Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#3001) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Phoenix Force újra játszható hála a Prof X nerfnek.

Sajnos ez a Chavez nerf utáni Phoenix Fore deck nagyon inkonzisztens hiába javították a Multiple Man bugot.

Nem ritkán olyán szarul jön a laphúzás hogy képtelenség lerakni bármi értelmeset 3. körig, utána meg még mindig azon imádkozol jöjjön az a lap amelyik hiányzik a kombóhoz.

Inkonzisztencia miatt jóval kevésbe szórakoztató mint Chavez nerf előtt. Lehet vele mászni továbbra is ladderen de rengetegszer kell retreatelni a szar laphúzás miatt vagy mikor az ellenfél snappel és nincs nálad a kombó. Ugyanezért a snappelés is agresszív, amint kézben a hiányzó lap, tolni is kell.

Jeeeet nevű játékos megint top 10 global rankeden Phoenix Force-al, ő a Shuri/Nimrod package helyett Daredevilt, Taskmastert, Alioth-ot játszik.

Most próbálgatom az ő deck-jét, majd meglátjuk...

(#3002) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3001) üzenetére

Én mentem vele párat, de szerintem Chavez nélkül, ahogy te is írod kicsit rulett jellege van. Sajnálom, mert élvezetes dekk volt.. Ellenben a Jean Gray-es dekkel tolom a conquestet, még egy gold ticket kijött vele, eskü nagyon szórakoztató egy pakli ez, szinte látom, hogy az ellenfél vakarja a fejét, mert nem tudja mire számítson :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3003) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Remélem csak véletlen és nem lesz Leech meta újra de a reggeli első 5 meccsemen 3-szor lettem Leechelve, 3 különböző ellenfél által (Darkhawk, Thanos, Mr Negative).

Nagyon undorító ellene játszani de egyébként Hawk és Thanos ellen nyertem mert addigra már annyira vezettem, hogy nem számított a 6. kör, nekik meg iszonyat gyenge stat volt az 5 energia/3 power.

Negative ellen fel kellett adnom miután még kirakta a ProfX-et 1 energiáért...

(#3004) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3002) üzenetére


Dobi 562
addikt

Örülök, hogy tetszik, szerintem is nagyon fun deck és teljesen jól játszható.

Jeff Hoogland-nek vannak nagyon jó off-meta deckjei csak a stílusát nehéz megszokni. :DDD

(#3005) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3004) üzenetére

Én ezekre vevő vagyok, nem szeretek mindig csak a meta dekkekkel játszani. Közben azon röhögök, hogy Havoc-t eladták a népnek, hogy junk dekkben milyen karaj, erre most jött az szép Viper nerf :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3006) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3005) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mr Negative-ban, és Sera controlban nem rossz amúgy Havok de nélkülözhető kártya. Én csak azért veszem meg mostantól kezdve az összes új lapot mert ha gyenge is még, 1-2 hónap és buffolják úgyis. Nem akarok többet úgy járni hogy ne tudjak játszani meta decket. :)

(#3007) pachito válasza Dr.NX (#3000) üzenetére


pachito
őstag

Csak PC kliens volt, igen. Gondolom ez is hozzájárult nem kis mértékben a bukáshoz. Egyébként nem volt rossz, a core gameplayen azért lehetett volna csiszolni és volt kismillió bug is.

(#3008) Dobi 562


Dobi 562
addikt

8. split, végre összejött! :DD

(#3009) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Ismeritek a Nuff said Bob csatornát?
Van rajta egy jó sorozat a furcsa interakciókról. :)
https://www.youtube.com/watch?v=G1zBI8NBmZM
De a többi videó is szórakoztató. :K

Elfogadom a sütiket.

(#3010) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ma reggeli kalandok Phoenix Force-al:

10 játékból 2-ben húztam fel a kombót. Először hívást kaptam meccs közben amit fel kellett vennem, retreat. Másodikban Surfer ellenfél utolsó körben Iron Ladot rak le aki copyzta Killmongert a deck-jének tetejéről.

Egyébként most már van több deck is ami több pontot lerak mint a Phoenix Force a ritkán összejövő kombóval.

