Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#251) fogtunder válasza alite (#250) üzenetére


fogtunder
nagyúr

eddig nekem is csak egy Doom és Sera voltak igazán jók. a többi ilyen Psylocke, Gambit, amikért nem adnék 1000 tokent. de amúgy ja, nem igazán az lett a collector shop, amit vártam.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#252) Tyler Durden válasza alite (#250) üzenetére

Isten hozott a világomban, elmúlt napokban S4-S5 pörög, most épp Valkyre van a shopban az 1400 collection tokenemre tekintettel :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#253) pachito válasza fogtunder (#249) üzenetére


pachito
őstag

Ez azt jelenti hogy jó eséllyel csak 3 hónap után játszható a lap az eddigi 2 helyett hiszen reserveből esélytelen 4-est nyitni (30 reserve / 1db series 4 lapnál járok), shopban meg először rollolni kell aztán 3k tokent keríteni, amiből a folyamatosan megjelenő lapok miatt megintcsak hiány lesz.

Jól kitalálta Brenerick Brode ezt a játékot, visszamásztak a Nexus Event fiaskó után és most kb ugyanazt próbálják eladni, kicsit más köntösben.

(#254) Deck válasza pachito (#253) üzenetére


Deck
titán

Én mint csak kezdő cl250nél nem túl biztatóan olvasom ezeket. A kedvem elmegy a játéktól így, pedig nem ilyennek tűnt...

PS5

(#255) Tyler Durden válasza Deck (#254) üzenetére

Szerintem ennyire nem érdemes ezen rugózni, én pl élvezem, pedig szerintem átlag alatt nyitogatok. Lesz elég lapod, hogy tudjál játszani, az, hogy nem lesz full collection az nem feltétlen probléma, legalábbis a legtöbb játékosnak nem az.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#256) fogtunder válasza pachito (#253) üzenetére


fogtunder
nagyúr

de miért? ha úgy lesz, ahogy írtam, a harmadik hónapban ugyanúgy Series 3-ban lesznek a season pass lapok, mint eddig. persze ez egy nagy ha.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#257) pachito válasza fogtunder (#256) üzenetére


pachito
őstag

Eddig season pass utáni hónapban, azaz 2 hónap elteltével kerültek a collection track-re azok a lapok. Az is sok de azért vállalhatóbb mint 3 hónap.

Addig nincs gond amíg ilyen Nick Fury szintü lapok vannak season pass mögé ágyazva.

Akkor van amikor majd bedobnak egy Wave 2.0-t. Más biztos máshogy látja, én fix hogy nem szeretnék negyed évet olyan lap ellen játszani, ami nettó hátrány lesz majd a deckem ellen és *nyithatatlan* (nem drága, nem ritka, nyithatatlan), hacsak nem tejelek.

(#258) lm83


lm83
őstag

Hát most azért Black Panther pont ilyen lap, ami marha erős OR dekkben.
Ahogy megjelent mindenki azt játszotta, aztán T6-ban rá a Zola szuper is...
Meg még hozzá hozták sorban a wakandás helyszíneket, amik még erősítettek rajta, nagyon szar volt az a része a hónapnak...

(#259) fogtunder válasza lm83 (#258) üzenetére


fogtunder
nagyúr

csak azt felejted el, hogy közben párhuzamosan mindenki ongoing destroyer paklit játszott, ami miatt tele volt minden Armorral és Cosmoval, néha enchantressel, amik totális hard counterjei a BP On Reveal pakliknak. most egész jól játszható amúgy, de a BP-Zola kombó továbbra is extra greedy. ha össze tudod hozni, nem kapsz Chang Chit a párducra, nem kapsz a sávba Cosmot, vagy Armort, nem jön ki egy prof X, akkor igen, jó kombó.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#260) CsiguszMaxim


CsiguszMaxim
senior tag

Most nyitottam [kép]

Egyébként kb ezeket nyitogattam pool2 vége óta. Mennyire szerencsés ez?

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#261) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#260) üzenetére

Átlag felett vagy az tutti, a használhatatlanokból Quake meg Black catet nyitottad csak ki és több top tier kártyát is nyitottál /Wave, Aero, Sera, Doom, Hela/ illetve most még She Hulk, szal malacod van /pár kártya amit beraktál viszont nem pool3-as, azokat ignoráltam/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#262) alite válasza CsiguszMaxim (#260) üzenetére


alite
aktív tag

Szerintem kifejezetten szerencsés vagy, grat! :)

1800 CL-nél járok, de jó pár lapod elfogadnám (Aero, Taskmaster, Hela, Magneto, Mister Negative..). Lassan két hete ülök már 9000 tokenen, de még a shop sem dobálja ezeket a lapokat. :D

She-Hulk-ról nem is beszélve, nekem M'baku-t dobott Series 4-ből a pity timer.

