Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#551) Dobi 562 válasza alite (#545) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ugyanezt a deck-et játszom én is, előző 3 játékban fel sem húztam LockJaw-t de a kövek és jól elhelyezett Aero és Magneto megnyerték mindet. :K

(#552) alite


alite
aktív tag

Az új Featured Location (Quantum Tunnel) nagyon adja a Thanos deck-kel, lehet most kellene megpörgetni a szezont. :)

(#553) Tyler Durden válasza alite (#552) üzenetére

Jaja én is gondolkoztam rajta, hogy most megtolom a szekeret (: Tegnap amúgy nem adta 78-n végeztem, egész sok zabu ctrl dekk jött szembe illetve továbbra is Modok hegyek + a Shuris rettenet..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#554) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nyitottam egy baby Thanost. :C

(#555) alite válasza Tyler Durden (#553) üzenetére


alite
aktív tag

Ma reggel visszajöttem 85-re, sok a LockThor és a Thanos deck, de szerintem bármilyen Lockjaw működhet.

#554 Dobi 562: Nem rossz, grat! :)

[ Szerkesztve ]

(#556) alite válasza alite (#555) üzenetére


alite
aktív tag

Megérkeztem az utolsó szakaszba, 91-nél járok, de párszor agyvérzést kaptam. Volt ma már 89-9 cube-ról vissza 86-ra.. Sokkal nehezebbnek érződik ez a szezon mint az előző, de Thanos nagyon passzol a Featured Location-höz.

(#557) Tyler Durden válasza alite (#556) üzenetére

Én is climbolok, jelenleg 87 de agyf@szt kezdek kapni. Amivel találkozok 90%-ban az vagy mirror vagy Shuri dekk vagy Thor-os Jaw. Emellett nem igazán tudok nagyon hasítani, itt már az emberek sokszor ha snappelsz elengedik és vica versa..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#558) NyxNyxNyx válasza Tyler Durden (#557) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Engem most alacsony szinten az idegesít, hogy blöff snap-pelek olyan szituációban mikor ő már nem is tud rakni, tehát csak rajtam múlna. És nem retreat-el... Pedig nem ilyen 20 pont kellett volna, hanem 9.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#559) alite válasza Tyler Durden (#557) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, átérzem, ugyanez a helyzet. A mai napra elég is lesz számomra, 30-40 percig volt, hogy csak 1 cube-ot mozogtam előre vagy hátra, itt már nagyon óvatosan megy az ember.

(#560) Tyler Durden válasza NyxNyxNyx (#558) üzenetére

Ott nem is fog blöffre dobni, olyan ez mint a hülye pókeres, mindenképp látni akarja a kezedet.. Eleinte játsz feszesen, később lehet lazítani. Nekem jelenleg pont az bajom, hogy lehet jobban járok ha nem snappelek, mikor jó vagyok, mert legalább ha végigmegy a game, akkor kapok 2 cube-t és nem 1-t, mint mikor feladja..

alite: én most kezdek kiégni, nagyon durva grind itt már a game, nemtudom mennyi idő lenne az inf..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#561) alite válasza Tyler Durden (#560) üzenetére


alite
aktív tag

Végül csak összejött az Infinite a Thanos deck-kel. 91-ről úgy meneteltem ma 100-ig, hogy Featured Location sem volt és max 4-5 meccset veszíthettem. Leech-re rengetegen eldobják a meccset, már én éreztem magam kellemetlenül.

(#562) Dobi 562 válasza alite (#561) üzenetére


Dobi 562
addikt

Az szép! Gratulálok! :C

(#563) mike1334


mike1334
veterán

November óta játszok, és most kezdtem használni a legmókásabb kártyát: Magneto. 6. körben, kezdő játékosként elhúzni wongot a helyéről, miután snapelt az ellenfél..hát ennél jobb érzés még nem volt nekem ebben a játékban. Az előbb valakinek 2 wongját is elhúztam a white tigere alól :D ez még a cosmo-s megoldásnál is jobb.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#564) Tyler Durden válasza alite (#561) üzenetére

Gratula! Én próbáltam most több dekket is, de visszaestem velük, jelenleg 85-n tanyázok :B