Nem is értem miért tolom vele de imádom ezt a deck-et. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3011) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jeeeet (top 5 játékos) Phoenix Force deckje, valószínűleg ez most a legerősebb verzió:


A classic Human Torch, Shuri, Nimrod verzióval visszaestem rank 4000-ről 5000-re, majd elkezdtem játszani ezt és simán visszamásztam.

[ Szerkesztve ]

(#3012) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Lila krackle, nem bánom! Sajnos elfogytak a boosterek, nem tudom egyenlőre felhúzni infinity borderre. Jó kifogás hogy játszam a Phoenix decket. :D

(#3013) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na megembereltem magam én is itt a többiek láttán és behúztam még karácsony előtt az Inf-et:


Ez volt a deck ami 93-ról felvitt, egész fun deck,. Érdekes, hogy sokan nem tisztelik a lila fingot, lehet már kicsit elfelejtkeztek róla az emberek, volt egy-két 4 kockás győzelmem vele, de legtöbbször a Senty->Annihilus combo hozta a wint.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3014) ClydeBeka2 válasza Dobi 562 (#2991) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Na úgy is történt - 10.000 kredit és 1500(!) token, ami kb. semmi. Buffolták, de mégse... Lehet inkább megvárom a Kazar bundle-t 1 hónap múlva, remélhetőleg az marad az eredeti és akkor lesz több tokenem, főleg most, hogy visszajöttek a Series dropok, sokkal értékesebb lesz a token.

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3015) pachito válasza ClydeBeka2 (#3013) üzenetére


pachito
őstag

Gz :R

Nekem most nincs 7.5k goldom de ha lenne se venném a bundle-t szerintem. A variantok borzalmasan szarul néznek ki szvsz és a currency value se olyan jó..

(#3016) winery válasza ClydeBeka2 (#3013) üzenetére


winery
aktív tag

Gratulálok !

Dobii 562: Gratula a variantokhoz :)

Nekem e hónapban ezek sikerültek:



Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok! :)

(#3017) Dr.NX válasza ClydeBeka2 (#3014) üzenetére


Dr.NX
addikt

Grat!

Jó sokan ki vannak bukva erre az utolsó perces variálásra, ami érthető.

Elfogadom a sütiket.

(#3018) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Én meg megvettem Havokot, a hétvégi mission egész sok tokent ad (400), így most jobban megérte.

Elfogadom a sütiket.

(#3019) Tyler Durden válasza Dr.NX (#3018) üzenetére

Emiatt elgondolkoztam én is rajta, de nekem így sem adja ki a matek. Egyszerűen nem akarok feltétlen megvenni mindent kártyát, ha összehasonlítom, hogy MODOK-t vettem meg 3k-ért, akkor egy Havoc elég röhejes..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3020) Dr.NX válasza Tyler Durden (#3019) üzenetére


Dr.NX
addikt

Valóban nem egy metabreaker kártya, de így a series dropokkal megközelítem a full collectiont, január 16-án Jean Grey, Hercules és Martyr nem lesz csak meg, ha jól számolom.

Elfogadom a sütiket.

(#3021) CsiguszMaxim válasza ClydeBeka2 (#3013) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Gratula ClydeBeka és köszi a jó példát! Én is követtem.

Galactussal meneteltünk egészen 73 óta

És bár ezzel a névvel elég skizo meg felköpök és alaállok a helyzet, de sok ilyen lenti képen látható szituból lett 8 cube ;]

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#3022) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Gratulálok a létrázóknak!

Winery: köszi! A Jim Lee-k jól néznek ki! :K

(#3023) pachito válasza CsiguszMaxim (#3021) üzenetére


pachito
őstag

Gz!

Boldog karácsonyt minden topiklakónak!

(#3024) Tyler Durden

Boldog Karácsonyt!

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3025) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Boldog Karácsonyt! :)

(#3026) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ki mivel megy Conquest-en az infinity avatar-ért?

Kéne egy jó deck, mert egyébként nincs motivációm játszani conquestet ebben a season-ban. :B

(#3027) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3026) üzenetére

Pont most farmolok ticketeket, eddig 3 gold és egy inf ticket ezzel a dekkel:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3028) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3027) üzenetére


Dobi 562
addikt

Na, ez érdekesnek néz ki! Köszi!