[ Szerkesztve ]

(#263) pachito


pachito
őstag

Közben ha jól látom, berakták Knull-t is series 5-be..megjelenéskor volt utoljára full collection-öm, többet ilyen nem lesz az tuti. Megint egy lap amiért 6k tokent kérnek a semmiből.

(#264) CsiguszMaxim válasza alite (#262) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Koszi! Valahol amugy éreztem, hogy jól jönnek a lapok, de sose néztem nagyon utána. A tier listát pl. sose láttam. A sors fintora az, hogy igazán nem játszom egyik lapot se Sera-t kivéve.

Próbálkoztam már move dekkel, odin jubile csodákkal, dinoval, mister negativera épített dekkel,de igazán haladni és élvezetesen játszani nem tudok csak a sera köré felhúzott paklival, ahol mindenre is fel vagyok készülve. Ha killmonger / sang chi nincs nálam, kb meztelennek érzem magam, de a mostani deckben ott van enchantress is, bár cosmo nincs, de mr wong ellen így is jó vagyok. Egyedül az animzolaval nem tudok mit kezdeni, főleg ha hatodik körben én teritek először.

Szóval talán az a játékstílus fekszik a legjobban, mikor kevésbé a saját dolgaim építésén van a hangsúly, hanem a másik játékának olvasásán, és a trükkös vert helyzetnek tűnő felállásban 6.ra fordítani, közben húzni az időt, hátha rásnappel a masik. Aeroval is próbálkoztam, de nem éreztem rá, illetve a masik nagy kedvenc Juggernaut. Bár most ő sem aktív a pakliban.

Discard dekkben látok még fantáziát, illet az ilyen láncreakcios dolgokban: pl jubile lehivja ghostridert, aki visszahozza odint és jubile megint aktív lesz. Az ilyen bűvészkedést nagyon csípem.

Amit viszont ki nem állhatok az a mr wongos történet. Mindig ugyan azt kell játszani és semmi kreativitas rögtönzés nincs benne, semmi mozgástér. Ha kap egy cosmot, vagy juggerrel kilokom a lapját reveal előtt már megy is az escape. Anim zola ugyan ez.

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#265) fogtunder válasza CsiguszMaxim (#264) üzenetére


fogtunder
nagyúr

egy ráncigálós/lane control pakli alapjai itt vannak. Daredevil, Prof X, Storm, Juggernaut, Aero, Magneto. meg ugye a többi kontrol lap, amiket írtál, Shang Chi, Enchantress, Killmonger, esetleg egy White Queen, a többi helyet meg fel lehet tölteni a szokásos idegesítő lapokall, mint Ice Man, Scorpion

a Jubilee láncreakció nagyon szépen hangzik, de az a lap nem erről szól, hanem a highrollról. persze, van, amikor bejön és akkor nagyon király, de messze van a konzisztenstől. én ettől függetlenül nagyon szeretem, rengeteget játszottam Lockjaw paklival Pool 3 elején

I hate morning people. And mornings. And People.

(#266) Tyler Durden válasza fogtunder (#265) üzenetére

Sokat játszottam vele én is, de valahogy az ilyen rulett jellegű paklik nem jönnek be. Persze ha épp csak funolok és nem climb a cél, akkor el lehet lenni vele, de nagyrészt nekem ez a típusú pakli ilyen gambling..

CsiguszMaxim: Wong az ilyen, nagy tudás nem kell mögé lerakod azt mehet ami a csövön kifér. Nem véletlen az amit írtál, ha kap egy cosmo/enchantress/prof x countert, akkor megy is a ragequit..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#267) Jacktor


Jacktor
tag

Néhány napja Destroyer deckkel nyomom. Szórakoztató is, agyalni is kell sokszor, illetve az összes napiküldi típust is meg lehet vele csinálni.

LINK

www.wotinfo.hu

(#268) alite válasza Jacktor (#267) üzenetére


alite
aktív tag

Szerettem én is, csak könnyen olvasható. Daredevil-t tenném be, mondjuk Lizard vagy Mojo helyett, ha ki tudod rakni, akkor turn 5 az általában instant win.

