Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#751) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Sikerült kipinnelni Thanost ^^ hetek kérdése és ki is veszem momentán 1400 tokenem van , de annyira szuperlatívuszokba beszéltek róla még meg is érheti kivárni. 1000 tokennél drágább lapot még sose vettem

(#752) Tyler Durden válasza NyalokAA (#751) üzenetére

Szerintem az, hogy most tier 1 lett az részben a buff + meta következménye is. Nézz videókat, szerintem amikor közel nem volt T1 dekk, akkor is élvezetes volt vele a játék a kövek miatt. Ha ez bejön, akkor szerintem nem fogsz vele mellélőni, akkor se ha nerfelik /lényegében Thanost még így se olyan gyakran rakod ki, mikor meg 8as powere volt, akkor kb soha../

Más: kiszedetem a rewardokat a ladderről, mysteri variant mi más is lenne, mint pixelskin.. /remélem majd még seasonből kivehető is az lesz, hogy teljes legyen az öröm/

Illetve Nimrod kapcsán kérdezem aki tesztelte Galactus és/vagy Destroyer dekkben, mennyire működik?

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#753) Dr.NX válasza NyalokAA (#751) üzenetére


Dr.NX
addikt

Dettó, úgy látom, hogy Thanos éri meg legjobban tokenért, mert minden mást fogok nyitni előbb-utóbb. Legkésőbb szezon végére meglesz, nem lóverseny. :)

Elfogadom a sütiket.

(#754) woodbear válasza Tyler Durden (#752) üzenetére


woodbear
addikt

Nekem is egy pixel Magik jött....ahh...tele vagyok már ezekkel a f0sokkal :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#755) woodbear válasza Dr.NX (#753) üzenetére


woodbear
addikt

Az a baj, hogy hiába veszem meg Thanost, nekem sajnos még Lockjaw is hiányzik. Bár azt még dobhatja is a gép valamikor. Lehet én is pinnelem Thanost. Bár gyűjteni kell rá mert csak 3200 Creditem van.

szerk: most nézem, hogy pont Thanos van a shopban....ez egy jel :DD

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#756) Tyler Durden válasza woodbear (#754) üzenetére

Az a baj, hogy ez nem olyan, mint a kártyák, hogy ok majd behúzod a jókat is. Skinből annyi van, hogy nettó sz0p@s ha nyitogatod a pixeleseket..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#757) Dr.NX válasza woodbear (#755) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nekem 3100 token (+2000 gold) és nekem sincs Lockjaw. :)
Azért írtam, hogy hó végéig megadom meglesz.

Elfogadom a sütiket.

(#758) woodbear válasza Dr.NX (#757) üzenetére


woodbear
addikt

Akkor kb ugyan úgy állunk mert nekem is 2010 Goldom van :))
Lockjaw pedig nagyon kéne Thanos mellé. De ruhellem amikor feldobja Leechet ellenem. :(((

Oldalam: www.swsfoto.de

(#759) Tyler Durden válasza woodbear (#758) üzenetére

Ott az esetek nagyrészében akinek esze van tolja is a retreat-t :D Elkezdtem most a mászást Galactus Destroyer dekkel, eddig fogalmazzunk úgy, hogy érdekes..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#760) alite válasza Tyler Durden (#759) üzenetére


alite
aktív tag

Alig vannak botok, pedig első napokra mindig jellemző volt. Galactus deck-kel indultam én is, eddig nem vészes, de picit sok Thanos, Shuri jön szembe.. :U

(#761) Tyler Durden válasza alite (#760) üzenetére

Ugyanez pepitában :DDD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#762) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Youtube-on láttam egy Negative + Galactus deck-et, összeraktam egy hasonlót.

A terv az, hogy minél hamarabb kijátszod Negative-ot, 5. körben Lady Thor-al felhúzgálod a 0 energiába kerülő lapokat majd utolsó körben az üresen hagyott Lane-re megy Galactus és mellé ízlés szerint 3 0 energia lap. :D

Lockjaw Thanos elle még müködik a Darkhawk + Mistique is.

