Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#601) Dr.NX


Dr.NX
addikt

Jönnek a Token Tuesday-ek:
Aranyért token
Token Tuesday #1 Feb28-Mar1 450 Gold 400 Tokens 15 Boosters
Token Tuesday #2 Mar7-Mar8 850 Gold 800 Tokens 65 Boosters
Token Tuesday #3 Mar14-Mar15 650 Gold 600 Tokens 35 Boosters
Special Offer Mar16-Mar20 700 Gold 600 Tokens 200 Credits 65 Boosters Mystery Premium Reward
Token Tuesday #4 Mar21-Mar22 450 Gold 400 Tokens 15 Boosters

Elfogadom a sütiket.

(#602) itldj


itldj
aktív tag

Ide mit javasolnátok She Hulk helyére?
[link]
Egyelőre bedobtam egy dr Doom-ot de olyan meh.
Ez a választék: [kép]
Bocsi a képért, de nem találtam más opciót a Marvelsnap.pro-ról. Nem lehet linekelni a gyűjteményt?

(#603) Dobi 562 válasza itldj (#602) üzenetére


Dobi 562
addikt

Moon Girl? Duplázni Death-et?

(#604) Tyler Durden válasza itldj (#602) üzenetére

Doom-al semmi gond nincsen, annyit gondolnék át a helyedben, hogy Shang-Chi helyett Moongirl kézduplázás miatt. Viszont ha sok a Shuri dekk pl, akkor maradjon nyugodtan.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#605) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#604) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Hogy állsz? :))

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#606) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#605) üzenetére

91-->87 Elmúlt 2 nap katasztrófa. Szarul húzok vagy az ellenfél leröfög turn 6 :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#607) alite válasza Tyler Durden (#606) üzenetére


alite
aktív tag

Nem akarok nagyobb stresszt a válladra tenni, de következő season szerintem destroy heavy lesz (SP alapján), lehet lesz pár Killmonger is. :D

Thanos most nagyon elterjedt, láttam egy Valkyrie változatot. Jó lenne kipróbálni, csak épp Valkyrie hiányzik. :N

(#608) Tyler Durden válasza alite (#607) üzenetére

Valkyre nekem sincsen meg, melyik az a verzió? Amúgy igen, ebben a seasonben kéne megtolnom, csak nehéz mikor 2 ilyen nap jön egymás után (: Este majd megyek pár kanyart. meglássuk. Meg amit már sokszor írtam itt, nem tudok nagyokat winelni, általában feladják ha olyan van..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#609) alite válasza Tyler Durden (#608) üzenetére


alite
aktív tag

OrdinaryHarry nyert ezzel egy tournament-et nem rég, azóta felkapták sokan. Jól lehet kombinálni, sok a synergy a kövekkel is.

Nem rég linkeltem egy Galactus deck-et, brutálisan lehet vele haladni. A korábbi Galactus deck-ek nem működtek, de ez nagyon. Vagy 1 cube-ot veszítesz korán, mert tudod, hogy nem fog kijönni a lépés vagy 4/8-at nyersz és inkább az utóbbi. Köv season-ben ezzel fogok menni.

(#610) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#606) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Mehh. Azt hiszem átérzem. Én most 85 körül csúszkálok mint malac a jégen.

Nem tudom ez segít-e valamit. Rajtam sokat lendített [link]

Főleg a snapelésre nem fordítok elég hangsúlyt. Azt vettem észre, hogy hiába vagyok messze a biztos wintől ha egy két kulcslap a kezemben van (és nem az asztalon) és akkor snapelek, akkor átlagosan jobban haladok egy két nyolcas buktával is, mint mikor napokig 1 kockát pöcögtetek.

Ja és ha már Galactus a téma :D [link]

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#611) Tyler Durden válasza alite (#609) üzenetére

Thx a linket! Galactus pinnelve van shopban, de még csak 3600 tokenem van, szóval eltart egy darabig mire kiszedem /hacsak ki nem nyitom addig :DDD /
Hja más téma, de tegnap nyitottam még egy pixel skint, csak, hogy ne legyen hiányérzetem ;]

CsiguszMaxim: thx megnézem. Nekem is biztos vmi ott megy el, hogy nem gyűjtök elég cube-t mikor lehetne, de tegnap vagy 3 olyan meccsem volt, ahol fixen wineltem volnam, ha az ellenfél nem mákolja be a minimált /pl 5 lapos kézből Dracula Infinautot dob../. Ezek miatt inkább viszem a 4-es wint, akkor is mikor simán vissza kellene snappelnem, mert félek, hogy lemákolnak..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#612) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Megvettem én is a Deadpool csomagot, egész jó ár-érték arányban volt. Megvettem belőle a shopban Thort végre és Zero-t. Valamint 10 cratet tudtam nyitni: Knull - Green Goblin - Luke Cage combo jött belőle, nem is rossz. :DDD

