Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#39051) brazos válasza Utka (#39049) üzenetére


brazos
senior tag

A saját forrásoldalát nézted már?
lejátszó készülék?
Kodi verzió?
Milyen filmek nem menne, pl.
Ne már mindent nekünk kelljen kitalálni....

[ Szerkesztve ]

(#39052) brazos válasza brazos (#39051) üzenetére


brazos
senior tag

A saját weboldala működik, megy róla a filmlejátszás, direct egy régebbi filmet választottam, mert az az újabb tapasztalásom, hogy több helyen sem mennek már a régebbi filmek. Itt megy a weboldali beágyazott lejátszóban. Viszont asztali Pc-n, Linux alatt a Kodi-19.1 verzió már hibát dob ugyanerre a filmre:
- NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
Error Type: <class 'UnboundLocalError'>
Error Contents: local variable 'duration' referenced before assignment
Traceback (most recent call last):
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.dmdamedia/default.py", line 57, in <module>
navigator.navigator().getMovie(url, thumb)
File "/root/.kodi/addons/plugin.video.dmdamedia/resources/lib/indexers/navigator.py", line 245, in getMovie
self.addDirectoryItem('%s | [B]%s[/B]' % (format(sourceCnt, '02'), matches.group(3)), 'playmovie&url=%s%s' % (url, quote_plus(matches.group(2))), "%s/%s" % (base_url, thumb), 'DefaultMovies.png', isFolder=False, meta={'title': title, 'plot': plot, 'duration': duration}, banner="")
UnboundLocalError: local variable 'duration' referenced before assignment
-->End of Python script error report<--

2022-04-08 12:39:52.550 T:9587 INFO <general>: CActiveAESink::OpenSink - initialize sink
2022-04-08 12:39:52.550 T:9587 INFO <general>: CAESinkALSA::Initialize - Attempting to open device "@"
2022-04-08 12:39:52.575 T:9587 INFO <general>: CAESinkALSA::Initialize - Opened device "sysdefault"
2022-04-08 12:39:52.580 T:9587 INFO <general>: CAESinkALSA::InitializeHW - Your hardware does not support AE_FMT_FLOAT, trying other formats
2022-04-08 12:39:52.580 T:9587 INFO <general>: CAESinkALSA::InitializeHW - Using data format AE_FMT_S32NE
2022-04-08 12:39:52.762 T:10367 INFO <general>: Python interpreter stopped
2022-04-08 12:39:52.765 T:10366 ERROR <general>: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.dmdamedia/?action=movie&thumb=%2fkepek%2fip_man_a_nagymester_film_poster.jpg&url=https%3a%2f%2fdmdamedia.eu%2f97351-ip_man_a_nagymester_film
2022-04-08 12:39:52.783 T:9562 ERROR <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.dmdamedia/?action=movie&thumb=%2fkepek%2fip_man_a_nagymester_film_poster.jpg&url=https%3a%2f%2fdmdamedia.eu%2f97351-ip_man_a_nagymester_film) failed
és nem játssza le a kérdéses filmet. Majd vargalex ránéz, ha lesz ideje rá.

(#39053) vargalex válasza Utka (#39049) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Javítva a repo-ban megtalálható dmdamedia addon 1.0.19-es verziójában. Változások:

- Forrás változás követése

Alex

(#39054) fatalista22 válasza Utka (#39049) üzenetére


fatalista22
tag

Ha az autofrissítés be van kapcsolva egy kiegészítőnél, például ennél, akkor miért mutatja még mindig a 18-as verziót? Kézzel kell a 19-es zipet ráfrissítenem?

[ Szerkesztve ]

(#39055) brazos válasza vargalex (#39053) üzenetére


brazos
senior tag

Érdekes, a Kodiban a repoóból még nem ajánlja fel, kézzel kellett a letöltött zip-ből frissíteni. A frissítés után is még a régi verziót látja a repóban.

[ Szerkesztve ]

(#39056) cof válasza brazos (#39055) üzenetére


cof
veterán

Itt ok. Most indítottam el a Kodit Windowson.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39057) vargalex válasza brazos (#39055) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Balra nyílra feljövő bal oldali menüben nyomtál egy "Frissítések keresése" menüpontot?

