Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#951) mike1334 válasza Dobi 562 (#950) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Hasonló deckkel megyek, nagyon fun eddig :)
Nem is bánom, hogy 250 gold hiányzik a token tuesdayhez, amivel meglenne Thanos, ezzel elvagyok. Nekem Aero van Magneto helyett, és nagyon jó érzés kihúzni Arnim Zolát a Shurival buffolt lap mellől :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#952) Dobi 562 válasza mike1334 (#951) üzenetére


Dobi 562
addikt

En is szeretem a Sera Control-t csak sokszor elfelejtem, hogy utolso korre at kene adni a prioritast az ellenfelnek, hogy en jatszam ki a kartyaim utoljara, igy sok ponttol (es gyozelemtol) fosztva meg magam. :DDD

(#953) mike1334 válasza Dobi 562 (#952) üzenetére


mike1334
veterán

Azt amúgy mi határozza meg, hogy mikor ki kezd?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#954) Dr.NX válasza mike1334 (#953) üzenetére


Dr.NX
addikt

Az első körben random, onnantól pedig aki éppen nyerésben van, vagyis több locationt nyer vagy több total powerje van.

Elfogadom a sütiket.

(#955) mike1334 válasza Dr.NX (#954) üzenetére


mike1334
veterán

Ó, jó tudni. Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#956) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Talaltam egy jo kis deck-et, Zerocula. Most szereztem vele alig tobb mint fel ora alatt 20 kockat.

4 pool 3 lap, tobbi pool 1-2.

Itt a decklist es video: https://snap.fan/decks/227415/

(#957) itldj válasza Dobi 562 (#956) üzenetére


itldj
aktív tag

Ebbe Destryoer helyett mit lehetne bepattintani? Pont az nincs... :C :C :C

(#958) Dr.NX válasza itldj (#957) üzenetére


Dr.NX
addikt

Giganto is megteszi.

Elfogadom a sütiket.

(#959) tboj válasza Dr.NX (#958) üzenetére


tboj
tag

Vagy egy jó Agatha... ;]

Btw nekem ebből pont Dracula hiányzik, pedig szívesen kipróbálnám.

Micimackó, kérsz mézes teát?Kérek Malacka, csak tea nélkül, ha lehet...

(#960) mike1334 válasza Dobi 562 (#956) üzenetére


mike1334
veterán

Ezt játszottam, csak nekem nincs red skull, helyette Maximot tettem be, de warpath/Namor is jó lehet. Tényleg fun tud lenni :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#961) Chuzzlee803 válasza mike1334 (#955) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Illetve ha éppen döntetlenre álltok, akkor megint random.

(#962) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Rank 90 atlepve ujra, mar vagy 5-odjere. :DDD

Most eppen Zerocula es Lockjaw Discard-al. Ez a 2 deck most nagyon jol megy, keves a Shuri Zero-t es Leech-et jatszo ellenfel.

A balansz patch ota most eloszor erzem ugy, hogy vegre talaltam olyan deck-et amivel viszonylag kevesen jatszanak es elvezetes veluk a jatek.

Ha nem szarapodnak el ujra a Shuri Zero jatekosok akkor ezekkel akarom befejezni az utolso hetet, megprobalok most mar rank 90 felett maradni, hogy ne essek vissza nagyon kovetkezo season elejen.

De olyan nehez kibirni, hogy ne vegyen az ember elo valami jo kis beteg mr Negative deck-et! :))

(#963) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#962) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tobbet nem posztolok ilyet, azota csak veszitek. :DDD

(#964) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Most a fentebb posztolt Zabutlan Serával nyomom (utólag is köszi a linket :R ), egy másfél órája meglett a 65, azóta csak szuszogok. Jó lenne még talán megütni a 70-et ebben a maradék egy hétben. :D Ha hétvégén lesz egy pár vesztegetni való óra és hajszál, akkor ráfeszülök, egyébként imádkozom, hogy a napi buszozások alatt hátha véletlen az ölembe pottyan.
Más: jövő héten jön Edwin Hitman Monkey, és eddig F2P voltam, de ő nagyon elgondolkodtatott. Sera deckbe tudom elképzelni, illetve a Bounce-szal is szemezgetek, plusz a Series 4-5 behozatala óta különösen fájdalmas lemaradni pass lapokról (csak hogy egy példát említsek, Black Panther novemberben jött, és most áprilisban fog talán leesni pool 3-ba a földi halandóknak:U). Ti hogy látjátok? Meg fogjátok venni (mármint kifejezetten miatta, kozmetikumok nem mozgatnak meg)?