Kár, hogy teljesen ki vagyok égve ladderen, 50 körül mozgok már lassan 1 hete, csak ugrálok a deckek közt, egy homebrew Lockjaw talán a legsikeresebb, de néha annyira nem jön be, hogy nyerek 10 db 1-2 cube meccset, amit elbukok a legrosszabb RNG miatt 3 meccs alatt... :O

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#613) Tyler Durden válasza ClydeBeka2 (#612) üzenetére

Grat a nyitáshoz, Knull elég jó lap (: A ladderhez annyit, hogy szerintem ne váltogasd a dekkeket. Találj 2 max 3-t amivel megtanulsz játszani utána lehet többet bevonni. Sokan esnek abba a hibába, hogy netdeck és pár meccs után eldobják mondván ez sz@r. A cube szerzésen meg dolgozni kell, ez nálam is hiba. Most néztem a statomat, Thanos dekkel 56% winrate-m van és ennek ellenére nem érem ez az inf-t ladderen. Egyértelműen nem szedem ki a megfelelő számú cube-t mikor nyerek, viszont simán nagyot bukok mikor vesztek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#614) Tyler Durden

Most nézem 2773-as clvl-n vagyok és 17 pool3 kártya hiányzik még. Ki hogy áll, illetve akinek megvan az összes pool3 azt mikor sikerült elérni?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#615) alite válasza Tyler Durden (#614) üzenetére


alite
aktív tag

3200 körül lett meg az összes series 3, de akkor még nem voltak series drop-ok. Ha a legrosszabb esetet nézzük és a pity timer, csak minden 7.-nél ad s3-t, akkor még 119 ládát kell nyitnod.

(#616) fogtunder válasza Tyler Durden (#614) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Valahol 3200 körül, de azóta jött 7 kártya Series 3-ba.

Amúgy ha valakinek megvannak hozzá a lapok, ajánlom ezt a Negative paklit, Valkyrie rengeteg meccset lehoz és itt 75 körül nem igazán számítanak rá:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#617) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#614) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

2806 és 14 lap kell még. Ebből deadpool a bundlebol van szóval azt még elvileg nyitom. Illetve van 2000 tokenem. Abból lesz 1 darab hood és 1 darab octopus.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#618) Tyler Durden válasza alite (#615) üzenetére

Meglássuk, ma pont nyitásos nap van, ha bezárom a heti küldiket, akkor lesz 9500 credit körül, azt elverem. Azon is filizek ha nincs meg minden S3 lap érdemes S5-t venni? Igazából S3-ból ami nincs meg az annyira nem mozgat, viszont most 1 hete kb pinneltem Galactust 3600/6000 token jelenleg.

fogtunder: nahh hát ezaz csak Bast meg Valkyrie hiányzik..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#619) Jacktor válasza Tyler Durden (#618) üzenetére


Jacktor
tag

Előbb gyűjtsd ki a pool3-as lapokat, mert utána már 200-600 tokent kapsz majd a ládákból.

www.wotinfo.hu

(#620) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Hetvennél eléggé változott a fejlődési görbe meredeksége :))

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#621) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Közben nagyon szemezek azzal, hogy inkább gyűjtök 6k tokent és a pool 3 lapok helyett megveszem Kang-ot ha kijön. Iszonyat mindfuck lap :D

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#622) alite válasza CsiguszMaxim (#621) üzenetére


alite
aktív tag

Kang-ot szeretném is, főleg azok után, hogy írták gondolkoznak esetleg végleg S5-ben tartani Thanos és Galactus mellett.

Nézegettem még a következő hónapok lapjait. Negasonic egy baromi jó lap lesz, multifunkcionális és Nimrod-dal is jól fog működni. Tribunal és Mephisto a Mister Negative deck-ekben, kíváncsi leszek. :)

(#623) fogtunder válasza CsiguszMaxim (#621) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát doc ocra semmiképpen se vernék el 1000 tokent. hood vitatható, ha nagyon kellene valamibe, de nekem is inkább csak addig hiányzott, amíg nem volt meg, utána már kevésbé. de összességében series 3 lapra költeni szerintem kicsit felesleges, mert aránylag gyorsan ki is esnek azért, ha napi szinten játszik az ember.
én leginkább series 4 lapokat vettem eddig, most Thanos elég szexi lett a buff után, valszeg ő lesz a következő, de ha megveszem, tuti, hogy következő hónapban mégis downgrade-elik sereies 4-be

I hate morning people. And mornings. And People.