Mentem vele párat, nem rossz. Türelmesnek kell lenni, ha nem húzod fel Negative-ot akkor azért az ellenfél számít az 5. körös Galactus-ra és Aero-val megszívat. Másik mumus a LockJaw Thanos Leech-e, azt ha kijátszotta az ellenfél instant retreat.

Mit változtatnátok rajta?

(#763) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#762) üzenetére


Dobi 562
addikt

Hülyeséget írtam. Utolsó körös Galactus mellé nem lehet rakni semmit mert nem sül el a képessége. :DDD

Viszont nehezen olvasható a deck, most nyertem többet zsinórban úgy hogy ellenfél az üres lane-re nem rakott ki lapot utolsó körben, így Galactus nyert nekem.

Galactus nélkül is lehet gyűjteni a kockákat, ahogy írtam, az ellenfél nem tudja mi ellen játszik.

[ Szerkesztve ]

(#764) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#763) üzenetére

Én tesztelgettem Galactust de egyelőre toporgok vele 70 elején. Knullom nincs, Octopus sincs, illetve buktam 2x is úgy a végén, hogy Shanggel lelőtte a boardomat. Egyelőre marad a Thanos deck, mint fő csapásirány, mellette meg próbálgatom Galactust.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#765) Dobi 562 válasza Tyler Durden (#764) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem a jelenlegi meta Galactus deck-ből Shuri hiányzik, ezért bohóckodok ezzel a mr Negative verzióval. A "hagyományosabb" Galactus deck-ekre már fel vannak azért készülve a játékosok.

Úgy döntöttem most az első pár napon elbohóckodok ilyen kreálmányokkal, utána megyek létrázni Thanos-al. :)

(#766) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Végre :Y Febr 28 óta nézem 8 óránként a shopot. Még két token kedd meg az apro és meglesz

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#767) pachito válasza CsiguszMaxim (#766) üzenetére


pachito
őstag

Én már kicsit bánom, hogy megvettem..nem akkora durranás, mint gondoltam.

(#768) CsiguszMaxim válasza pachito (#767) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

óóó… miért nem szerinted ?

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#769) pachito válasza CsiguszMaxim (#768) üzenetére


pachito
őstag

Az egyetlen értelmes deck szerintem, amiben kiemelt szerepe van az a negative galactus deck..alapból nem szeretem a negativ deckeket, nekem túl highroll-y, máshol pedig nem találtam neki olyan helyet, ahol hasznos lenne.
De ez csak az én véleményem, attól még másnak bejöhet.

(#770) CsiguszMaxim válasza pachito (#769) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

No most gondolkodóba ejtettel. Lehet elgondolkodom Galactuson inkább

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#771) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nézheti a játék, hogy mennyire erős paklival játszok? Amikor netdeckelek valamit folyamatosan kikapok, amikor saját paklival játszok, akkor meg mászogatok.

Nagyon nem érzem most ezt, ennyire nem szoktam szar lenni kártyajátékokban. Emberek ellen baromi fika lehet a win rate-em.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#772) ClydeBeka2 válasza NyxNyxNyx (#771) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én kb. 99%-ra mondom, hogy igen! Amikor decket váltok, érdekesen hasonló kaliberű /archetipusú ellenfelek dob be, amiket előtte akár 10-15 meccsig nem láttam... Gyanús :(((

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#773) Dobi 562


Dobi 562
addikt

2. kártyám arany háttérrel (1. Sunspot volt).