Alex

(#39058) Utka válasza vargalex (#39057) üzenetére


Utka
tag

:R :R :R

Víg napot polgártárs! Nem értek a lovakhoz.

(#39059) Landor válasza itanczos (#39004) üzenetére


Landor
tag

Szerintem 2+1 megoldás van erre.

- kibővíted az Elementum python scriptjét, hogy adja át letöltéskor a torrentet és a fileokat a Transmisionnak (nem annyira életszerű megoldás, de nem kivitelezhetetlen)

- a Transmissionak adod meg a Elementrum watch könyvtárát

- Fizetsz az nc0rnak és akkor nincs H&R :D

[ Szerkesztve ]

(#39060) Arolotifar válasza Landor (#39059) üzenetére


Arolotifar
őstag

Vagy egy Syno(vagy más) szerver, ami napi 24 órában seedel és nem kell fizetni :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#39061) gyuri81


gyuri81
veterán

Android-os telefonok között, hogy a legegyszerűbb a Kodit költöztetni? ( biztonsági mentést tudok csinálni, majd visszapakolni egy másik készülékre?)

(#39062) cof válasza gyuri81 (#39061) üzenetére


cof
veterán

Legegyszerűbb ha átmásolod az egész .kodi mappát.

Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39063) itanczos válasza Arolotifar (#39060) üzenetére


itanczos
senior tag

Több 0-24-es szerverem is van. Csak sajnos 14 hetes reggel nem lehet rangot lépni. :(

Használd a keresőt! | iPhone 13 Pro 256GB | 3D: Tevo Tarantula | NAS: HP MicroServer Gen8 - Proxmox/XPenology | Okos otthon: HomesAssistant - HomeKit - Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/itanczos/index.html

(#39064) gyűrű válasza cof (#39062) üzenetére


gyűrű
addikt

Már ahol elérhető ez a mappa, mert nem minden androidon.

gyuri 81 : a kodinak van egy Backup nevű addonja erre.

(#39065) cof válasza gyűrű (#39064) üzenetére


cof
veterán

Melyiken nem? Ez egy általános mappa (storage), a belső tároló. Root sem kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39066) gyűrű válasza cof (#39065) üzenetére


gyűrű
addikt

Android TV 11, android 11.

[ Szerkesztve ]

(#39067) dave0825 válasza dave0825 (#38653) üzenetére


dave0825
őstag

Megoldódott (félig) a probléma: ha kikapcsolom a Yatse kodi helper script nevű kiegészítőt (verziót nem tudok, de frissítés nincs), akkor működik a megosztás. Viszont a régi gond előjött újra, hogy a Yatse elég rossz minőségben osztja meg Youtube-ról (simán megosztás gomb, "Lejátszás a médiaközpontban" lehetőség), pedig a beállítások ugyanazok, mint akkor, és be is vagyok jelentkezve API-val (ami korábban megoldás volt a problémára)... :F :W

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#39068) tobias40


tobias40
veterán

Ha YT prémium előfizetésem van akkor a legfrissebb CE alatt sem lehet simán bejelentkezni mint az androidba?
Kiírja az azonosító kódot hogy írjam be a de hibával eldobja.

Az api key lene a megoldás ebben az esetben is?

(#39069) cof válasza gyűrű (#39066) üzenetére


cof
veterán

Aha én Android 10-en néztem. De van megoldás evileg erre is. [link]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39070) gyűrű válasza cof (#39069) üzenetére


gyűrű
addikt

Ezeket rég olvastam. Az Atv 11 et futtató tvmen egyik módszer sem megy. Csak az userdata érhető el, de az is csak a kodi fájlkezelőjével. Annyira nem is érdekel már mert a tvre tehető kodik hulladékok mind. Nem váltanak frekit.
Ezért írtam a Backup addont.

(#39071) Luissimo


Luissimo
veterán

van egy jokis droid app, (Amnis TorrentPlayer) ami a torrent link letöltése helyett elindítja a lejátszást, gyakorlatilag hasonló, mint az Elementum.
Mintha lenne mindenkinek egy saját streaming hozzáférése...

ha ebből lehetne kreállni egy jókis Kodis addont, az mindenkinek a megelégedését kivívná :)

[ Szerkesztve ]

(#39072) consono válasza Luissimo (#39071) üzenetére


consono
nagyúr

De hát pont ott az Elementum :) Minek másik?