(#624) CsiguszMaxim válasza fogtunder (#623) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Köszi. Megerősítettél, és így végiggondolva tényleg jobb egyszer belenyúlni a mézesbödönbe mint megvenni a maradék lapokat, amik közül igazából annyira nagy kedvenc már nincs.

Meglett ma a 92. Innen remélem bekúszok bő egy hét alatt. :))

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#625) alite válasza alite (#622) üzenetére


alite
aktív tag

Most már fix, hogy Kang-ot veszem én is legközelebb, eldöntötték perma 5 marad.

(#626) ClydeBeka2 válasza Tyler Durden (#614) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

CL 2682 (nincs kreditem sajnos :DDD ) - Hiányzik még:
Black Cat - Daredevil - Doctor Octopus - Gambit - Hazmat - Jane Foster - Kingpin - Quake - She-Hulk (jelenleg pinelve) - Taskmaster - Wong- és amik most estek le : Maria Hill - Helicarrier

Ha jól irtam össze, akkor ez 13. Egész jól állok, bár talán már 4-5 lapot kivettem shopból. :C

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#627) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ez egy jó nyitás volt. :DD

(#628) CsiguszMaxim válasza Dobi 562 (#627) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Hinnyee..... Gratula. Tényleg az volt :D

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#629) alite


alite
aktív tag

Kang-hoz pár infó, nagyon komoly lap lesz így:

-If you copy him with Moon Girl Kang 2 stays in hand after Kang 1 is played
-RNG outcomes will stay the same post reset (but they have to be exact i.e. same card played in same location)
-Kang WILL RESET SNAPS
-If played when drawn will redraw on reset

(#630) mike1334 válasza alite (#629) üzenetére


mike1334
veterán

Igazából ez egy f*szság. 6 körben nem lenne szabad engedni.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#631) CsiguszMaxim válasza alite (#629) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

A 2. és 4. pontot nem nagyon értem. :F Amugy vicces hogy a film is nemrég jött ki amiben Kang szerepel

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#632) alite válasza CsiguszMaxim (#631) üzenetére


alite
aktív tag

2. pont azt jelenti, hogy ha Te játszod Kang-ot az adott körben, míg az ellenfeled mondjuk Agent 13-t a bal oldalra és abból ő megkapja mondjuk Galactus-t, akkor mikor újrakezdődik ugyanaz a kör és az ellenfeled ugyanúgy balra teszi az Agent 13-t, akkor ismét Galactus-t kapja, de ha mondjuk középre tenné, akkor mást fog dobni neki.

4. pont, ha 5. körben pont Kang-ot húzod a pakliből kör elején és ki is játszod, akkor újrakezdésnél helyette mást fogsz húzni.

Igen, mindig próbálnak az adott hónapban olyan témájú Season Pass-t is kiadni, ami az aktuális filmre vagy sorozatra utal.

[ Szerkesztve ]

(#633) CsiguszMaxim válasza alite (#632) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Így már értem. Köszi!

Közben [link] :DD :))

99-ről 100-ra volt legalább 30 meccs. 2 kocka fel 3 le, 3 fel 2 le és ez ment non stop. Az összes hajamat kitéptem már a végére.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#634) alite válasza CsiguszMaxim (#633) üzenetére


alite
aktív tag

Az igen, grat! :)

(#635) Dobi 562 válasza CsiguszMaxim (#633) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! :R

(#636) itldj válasza CsiguszMaxim (#633) üzenetére


itldj
aktív tag

Hatalmas gratula! :R

Btw tudja esetleg valaki, hogy ha google-el regisztráltam a fiókot Androidos telón, akkor Ipaden tudok-e ezzel a fiókkal játszani? Feleslegesen nem csinálnék neki szabad helyet.
(Steamen simán beenegedett, de mostanában kitúr a család a gép elől vagy kényelmesebb lenne az ágyban fekve játszani. :DDD )

(#637) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#633) üzenetére

Congrats! Én most pár napot kihagytam, ma reggel indítottam megint grindot, hát kb Shuri Shuri hátán, nagyon durván többségben van a dekk. 10 meccsből alsóhangon 5-6 Shuri Zero, 1-2 Thanos a maradék meg a futottak még dekkekből jön ki.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#638) alite válasza itldj (#636) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, én is a Google fiókos regisztrációmat használom iOS-en és Steam-en is párhuzamosan, működik frankón. ;)

(#639) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Snap Zone-os meta tier list early access

(#640) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#637) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Köszi mindenkinek :R

