Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#651) fogtunder válasza Dr.NX (#650) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát, ez egy Negative pakli, abba nem igazán jó Cerebro.

Cerebro 3-at meg nem éreztem még, hogy el kellene kezdenem játszani, ahhoz nagyon kellene unatkoznom :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#652) Tyler Durden

Nahh én is csatlakozom a klubhoz :)) Reggel indult a grind, kisebb-nagyobb megszakításokkal most értem be inf-re. Standard Thanos dekket futtattam, annyi változtatással, hogy Chavezt lecseréltem Giganto-ra. Igazából előbb meg kellett volna húznom ezt a változtatást, ugyanis nagyon ritkán rakom ki Chavezt + inkább hátránynak érzem azt, hogy 6. körben őt kapom fixen a kezembe. A ladder 99%-t toltam Thanos dekkel maradék 1%-ban volt egy kis Deathwave. Még annyit, hogy nekem nem sikerült megunnom a paklit, a kövek miatt szerintem kellően változatos. Most funolás következik, így a sok grind után (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#653) alite válasza Tyler Durden (#652) üzenetére


alite
aktív tag

Hatalmas grat, szerintem ez egy nehezebb szezon volt mint az előző! :) :R

(Jó az a Shang-Chi variat. :) 2-3 hete csak a variant shop-ot nézem és alig dob be olyanokat, amiket tetszenek.)

(#654) Tyler Durden válasza alite (#653) üzenetére

Köszi szépen! Meglepő módon nekem 70-90 volt az, ami nagyon nyögvenyelősen ment. Illetve ez a Giganto-s csere elég sok meccset lehozott. Konkrétan nem 1x volt, hogy ugyanarra a mezőre Death-t raktak, amit ugye Giganto meg tud fogni, ellentétben Chavezzel. + mikor ellenfél Leech-elt, akkor simán lehetett rakni bárhova, az megint elég ütős (:

Köszi, a variantot tegnap vettem. Amit itt is írtam, én elkezdtem megvenni azokat a verziókat a lapokból amiket használok és tetszenek, max ha van vmi ütős bundle, akkor spórolok. Néztem és szerencsére 700 goldos verziókból is rengeteg jóféle van, már csak be kell jöjjenek a shopba :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#655) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#652) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok! Én ma 79-ről másztam fel 82-re majd szépen odaadtam 3×4 kockát Galactus-t játszó ellenfeleknek. :DDD

(#656) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#655) üzenetére

Thx! Azon nem kell aggódni, ebben a szezoban én is etettem őket párszor :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#657) Dr.NX válasza fogtunder (#651) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ja, azt vágom, hogy Negative deck.
Azt én is próbáltam, de azt kellene Mr. Negative kártyájára írni, hogy "Cannot be drawn before turn 5."
:DDD
Majd még lehet, hogy próbálkozom vele, Psylocke-kal próbáltam, de azt is tíz meccsből ha háromban húztam fel a játék első két körében. :W

Elfogadom a sütiket.

(#658) ClydeBeka2 válasza CsiguszMaxim (#633) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Gratula! :C Tudod esetleg hány meccs volt? Egyszer megpróbálnám a grindot én is, bár Shuri/Thanos/Galactus sincs meg, szóval elég esélytelennek érzem jelenleg. Meg gondolom picit nehezebb, mint mondjuk HS-ben a legend. Ott hálisten 100+-os meccsnagyság elég volt :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#659) fogtunder válasza Dr.NX (#657) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ezért kell Bast, meg Valkyrie, hogy akkor is legyen esélyed, ha nem húzod fel. Psylocke és Negative kézbe az kb instant snap

I hate morning people. And mornings. And People.