"In God we trust. All others must bring data"

(#39073) ZionDUC


ZionDUC
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném kikérni a véleményeteket. TV vásárlás előtt állok. Kinéztem kétféle típust, de nem vagyok biztos abban, hogy megfelelőek lesznek-e ezek nekem.
Azért ebbe a fórumba írok, mert eddig egy régebbi buta TV-n néztem a filmeket és sorozatokat TV-boxról Kodit használva. Arra gondoltam, hogy az okosTV-vel kiváltanám a TV-boxot, de a Kodit annyira megszerettük, hogy továbbra is ezt szeretném használni az okosTVkbe beépített videólejátszók vagy VLC helyett.
Ezt a két típust néztem ki:
Sony Bravia KE-55A8P
Philips 55OLED706/12
Mindkét TV 350.000 Ft körül mozog most - nyilván számít az ár is.

Ezek a TV-k tudják-e majd futtatni a Kodit?
Előre is köszönöm a segítséget!

(#39074) xtend válasza ZionDUC (#39073) üzenetére


xtend
senior tag

Android rendszerű tv-kre lehet Kodit telepíteni, de viszont asszem egyik droidos tv sem tudja Kodiban a kadenciahelyes lejátszást.
Egy általam ismeretlen szerző fogalmazta ezt meg nagyon jól érthetően, idézem:
"Továbbá tudni kell azt, hogy androidot ha videó lejátszásra fogod be, nem létezik kadencia helyes lejátszás, ezt sokan észre sem veszik, mert csak bizonyos jeleneteknél ordítóan szembetűnő. A kadencia helyes lejátszás lényegét egy példával tudom a legegyszerűbben elmagyarázni. A legtöbb mozifilm 24 képkockát tartalmaz másodpercenként, ezt úgy is szokták kifejezni, hogy 24p, ezt akkor tudja egy TV helyesen megjeleníteni, ha a HDMI kimenet is 24p-re kapcsol, de ez androidnál nem történik meg, marad a kernelben meghatározott 50Hz vagy 60Hz, ha pl. 50Hz-re van kalibrálva, akkor ahhoz, hogy kijöjjön a lépés meg kell kettőzzön 1 képkockát, ami jó szemmel láthatóan akadozásként látható, de ehhez a legtöbb esetben tényleg jó szem kell, viszont bizonyos jeleneteknél, akár egy száguldó autó, egy helikopterből felvett jelenet stb. mindenki számára jól látható, csak sokan túllendülnek ezen, de sokan morgolódnak is, hogy ők bizony nem ilyen lovat akartak."

Meg szerintem 55" tv-hez képest ezek a tv-k amit linkeltél kurv@ drágák.... szerintem... lehet tévedek..ott van a Xiaomi Mi TV P1 55 100.000 olcsóbban pl..de te tudod

[ Szerkesztve ]

(#39075) masvilagx3 válasza ZionDUC (#39073) üzenetére


masvilagx3
tag

Hello,

Nekünk is két xiaomi tv-énk van a "rendszer"-ben. simán fut rajta a kodi,plex és más finomságok.Ár érték arányban szerintem verhetetlen.jó a képe a hang kicsit dobozos ,de szerintem simán lehet kompromisszumokat kötni.

üdv

(#39076) Fandango válasza xtend (#39074) üzenetére


Fandango
veterán

A hsz-ed utolsó off részével csak az a baj, hogy ZionDUC oled tévéket linkelt, te meg hozol egy sima LED tévét hasonlításra. :U

[ Szerkesztve ]

(#39077) gyűrű válasza ZionDUC (#39073) üzenetére


gyűrű
addikt

Nincs olyan androidos tv ahol megúszod a tv boxot, ha minőségi lejátszást akarsz. 1 millióért sem. Elfut rajtuk a kodi, de sose lesz olyan mint egy dedikált lejátszó, pl shield, vagy firestick 4k max. xtend leíra hogy miért. Persze ha nincs igényed a kadenciahelyes lejátszásra akkor jó lesz bármelyik.