(#269) Tyler Durden válasza Jacktor (#267) üzenetére

Nekem is van hasonló, annyi eltéréssel, hogy én lizard helyett Bucky-t használok. Végén sokat tud tolni, hogy nem 15 powert tudsz tolni egy mezőre, hanem 21-t. + még adott mezőkön is előnyhoz tud juttatni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#270) alite válasza Tyler Durden (#269) üzenetére


alite
aktív tag

Mondjuk ezt adom, ez jó ötlet. Be is raktam Colossus helyett sajátban, igaz ritkán veszem mostanában elő ezt a paklit.

[ Szerkesztve ]

(#271) Jacktor


Jacktor
tag

Bucky tényleg jó ötlet és megfontolandó, bár a meccseim legalább felét Spectrum nyeri meg és nem Destroyer (legtöbbször azért mert az ellen épp utóbbira számít mindig), szóval minél több ongoingot kéne tartanom a dekkben.

www.wotinfo.hu

(#272) fogtunder válasza Tyler Durden (#266) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát, nekem pool 3 elején nem nagyon volt más. a fix lapokból nyitottam egy Magnetot meg egy Lockjawt, úgyhogy ezt kellett tolni. később sokat veszített a hatékonyságából, de ott és akkor jó volt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#273) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

Tegnapi 1000 credit ajándék meg a variant ( sera lett ) egész jól jött :)
Viszont már Hearthstoneba is "szerencsés" voltam kártya nyitásokba itt se hazudtolom meg magam :D
pool3 nyitásaim eddig : Beast , Dracula , Giganto , Quake , Hell Cow , Aero , Ronan , Mister Negative , Goose , Psylock , Ultron , Crossbones , Quinjet , Black Cat , Polaris , Wasp , Falcon , Miles , Crystal , Debrii , Venom , Omega Red , Rock Slide , Human Torch :W
. Aero controlt \ kezdetleges discardot \ meg kezdő sera miraclet játszok . 900+ collection levelnél mindenki már fullos deckel jön szembe én meg sajna 1 meta decket nem tudok összerakni mert 1-2 kulcs lap mindenhova hiányzik .. elvergődök 50 magasságában , öröm az ürömben , hogy innen már csak jobb lapokat nyithatok :K

(#274) Jacktor


Jacktor
tag

Gondolom az 1000 kreditet is csak a mobilos kliensben látom majd ugye?
Illetve a Mystery Variant egy ár meglévő lap variánsa lesz?

www.wotinfo.hu

(#275) Tyler Durden válasza NyalokAA (#273) üzenetére

Hja az 1k kredit nekem is jólesett, kell a fejlesztgetés, mert pinneltem egy Serrát a store-ban :D
Mit jelent a fullos dekk? 1138 vagyok nagyon nincs totál fullos dekkem, mégis lehet haladni. A snap a kulcsa mindennek, ha buksz bukj keveset, ha nyersz nyerj nagyot. Jelenleg 55-60 között lebegek, és még itt is simán snappel vagy visszasnappel, pedig esélye nincs nyerni. Mikor meg behúzza a tuttit, akkor én már integetek is és 1-es bukóval kiszállok a menetből. Akkor van szívás, ha - mint pókerben- nagy lapütközés jön össze, nahh ott simán lehet bukni a 4-8 cube-t.

Jacktor: Mystery az igen, egy már meglévő kártyádra fogsz kapni. Az 1000 kreditet mobilon húztam be, nekem desktopon ez a news menüpont nem igazán működik.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#276) lm83


lm83
őstag

Milyen ezer goldról beszéltek itt?
Tegnap ilyen hype level #1-ért kaptam 100-at...

(#277) Tyler Durden válasza lm83 (#276) üzenetére

Marvel Snap lett az év mobiljátéka, arra adták ezt a meglepi ajándékot.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#278) alite válasza lm83 (#276) üzenetére


alite
aktív tag

1000 credit + mistery variant, de csak mobilon fogod latni, PC-n nem mukodik az Inbox.

[ Szerkesztve ]

(#279) lm83 válasza alite (#278) üzenetére


lm83
őstag

Ja kredit, nem gold...
Hát marha nagy ajándék na..

(#280) Jacktor válasza lm83 (#279) üzenetére


Jacktor
tag

Pont 20 gyűjtemény szint, ami kb. 2 mystery cache is egyben. A nullánál azért kicsit több ;)

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#281) alite válasza pachito (#216) üzenetére


alite
aktív tag

Ben Brode írta ma, hogy Galactus-t közelről figyelik, nagy esélye van egy nerf-re köv patch-nél.

