Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    Sziasztok!

    Mindig olvasgatom LáZ logoutos bejegyzéseit, és mindig is tetszettek a Lego-k, de sose vettem rá magam. Mígnem a 4 éves kisfiam kinézett magának egy szettet (#60139) a TV-ből. Gondolkodtam rajta, hogy megvegyem e neki, mert azért ez nem 4 éveseknek való. Majd meglátjuk Duplo-val is ügyes. Aztán ha már elkezdtem Lego-kat nézni, csak eltévedtem a Star Wars-osok felé. Nagy Star Wars láz van nálam. Ezért rendeltem magamnak is egyet (#75102). Ez lesz a főpróba. Nekem is és a fiamnak is, jó lenne együtt szép lassan összetenni. Rávezetni őt is arra, hogy ezeket a bonyolultabbakat, hogy kell, mi is ennek a szépsége. Majdnem a #75105-öt rendeltem meg, de kezdésnek kicsit durva lett volna. Majd ha ez bejön akkor lehet abba is belevágok. Holnap érkezik majd a csomag, ő a kamionját majd csak következő hónapban kapja meg. Akkor lesz a névnapja.

    Majd írok ha kész vagyok/vagynuk. ;) Bármilyen tanácsotok van kezdőknek, ne tartsátok magatokban! :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés