Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2045) stjopa válasza peestricy (#2037) üzenetére


stjopa
csendes újonc

Sziasztok! Végül összejött a dolog, valóban mennek a ROM-ok X722-n is. Lehet, hogy vannak felesleges lépések, de így sikerült:
- Amikor megkaptam a telefont, TWRP-vel lementettem a 20s EUI-t, ami rajta volt. Ezt a mentést most visszatettem és vissza flash-eltem a gyári recovery-t.
- Indítás után, amikor bejött a ”phone reset” gomb, ráböktem, hagytam, hogy tegye a dolgát.
- Utána már felállt a gyári rendszer a PIN kérésig, aztán kikapcsoltam.
- Újraindítottam fastboot-ban, feltettem a 3.2.2-es TWRP-t.
- Innentől már felmentek a MIUI ROM-ok. A 9-es és 10 V2-es is. Érdemes teljes törlést aztán recovery újraindítást csinálni előtte, volt, hogy csak így sikerült.
- Xanish kollega által linkelt V3 nekem sajnos valamiért nem volt jó. Még a boot képernyő se jött be, csak a háttérfény villogott kedve szerint. De a készítő 4PDA oldaláról letöltött V3 felment, az van most a készüléken. Első indulásnál feljött az "Indító leállt" üzenet, de azóta nem jelentkezett.
- Belaktam a rendszert, eddig kevés baki volt. Nálam (eddig) a Rendszerfrissítések (úgyse működne) és a Dolby Digital Plus menüknél a Beállítások leáll. (A MIUI 9 ROM-ban a képernyő rácsot csak 4x6-ra lehetett állítani.)
- A Beállítások – Megjelenítés – Round corners for screen opcióval lehet ki-bekapcsolni a képernyő sarkaiban levő lekerekítéseket.
- A rendszer nagyjából magyar, elvétve van angol szöveg. A 9-ben volt egy kis orosz is.
- Kíváncsi leszek az éjszakai meg az egyéb akkumerülésre
- Ha csak ennyi hiba lenne és az akku üzemidő is elfogadható lesz, akkor nyertek a MIUI fan-ok. :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Leeco Le Pro 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.