Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap

Hozzászólások

(#301) Tyler Durden válasza fogtunder (#300) üzenetére

70+ra felmentem így is vele, de itt már egyértelműen fájó a hiánya. Most a tegnap behúzott Thanossal illetve ma húztam mellé egy M'Bakut is Thanos Swarmmal próbálkozom. Itt is van azért egy keycard ami hiányzik, nincs Quinjetem, egyelőre ez nem akkora para.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#302) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

1136-on vagyok, igy 1000 felett már lassan haladok és a kártyák is ritkán jönnek.

Eddig amik kijöttek:

Adam Warlock, Aero, Agatha, Arnim Zola, Beast, Black bolt, Black widow, Brood, DEath, Electro (kreditért), Destroyer, Ghost rider, Giganto, Goose, Human TOrch, Invisible woman, Juggernaut, Leader, Lockjaw, Magneto, Maximus (kredit), mister negative, Nick Fury, Patriot, Quinjet, RedSkull, Sera(kredit), Ultron, Wasp

Nem tudom ez szerencsésnek számit-e, 1-2 deckel tudok játszani, azokat húzom fel (örök favorit a DevilDino.)
Ami nagyon hiányzik:

Captain Marvel, Cerebro, Daredevil, Debrii, Dr. Doom, Dracula , Hela, Mojo, Mysterio, Mystique,
Psylocke, Hood, Thor, Jane Foster, Wave, Wong, Zero

És ezek csak amivel szeretnék játszani, és valamennyire meta is. :( Pár meccset tolok naponta, rank 47 eddig, 60 talán meglehet még most az ünnepek alatt kicsit több időm lesz. De ha minden héten jön lap, akkor tarthatatlannak tűnik a dolog . :((

Arról nem is szólva, hogy a dobozokból ilyenek jönnek, kártyák helyett:
(mondjuk ez legalább tetszik, de bevezethetnék, hogy amig nincs meg bizonyos mennyiségű kártyád addig ne jöjjenek variantok, mert felesleges)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#303) Chuzzlee803 válasza ClydeBeka2 (#302) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

7 cache a pity timer, ha kinyitsz egy lapot, legfeljebb az utána jövő 7. cacheben fixen lap lesz. Nincs most itt előttem a pontos matek, hogy egy héten hány kredit érhető el, de ha nem hagysz ki dailyt, akkor a heti 1 kártya az fix (legrosszabb esetben 4200 kredit egy új kártya, 7 cache*12 CL*50 kredit). Ha mákod van, a 7-nél kisebb távolságokra levő cachekben is lesz lap.
Ha unod a banánt, azzal az Ultronnal és Brooddal ránéznék a helyedben valamiféle Patriot deckre. :K
A leírt lapjaidból az [ongoing Destroyer jelenlegi egyik népszerűbb változata] is kihozható.

Ha mindenképp Dino, Quinjet elég szépen befér, illetve a Beasttel visszavett lapok is pumpálják a Collectort. Meglepetés win conditionnek egyébként Arnim Zola is mehet bele. Kissé unortodox, de szvsz annyira beállt a netdeckelés, hogy erősen felértékelődött a váratlan lapok meglepetésfaktora. Beszéltem nemrégiben egy sráccal, ő pl. Heimdallt játszik egyáltalán nem Move-ra kihegyezett paklikban, mert abszolút senki nem számít rá. :DDD

(#304) CsiguszMaxim válasza Chuzzlee803 (#303) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Valahogy én is ezt kezdtem el érezni, hogy sokkal jobb ilyen jellegtelen hibrid deckkel tolni, mert nagyon könnyen olvassák a bevált formulákat. Ráadásul ebben a fajta építésben sokkal több az építés tesztelés öröme is.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#305) Tyler Durden