(#660) Dr.NX válasza fogtunder (#659) üzenetére


Dr.NX
addikt

Na most kipróbáltam a Negative paklit, most egész jól ment.
Betettem Quicksilvert meg Dominot, hogy ne a low power lapok jöjjenek egyből.
A másik gondom így meg az volt, hogy a végén alig volt a kezemben lap, próbáltam Moon Girllel kicsit megtolni, de az rendszerint késő.
Eddig csak egy pool 4 nyitásom volt, M'Baku. :D

Elfogadom a sütiket.

(#661) fogtunder válasza Dr.NX (#660) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hát, én akkor már inkább Zabut játszanék és Jubileet. Moon Girl az nagyon antiszinergia szerintem, a normál lapokat nem érdemes másolni általában, a negatív lapokat meg éppen van időd kijátszani.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#662) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Ez a token tuesday megéri? 450 goldért 400 token + 15 booster elég jó vételnek tűnik

(#663) Dr.NX válasza fogtunder (#661) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ezt úgy mondod, mintha mindenkinek lenne Zabuja. :)

Elfogadom a sütiket.

(#664) Dr.NX válasza NyalokAA (#662) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hogyne érné meg, a token miatt simán. És ez lesz minden kedden.

Elfogadom a sütiket.

(#665) fogtunder válasza Dr.NX (#663) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát, a ladder alapján mindenkinek van :D

de bocs, persze, nem mindenki veszi minden hónapban a passt. sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy jelenleg Bast nélkül nem igazán működik ez a pakli.
van ennek a panther verziója, amiben BP, White Tiger, Wong és Arnim Zola van. azzal lehet próbálkozni, de szerintem nagyon hit or miss.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#666) alite válasza Tyler Durden (#654) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem alig dobott mostanában jó dolgokat a shop, de Magneto ma instant buy volt. :) Taco Hulk még mókás lenne, viszont nem igazán használok Hulk-ot, így az kimarad.

[ Szerkesztve ]

(#667) Tyler Durden válasza alite (#666) üzenetére

Hulk kb 1 hete volt nekem is shopban, ugyanezen okból skippeltem, mint te is, nagyon rég nem játszottam már vele. Magneto skin viszont badass, gratula hozzá. /Magnetonál billegek e között illetve a gyerek verziós között, lehet amelyk előbb esik be az lesz instabuy (:/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#668) alite válasza Tyler Durden (#667) üzenetére


alite
aktív tag

Átérzem, néha sokat agyalok én is két variant közt. Van egy site, egész sokat összeszedtek animálva, pár hiányzik csak, de segíthet döntésekben.

(#669) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#652) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Üdv a 100-asok exkluzív klubjában. Fáradj be, tölts magadnak egy pohár méregdrága italt és foglalj helyet a kandalló mellett. Az elkövetkezendő időkben itt fogjuk felidézni a legendás történeteket és snapeléseket, amelyek elvezettek minket az örök hírnév földjére ;]

ClydeBeka2: 1400 meccset játszottam a szezonban de ennek a fele kb. 700 meccs volt 40-ről 100-ig, amikor elhatároztam, hogy nem váltogatom a paklikat, hanem nekifekszek és felkúszok.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#670) duckload


duckload
tag

Sziasztok.
Ios, ipad os alatt lehet valahol trackelni a statisztikákat? :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#671) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Vissza kell fognom majd magamat, hogy a Momoko magic bundle-t ne vegyem meg. Nem rég szereztem meg ezt a variant-ot hozzá ráadásul, de nagyon tetszik a Momoko.

És Snap árazáshoz képest egész jó áron is van. De ha a battle pass-t is akarom, akkor ez már húzós egy hónapra.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#672) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#671) üzenetére


fogtunder
nagyúr

fú, az a variant elég jó és Mystique-hez még nincs értelmes variánsom.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#673) alite válasza NyxNyxNyx (#671) üzenetére


alite
aktív tag

Pedig nagyon jó variant-od van már, nekem is ez a kettő jön be, amit szereztél és a Momoko. Helyedben nem venném így meg a Momoko-t, arról nem is beszélve, hogy a Steam és az AppStore-ok rendesen rápakolnak pár százalékot az árazásra. iOS-en szerintem 9500Ft lesz.