(#3029) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Két kártyát akartam az új spotlightokból: Selene-t és a Black Knight spotlight variánst.

Selene 4., BK variáns a 8. láda volt. Közben kinyitottam Echo-t harmadjára (!) meg egy 700 goldos Apocalypse skin-t.

Most már emlékszem miért nem nyitottam ládát majd 1 hónapon keresztül...

Egyébként Selene és BK spotlight variánsai marha jól néznek ki, ezeknek örülök!

(#3030) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Jelentem, mindössze 8 hónappal a megjelenése után, bezsákoltam a vas fiút. :DDD
Viszont az erre a hétre félretett ládákból a második volt, (az első egy Mold duplicate) és most dilemmában vagyok, hogy a többire rámenjek-e (egyik sincs meg).
Selene toxic/clog support, nagyon szereti a Luke nerfet, ezenkívül talán bounce-ba befér. Meglátom, hogy teljesít a héten, mit mondanak róla mások.
BK jónak, de nem kulcsfontosságúnak tűnik, buffot is kapott, Chavezt is tökönrúgták, nem tudom, pontosan hogy áll most a discard.
Mindkét archetípust szeretem, fontosabb kártyák is megvannak (modok, annihilus etc), még van egy hetem eldönteni. Ezután legközelebb a Loki-Monkey hétre fogok rámenni.

(#3031) pachito


pachito
őstag

Én 3-at nyitottam, Black Knightot kb 5. alkalommal dodgeoltam sikeresen :DDD Mint valami bizarr aknakereső. Iron Lad végre nekem is bezsákolva, Selene annyira nem mozgat meg egyelőre de majd meglátjuk.

(#3032) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Én azon drukkoltam, hogy ezt a nagyon rusnya Iron Lad variánst ne nyissam, persze második nyitásom ez volt. Inkább nyitottam volna helyette egy ezres tokent...
Most még az avatarok között is nézhetem. Duplán. :O

Elfogadom a sütiket.

(#3033) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Megnéztem előre, szörnyűek a következő párositások, hogy mi van meg és mi nincs :D Mindig csak 1-1 nincs meg, vagy az új kártya olyan, hogy gyengének tartom :O

A héten Selene kéne, de a többi nem.
Jövőhéten Caiera szerintem alap lap lesz több deckben is, de a többi megvan.
Jan9 - Hercules gyenge de Werewolf kéne, bár nem tudom talán már ő is gyengébb. Howardot hagyjuk :DDD
Hálisten ezután lesz 3 hét szünet, ahol annyira nem erős kártyák lesznek (max. Grandmaster).

Talán igy ellövök párat, még van azért kb. ~10 cachem. ;]

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3034) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#3028) üzenetére

3 infet szedtem ki vele eddig, nagyon erős 5-6. kört lehet vele kitolni, illetve most pl a legutolsó infemet cerebro ellen húztam be akinek nut keze volt, csak rogue T6-ban meglepetésként érte..

ClydeBeka2: én most kivárok, Black Knight kéne illetve Selene is, de kiváncsi vagyok Selene mit mutat így első héten.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3035) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Na végre nekem is volt egy (nem is olyan) kis szerencsém, District X - utolsó körben rakom le mid-re MsMarvel-t + Cyclops, mert tudtam, hogy van nála Juggernaut (nem értem miért nem rakta jobbra). Csak közben bevallom őszintén nem vettem észre, hogy nebula és Ghost spider (nincs meg ez a kártya) is 1 cost :DDD Végül utolsó pillanatban berepülő M'baku mentette a jobb lane-t döntetlenre és igy jött a win. :C

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3036) winery


winery
aktív tag

DeraJN pakliját tudom ajánlani a mai hot locaitonhoz

Jó szórakozást :)

(#3037) Dr.NX válasza winery (#3036) üzenetére


Dr.NX
addikt

Sejtettem!
Kaptam ma egy Agathát, instant retreat. :)

Elfogadom a sütiket.