Lassan elérem az 5000 goldot, mire érdemes költeni? Maradjon az ember a jól bevált mission vételnél, vagy esetleg érdekes bevárni vmi bundle-t a shopban?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#306) lm83 válasza lm83 (#210) üzenetére


lm83
őstag

Na ismét nyitottam egy sort, most 33 ládát, 2800-ról mentem fel majdnem 3200-re.
7 kártyát sikerült ezekből nyitni... Mind p3-as, aztán még mindig csak 100 tokeneket dobott.
Ezzel sikerül 1 kártyára kerülni a teljes p3 kollekcióból, amit be is zsákoltam gyorsan a shopból ahogy megjelent.
Így már jöhet a 400 token nyitáskor.
Szerintem aki 1-2 lapra van annak érdemes lehet rászánni az 1000 tokeneket, mert utána könnyen, hamarabb visszajöhet.

(#307) alite válasza Tyler Durden (#305) üzenetére


alite
aktív tag

Szerintem nem kérdés már, a bundle a legjobban megérős, de szigorúan az Apocalypse/Sunspot fajta. Token aranyat ér, illetve a gold-credit ratio sokkal jobb mintha missiont venne az ember.

(#308) Tyler Durden válasza alite (#307) üzenetére

Hja én is erre jutottam, de mondom bekérdek. Ideje nem vettem missionoket és szépen gyűlik. Nyílván jó lenne ladderen a 90-es rankot elérni az 500 gold miatt, de egyelőre 70+ liftezek..
Thanos viszont hatalmas fun, 2-3 dekket összeraktam és nagyon jó vele játszani.. :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#309) fogtunder válasza Tyler Durden (#308) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én eddig mindig elköltöttem, de most elkezdek gyűjteni és veszek belőle bundlet. Így, hogy lassan Pool 3 végére érek, már nem érzem a rusht, inkább tokenek kellenek, és magasan ezeknek a legjobb az ár/érték aránya

I hate morning people. And mornings. And People.

(#310) Tyler Durden válasza fogtunder (#309) üzenetére

Hja csak én ki akarok várni vmi nekem tetszőt. Sunspotos nekem annyira nem begyere, de csak lesz majd vmi. Addig meg gyűlik a gold.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#311) fogtunder válasza Tyler Durden (#310) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem kellene eléggé ez a variant, sokat használom Sunspotot

I hate morning people. And mornings. And People.

(#312) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Meglett nekem is az első Series 4 kártya (sajnos nem a legjobb), szóval haladok. Megvettem azóta token shopban Cerebrot, és le is nulláztam magam. Most Wave-t pineltem le, mehet a gyűjtés :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#313) alite válasza ClydeBeka2 (#312) üzenetére


alite
aktív tag

Grat, szép nyitások vannak itt a topic-ban. :) Nekem M'Baku, Coulson és Attuma jött ládákból, így megvettem She-Hulk-ot kárpótlásul.. :U

Hogy álltok ladder-en? 82-87 között liftezek egy hete, előző szezon könnyebbnek érződött.

(#314) Tyler Durden válasza alite (#313) üzenetére

77-79 jelenleg, de ünnep miatt keveset volt időm játszani. 80 lenne a cél, 70 volt meg előző szezonban.
Fiamat rakta ma idegbe a játék, megkapta az aláírt ajándék Nick Furyt, majd ma a simán kinyitotta ládából.. Én naív azt hittem, ha megvan az ünnepi, akkor a másikat már nem nyithatod :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#315) fogtunder válasza Tyler Durden (#314) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ha olyanból kapsz variantot, ami nincs meg, akkor tudod használni, de ugyanúgy ki kell majd nyitnod. Mondjuk Nick Fury egy szörnyen rossz lap

I hate morning people. And mornings. And People.

(#316) Tyler Durden válasza fogtunder (#315) üzenetére

Ezt vágom, de most kétszer elsütni ugyanazt a skint, ráadásul amit ajándékba adtak ez olyan pitiáner..