(#39078) ZionDUC


ZionDUC
csendes tag

Tök jó amiket írtok! Ezeket a tv leírásokban nem lehet megtalálni :) Legalábbis én nem talátam.
Akkor viszont újragondolom a lehetőségeket, és nem is ragaszkodok az android tv-hez, mert engem ez zavarna.
Ez a kadenciahelyesség nekem új dolog. Jól értem, hogy akkor pl. az LG C1 OLED esetén nincs ilyen kadenciahelyesség probléma? Másként fogalmazva: csak az android tv-k esetén kell ezzel számolni, és azoknál a saját lejátszóval is?
Vagy ez a kadenciaprobléma csak a kodi futtatásakor jön ki, de ha a NAS-ról nézem filmet a tv saját lejátszójával, akkor ez nem gond? Huh, van még itt kavarodás a fejemben rendesen :))

Először én is a Xiaomi P1-et néztem, aztán a Xiaomi Q1E-t , de most már inkább az OLED tv-kez keresem.

(#39079) gyűrű válasza ZionDUC (#39078) üzenetére


gyűrű
addikt

Nem jól érted. Ha téged zavar, akkor ez minden tvn így lesz, mindegy milyet veszel. Az android csak egy példa. Nincs olyan tv rendszer ami ezt tudja alapból, tehát mindegy mit veszel, ha van mellette egy jó box. Persze az LG pl
dts=t nem tud dekódolni, tehát lehet hogy mégse mindegy. A másik kettő meg igen :)

[ Szerkesztve ]

(#39080) ZionDUC válasza gyűrű (#39079) üzenetére


ZionDUC
csendes tag

Szuper. Köszönöm a javítást.
Akkor az oled mellé még be kell ruháznom egy jó boxra is. Tudtok linkelni itt olyat kodihoz, vagy inkább írjak a boxos fórumba?
Most ilyet használok: MXQ Pro 4k [link]
A gyereknek meg ilyet vettem korábban: x96mini [link]
De ezek szerintem gyengék lesznek az 55" oled tv-hez.

(#39081) gyűrű válasza ZionDUC (#39080) üzenetére


gyűrű
addikt

Ha oled mellé kell, gondolom szeretnéd ha tudná a Dolby Vision-t is. Nvidia shield tv pro 2019-et ajánlom. Vagy esetleg a firestick 4k max=ot, ha nem kell dts-x, és true HD, hanem elég az eac3 atmos hang.

(#39082) ZionDUC válasza gyűrű (#39081) üzenetére


ZionDUC
csendes tag

Köszönöm a segítséget. Akkor az nvidia + Sony A8 kombóval egy ideig elleszek.

(#39083) rooland válasza rooland (#39033) üzenetére


rooland
senior tag

Sziasztok,
Erre senkinek nincs ötlete?

(#39084) cof válasza rooland (#39083) üzenetére


cof
veterán

Így log nélkül nincs, csak találgatni lehetne.

Elsőre letörölném az IPTV managert, és az Onlinestream kiegészítőt beállításokkal együtt és újratenném.

Nálam működik, most teszteltem friss telepítéssel.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#39085) Luissimo válasza consono (#39072) üzenetére


Luissimo
veterán

Háát,
Pl.
Mivel az Elementum pl.nemképes bármely oldalról lejátszani.
Én pl.sokszor használom a Tvstore.me oldalt, ami csakis sorozatokat tartalmaz, nos, ennél nagyon jó szolgálatot tesz az Amnis.

Persze, ha az Elementum tudná ezt , vagy a Carpathians.net oldalt , az sokkal jobb lenne 😃
Meglehet oldani esetleg ? :R

(#39086) Kroni1 válasza blakey (#39047) üzenetére


Kroni1
veterán

"Kodi alá betallózhatod a Plex DLNA-t is, akkor a Plex admin szerinti adatbázist követi."