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#565) fogtunder válasza alite (#561) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Szép munka. Én még csak 72-n vagyok, inkább funolok, mint mászok, úgyhogy általában csak a 80 szokott meglenni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#566) NyxNyxNyx válasza mike1334 (#563) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az lehet, hogy én voltam :D. Lockjaw adta a magnetot?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#567) mike1334 válasza NyxNyxNyx (#566) üzenetére


mike1334
veterán

Nem, 6 körben kézből :) Lockjaw sajna még nincs meg :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#568) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Már épp kezdtem volna belekeseredni a játékba, aztán egyszer csak a semmiből

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#569) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#568) üzenetére

Grat, ezzel biztosan fogsz tudni haladni ha Mary meg Redskull is a birtokodban van (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#570) Tyler Durden válasza alite (#561) üzenetére

Tényleg akartam kérdezni végül melyik verzió vált be neked az armoros vagy a DD-s?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#571) alite válasza Tyler Durden (#570) üzenetére


alite
aktív tag

Rövid időre próbáltam, de egész közel jártam már Infinite-hez és a klasszikus "nyerő csapaton ne változtass" elv alapján nem mertem annyira variálni, maradtam a régi felállásnál.

Armor és Infinaut nálad, Shang-Chi és DD nálam. Infinaut-ot nem éreztem annyira mobilisnak DD-hez képest, túlságosan is próbáltam figyelni, hogy pl. T4-ben Time Stone, majd T5 skip és T6 Infinaut - She-Hulk. Persze lehet LJ kirakja Infinaut-ot vagy mást használ az ember, de DD egész jól működik a kövekkel, kevésbé is kell agyalni. Onslaught’s Citadel vagy Deep Space location-ök is passzolnak hozzá. Armor kapcsán azt vettem észre, hogy Shang-Chi többször jobban jött volna, mert kevesebb Killmonger van a mostani meta-ban, míg sok Shuri. Mondjuk fogom a fejem mikor LJ-ből Shang-Chi jön egy olyan lane-re, ahol nincs még semmi komoly. :)

(#572) Tyler Durden válasza alite (#571) üzenetére

Thx kb ugyanez a megfigyelésem nekem is. Mikor indult a season nekem több Killmonger jött szembe és nagyobb value volt az armor, viszont most rengeteg a Shuri, így kukáztam. Infinaut cserén nem gondolkoztam, de így, hogy mondod, lehet betesztelem helyette a DD-t, utóbbi időben valahogy nem tudtam 5. kört skippelni, jobb volt ha raktam akár egy Aero-t vagy Leech-t, esetleg Blue Marvelt.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#573) alite válasza Tyler Durden (#572) üzenetére


alite
aktív tag

Hoppá, jött egy patch és Thanos 6/11 lett. "We're a bot sad that Thanos isn't played often" - mondjuk ahhoz képest top tier pakli lett utolsó meta report szerint. :)

+

Darkhawk 4/0
Sandman 5/6
Spider-Woman 5/8
Namor 4/6
Dagger 2/2

[ Szerkesztve ]

(#574) alite válasza alite (#573) üzenetére


alite
aktív tag

Nem engedi már szerkeszteni, de vétettem két hibát Sandman 5/5 lett és ezt írták a patch notes-ba: We're a bit sad that Thanos isn't played often.".

Mysterio bug is végre javítva, illetve Series drop is megtörtént.

[ Szerkesztve ]

(#575) ClydeBeka2 válasza alite (#574) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Idióták... Azért nem játszák, mert senkinek sincs meg... :(((

Sandman játszható lesz igy? Kétlem.
Darkhawk tudom, hogy erős volt, kár, hogy nekem még nem jött ki.
Többi irreleváns szerintem. de jó, hogy buffoltak kártyákat.