[ Szerkesztve ]

(#965) alite


alite
aktív tag

Kitty Pryde nagyon komoly lapnak tűnik elsőre. Nem gondoltam volna, hogy megengedik ezt a mechanikát, hogy ugyanabban a turn-ben, amiben felvetted vissza is rakhasd és megkapja a buff-ot. KM Best stream-et benyomtam pár percre, folyamatosan áradozik róla..

(#966) Dobi 562 válasza Chuzzlee803 (#964) üzenetére


Dobi 562
addikt

Orulok, hogy tetszik a deck! En is ki akartam probalni de most Zerocula es Lockjaw discard annyira bejott, hogy nincs kedvem massal menni. Ujra rank 91-en es alig-alig latok Shuri Zero-t. Sandman Ramp a nagy mumus de eddig ok is csak elvetve jottek.

Ebben a Season-ban szamomra most a legelvezetesebb a meta, jatszok mindenfele ellenfel ellen, mr Negative, Patriot, Sera Control, Galactus.

A Galactusok a legviccesebbek, mivel toltam vele jo par menetet igy tudom mire kell szamitani es mikor o kirakja Galactust en lerakom Draculat majd megy a snap. Elotte szinte uresen volt a board, ne tudja konnyen kirakni Death-et illetve ne legyen nagy a Knull-ja. ;]

En biztos meg fogom venni a battle pass-t, legegyszerubb modja a series 5 kartyak beszerzesenek. 5k collection level-en vagyok es meg series 5-ot nyitni nem sikerult. :C

Bounce az jo kis archetype, nagyon fun vele menni de szerintem most a Kitty Pride tulajok elonyben lesznek, az a lap nagyon jol illeszkedik abba a fajta jatekba.

(#967) Chuzzlee803 válasza Dobi 562 (#966) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Most járok 3600 valamennyinél, és büszkén jelenthetem, hogy nyitottam egy Series 5 lapot 2 hete, Modokot :DDD
Mindenesetre akkor megfontolom a majmot, szemmel tartom majd a mindenféle meta reportot, hogy hogy muzsikál. :R

(#968) Dobi 562 válasza Chuzzlee803 (#967) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az legalabb egy alap lap Discard-ba.

Eletem elso nyitasa (ami series 3-nal ritkabb lap) az MBaku volt. Majd nyitottam hozza ket skin-t is... :DDD

(#969) Dr.NX válasza Dobi 562 (#968) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem is M'Baku volt az első ritka lapom. :) Elsőre röhejesnek tűnik, viszont Thanos deckben többször nyertem már miatta meccset. (Persze olyan is volt, hogy nem. :) )

Elfogadom a sütiket.

(#970) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Egyébként nem értem minek kell erőltetni ezeket a featured location eventeket, ráadásul ez a Krakoa ami konkrétan belenyúl a kezedbe 5. körben kifejezetten undorító.

Helyettem játszik, az ellenfél paklijából húzok, meg lecseréli a lapjaim 10 random kártyára ezeket mind kihagynám. :)

(#971) mike1334 válasza Dobi 562 (#970) üzenetére


mike1334
veterán

Scarlet witch :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#972) CsiguszMaxim válasza Dobi 562 (#970) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Meg az 5 földet raknak a paklidba is. :((

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#973) winery válasza Dobi 562 (#970) üzenetére


winery
aktív tag

Krakoa 3 játékot egymásután szúrt el , Drakulát konkrétan a halálba küldte, előtte meg volt mersze egy zérót játszani előtte :Y ez így konkrétan kib@s :W

(#974) Dobi 562 válasza winery (#973) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ertelem nelkul pakolja a lapokat. :DDD

(#975) lm83


lm83
őstag

Csak annyira mint Agatha vagy Ego, vicc mindkettő...

(#976) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ugyebár nem AI játszik, hanem full random.
Bár Agatha deckkel lehet nyerni is, ha úgy építed fel, hogy ne b@ssza el nagyon.
Quicksilver, Domino, meg lapok, amivel hamar le tudja tenni magát, Psylocke, Wave, Electro, meg persze nagy lapok a végére. :)
Mondjuk 14 powerért ez túl macera, lehetne kicsit erősebb, 15 vagy 16 is akár.

Elfogadom a sütiket.

(#977) Dobi 562 válasza winery (#973) üzenetére


Dobi 562
addikt

Iszonyatosan undorito, nem ertem minek kellett ezt berakni a season utolso hetere... Van itt egyebkent olyan akinek ez tetszik?

(#978) Dr.NX válasza Dobi 562 (#977) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem kell egy egész hétig nézned, a featured locationök 24 óráig mennek csak.
(Én is rühellem a szívatós helyszíneket.)

Elfogadom a sütiket.

(#979) Dobi 562 válasza Dr.NX (#978) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudom, úgy értettem hogy most van a season utolsó hete. Ma voltam pihenős melóban és volt időm játszani de a degerenált Krakoa tönkretette majdnem az összes játékomat.