Ezzel kapcsolatban egy kérdés.. Engedélyeztem a Plex serveren a dlna-t, kodiban az upnp-t, és meg is találja upnp eszközként a kodi a szerveremet. De ha forrásként hozzáadom a plex szervert látja ugyan de nem inditja el a filmeket, csak homokórázik. Már ujrainditottam a tévémet is 19.3 Matrix fut rajta, de nem akarja igy inditani a filmeket. Én csinálok valamit rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#39087) blakey válasza Kroni1 (#39086) üzenetére


blakey
titán

Akkor ez az adott Kodi hibája, esetleg frissítsd. Én így használom és működik, egy picit lassabban indul, mint az "SMB társa", de nem vészes, +1 másodperc a különbség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#39088) consono válasza Kroni1 (#39086) üzenetére


consono
nagyúr

Én mindent DLNA-n játszok le a NAS-ról, ugyan nem Plex backenddel, de nem volt még soha gondom vele.

"In God we trust. All others must bring data"

(#39089) fatalista22 válasza cof (#39056) üzenetére


fatalista22
tag

Tegnap este megint megpróbáltam kodival a dmdamedia oldalról az Így működik a világegyetem részeit elindítani és sajnos egyik sem ment. Sőt, semelyik más filmnél sem lehetett nézni a Streamz szerverét. Valami olyasmit írt ki, hogy kapcsoljam ki a reklámblokkolót.

(#39090) vargalex válasza fatalista22 (#39089) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A streamzz URL stream-okkal kapcsolatban januártól nyitva van egy issue a resolveURL-nél. Jelenleg az ott leírt egyetlen megoldás létezik: nyisd meg böngészőből valamelyik linket és menni fog az addonból is néhány óráig...

Alex

(#39091) brazos válasza vargalex (#39090) üzenetére


brazos
senior tag

Csak ezzel egy gond van, de az eléggé nagy, hogy böngészőből nem azonnal nyitja a lejátszást, hanem az előre beállított reklámoldalakra visz el a beépített lejátszónak középen a lejátszás ikonja, ez pedig újabb ablaknyitogatásokat jelent a webböngészőben. Ha ez meg tiltva van, akkor soha nem fog még a böngészőben sem elindulni a lejátszás.(amúgy a weboldalon én nem találkoztam ma a captcha-val)
Pl. a sorozat első évad, első részénél ez így néz ki:
(a kérdéses sorozat oldala elérhető, akár az eu-s, akár a hu-s oldalon)
https://dmdamedia.eu/11586-igy_mukodik_a_vilagegyetem/1.evad/1.resz
Ha itt a bal felső részen kiválasztod az első évad első epizódját, megjelenik a weboldalba beépített lejátszó, és az egyetlen elérhető stream szolgáltató(Streamz) de ha a középső lejátszás ikonra kattintasz, az a lejátszás helyett egy csomó reklám weboldalra ugrat el, majd igen hosszú próbálkozás után elindul a lejátszás.(ha elindul egyáltalán)
A https://dmdamedia.eu/11586-igy_mukodik_a_vilagegyetem/1.evad/1.resz oldalon a lejátszó ikonhoz rendelt videólink ez:
https://get.streamz.tw/getlink-5ef772dbf4757bb34685fc01f00a7a05.dll
(ez végzi el a klf.reklámoldalakra ugratást)
amiből a tényleges videó név ez:
5ef772dbf4757bb34685fc01f00a7a05.mp4
ha ezt összekombinálod, majd a kapott linket, ezt:
https://get.streamz.tw/getlink-5ef772dbf4757bb34685fc01f00a7a05.mp4
beírod egy webböngészőbe, akkor ide jutsz:
https://www.cloudflare-terms-of-service-abuse.com/stream.mp4
(This video has been restricted.-Ez a videó már korlátozott.)
Vagyis nagyon sok letöltést indítottak már rá, ezért korlátozva van a letöltések száma.(ha jó értelmeztem a dolgot)
Viszont, hogy legyen valami jó is a dologban, ha ugyanezt a fenti mp4 végződésű linket egy megfelelő letöltő szoftverbe beírod, az simán letölti neked a 267MB méretű -igy_mukodik_a_vilagegyetem/1.evad/1.resz- videót, amit már a gépeden bármilyen lejátszóval megnézhetsz.(meg a többit is.....)