Alapvetően én is Shuri dekkel megyek, de én annyira nem érzem erősnek. Rettentő módon oda kell figyelni, legyen cosmo vagy armor mert shang chi egyből büntet a túloldalról. A másik amivel rendszeresen szívatnak az Aero. (emiatt nálam is van). Sokkal inkább kulcslapnak érzem, mint Shurit. Ha nem volt Shuri, jó pozicionálással még úgy is le lehetett hozni a meccset, de ha nem volt Aero, akkor nagyon meg voltam lőve. Még ha nyertem is, akkor is 1 cubeot általában.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#641) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#640) üzenetére

Nálam az a baj, hogy ha nincs Shang Chi vagy bevédi Cosmoval, akkor kb mehet is a retreat. Simán megcsinálja, hogy turn4-ig skipp, turn4 Shuri, turn5 RedSkull, turn6 Taskmatyi és ha nincs ShangChi, akkor kb mozizok, miközben ő passziánszozik..
Aero amúgy atomdurva az tény, bár szerintem 80+ magasságában, most már fixen számítanak rá az emberek T6.
Hja a sokat nyerés az más kérdés, én tőlem is általában 1 cube-t tudnak vinni, mert feladom simán ha úgy van. Galactus dekk az más kérdés, az még ha figyelek is simán van, hogy lehúz 2-4 cube-ra /nagy ritkán 8/

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#642) alite válasza Tyler Durden (#641) üzenetére


alite
aktív tag

Galactus-t nagyon érzem most, Thanos kapcsán picit kiégtem. Azt veszem észre, hogy amelyik deck-kel mászok Infinite-be abból elég is lesz egy időre.

Galactus-nál simán T1-ben megy a snap, ha jó az osztás. Wave -> Galactus -> Doc Oc -> Knull/Shang-Chi verhetetlen. Faék egyszerű és tényleg rengeteg cube-ot le lehet húzni vele. 110-ig mentem, de elkezdtem szórakozni más deck-ekkel is, következő szezonban kíváncsi leszek rá.

(#643) CsiguszMaxim válasza alite (#642) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Hasonlóképp érzek annyi különbséggel, hogy én most szezon végéig nem csak a deckből égek ki hanem a játékból is. Ha elindul az új szezon, akkor kipinelem Kangot és várom a keddeket. Az, meg talán a szezon új lapja ad egy új lendületet. Modok nekem nem igazán jött be, nem is vettem meg a passt februárban.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#644) Tyler Durden válasza alite (#642) üzenetére

Én is pinneltem ~ 2 hete, jelenleg 3800/6000 a tokenállomány, szal nem most fogom még kipattintani :B Mondjuk Knullom nincs, de anélkül is simán megetetnek vele, szóval az a legkevesebb (:

CsiguszMaxim: ez a pass nekem is skipp volt, Modok nem mozgatott meg engem sem. Ellenben a filmben adta a karaktere, ajánlom megnézésre az új Marvel movie-t (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#645) Jacktor


Jacktor
tag

Galactus dekk nagyon beteg, élvezet vele játszani. Könnyedén lehet vele haladni (50 körül vagyok). Picit kell csak figyelni és ha látszik hogy nem jön ki a lépés, 1 kockával kiszállni. Amit meg lehozol az szinte mindig 2-8 kocka, mert a legtöbben vagy nem olvassák a dekket vagy nem tudják counterelni. Most 0,95-ös a kocka/meccs rátám vele 96 játszma után.

www.wotinfo.hu

(#646) Tyler Durden válasza Jacktor (#645) üzenetére

Szerintem olvasni, nem feltétlen nehéz, inkább az van amit írsz, mivel countereled? Én jelenleg a ladderen szerintem tizedét vertem meg az ellenem jövő Galactus dekkeknek /ha beleszámoljuk azt is, mikor feladta :D/

CsiguszMaxim:az megvan, csak nemtudok mit rámolni, ha nagy lapot teszek kapja a Shang-Chi-t, kicsit, akkor nem elég, illetve ha Knullozik fixen nincs nálam Shang, hogy countereljem, 1 cube-os vereség az jó scenarió nálam :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#647) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#646) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Ha meglátok egy wolverinet vagy sabretooth-ot és egy electrot (vagy wavet) egymás után, akkor már nekem villog a galactus lámpa. :D Egy jo debri mindig segít, hogy ne lehessen lerakni. (vagy greengoblin)

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#648) fogtunder válasza Tyler Durden (#646) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Pl ezzel:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#649) CsiguszMaxim válasza fogtunder (#648) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Már látom magam előtt a Galactus deckeket....... shadow kinggel :D

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#650) Dr.NX válasza fogtunder (#648) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez a Valkyrie elég jó ötlet, szépen előnyt csinált Hobgoblinból is, IM csak hab a tortán.
BM helyett Cerebro is mehet akár, meg még egy 3-as lap.

Elfogadom a sütiket.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.