Van belőle ink verzióm is de az arany sokkal jobban tetszik. :)

(#774) woodbear válasza pachito (#769) üzenetére


woodbear
addikt

Valaki el tudja mondani miért jobb a Kang, mint a Daredevil?
Ott is látod, hogy mit fog lerakni az 5. körben és ráadásul már nem is tud módosítani rajta, nem úgy, mint a Kangnál.
Annyi előnye van utóbbinak, hogy a Snap-et is vissza teszi. De ezen kívül nem látom jobbnak egyáltalán a Daredevilnél.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#775) Tyler Durden válasza Dobi 562 (#773) üzenetére

Huhh nagyon jól néz ki, nekem a kedvenc Chavez skinem (:

woodbear: nekem egyáltalán nem tűnik akkora durrnak, mint amekkora a hype körülötte, kiv leszek hova fut ki a kártya..

Más: tegnap megtoltam season elején a laddert, jelenleg 87-nél járok, a tapasztalatok a következők:
- ahogy várni lehetett Nimrod mindenfele, ezáltal Destroyer deck variánsok vannak
- másik ami dominál továbbra is Shuri illetve most elég sok a Thanos is /nekem előző seasonben nem jött ennyi/
- Galactus dekk amiből előző seasonből szép számmal jöttek, most nagyon kevés van, illetve így, hogy magam is játszottam vele, alig bukok ellenük, illetve javult a winratem is

Összességében kíváncsi leszek a meta reportra, hogy mik a T1 ill T2 dekkek.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#776) pachito válasza woodbear (#774) üzenetére


pachito
őstag

Senki nem mondta, hogy jobb. Vagy ha igen, akkor téved szerintem. Egyik sem jobb a másiknál. Más célt szolgálnak és bár hasonlóak, rengeteg a különbség is:

- Daredevil 'csak' egy 2/2 turn 5 után vagy ha az ellenfél is lerakja. Kang 5ön és 6on is használható, egyedül Cosmo vagy egy olyan lane fogja, ahova nem tudod lerakni (pl Big House),
- Daredevil-t nem tudod ingyen kijátszani, egy negative Kanget igen, akár turn 5 előtt is ha úgy alakul,
- ahogy mondtad, a Snapet visszateszi, kvázi ingyen blöff, illetve egy Galactus deckkel soha nem fogsz 1nél több cubeot veszíteni mert látod hogy megnyered a lanet vagy pucolsz,
- ha ledobod, indul a mindgame mindkét oldalon. Itt simán benne van a játszmában a 8 cube, míg egy Daredevilnél már várod a Prof X-et meg egyéb nyalánkságot és a snapnél füled-farkad behúzva nyomsz a retreatre (én legalábbis biztosan),
- Kanget ha topdeckeled és kijátszod akkor húzol mégegyet, kvázi ingyen draw+info,
-Kanggel gyakorlatilag 11 lapos decket játszol, ami inkább előny, ha úgy építi az ember.

Úgy fejből ennyi, biztos kimaradt 1-2 dolog de szerintem látszik, hogy a 2 lap nagyon nem ugyanaz.

(#777) mike1334


mike1334
veterán

Végre megszereztem She-hulkot (majd a következő ládában a pixel variánsát...). Ha kijön a Moongirl-magik-shehulk-Infinaut kombó, az azért elég jó esélyeket adott eddig (armort és cosmot is le tudom tenni előbb, ha mákom van). Ja és persze Sunspot a kihagyott 6. kör miatt.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#778) Tyler Durden válasza mike1334 (#777) üzenetére

She-Hulk nagyon erős kártya szerintem, nálam rengeteg dekkben szerepel. A pixel skint inkább nem kommentálom, a héten 4db-t sikerült nyitnom + egy Shang Chi-t, amire már van jó skinem..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#779) alite


alite
aktív tag

Addig használjátok ki a Thanos és Shuri deck-eket, amíg lehet. :)

(#780) woodbear válasza pachito (#776) üzenetére


woodbear
addikt

Teljesen jogos amit írsz így jobban bele gondolva. Nekem valahogy mégsem tűnik annyira jó lapnak, mint amekkora körülötte a hype. De azért hasznos tud lenni ha jobban szemügyre veszem azok alapján amiket írtál.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#781) woodbear válasza mike1334 (#777) üzenetére


woodbear
addikt

Én a héten három kártyát nyitottam. Végre....Lehet, hogy ezen javítottak a fejlesztők, hogy nagyobb százalékban dob kártyát a láda?
Titania, Polaris és Venom volt a heti termés....mindnek örültem nagyon :D