[ Szerkesztve ]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#576) alite válasza ClydeBeka2 (#575) üzenetére


alite
aktív tag

Thanos nem mindig kerül játékba. Szerintem tökéletes volt 8-al, mert tudtad, ha kijön korábban, akkor őt nem fogják tudni leszedni, viszont ez most lehet nerf lett buff helyett. Így már Shang-Chi le tudja kapni, ha esetleg korán kijön LJ-ből. :((

[ Szerkesztve ]

(#577) Tyler Durden válasza alite (#576) üzenetére

Nem mindig az kb szinte soha, legalábbis nálam. Amúgy most az általad megadott dekkel megyek, all time best 91-en állok :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#578) alite válasza Tyler Durden (#577) üzenetére


alite
aktív tag

Grat, innen már simán behozod! :) 500 gold a legjobb reward a ladder-en.

(#579) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#577) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Gratula. Olyan magasságokban kiváncsi vagyok kikkel sodor össze a szél. :))

Sandmant sajnálom. Szerettem azt a kártyát de így hogy egy köre marad, nem tudom mit fog érni

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#580) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#579) üzenetére


Dobi 562
addikt

Electro ramp-ba jó lesz Sandman, 4. körbe kirakod.

(#581) Dr.NX válasza alite (#574) üzenetére


Dr.NX
addikt

- Series 5 to 4:
- Silver Surfer
- Knull
- Darkhawk
- Sentry
- Series 4 to 3:
- Agent Coulson
- Maria Hill
- Helicarrier

Elfogadom a sütiket.

(#582) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Szerintetek melyik kártyákra fér rá leginkább egy jó buff, mert annyira szánalmasak jelenleg?
És hogyan?
Pl. én ezeket sosem látom:
Hawkeye, Angel, Adam Warlock, Baron Mordo, Black Bolt, Black Widow, Crystal, Quake, Rock Slide, Ronan.

Elfogadom a sütiket.

(#583) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#579) üzenetére

Köszönöm :R Megmondom őszintén Shuriból van messze a legtöbb. Minden féle fajta dekk van: ctrl Zabu, Modok discard, Patriot, néha Galactus vagy Thanos dekk illetve még DeathWave amit látok. Igazából az a nehéz, hogy sokszor csak 1 cube-t tudsz hozni, mert az ellenfél is feszesen játszik..

Dr.NX: Warlock-t szoktam néha látni illetve Widow is jön szembe. Baron Mordo szerintem kuka oda kellene vmi buff, Rock slide az a Ronan dekkbe jó, az, hogy mennyire erős az a dekk az már más kérdés. /Ronan-re is ráférne vmi finomhangolás/
Ami szerintem is kuka még a felsorolásodból Crystal, Quake, amit kihagytál Dagger, Humantorch, Agatha, Yellow Jacket, Morph, Leader a nerf után.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#584) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#583) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

A shurit megértem. 43ról mint kés a vajban mentem 70-ig. Ott már azért mindenki be van tàrazva Shang Chi-ből. Taktikussabb játékkal, most végül 81-en állok, de innen már tényleg lassú.

Bar azért vannak mókás dolgok.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#585) fogtunder válasza CsiguszMaxim (#579) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én azonnal raktam be Elektro rampbe. sajnos sok 1 kockás meccset eredményez, de nagyon hatékony, mert nem igazán tudják counterelni onnantól, hogy kint van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#586) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Megvettem a deadpool bundle-t, 6 reserve-t nyithattam hála neki, elsőben Deadpool volt. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#587) Dr.NX válasza NyxNyxNyx (#586) üzenetére


Dr.NX
addikt

:D
Jó cucc ez a Deadpool bundle, jól jött a token és a credit is. Deadpool sem volt még meg.

Elfogadom a sütiket.

(#588) Tyler Durden válasza NyxNyxNyx (#586) üzenetére

Meg is érte megvenni, én is beruháztam rá. Nekem 8 láda lett, ami viszont megint felb@szott, a seasonból a lvl47es szinten lévő mystery variant megint pixel.. Most néztem meg 2773 CLVL és 15 pixelskinem van :W

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#589) Dr.NX válasza Tyler Durden (#588) üzenetére


Dr.NX
addikt

Engem speciel halálosan nem érdekelnek a variánsok, én akár azzal is megelégednék, ha Ariel betűtípussal lenne ráírva a karakter neve egy fekete kártyára.
De tudom, hogy más meg fizet is értük.
Most meg jönnek az állatvariánsok is.

