Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5462) super dríve


super dríve
csendes tag

Jó estét!
A segítségeteket szeretném kérni, a következő témában!
Androidos himedia q10 pro médialejátszóhoz szeretnék hdd csatlakoztatni.
Mindenképpen külső házas saját tápos megoldásban gondolkozom.
Két jelöltem van: Sharkoon Swift Case PRO 4044951016310
Illetve: AXAGON Aline Box 3.5 USB 3.0 EE35-XA3
Árban kB. 3000ft a különbség... Tudásban és minőségben viszont nem tudom melyik lenne a megfelelőbb!
Lényeges, és talán a legfontosabb lenne hogy legyen alvó mód, és tétlenség esetén minél hamarabb kapcsolja le a vinyót és akár az egész házat is. (Egy korábban vásárolt Koolink tip. házzal már ráfaragtam mert nem állítja le a vinyót csak ha manuálisan kikapcsolom az egész házat.)
A Sharkoon esetében úgy tudom, hogy elvileg szoftveresen szabályozható sok minden, és a "gyárilag 30 perc tétlenség utáni leállítás" még korábbra faragható.
Lapkakészlet: ASMedia ASM1153E.
Igazából én annak örülnék, ha 5-10 perc után kikapcsolná a hdd-t meg a házat is. Olvastam itt a fórumon hogy ez a típus is többféle lehet ami a lappkakészletet és annak szoftveres kezelhetőségét illeti. De ha webáruházból rendelem akkor nem láthatok bele a házba, nem láthatom a panel színét vagy a számokat az alkatrészeken. Melyik lenne a tuti megoldás?
A másik típusnál
AXAGON Aline Box 3.5 USB 3.0 EE35-XA3 csak annyi olvasható, hogy ez is leállítja és kikapcsolja a vinyót de nem tudom mikor, és ha nem optimális időben, akkor szoftveresen itt van e lehetőség állítani?
A média lejátszó 3.0 usb portján, kikapcsolt és készenléti üzemmódban nincs áram, ez biztos. Csak bekapcsolt állapotban ad le áramot.
Ha valaki tud kérem segítsen a döntésben, lehetőleg indoklással!
Köszönöm hogy meghallgattatok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.