(#3038) Dobi 562 válasza winery (#3036) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pont ezt tolom, nagyon fun! :C

(#3039) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Tavaly szeptember óta először beértem én is. :B
Volt majdnem tízezer tokenem, és meg volt pinelve Ms Marvel. Eredetileg a januári dropoknál akartam feltankolni, de végül behódoltam a metának, és kivettem. Nem bántam meg egyáltalán, 94-100 gyakorlatilag 2 darab 1 órás menetben meglett, Marveles, Iron Lades lockdownnal. Indokolatlan volt a prof nerf, nem ő a probléma az archetípusban. :N

(#3040) Dr.NX válasza Chuzzlee803 (#3039) üzenetére


Dr.NX
addikt

Gratula!

Gyanítom, hogy Ms Marvel is fog kapni egy nerfet, ez a 4/15 power nagyon OP.
Szerintem leviszik +5 powert +4-re és talán a base powert is 4-re, és még úgy is 4/12 lesz.

Elfogadom a sütiket.

(#3041) ClydeBeka2 válasza Tyler Durden (#3034) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Nem birtam magammal, nyitottam, de úgy látszik a héten szerencsés vagyok, 2 láda - 1 Black knight - 1 Selene :DD
Lehet rá kéne menni az Inf borderre is végre, hátha most beadja :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#3042) Dobi 562 válasza Chuzzlee803 (#3039) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! :C

--‐--------------‐---------------------
Utóbbi pár nap tapasztalata:

-Echo láthatatlan, ráteszik simán az ongoing kártyákat, akár többször is egy meccs alatt

- Black Knight Ebony Blade-jének buffja elkerülte jó pár ember figyelmét, miután lerakom, snappelnek majd utolsó körben lerakják Shang-chi-t és fizetik a 4 kockás tanulópénzt. :DDD

(#3043) Tyler Durden válasza ClydeBeka2 (#3041) üzenetére

Én nekem is vmi ilyen nyitás kellene, az a baj egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy kell e nekem Selene vagy a lovag..

Dobi: Echo-t én is tapasztaltam, hogy nem figyelik, illetve 1-2x nekem is sikerült már belenéznem..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3044) winery válasza Dobi 562 (#3042) üzenetére


winery
aktív tag

Ellenem nem féltek kijátszani a saját Annihilusum amit White Queenel szerzett, pedig előtte lerakta Iron-Mant és Mystique-et szép nulla erejüket nem figyelmébe véve :DDD 4 kocka csúszott a zsebbe :C

(#3045) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#3043) üzenetére


Dobi 562
addikt

Black Knight nem rossz, lehet találni jó Off-meta buildeket. Ezzel másztam most rank 3900-ra.

Sok pontot tud lerakni, valamint ott vannak a fincsi tech kártyák, Shang és Enchantress.

De ha nincs sok kulcsod akkor csak miatta nem nyitnék.

(#3046) Dobi 562 válasza winery (#3044) üzenetére


Dobi 562
addikt

Fáradtan én is néztem már be ilyet. :DDD

(#3047) winery válasza Dobi 562 (#3045) üzenetére


winery
aktív tag

Nekem ez a Black Knight deck tetszett, de azért megpróbálom a tiéd , köszi :)

(#3048) Dobi 562 válasza winery (#3047) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szívesen, majd számolj be róla hogy tetszett!

Érdekes koncepció a tiéd, hogy High Evo-val van mixelve, hogy teljesít ladderen?

Előzőleg próbáltam egy tech kártyák nélküli verziót de nem győzött meg. Viszont az nem High Evo volt.

(#3049) winery válasza Dobi 562 (#3048) üzenetére


winery
aktív tag

Ezt a paklit Spyro_ZA játszotta mikor kapta Black Knight a buffot,de igazából ahogy a ünnepek jöttek egyre kevesebb időt töltök játékkal 2 gyerek plusz rokon és barát latogatasok eléggé szűkíti az időm .

Szóval pár játékot mentem vele aztán Selene paklit próbáltam . Az is csoda, hogy azzal kevés játékkal 7638 pontom van :) főleg , hogy 6630ról indultam .

(#3050) winery válasza Dobi 562 (#3048) üzenetére


winery
aktív tag

Játszottam mindkettő paklival most este, azt kell mondjam a te paklid jóval ereosebb, igaz az rng nagyon szivatott .

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.