Hirdetés
- koxx: Bloons TD5 - Tower Defense játék
- N€T0X|N: 4070 Super -> 5070ti
- MasterDeeJay: Harc a DDR5 árak ellen
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- urandom0: Száműztem az AI-t az életemből
- droidic: [Memory Leak] Az agy defragmentálása
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
teleahocipöm
senior tag
válasz
Blum1866_2
#26901
üzenetére
Blum1866_2
A Manjaro-n sokáig gondolkoztam, Openbox nem tetszett és már a LiveCD-jén is szinte csak terminálos alkalmazások voltak, ráadásul le is beszéltek róla és itt is megszívta már valaki. Lehet azért még megnézem. ArchBang, hát annyira nem vágom a linuxot, hogy mindent magam pötyögjek és állítsak be, ha tudnám valószínűleg megtenném.CPT.Pirk
Kicsit nehéz követni,
hogy három gépen is szenvedek a linux-al, de Zorin-t és az LXLE-t a notin próbáltam ki az asztali gépeken még nem, ezeken még elműködik valahogy a rendszer. Most a notira keresek valami normálisan működő Linuxot, de nem találok, nagyon sokat kipróbáltam és most gyakorlatilag használhatatlan. A notin nem volt Debian és az ezzel kapcsolatos Grub problémát más is jelezte, ám ettől függetlenül elképzelhető a HW gond, de mind a három gépen? Ennyire peches lennék?! 
Valóban érthetetlen, hogy egy linux sem működik feltelepítve, így felmerült bennem a HDD hiba lehetősége, nézegetem is hol mennyiért lehetne venni, esetleg SSD-t, de szinte már csak SATA3 csatolóval lehet kapni, akkor hozzá még az IDE átalakító, lehet nem is fér a notiba.
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Teszt Már csak két hónap van hátra a Windows 10 nyugdíjazásáig, ideje előrelépni
- Teszt [Linux] Vanilla OS, egy Debian alapú immutable operációs rendszer
- Teszt [Linux] Aeon Desktop, egy immutable operációs rendszer az OpenSUSE-tól
- Teszt [Linux] A Flatpak
- Bejegyzés MS Office365 Linuxon
- Bejegyzés [Linux] Futtassunk bármely disztrót a terminálunkban
- Bejegyzés Alpine Linux telepítés mindenféle low-end dologra
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Samsung Galaxy A50 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- CTO Bontott 0perces TÜZES EZÜST MacBook Air 13.6" M4 10C/1G 16GB 512GB Gar.: 1 év APPLE világgar
- BESZÁMÍTÁS! Apple Macbook Pro 16 2023 M3 Pro 36GB 512GB macbook garanciával hibátlan működéssel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3853
- Készpénzes / Utalásos Számítógép felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
hogy három gépen is szenvedek a linux-al, de Zorin-t és az LXLE-t a notin próbáltam ki az asztali gépeken még nem, ezeken még elműködik valahogy a rendszer. Most a notira keresek valami normálisan működő Linuxot, de nem találok, nagyon sokat kipróbáltam és most gyakorlatilag használhatatlan. A notin nem volt Debian és az ezzel kapcsolatos Grub problémát más is jelezte, ám ettől függetlenül elképzelhető a HW gond, de mind a három gépen? Ennyire peches lennék?! 
CPT.Pirk