Közben sikerült meglépni a 80-at, megy tovább a mászás.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#317) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#314) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

En most a 60 ért küzdök. Nem megy valami jól. Ti milyen dekkel vagytok most 80 körül ? Kárpótlásul nyitottam most egy Broodot. Bár nem tudom örüljek e neki :D

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#318) fogtunder válasza CsiguszMaxim (#317) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én Lockjaw Thor paklival mentem 80-ra, most negative surferrel próbálkozok, de nem nagyon haladok.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#319) fogtunder válasza Tyler Durden (#316) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hát, 25 credit, ez van. És még mindig jobb, mint a pixel variánsok

I hate morning people. And mornings. And People.

(#320) CsiguszMaxim válasza fogtunder (#319) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Úgy látszik csak ide kellett jöjjenek panaszkodni. 45 perc alatt simán felmentem 57ről 60ra a friss ropogós brooddal.

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#321) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#320) üzenetére

Brood nagyon jó lap , surferbe egyenesen kötelező. Én 60 óta Thanosozom, most pár napja Thanos Zoo és elég jó winratem van a paklival, simán benne van ebben az inf is akár..

fogtunder: azt ne is mondd, megint nyitottam 2 pixelvariantot..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#322) fogtunder válasza Tyler Durden (#321) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nekem ma reggel ez esett:

I hate morning people. And mornings. And People.

(#323) Tyler Durden válasza fogtunder (#322) üzenetére

Hát ez sem a legjobb fajta, de szódával elmegy.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#324) alite válasza CsiguszMaxim (#317) üzenetére


alite
aktív tag

Több deck-et is próbálgatok, ez az 5 megy most. A Hela deck tetszik a legjobban, igaz nem a legkonzisztensebb, de nagyon élvezem. A Baero deck egész jó volt, amíg nem játszott mindenki Leech-et.. :N Mister Negative-hoz kerestem egy deck-et, eddig nem sok tapasztalatom van vele, egyelőre Psylocke-ot feleslegesnek érzem, szinte alig volt meccsem, ahol felhúztam volna Negative-al együtt. Pure Value deck a legkonzisztensebb, T6 ki tudsz szórni egy rakat power-t, ha úgy adódik és Captain Marvel behúzza a végén. Illetve van még egy hasonló Surfer-em mint neked.




(#325) alite válasza Tyler Durden (#321) üzenetére


alite
aktív tag

Szerintem nézd a jó oldalát, ha kinyitod az összes pixelt, akkor utána már csak jókat fog dobni. Nekem ez a felfogásom.. :DDD

(#326) Tyler Durden válasza alite (#325) üzenetére

Hja persze, csak néha csorgatom a nyálam, hogy milyen jó skinek vannak.
Néztem a dekkeket amiket beraktál, kb mindből hiányzik valami. Illetve a Hella dekket anno én is akartam, azt inkább elengedtem, mert kicsit hasonló nekem a lockjaw féle ruletthez. Ha nyersz, akkor nagyon, ha meg nem jön ki a lépés akkor esély nincs. Ezeket annyira nem szeretem, nagy bukókat lehet vele behúzni.. Surfer jó nagyon, csak 70 körül nekem megállt a mutatvány Brood nélkül.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#327) alite válasza Tyler Durden (#326) üzenetére


alite
aktív tag

Szerintem Hela azért nem Lockjaw mértékű rulett, de igen azért van benne, viszont le lehet minimalizálni. Invisible Woman mögé kell rakni Sword Master, Hell Cow stb. és T6-ban mehet mögé Hela. Így nem tudod Hela-t discardolni. Lady Sif mehet másik sávba, ő betalálja Death-t.