Pl. direktbe Nuverse-től 3850 Gold az 16k Ft-ra jön ki, míg iOS-en 24k Ft. Mondjuk az is igaz, hogy ezt nem lehet majd megvenni Nuverse-től direktbe. :D

(#674) NyxNyxNyx válasza alite (#673) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Szerencsére nem iOS-en vagyok. Bár akkor lehet működne az overlay kártya reakcióknál. :D

Nimrod szerintetek mennyire lesz jó? Az még beleférne ha a battle pass helyett a a bundle-t venném most.

Előző hónapban esett egy ilyen Cosmo variant egy battlepass 50 utáni ládából. A kedvenc variantom most, nem fogok panaszkodni mostantól a pixel variantokra egy ideig.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#675) mike1334


mike1334
veterán

Olvasgatva a posztokat, hányan költenek a játékra innen?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#676) fogtunder válasza NyxNyxNyx (#674) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem semennyire. MODOK is meh, de Nimrodra ötletem sincs, hogyan lehetne jó. Destroy pakliba drága, T5 nem ezt akarod csinálni, Zolával Panther és Gamora jobb, Ongoing Destroyerben lehet esetleg helye, de ott se látom, hogy miért ezt raknám be Iron Man, Klaw, vagy Prof X helyett. lehet ki fognak rá találni valamit, de biztos nem lesz annyira must have, mint Surfer és Zabu volt, szerintem bőven kihagyható.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#677) fogtunder válasza mike1334 (#675) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én a passt általában meg szoktam venni, azon felül csak az olcsó, value bundle-öket, ha úgy van.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#678) Tyler Durden válasza mike1334 (#675) üzenetére

Részemről eddig 2 pass-t vettem illetve a starting bundlet. Ha olyan lap jön ami tetszik, akkor megveszem a seasonpasst, de részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#679) Tyler Durden

Megvettem ezt a more magic bundle-t a token miatt 4900/6000 Galactus pinnelve a shopban :D Meglepődtem, mert a kártya skin kivételesen nem pixel, hanem egy értelmes verzió LockJawra..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#680) fogtunder válasza Tyler Durden (#679) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem egy Chibi Red Skull volt benne. ha pixel lett volna, instant törlöm a játékot. amúgy mostanában nem nyitok pixeleket, pedig van még bőven, amihez nem volt szerencsém, lehet visszább vettek a drop rate-en a háttérben.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#681) Tyler Durden válasza fogtunder (#680) üzenetére

Az szerintem egy kimondottan jó skin, nekem tetszik. Tippre csak mákod van, én úgy nyitom őket, mintha nem lenne holnap. Múltkor azt hiszem írtam is, 15 darabnál tartok ~2800 CLVL-nél.
Amúgy kérdés mimdenkihez, Kang vagy Galactus, ki mit venne meg, ha egyiket se birtokolná?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#682) fogtunder válasza Tyler Durden (#681) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, nekem is tetszik, plusz ezzel kijött Thanosra a 6K Token, úgyhogy én is tudom hajtani a szekeret a nerf felé.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#683) alite válasza fogtunder (#680) üzenetére


alite
aktív tag

Nekem Pixel Thanos jött belőle, fel is dobta a reggelem.. :(

#681 Tyler Durden - Az a baj, hogy elfogult vagyok Galactus kapcsán. Egy picit egysíkúnak érzem, miközben néztem pár Kang stream-et reggel, baromi sok cube-ot hoz már az, hogy Kang előtt mondjuk T6-ban snap-elsz és nem is tudják, hogy Kang jön, de retreat-elnek. Még lesz 1-2 hét míg összejön rá a tokenem, illetve addig meglátjuk mennyire épül be a deck-ekbe, de egyelőre Kang-ot venném. Galactus-hoz kell több kulcs lap is.

