Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#976) Eszty22


Eszty22
csendes tag

Sziasztok!

Én még mandulaműtét előtt állok...azért döntöttem úgy, hogy kivetetem a manduláim, mert nagyon sokat voltak tüszösek...igaz, különösebb gondot nem okozott ez nekem, gyakorlatilag alig voltam vele beteg, de azért éreztem, hogy ez így nagyon nincs rendben..ezért elmentem a klinikára, ahol az orvos azt mondta, h ezek a mandulák bizony elég csúnyák, hegesek, így 2-3 hónapon belül ki kellene őket venni...és nem később...hogy őszinte legyek, korábban nagyon műtétellenes voltam, mert úgy voltam vele, hogy azok a mandulák bizony azért vannak ott, mert fontos funkcióval bírnak..de az utóbbi időben meggyőztek arról, hogy a beteg mandulák már nem megfelelően védenek,illetve látják el feladatukat, ha pedig gócpontot képeznek, akkor ha rámennek valamelyik szervre, maradandó károsodást okozhatnak..és úgy döntöttem, én ezt nem várom meg....Holnap reggel megyek felvételre a kórházba, és kedden reggel kell befeküdnöm, akkor műtenek...bevallom, nagyon félek, hiszen még soha nem műtöttek, ráadásul enyhe pánikbetegségem is van, és részben ezért is, úgy beszéltük meg az orvossal, hogy altatni fognak...de amint olvastam itt a fórumon, nem is a műtét, hanem az a nagyon rossz, ami utána következik...elég rémisztő dolgokat írtatok a műtét utáni napokról,próbálok felkészülni, mire is számítsak majd....de szerintem az szervezetfüggő is, hogy ki hogy vészeli át a legnehezebb napokat, de ahogy leszűrtem a leveleitekből, minél többet kell inni, és amint lehet enni is, és akkor talán kisebb az esélye a bevérzésnek...ja, és holnap veszek vagy 2 doboz cataflamot :)
Ahogy közeledik a műtét napja, egyre inkább jobban félek, ráadásul látogatási tilalom van, és mégcsak be sem tud hozzám jönni senki :( pedig úgy tudom, hogy bent fognak tartani vagy 3-4 napig...de felkészültem,vettem bébipépeket, viszek egy halom újságot, és a kedvenc könyvemet (TITOK c. könyv :) és bízom benne, hogy majdcsak átvészelem valahogy...szerintem ami az egyik egyik legfontosabb, az a pozitív hozzáálás!!!
Ha túl leszek a műtéten, és hazaengednek, megírom a tapasztalataimat!
Üdv. Mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.