Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nubiai
    tag

    Szia!
    Közvetlen, mint feltételt nem lehet elkapni, mert nincs ilyen feltétel a MD-ban. Viszont, ha egy esemény reagál rá, akkor azzal már lehet egy műveletet indítani és abból egy feltételt gyártani.
    Pld Esemény- Hangerő fel vagy Média gomb megnyomása
    Művelet: Változó beállítása - feltétel: esemény aktív - Hangerő fel.
    Ezek után a változóval azt kezdesz, amit csak akarsz, fel tudod használni feltételként. Viszont hogy lehet elkapni a BT headset gombnyomását, azt sajnos nem tudom. Nekem egy MLINE-Bravo van, de semmilyen gombnyomásra nem reagál a MD.
    Bár Keycode-al, ahogy PistiSan írta, biztos el lehet valahogy csípni. Intent-tekben sajnos nem vagyunk túl jártasak.

    Mi az a Keycode? Én csak ezt találtam: KeyEvent Display Viszont ez sem reagál a headset gombjaira.

    Még próbáltam ezt: BlueTask, de ebből sem tudtam eseményt kicsiholni, nem reagált egyik gombnyomásra sem.

    Lassan elengedem ezt a projektet. Marad eseményként az az egy, ha ki- meg bekapcsolom fülest. Kicsit lomha, de a semminél több.

Új hozzászólás Aktív témák