Nagy ritkán discardolom Helat, viszont az már tényleg rulett, hogy pl. Ghost Rider vissza tudja-e hozni. Szóval van 1-2 instant retreat scenario, emiatt szerintem nem tudsz vele nagyot bukni, mert pl. ha discardolom Helat vagy Cosmot raknak Invisible Woman sávba, akkor ott is hagyom a meccset, viszont pl. Leader nem tud mit kezdeni Hela ellen. :U

(#328) ClydeBeka2 válasza Tyler Durden (#326) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Szintén én is ezt néztem, F2P vagyok egyelőre (annyira nem érzem, hogy a kártya miatt megérné a pass), és az összes fenti deckből hiányzik valami. Én most R54-en vagyok, cél a R60, előzőbe 50-en végeztem, majd igy szépen mennék fel. Bár amennyit játszok, szerintem a 70 ami elérhető, nagyon soknak tartom ezt a 10 cube / szintet, grindolosnak érzem. De lehet csak én haladok lassan. :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#329) Tyler Durden válasza alite (#327) üzenetére

Hja nem akkora rulett, csak olyasmi, illetve nekem oda sok kártyám hiányzik, sok tokent kellett volna ellőnöm és kellett másra. Amúgy még ami nekem bajom, hogy könnyen olvasható, simán elengedem ellene a meccset, ha látom jön neki a lap.

ClydeBeka2: szép eredmény, szerintem simán tudsz feljebb menni. 40-50 körül simán hülyén nyomják a snapeket és lehet 4-8-t nyerni. Ez 70 felett drasztikusan megváltozik, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Venni meg nem feltétlen kell, én a havit megvettem, Silver Surfer egyik kedvenc karakterem. Köv hónapban nemtudom mi fog jönni, illetve megveszem e..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#330) Tyler Durden

Hurkatöltés néven innen játszik valaki?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#331) mike1334


mike1334
veterán

Mi alapján választ a játék ellenfelet? Collection score vagy rank?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#332) Tyler Durden válasza mike1334 (#331) üzenetére

Rank, ahol tartasz ladderen onnan dobál ellenfeleket.

Más: úgy néz ki összejön a 6000 gold és meg tudom venni a Sunspot bundlet mielőtt kifutna. Közben shopban 1 hete pinnelve Death, így azt is be tudom húzni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#333) Dr.NX válasza Tyler Durden (#332) üzenetére


Dr.NX
addikt

A Collector Level is számít, továbbá van egy hidden Match Making Rating szám is, úgyhogy ennél komplexebb a dolog.

Elfogadom a sütiket.

(#334) CsiguszMaxim válasza Tyler Durden (#332) üzenetére


CsiguszMaxim
senior tag

Nekem Anim Zola van kipinelve már Isten tudja mióta. 900 tokennel várom a csodát :))A szezont és az évet itt zárom [link]

[ Szerkesztve ]

Best teaparty evaaaaaaaaa!

(#335) Tyler Durden válasza CsiguszMaxim (#334) üzenetére

Nekem se lesz meg a rank 90, jelenleg [így] állok.

Dr.NX: nem vágtam, hogy ennyire összetett..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#336) alite válasza Tyler Durden (#335) üzenetére


alite
aktív tag

A Sunspot bundle viszont pont összejön, ahogy látom. :)

(#337) Tyler Durden válasza alite (#336) üzenetére

Jaja, arra gyúrok, az ott elég szép boost lesz :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#338) mike1334 válasza Dr.NX (#333) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Kb a 38-42 szint között mozgok (csak a küldetéseket csinálom, azt se bánom, ha bukok meccset, ha ettől függetlenül teljesítem az adott dolgot), de olyan lapokkal operál egy-két ellenfél, amit nagyon nem látni ezen a szinten...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#339) Dr.NX válasza mike1334 (#338) üzenetére


Dr.NX
addikt

Hányas CL-en vagy?
Én direkt megálltam CL 214-en, így csak Pool 1 ellen harcolok és elég jól lehet farmolni.

Elfogadom a sütiket.

(#340) mike1334 válasza Dr.NX (#339) üzenetére


mike1334
veterán

673...akkor itt ronthattam el :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#341) Dr.NX


Dr.NX
addikt

(#342) lm83 válasza Dr.NX (#341) üzenetére


lm83
őstag

Marha jó hogy megint ilyen OP lapot raknak be, mint az elmúlt két szezonban.
Nagyon p2w felé kezd elmenni a játék úgy érzem...

