Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2436) Tiby_83 válasza King Unique (#2434) üzenetére


Tiby_83
tag

Sziasztok!

Nagyon köszönöm az eszmefuttatást ügyemben. :R
Igen sajnos akárhogy nézem a TV-t, csak 1 db usb van rajta és 2 db hdmi bemenet. Típusa egyébként: LG 42LB5500

Kicsit elszomorít, de hát ez van.
Winyóból mindenképp ez a Hitechi lenne, olvasgattam róla a fórumon és jókat írnak. Mindemellett árfekvésben is nagyon megfelelő.

A DC adapter tök jó megoldás. De mi lenne, ha Y kábel + vagy ilyen vagy ilyen vagy ilyen adapterrel oldanám meg a plusz áramot? Azt nem tudom, hogy amelyikre 1000mA van írva az mindenképp annyit ad le? Kevesebbet, vagy amennyi az eszköznek kell azt nem tudja szabályozni?
Y kábel egyik vége menne a TV-be, másik meg ebbe az adapterbe.
Ez az én laikus elgondolásom.

Rack ügyben.
Szimpatizálok nagyon A Revltec EX207-el. Tetszik a forma, nem tűnik karcolódósnak, csavarozható (C típus), ház végén szellőzési lehetőség. Viszont ASmedia vezérlő van benne. Ez nem tudom, hogy mennyire "butább", mint a Jmicron. Smart adatokat tud-e közölni, hőfokot kiírja-e, lekapcsolja-e a winyót ilyesmi. Avagy mivel több vagy kevesebb, mint a Jmicron. Az UASP-re képes-e? Az ugye ssd-nél a trimet jelenti?
Meg micro USB csatlakozás, amit általában gyengébbnek írnak a fórumon.

DeLock 42486:
Szürke, jobban karcolódik, bár van hozzá tok. tetszik az aljzat, hogy USB-A, szemben a Revotlec-el, aminek asszem USB-mini. (a micro-ra írták talán, hogy az a leginstabilabb) Winyó rögzítése vagy/vagy. Ez a szivacsos megoldás kicsit fura, sőt ahogy írtátok, több fajta is van a piacon jelenleg. Jmicron chip-es. Talán a fórmon többen vettek ilyet, mint Revoltec-et.

Hát Ezeken hezitálok. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.