[ Szerkesztve ]

(#282) Tyler Durden válasza alite (#281) üzenetére

Azt hittem a Leader jut erre a sorsra :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#283) pachito válasza alite (#281) üzenetére


pachito
őstag

xDD Ezek komolyan nem normálisak.

(#284) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#282) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Fúúú "őt" nagyon utálom. :((( :D
Mindig akkor jön amikor nem számítok rá.

Mostanában ezt a decket raktam össze magamnak [link]

Titania-t még a token shopban vettem abból a 3000-ből, amit az elején kaptam. Azóta már látom, hogy bölcsebben is elkölthettem volna, de zavart, hogy ott porosodik és elő se veszem.

Kevesen játszanak vele és vicces dolgokat lehet vele csinálni:

- Az egyik ilyen, amikor 3 lapja van az ellenfélnek egy helyszínen, te meg lerakod Titaniát és egy másik lapot mellé, amivel átpasszolod az ő oldalára. Így blokkolod a 4. lyukat az ellenfélnél és a játék végén hívod csak vissza.

- A másik meg amire nem nagyon számítanak (még), hogy a Bar With No Name helyszínen egy kisebb értékű lappal átlököd az ő oldalára, pl. így [link]

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#285) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#284) üzenetére

Hát 3k-t mondjuk nem rá költöttem volna el az is tutti (: Én eddig 4000-t toltam el a token shopban a következő lapokat vettem: Wong, Serra, Patriot, Mistique. Jelenleg 65 környékén vagyok, most főleg negative surfer dekket játszom. Nyitásból húztam egy leadert kb 1 hete, a többi amit nyitottam azt még nem teszteltem /Spiderman és Kingpin ha jól emléxem/.

Mimdenkitől kérdezném: hol tartotok jelenleg ladder, illetve előző hónapban ki hogy végzett?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#286) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#285) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Én most 54 körül vagyok, de legalább 20 szintet buktam már ebben a szezonban 44-37, 54-47 fiaskók simán megvoltak. És ez mind abból jön, hogy vannak időszakok amikor ki kene aludnom a napi szarsagot és nem két órát snappezni, amivel csak gyűjtöm a buktakat és még vacakabbul érzem magam :U . Aztan persze mikor nyugiban van negyed oram a budin, akkor 2 szint ugrok instant, mert oda tudok figyelni :DD

az előző szezont 62 vel zártam, de ott még el se mertem hinni, hogy nekem lehet feljebb

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#287) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#286) üzenetére

Én is liftezek, szerintem ez a játék velejárója, nyílván az nem segít ha szétesik a játékod te meg erölteted tovább :D

az előző szezont 62 vel zártam, de ott még el se mertem hinni, hogy nekem lehet feljebb

Miért ne lehetne? Én első szezonomban 50 lettem, előzőben 70, most szeretném meglépni a 80at..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#288) NyalokAA válasza Tyler Durden (#285) üzenetére


NyalokAA
aktív tag

49-53 között ugrálok , előző szezont 63 al zártam ha jól emlékszek :)mióta utoljára kipanaszkodtam magam nyitottam Black Boltot meg Black Widowt :Fmost Wong van a boltban 1000-ért , de nem vonz túl könnyű counterelni . Jó lenne már nyitni értelmes dolgokat is . az early pool3 discardban nincs annyi power mint a meta deckekben . Most megint Dino controllal játszok a "változatosság" kedvéért.. Annyi jó deck van amit kipróbálnék , de egyre nehezebb kártyákat szerezni főleg mikor 4-5 ládánként esik 1db..
btw avatarokat honnan lehet szerezni ? mert nekem kb az alapok vannak és nagyon sokféle jön szembe , vagy ezek fizetősek ?

[ Szerkesztve ]

(#289) Tyler Durden válasza NyalokAA (#288) üzenetére

1000 felett jön a ládákból avatar, én nyitottam már 2-3 darabot. Wongot gondold át, igaz, hogy lehet counterelni, de ennek ellenére mégis elég erős kártya. Nyitás meg pure luck, én csak fiam accához tudom hasonlítani az enyémet, közelében nem vagyok. Gyakorlatilag alig nyit trash tiert ellentétben velem, de ez van, ezzel nem tudsz mit csinálni. Azt gondold meg nagyon jól, hogy a tokenjeidet mire költöd el, az nagyon tud rajtad boostolni. /Serrát pl úgy vettem boltból, hogy cirka 2 hétre pinneltem, mert nem akartam, hogy kipörögjön/
Amúgy még a nyitásodra, Widow-al lehet bohóckodni, viszont BB trash tier.. /nekem is megvan :D/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#290) fogtunder


