Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#691) Ariadne válasza hecktor (#689) üzenetére


Ariadne
őstag

Szerintem az egy hónapos hordási idejűek pont ideálisak, kb. ott vannak árban, amennyit szánsz rá (8000 körül van 3 havi adag), kicsit lehet túlhordani őket, én a 3 pár egyhónapossal 4 hónapot mindig kihúzok. Nekem azt mondta az orvosom, annál jobb, minél gyakrabban cseréled a lencsét, szóval meg kell találni a lehető leggyakoribb cseréjűt, ami még belefér a költségvetésbe. :)
Esetleg a félévesek olcsóbbak valamivel, ha léteznek még (régen volt olyanom), egy éveset viszont ha nem muszáj, inkább ne vegyél.
Gyártók pl. CIBA, Bausch&Lomb, Johnson&Johnson.
Pusztán attól, hogy nem hordod, még nem feltétlenül nő meg a hordási ideje, mivel a ''koszosodáson'' kívül is van egy bizonyos élettartamuk, szóval drasztikusan azért nem érdemes túllépni.
mod: Vannak csak nappali viselésűek, ez olyan 6-8 óra naponta, van kiterjesztett, azt lehet tovább is, meg láttam olyat is, ami alkalmanként éjszakára is bennhagyható, az oxigénáteresztő képességétől függ.

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.