She-Hulk volt az első kártya amit megvettem a shopban még a kezdő 3000-es keretemből :) Nagyon szeretem én is.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#782) woodbear válasza alite (#779) üzenetére


woodbear
addikt

Nekem egyik sincs meg, de amúgy Shuri+Taskmaster kombó sokkal jobban zavar, mint a Thanos ellen menni. Ott sokszor nyerek, bár Shuri sem mindig tud megfektetni. Legtöbbszor Sera+Aero kontroll dekket használok. Bishop+Angela+Mysterio buffal. Elég jó a winratem vele

Oldalam: www.swsfoto.de

(#783) pachito válasza woodbear (#780) üzenetére


pachito
őstag

Pont ez az, szerintem a hype teljesen lehalt már körülötte. Csak a szokásos megjelenés utáni jajveszékelés volt 1-2 napig. Teljes mértékben nélkülözhető lap.

(#784) mike1334 válasza Tyler Durden (#778) üzenetére


mike1334
veterán

Nagyon sokan nyomják a snapet az 5 körben mert még szinte semmim sincs. Aztán uccsó körben jön a dupla she-hulk, infinaut trió..még mentőövnek gondolkodom, hogy valahogy be kellene tenni dinót..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#785) mike1334 válasza woodbear (#781) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem sokáig nem volt új kártya..ha mégis, akkor se hozott lázba. Shehulk az üdítő kivétel. Most ez a kedvenc dekkem az "egyeske" meg az ultron mellett (bár az ultron deck kicsit egyhangú).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#786) Tyler Durden válasza alite (#779) üzenetére

Kiv lesznek mit faragnak, quinjet ha nem vinné 1 alá a köveket az már kezdetnek jó lenne. Thanoson nagyon nem tudnak mit faragni, nem azzal nyersz..
Shurinál meg nerfelnék, hogy fixen ad vmennyit és nem dupláz? Kíváncsi leszek, de az tény, hogy ez a két dekk dominálja a metát..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#787) mike1334 válasza Tyler Durden (#786) üzenetére


mike1334
veterán

Mondjuk 4 energiáról felviszik 5re..így csak 1 kártyát tud boostolni, nincs energia Taskmasterre/Zolára, ha 6 körös a meccs.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#788) Dr.NX válasza woodbear (#781) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nem javítottak semmit, olvasd el hogyan működik a Collector's Reserve.
https://marvelsnapzone.com/cache-drop-rates-and-contents/
A lényeg, hogy négyes csoportokban vannak, egy kártya, egy "kozmetikai" (pl. variáns, title, avatar), egy token (100) és egy credit/gold.
Tehát elképzelhető, hogy egymás után nyitsz két kártyát (tehát ez első négyes csoport utolsója is kártya és a második négyes elsője is) és utána legkorábban negyediknek még egy kártyát.Tehát ekkor úgy tűnik, hogy hat nyitásból van három kártyád.

Apropó, lesz egy ilyen Steampunk Variant event, amikor is a kozmetikai kártyák ezen steampunk variánsok lesznek nagyobb eséllyel, tehát érdemes minimum 20 reserve-t majd csak az event alatt kinyitni.
Március 21-től április 4-ig, Bishop, Cerebro, Falcon, Shocker, Yellowjacket.
https://marvelsnapzone.com/steampunk-variant-rush/
(Engem alapvetően hidegen hagynak a variánsok a túlzott választék és randomitás miatt, de ezek majdnem, így végülis miért ne. Falcon amúgy sincs meg.)

[ Szerkesztve ]

Elfogadom a sütiket.