Tudom, miért nem techeltem ellene Scarlet Witchet? Mert Discard-al van csak kedvem játszani. Ez meg az én hülyeségem. :DDD

(#980) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Na végre megvettem Shurit, a havi ingyenesből meg Red Skullt.
Taskmasterem már van, indulhat a buli.

Elfogadom a sütiket.

(#981) Chuzzlee803 válasza Dobi 562 (#979) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Én a te oldaladon vagyok, más az, amikor azért techelsz/építesz külön decket, mert annyira jó a location (pl. múlt héten az Asteroid M, egy 3 droppot kicseréltél Vulture-re és tessék, egy garantált 3/8), meg amikor rákényszerülsz, mert annyira ótvar, hogy csak egy Scarlet Witch-Storm-Rhino szentháromsággal reménykedhetsz egy normális meccsben.

(#982) Tyler Durden

Olyan kérdésem lenne, hogy 2 kártya hiányzik pool3-ból, tudnék nyitni vagy 10 ládát, de köv héten meg ugye freebe ki tudok szedni egy pool3-t. Ha addigra kinyitom a maradék 2 kártyát, akkor ahelyett van valami? Amiatt kérdezem, mert feleslegesen nem nyitnám ki ládából, ha úgyis 1 hét múlva megkapom freeben.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#983) Dr.NX válasza Tyler Durden (#982) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nincs sok jelentősége.
Ha teljes a pool 3, akkor abból a ládából, amiben pool 3 kártya lenne, most 10 tokent fogsz kapni.

Elfogadom a sütiket.

(#984) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Featured location event

Elővettem a bolygópusztítót Galactust. Elég Doc Ock-ot lehajítani a Bar with no name-re, általában insta win.

Tegnap megvettem Kang-ot, szerintem nagyon alulértékelt lap. Még Shuri Zero-ba is bőven belefér, 6. körben snap majd kijátszom, látom az ellenfél mit akar játszani. Ha ezután úgy gondolom nem tudok nyerni akkor retreat -1 kocka, ha meg úgy gondolom nyerek akkor Kang helyett játszok más lapokat. Ilyenkor a snap-elés már meggondolandó mert általában az ellenfél feladja.

Pluszban tapasztalat: legtöbben Kang után is ugyanazt fogják játszani mert úgy okoskodnak te arra számítasz ők fognak mást játszani.

Galactus deckbe meg plusz egy biztosíték hogy nem lesz counterelve a Bolygófaló.

Szóval szerintem (szigorúan saját vélemény) megérte megvenni Thanos és Galactus után. Főleg azért mert ők maradnak series 5-ben.

(#985) mike1334


mike1334
veterán

Megvette valaki a mai csodálatos ajánlatot? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#986) Dobi 562 válasza mike1334 (#985) üzenetére


Dobi 562
addikt

A követ? 100 goldot adtam volna érte, 400-at nem. :D

(#987) Dr.NX válasza Dobi 562 (#984) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem tetszik ez a Bar with no name.
Egy csomó dologgal lehet játszani, a legkézenfekvőbb Hoodtól kezdve Viperrel átdobni Lizardot, Doc Ock is adja magát, de lehet sneaky-be nyomni és utolsó körben Scarlet Witch vagy Rhino.
Cosmo+Goblinok.
Át lehet ütni Juggernauttal, meg volt olyan is, aki az amúgy sosem látott Quake-kel nyerte meg a meccset.

A 400 aranyat sajnálom egy köves viccre. :)

Elfogadom a sütiket.

(#988) mike1334 válasza Dobi 562 (#986) üzenetére


mike1334
veterán

Én is, pedig biztos sokan fognak vele :D

Dr.NX
Én is utolsó körben szoktam scarlet witchet tolni..vagy, ha van egy tápos venomja, akkor magnetot :)

Lassan meglesz Thanos token shopból, Lockjaw-t meg behúztam ingyenesen, de annyira fun a Sera Control deck, hogy nem tudom váltsak-e majd. Ezelőtt egyszer jutottam 50 felé mióta játszom, most meg 69..jó lenne a 70et megugrani, az 500 kredit jól jönne. A többi deck mind egy megoldásos volt, ha kijött a lapjárás jó, ha nem, akkor így jártam. Ezzel sokkal változatosabb a játék, mindig lehet reagálni valamit a másik lépésére. Lenne ez magasabb is, csak nem merek snapelni, de ha a másik nyomja be, akkor sokszor kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége, és van, hogy nem kellene :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#989) Dobi 562 válasza Dr.NX (#987) üzenetére


Dobi 562
addikt

Quake-es ellenféllel én is találkoztam, először azt hittem bot mert pakolta le a kártyákat a Bar With No Name-re, utána Quake-el megcserélte a location-ok sorrendjét. Ha nem pont Kangot játszottam volna abban a körben akkor biztos megszívom.

