Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 3,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4660) Véreshurka válasza King Unique (#4659) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Köszi a részletes válaszokat!

Most már kicsit több információm van (nem csak a válaszod miatt), és látszik, hogy nagyon elbénáztam a dolgot :W

Mivel nem hagyott nyugodni a dolog ezért most munka után újra összeraktam a dokkolót és újra egyesével rácsatlakoztattam a lemezeket a gépre és újra vizsgáltam HDS-el őket, mely már sokkal inkább adta a valós adatokat. Ugyanis történt tegnap, hogy amikor nézegettem az adatokat egérgörgetéssel mentem volna lejjebb, de nem abban az ablakban voltam ahol az információk voltak, hanem ott, ahol a csatlakoztatott lemezek vannak, és az utolsó két lemez vizsgálatakor (az említett gold és purple) a gépben alapból benne lévő lemez adatait olvastam le :C :W

Most már figyeltem mindenre, és passzolt is minden (főleg a sorozatszámra voltam kíváncsi). Szépen beolvasott a dokkoló mindent, illetve simán tudtam csereberélni a lemezeket, nem volt velük gond.

Úgyhogy elnézést a figyelmetlenségemért, mert egyébként egy nagyon korrekt és kifejtős választ adtál, remélem azért nem rabolta el túlzottan az idődet.

Tanulság számomra: egy hosszú nap estéjén már semmi figyelmet igénylő munkát nem fogok végezni!

Ha már itt vagyok annyi segítséget még kérhetek, hogy igazából a Gold lemezek parkolását akartam volna megfigyelni, hogy esetlegesen kellene-e a parkolási értékeken állítanom:

1. lemez: Start/Stop: 47, Load/Unload: 118 (72 nap 14 óra alatt)
2. lemez: Start/Stop: 44, Load/Unload: 115 (72 nap 13 óra alatt)
3. lemez: Start/Stop: 44, Load/Unload: 115 (72 nap 2 óra alatt) ezek az értékek mennyire számítanak jónak? (ha itt inkább helye lenne a kérdésemnek, megyek is oda)

A purple valóban nem parkol.

El Psy Kongroo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.