fogtunder
nagyúr

wongot valóban könnyű counterelni, nem lehet vele mindig konzisztensen haladni, viszont elég sok out lehet a meccsen, ha van wong, black panther, white tiger, doom, arnim zola és odin is a pakliban. én ebben a szezonban elég sokat mentem vele és van amikor nagyon rossz, mert olyan matchupok jönnek, van amikor meg nagyon jó. ha az ellenfél snapel, miután kiraktad wongot, azonnal tiplizni kell, vagy ha kijön Cosmo és szar helyre.
ma egyébként Lockjaw-Thor paklival mentem fel 70-ről 77-re, néha jó ilyen off meta dolgokat játszani, a kedvencem, mikor kézben van az infinaut és kapok egy T5 leechet :D

én absorbing mant nagyon megbántam, nem ért 3000 creditet, most éppen She Hulkra gyűjtök a deathwave pakliba.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#291) CsiguszMaxim válasza fogtunder (#290) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Az a death wave pakli milyen? Csak mert miota eldicsekedtem itt a malac nyitasokkal azóta jött meg egy death, viper, electro hármas és szívesen kipróbálnám deathet is valamiben :))

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#292) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#291) üzenetére

Keress rá, van róla guide fent neten. Gyakorlatilag arra alapoz, hogy Death-t meg She Hulkot leolcsósítva kiszórod és ezzel nyomod le az ellenfelet. Mondjuk én pont csodálkozom mikor Galactust figyelik, hogy kell e nerf, ha 1 lapot kellene mondanom akire rácsapnék a hammerrel az pont Death lenne. Túl sok szituban jó, így összességében szerintem túl erős..
Amilyen nyitásaid meg vannak szerintem kezdj el lottózni :D

fogtunder: ennyire nem adja? Én nekem elférne a Surfer mellé (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#293) Tyler Durden

Amin mostanság kiégek az a mysteri variantok. Sorozatban 4. amit nyitok az pixel art, ennek kb lottó 5ös szintű a valószínűsége.. :W

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#294) fogtunder válasza Tyler Durden (#292) üzenetére


fogtunder
nagyúr

surfer mellé akkor lenne jó, ha 3 drop lenne, bár valeszeg akkor meg nerfelni kellene. vagy az van, hogy nagyrészt 3 dropokat és serat játszol, akkor inkább 3db 3 dropot kell 6. körben kirakni, vagy negative surfer magikkal, de ahhoz nekem psylocke eléggé hiányzik, vagy patriot surfer, amibe meg nem fér bele.
a lockjaw discradban futtatom, de 10 meccsből kb egyszer rakom ki. mondjuk akkor rohadt jó

I hate morning people. And mornings. And People.

(#295) Tyler Durden válasza fogtunder (#294) üzenetére

Mondjuk abban igazad van, hogy 4 mana miatt nem ideális, szal inkább egy Brood /nekem sajna még nincs meg és cefetül hiányzik/. Én amúgy se tartok ott, hogy 3k vagy 6k-s lapokkal foglalkozzak, sokminden hiányzik még a tier3ból ahhoz..
Patriot Surfer meg nekem nem adta, valszín a Brood hiánya nálam megöli az egészet.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#296) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#292) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Megnéztem, azt látom, hogy Hood mindegyik deckben benne van, de nekem az sajna nincs meg. Egyébként szórakoztatónak tűnik a koncepció

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#297) Tyler Durden

Ma este megütöttem a lottó ötöst a gaméban :DDD :Y

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#298) alite válasza Tyler Durden (#297) üzenetére


alite
aktív tag

Az igen, grat! :) Titkon ot szeretnem en is legjobban Series 5-bol, pedig nem tul acelos, de nagyon szorakoztatonak tunik par deck.

Btw az a baby Morbius variant a hatterben is adja! ;)

[ Szerkesztve ]

(#299) Tyler Durden válasza alite (#298) üzenetére

Köszi szépen, el se hiszem konkrétan. Nekem nem az számít, hogy most atomtáp e, hanem ahogy te is írod, nagyon fun a játékmechanikája a kövek miatt (:
Köszi, pont itt írtam, hogy állandóan pixelartokat nyitok, most abból is jött egy értelmes.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#300) fogtunder válasza Tyler Durden (#295) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Brood nélkül szerintem semmi értelme Surfert játszani. A többi lap így-úgy pótolható, de ez egyszerűen nem.

I hate morning people. And mornings. And People.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.