(#684) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#681) üzenetére


Dobi 562
addikt

Galactust természetesen. Annyi kockát adtam már neki, hogy megérdemlem hogy kipróbáljam. :DDD

Nekem is Galactus can pinnelve.

De nekem már van Knull meg az összes kulcs lap egy jó Galactus deck-hez.

[ Szerkesztve ]

(#685) Tyler Durden válasza alite (#683) üzenetére

Galactushoz Knullom nincs, a többi elvileg megvan, Kangre meg kell várnom, hogy milyen dekkek jönnek, nem vágom broken lesz e vagy sem.

fogtunder: kiv vagyok ha nerfelnek, akkor mit, letekerik 11ről vissza ahol volt? Igazából akkor max megint nem fogod szinte sose kirakni, marad a kövezés. Köveket nerfelik az fájó, illetve ha a Quinnjetet módosítják és nem lennének miatta ingyen a stone-k..

Dobi 562: nekem a Death megoldás marad, Knullom sajna nincs..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#686) fogtunder válasza Tyler Durden (#685) üzenetére


fogtunder
nagyúr

szerintem vagy Lockjaw, vagy Quinjet nerf lesz. a kutyát nem tudom, hogy lehetne, a legvalószínűbb az, hogy Quinjet se viheti le 0-ra a lapok költségét. vagy a kövekre lesz nerf, de két energyn meg játszhatatlan lenne az egész pakk. a power szerintem sokat nem számít, egy csomószor így se kerül ki a boardra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#687) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

More Magic Variant nyitás 3 ..... 2 ...... 1 ....... [link] :DDD

Én amúgy Kang párti vagyok. Ez 6. körben lévő "tudom, hogy ő tudja, hogy én tudom" dolog felrobbantja az agyamat. Imádom az ilyeneket. Akkor is ha nem hoz cubeot. Arra ott van Shuri, amíg le nem nerfelik.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#688) Tyler Durden válasza fogtunder (#686) üzenetére

Nekem a power buff azért jól jött, mert így 11-el kiraktam mikor olyan szitu volt, de 8-as powerrel kb semmire nem volt jó.. Én ahogy írtam Chavezt is cseréltem, pont amiatt, mert szerintem /legalábbis nálam/ sok haszna nincs, főleg a Thanos buff után.
Ha a Quinjet nerfet meghúzzák, attól még a pakli életképes marad, kérdés, hogy mennyire, valszín nem T1 szinten.

CsiguszMaxim: szerintem azt nem fogják nerfelni, kb az lesz a mondás techelj ellene..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#689) alite válasza Tyler Durden (#688) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, jól érzed. Néztem egy SD-s Analyst-et, aki stream-elt és mondta, hogy Shuri-t nem tervezik mostanában nerfelni. Aero-t viszont közelről követik, emiatt nem is veszek hozzá variant-ot mostanában. ;]

[ Szerkesztve ]

(#690) Tyler Durden válasza alite (#689) üzenetére

Arra nyitottam pár hete egy Chibi variantot azt használom (: Amúgy ott ha lesz nerf vhol jogos is lesz, szerintem jelenleg a legerősebb kártya a játékban, még akkor is ha számítasz rá T5-T6 magasságában.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#691) Jacktor


Jacktor
tag

Ebben Chavez helyett mit ajánlanátok? Max ha 1x kijátszottam Chavezt a 100 meccs alatt... (Knullom nincs de minden más van)

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#692) alite válasza Jacktor (#691) üzenetére


alite
aktív tag

Chavez igazából a képessége miatt szerepel a paklik nagy részében, nem sűrűn játszom ki én sem (pedig baromi jó split-em van most hozzá :) ).

