

Nekem most így néz ki, túl sok volt az 1-2 drop az elején, meg Rockslide se túl jó Darkhawk nélkül

I hate morning people. And mornings. And People.

(#397) alite válasza alite (#393) üzenetére


alite
aktív tag

81-nél járok, első héten még soha nem másztam 30-t. 70 óta alig jönnek botok, Zabut vissza is cseréltem a régi deckekre, eddig nem vészes. Ha ebben a szezonban nem lesz meg az infinity, akkor soha. Nyilván most a leggyengébb a reward.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#398) Tyler Durden válasza alite (#397) üzenetére

Én keveset játszottam, jelenleg 62-n állok, viszont elég magas a winratem. Ezzel a dekkel menetelek most:



Nova helyett egy Hood-t el tudnék viselni, de egyelőre nem jön szembe a shopban. Az látszik a ladderen, hogy Zabu betalált, rengeteg jön szembe..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#399) alite


alite
aktív tag

Kint a patch PC-n, beraktam egy pofátlanul drága "Pro Bundle"-t. A nerfek maradtak, amiket korábban beszéltünk.

(#400) lm83


lm83
őstag

Marvel Snap Series Drop January 2023: First Edition Badge and Token Shop Improvement Announcement

Szuper, épp kivettem She-Hulk-ot a Token shop-ból erre megy be p3-ba...
Most épp Absorbing Man van benne, elkezdtem gondolkozni rajta, de jó, hogy ránéztem a cikkre. Luke Cage meg persze az egyetlen lap volt amit az elmúlt kb 40 ládában nyitottam...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.