Elfogadom a sütiket.

(#590) CsiguszMaxim válasza fogtunder (#585) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Bedobsz ide egy decket? (Elektro ramp)

A deadpool-t én is megvettem. Most 2k tokenem van. Szerintetek menjen a token a pool-3-as lapokra vagy inkább valami S4-S5-re érdemes? A mostani drop után még 15 lap hiányzik pool 3-ból.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#591) alite válasza CsiguszMaxim (#590) üzenetére


alite
aktív tag

Amíg nincs fullos S3 készlet, addig szerintem nem érdemes S4 és S5-re félretenni. Amint teljes az S3 utána hamarabb gyűlik a token is. Főleg mire odaérnél, addigra már leugrálnak azok az S4 lapok S3-ba amiket most vennél drágábban. Én az összes tokenemet anno S3 lapokra vertem el, hogy mielőbb kész legyek vele.

Thanos és Galactus párosra érdemes majd gyűjteni, ha kész az S3, mert ők maradnak S5-ben.

[ Szerkesztve ]

(#592) Dr.NX válasza Dr.NX (#587) üzenetére


Dr.NX
addikt

A ma reggel megvett pinnelt Wave mellé nyitottam egy Death-t és egy Taskmastert. :DDD
Rám mosolygott a RNG.

Elfogadom a sütiket.

(#593) mike1334 válasza Dr.NX (#592) üzenetére


mike1334
veterán

Én most Debrii-t pinneltem, igazából nem is tudom, hogy milyen lapot szeretnék még (ja Galactust meg Thanost ;] ). Talán jó lenne egy Luke Cage Hazmat mellé.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#594) fogtunder válasza CsiguszMaxim (#590) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egyelőre ezzel megyek, de a Wong vonalat annyira nem érzem, lehet jobb lenne némi earlygame:

[link]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#595) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Deadpool bundleből : Galactus , Helicarrier , Rhino pixel variant :U ..
A kapott tokenekből megvettem She-Hulkot 1000 ért jó vétel volt , mostmár csak egy death meg egy thanos kéne :B

(#596) alite válasza NyalokAA (#595) üzenetére


alite
aktív tag

Gratula, Galactus azért szép húzás. :)

Utóbbi napokban én is őt próbálgatom, sok verzió van, a Goblinos és Wolverines változatok annyira nem jönnek be, túlságosan is olvashatók.

Az alábbi jött be eddig legjobban:

[ Szerkesztve ]

(#597) NyalokAA válasza alite (#596) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

nézegettem rá deckeket , de itt is alsó sorból 3db hiánycikk :(

Wolverinest meg Goblinost én is megpróbáltam és igen messziről kiszúrják sajna

She-Hulkra most ezt próbálgatom hozzá is nagyon kéne Death vagy Shuri esetleg Zabu

[ Szerkesztve ]

(#598) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Rank 70 környéken az elmúlt 1 órában az ellenfelek 2/3-a Electro + Sandmant játszott. Thanos Lockjaw-val simán lehet ellenük nyerni, hiába rakják ki Sandmant a 4. körben, elvéreznek mert előtte alig raktak ki valamit, nincs elég pontjuk.

Általában mire kirakják Sandmant már 2 lane-en nyerek. Innentől már elég Aero/Magneto manipulálni a játékát vagy a kék kővel áthelyezni nagy lapot Lockjaw location-jéről. Esetleg Sang Chi-vel leszedni az utolsó körös nagy lapját ha mégis övé a prioritás.

Kíváncsi vagyok fog-e majd születni valami igazán jó Electro ramp deck, szerintem még a buffolt Sandman-el is jelenleg tier 2-3 szintű lehet.

(#599) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Aki elérte a szezonban az Infinite rangot, honnan kezdtétek és hány meccs kellett hozzá kb?

(#600) alite válasza Dobi 562 (#599) üzenetére


alite
aktív tag

70-en kezdtem, de sajnos nem tudom hány meccs kellett hozzá. Későn kezdtem el tracker-t használni és azt követően se mindig. Steam kliens alapján saccolhatnék óraszámot, de többször hagytam háttérben, szóval az sem lenne reális. :N

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.