(#789) woodbear válasza mike1334 (#784) üzenetére


woodbear
addikt

Scarlet Witch-el imádom a 7 körös meccset lezárni a 6. körben :D :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#790) woodbear válasza mike1334 (#787) üzenetére


woodbear
addikt

Akkor is le tudja rakni a 4. körben úgy, hogy előtte ellő egy Psylockot, vagy Electrot. Ide valami mást kell kitalálni :)

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#791) mike1334 válasza woodbear (#789) üzenetére


mike1334
veterán

Nyilván mindennek van ellenszere, de SW ritkább, mint sok másik kártya. Új mondás: "Egyedi vagy, mint egy discard deck" remélem lesz még több emote..egy szemforgatós Ironmant szeretnék ellőni minden első körös Bladenél :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#792) mike1334 válasza woodbear (#790) üzenetére


mike1334
veterán

Na igen, de kisebb az esélye, hogy jön a többi kártya is. Meglátjuk majd úgyis :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#793) woodbear válasza mike1334 (#791) üzenetére


woodbear
addikt

Szemforgatos Ironman emote :C :DDD
Szeretem a kontroll dekkem. Sokszor hatásos, valószínű a meglepetések miatt. Kedvencem amikor Wong és Mystique után oda rakom neki egy Enchantress-t :) vagy a dinohoz vagy épp Knull-al szemben.
Nálam akad bőven ami nem On reveal és nem is ongoing ezért jó ez a pakli. Egyszer lehetne egy kis baráti összecsapást szervezni itt a csoportban. Kíváncsi lennék mennyire vernek el itt a tagok engem.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#794) mike1334 válasza woodbear (#793) üzenetére


mike1334
veterán

Most adott lendületet a Shehulk deck, játszottam ma vagy 20 meccset, 1 retreatem volt, és vagy 3 bukta (volt amikor 1 ponton múlt, és volt amikor kettőn..még úgy is volt nyertem, hogy leszedte az infinautom shang chi.

Emote ötletek :D (RDJ és Deadpool a kedvencem)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#795) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha valaki szereti a control deck-ecket, ezt érdemes kipróbálni.

Most szereztem vele 2*8 kockát, ellenfelek elbízták magukat, nem számítottak az utolsó körös swarm-ra, Luke-al és Hazmattal a főszerepben. :D

Rank 75, nem tudom magam rávenni hogy meta deck-el játszak, Bounce-al és ezzel a Controllal bohóckodok.

[ Szerkesztve ]

(#796) woodbear válasza Dobi 562 (#795) üzenetére


woodbear
addikt

Én is a Control decket csípem leginkább mindig. Én csak 65-ös szinten vagyok most.
Jó kis dekknek tűnik, Hazmatra várok, hogy a shopba kerüljön. Hazmat mellé szerintem Odin vagy akár Absorbing Man-t is be lehetne tenni. Utóbbi mellé még le is lehet tenni valamit. Vagy ha nagyon jól kijönne a lapjárás akkor. Hazmat 4. körben, 5-ben Absorbing man + Luke Cage és 6.-ban, Odin Hazmat mellé :D

Én most ilyen dekkel kontrollálgatok :)

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#797) Dobi 562 válasza woodbear (#796) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nekem a bounce deck-ben van Angela és Bishop. Ha kijön a lapjárás, akkor fel lehet őket tápolni meccs végére, az ellenfél meg teli lesz kövekkel és nem tud lapot húzni sem. :)

(#798) woodbear válasza Dobi 562 (#797) üzenetére


woodbear
addikt

Bounce dekket is nagyon szívesen csinálnék, mert baromi élvezetesnek tűnik, de kéne a Beast még hozzá :) Darkhawk sem ártana mondjuk :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#799) alite


alite
aktív tag

Ez a szezon is összejött.. :)

(#800) woodbear válasza alite (#799) üzenetére


woodbear
addikt

Az gyors volt, gratula!
Milyen dekk volt a fő csapás vonal ha szabad kérdezni?!

Oldalam: www.swsfoto.de

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.