Matematikailag javítja a konzisztensebb laphúzás esélyét. Ha a paklidban van több kisebb kombó lap, akkor nagyobb eséllyel húzod fel őket korábban, de ugyanakkor feláldozod a T6 húzásod (kivéve ha Yondu elkapja és ezért is kapja el őt általában Yondu, mert ha T2-ben ő a legfelső lap a paklidban, akkor T3-T4-T5-ben is ő marad, átadja a helyét).

Pl. ha szükséged lenne egy bizonyos lapra akkor Chavez nélkül az esélyed felhúzni:
T1: 33.33%
T2: 41.67%
T3: 50%
T4: 58.33%
T5: 66.67%
T6: 75%

Chavez-zel az esélyed felhúzni:
T1: 36.36%
T2: 45.46%
T3: 54.55%
T4: 63.64%
T5: 72.73%
T6: -

[ Szerkesztve ]

(#693) fogtunder válasza Jacktor (#691) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ahogy írták, Chavez nem azért van ott, hogy kirakd, hanem mert az első 5 körben 11 lapos tőle a paklid. ha kiveszed, szerintem csökkenni fog a konzisztencia.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#694) lm83 válasza Jacktor (#691) üzenetére


lm83
őstag

Nem csak azért van ám benne Chavez, hogy t6-ban kirakd.
Egyszer, addig nem húzod fel biztosan, tehát már egyel kevesebb lapból kell felhúzni az épp jó lapot minden körben. Másodszor, mivel tudod, hogy azt fogod húzni, pontosan tudsz tervezni t6-ra. Már t5-ben látod, milyen lehetőségek lesznek kövi körben. Nem úgy fejezed be, hogy na még nyerhetsz, ha topdekkeled a megfelelő lapot. Ebből adódóan már akkor látod, hogy fel kell-e adni, úgy nem buksz duplaannyi kockát. Vagy épp tudod, hogy azzal fogsz majd nyerni.

E: Na én is jó lassú voltam, mire végig írtam ezt...

[ Szerkesztve ]

(#695) Jacktor


Jacktor
tag

Jogos, erre nem is gondoltam elsőre, köszkösz :)

www.wotinfo.hu

(#696) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Ez a meccs nagyon jó volt, igazi next level playyel sikerült lehozni:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#697) woodbear


woodbear
addikt

Sziasztok,
örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra :)
Én még csak december 29-óta vagyok Snapper, de eléggé rá álltam :DDD
Jelenleg 1800+ collector szinten vagyok és végre sikerült megdönteni a rekordom, a jelenlegi 92-es szinttel.
Szerintem el fogom érni az Infinityt is ebben a szezonban.
Egész jó kis Patriot-Ultron dekket tettem össze amivel szépen haladok. Bár valamiért úgy tűnt, hogy nehezebb volt sokkal 80-ig eljutni 70-ről, mint 80-ról 90-re. Ott szinte végig nyertem a meccseket.

Egyébként sok kártyám hiányzik még de rajta vagyok a témán eléggé :DD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#698) CsiguszMaxim válasza woodbear (#697) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Üdv itt! :))

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#699) Tyler Durden válasza woodbear (#697) üzenetére

Isten hozott a klubban :D Patriot-Ultron simán jó lehet, gyakorlatilag Ultron miatt boardclear után is helyre tudsz állni. Nekem 70-90 között volt a neheze, utána a 90+ az kvázi könnyebben ment, kitartás és menni fog!

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#700) woodbear válasza CsiguszMaxim (#698) üzenetére


woodbear
addikt

Köszi :)

@Tyler

Köszi neked is.
Igazából nem látom akadályát, hogy meglegyen az Infinity rank :)
Este megnyomom és ha jól sikerül akkor 2-3 szint ma is meglesz.
Egyébként valaki használ(t) Wong-Hazmat-Luke Cage-Odin dekket?
Azon agyalok, hogy most abból a 2000 Creditből megvenném Hazmatot és Luke Caget (utóbbit biztosan amúgy is) ha bedobja az áruház majd őket.

Oldalam: www.swsfoto.de

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.