Ez az event nekem is tetszik mert nem manipulál bele a kezembe meg a deck-embe. :)

(#990) Dobi 562 válasza mike1334 (#988) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is van, hogy hagyom végig futni az utolsó kört mert az ellenfél olyan lap kombókat használ amiket még nem láttam és kíváncsi vagyok mit raki ki a végén. Én úgy vagyok vele ez "befektetés", ezeket a kockákat bukom de cserébe tanulok valami újat.

Reggel amikor játszottam zsinórban kaptam jó pár ellenfelet Stone avatarral, szóval sokan megvehették. :DD

(#991) mike1334 válasza Dobi 562 (#990) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja, én is látok sok érdekes kombót :K

Közben elértem a 70-et (illetve 75-öt) a Sera Controllal...ha kijön a lapjárás, akkor kb minden ellen jó tényleg (Galactus, Thanos, Shuri, Venom, Dínó...általában 5. kör Sera, aztán Shang-chi és/vagy Enchantress elég szokott lenni).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#992) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na szoval Kamar-Taj (On reveal effects happen twice at this location)

Electro ---> Doom ---> Aero ---> Odin

Aero es Doom sorrend megcserelheto termeszetesen.

Verhetetlen kombonak tunik, valaki probalta?

#991mike1334: igen, pont az a lenyege a control deck-nek hogy mindenre van valasza. En is szeretem, tobbet kell gondolkozni vele mint egy Shuri Zero deck-et jatszva. :K

[ Szerkesztve ]

(#993) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Van annal toxikusabb mikor a Leech player benyomja a Deadpool emotikont miutan kijatszotta Leech-et?

(#994) mike1334 válasza Dobi 562 (#993) üzenetére


mike1334
veterán

Az amikor egy-két ponttal nyer (gyakorlatilag ilyen különbség csak szerencse), és tolja a kacsintós p*csát, mintha így tervezte volna.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#995) Dr.NX válasza Dobi 562 (#993) üzenetére


Dr.NX
addikt

Igen, ha te ledobsz egy nyerő 20-as Infinautot és nyomsz egy csettintős Thanost. Egy nagyon kicsit hasonlít az ujjtartása az "ezt neked"-re. ;]

Elfogadom a sütiket.

(#996) Chuzzlee803 válasza Dobi 562 (#993) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Ennél csak én vagyok toxikusabb, amikor egy Shuri playert valahogy sikerül megszívatni, nem egyszer azon kaptam magam, hogy egy bő perccel a meccs vége után is ott spamelem a 'Snap?'-et. ;]
Nagyon nem szeretem azt a lapot, meg az archetípust, és ez egy kicsit kihat a vele játszó játékosokról alkotott véleményemre is. :(

(#997) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Snap Zone tier list ( early access)

(#998) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#997) üzenetére

Pont akartam írni, hogy nerf óta mentem egy keveset Thanos/Lockjaw dekkel, értelemszerűen Quinjet nélkül, simán működik most is, max nem imbalanced.. Köv szezont még meglátom mivel kezdem, lehet Thanos/Shuri/Galactus dekkekkel fogok menni.

Más: 3661 Clvl-nél lett meg a komplet pool 3. Viszont ma nyitottam 10 ládát még és 100 tokeneket is kaptam, itt már nem az van, ha a pool3 megvan, akkor min 200 tokent kellene adjon a láda?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#999) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#998) üzenetére


Dobi 562
addikt

Neha ad 100-at is, nekem is teljes a pool 3.

Kovetkezo szezon elejen kiprobalom ezt a Lockjaw Death Thanos deck-et, egyebkent utobbi par napban eleg surun meg lettem Leech-elve Thanos Lockjaw jatekosok altal... :N

Galactus szerintem siman erosebb mint tier 3. Most masztam vissza 93-ra 88-rol csak Galactus-t jatszva.

94-re igazabol de most adomanyoztam 8 kockat az ellenfelnek mert nagyon beneztem az utolso kort. Snappeltem mert Kang-al meg akartam nezni mit rak ki utoljara es persze nem gondoltam bele, hogy Shuri Zero-nal biztos lesz Cosmo, ove volt a prioritas is... Buta hiba, megfizettem a tanulopenzt. Ha Knull-t rakom ki akkor enyem a 8 kocka...

(#1000) Dr.NX válasza Tyler Durden (#998) üzenetére


Dr.NX
addikt

Pár napja írtam le:
Ha teljes a pool 3, akkor abból a ládából, amiben pool 3 kártya lenne, most 100 tokent fogsz kapni.

Elfogadom a sütiket.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.