Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35576) teleahocipöm válasza Fenyő (#35562) üzenetére


teleahocipöm
senior tag

Ha 2-3 óra alatt már látni lehet van-e gond akkor egyszerűbb a helyzet. A Manjaro LO menürendszere angol, nyelvi beállításoknál egyedül az User interface az angol nyelvű a többi magyarra:

A másik gépen az Antix15 , -na ez nem teljesen magyar a telepítés óta- van próbaképp, vagyis addig, amíg működik, mert a halálán van, de ha ne lesz más az AntiX 13 is sóba jöhet a notin, régebbit ne akarok, mert nem tudom hogy áll a frissítésekkel.
A Pepper 3-at próbáltam, de nincs frissítés hozzá így nem hiszem, hogy túl biztonságos lenne, szerintem a frissítésekke lehet most is a baj a Pepper 5-ön. A notira régebben Lubuntu 12.04-ö telepítetem én is, de a frissítéskkel 14.xx lett belőle -lehet tíltani kellett volna- és egyre lassult, majd is fagyogatni kezdet.

manjaro-xfce-0.9.0-pre4-i686.iso fut, Live-ben, így egész gyorsnak tűnik., 2 GB van a gépben 600KB körül fogyaszt belőle, most 10-22% köröl van a CPU terhelés.
Tegnap próbáltam ismét a Fedora LiveCD-n, tetszik, de a csomagkezelő nehézkesnek tűnik, nem találtam amiket kerstem, így nem jöhet szóba.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Linux kezdőknek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.