Nem beszélve arról, hogy s4 pity timer meg egy vicc...
Kénytelen vagy shopból behúzni a lapokat, mert nyitni nem fogsz...
P3 helyett 400 token egyedül pozitív, de ez is elég kevésnek tűnik amilyen sűrűn adja...

[ Szerkesztve ]

(#343) pachito válasza lm83 (#342) üzenetére


pachito
őstag

Én most tartok 35.000 credit-nél. Ebből nyitottam 1 (EGY!) darab series 4 lapot. Szánalom.

(#344) alite válasza lm83 (#342) üzenetére


alite
aktív tag

News alá betették a bundle-ket, amik kijönnek januárban. Egyikhez sem adnak tokent.. Persze kiadnak megint új series 5 lapokat a hónapban.. :))

[ Szerkesztve ]

(#345) fogtunder válasza alite (#344) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát az köszi. remélem azért nem az lesz, hogy akkor mostantól már nem is lesz ilyen, mert erre gyűjtöm a goldot éppen.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#346) alite válasza fogtunder (#345) üzenetére


alite
aktív tag

Igen, erre teszem én is félre, reméljük majd februárban lesz valami. Szerencsére Sunspot-ot sikerült behúzni.

Azt olvastam discord-on, hogy mindig 10-10 lapot szeretnének Series 4 és 5-ben tartani, legalábbis egyelőre ez a terv, szóval bízok benne, hogy szépen lassan elkezdenek lekúszni a mostaniak eggyel alacsonyabb pool-ba.

(#347) NyalokAA


NyalokAA
aktív tag

A token bónusz egyszeri volt ? nem kapunk minden hó elején cl-hez mérve ? elég szomorú , ha ez a helyzet . Az elmúlt 5 collectors reserveben 0 db kártyát kaptam .. csak a titlek , avatarok , meg gagyi jutalmak .. kezdek morcos lenni
1337-en vagyok ( leet ? ;] ) .. destroyer , death , daredevil , patriot , hood , arnim zola , deadpool , hela , thor , brood , ghost rider , magneto , maximus , gambit , captain marvel , moon knight , zero jó lenne már ezekből kinyitni valamit :W mert csak a d tieres rockslideokat meg crossbonesokat kapom több változatban is :O
Múltkor összespóroltam nagy nehezen egy Leaderre , de közel se váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Egyre inkább arra terel a játék vegyem elő a bankkártyámat .. Előző szezonban elég jól haladtam , de mikor jönnek szembe a baero , patriot , wokanda, surfer deckek gyorsan le lehet esni a lépcsőn ..

(#348) Tyler Durden válasza alite (#346) üzenetére

Én nekem tegnap jó napom volt. Behúztam a bundlet, meg is vettem a shopban pinnelt Death-t. Van majdnem 10k creditem, igaz goldból lementem 100-ra, sajnos 86-os rankig jutottam, hiába pusholtam még utolsó nap is, nem lett meg a 90 :(
Az a röhej most a boltban utolsó 2 lap S5 volt, nemtom kinek van erre 6k tokenje..

NyalokAA: szerintem nagyon ne nyitogasd. Én az előző season pass-t megvettem, a mostanit még nem döntöttem el, hogy megveszem e, de teljesen jól haladok. Ha nagyon akarsz pénzt költeni akkor season szerintem megérős, de goldot pl nem vennék, illetve ami nekem nagy szívfájdalam az az, hogy a skinek brutálisan drágák. Én még a 700 goldot is sokallom, nemhogy az 1200-t..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#349) alite válasza Tyler Durden (#348) üzenetére


alite
aktív tag

Nem rossz az, minden szezonban picit feljebb. Nekem ma rengeteg bot jott szembe, egesz konnyen feljottem 5 szintet.

Holnap jon egy balance patch, kivancsi leszek kiket kapnak el..

(#350) alite válasza alite (#349) üzenetére


alite
aktív tag

Homok a gépezetben, elnapolják picit.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Marvel Snap
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.