[ Szerkesztve ]

(#39092) vargalex válasza brazos (#39091) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Nem én akarom nézni, csak linkeltem a kollégának a konkrét gondot és a lehetséges megoldást. De egyáltalán nem igényel az egész ennyi utánajárást, hiszen az addon a Kodi log-ba beírja, hogy konkrétan melyik URL-t próbálja lejátszani. Az említett sorozat első évad első részénél pl.:

2022-04-11 16:47:58.539 T:27936    INFO <general>: Dmdamedia: resolving url: https://streamzz.to/iaWg3MDBhZGNrM3J1TlFZ
2022-04-11 16:48:02.437 T:27936    INFO <general>: Dmdamedia: playing URL: https://vbfoo9r6cg2y9gvcevpq.fscnd.net/5k7xt2nguevfjuw5luyizvc3salfoo32igdtlrrsnkprycfhs44mzxgtg4qa/c787798fee736446ad449d27e9e16437.mp4|User-Agent=Mozilla%2F5.0+%28Windows+NT+10.0%3B+Win64%3B+x64%29+AppleWebKit%2F537.36+%28KHTML%2C+like+Gecko%29+Chrome%2F84.0.4136.7+Safari%2F537.36

Ebből akár az első linket megnyitva böngészőben, továbbjutva a reklám oldalakon, máris játszható a dmdamedia kiegészítőben is. Másfél órája írtam a hozzászólást, nálam még mindig mennek a streamzz-os linkek...

Alex

(#39093) rooland válasza cof (#39084) üzenetére


rooland
senior tag

[link]
Ezt a log-ot tudtam kinyerni. Látsz valami hasznosat?

(#39094) Kroni1 válasza blakey (#39087) üzenetére


Kroni1
veterán

Megnézem tudok-e másik verziót apk-ból feltenni, köszi! :R
Igazából szerintem csak a plex ügynök ami jobb mint a KODI-ban beállíthatóak, de ez nem annyira fog hiányozni, a feliratletöltés, gyorsaság, stb mind a KODI mellett szólnak, úgyhogy kicsit még próbálkozom, de szerintem otthonra kodi + smb, távolról meg plex app, androidos telefonon az egész jól műxik.

(#39095) Fandango


Fandango
veterán

Ilyen esetben mi a teendő?

(#39096) Fandango válasza Fandango (#39095) üzenetére


Fandango
veterán

Megjavult valami csoda folytán.

(#39097) mexel válasza Fandango (#39096) üzenetére


mexel
veterán

Újból volt net.

(#39098) Hege1234 válasza fatalista22 (#39089) üzenetére


Hege1234
addikt

windows-on, ha van telepítve firefox böngésző
akkor ez a két sor a háttérben headless módban elindítja a firefox-ot és megnyitja a streamzz linket
teszteltem, nem kell elindítani hozzá a videót a böngészőbe működik anélkül is
előtte vagy hibát írt vagy lejátszotta helyette az adblock-os streamzz videót

import subprocess

subprocess.run(['C:\\Program Files\\Mozilla Firefox\\firefox.exe', '-headless', 'https://streamzz.to/iaWg3MDBhZGNrM3J1TlFZ'])

szövegszerkesztőben mentsd el valami.py néven
és a kodiban add hozzá egy gombhoz vagy egy menüponthoz pl. ilyen módon

RunScript("c:\dmdamedia\dmdamedia.py")

+
mivel "láthatatlan" csak feladatkezelőből lehet kilőni
legalábbis én nem jöttem rá, hogyan lehetne máshogyan kiléptetni.. :F

persze ez csak a kényelmesség..
tálcára letenni a kodit és megynyitni egy streamzz linket
se annyira macerás

[ Szerkesztve ]

(#39099) gabor189


gabor189
újonc

Sziasztok!

Adott egy raspberry pi 4 8GB rammal, de kártyán van a rendszer feltéve és futtat a raspberry os, külső Hdd van rákötve aminek a fájlrendszere ntfs, azon vannak a filmek. Tegnap kodin néztünk rajta egy filmet és 1 óra után mintha felgyorsult volna és akadt volna a film. Leállítottam és újra elindítottam a filmet akkor jó volt. Ment a raspberry-n közben a torrent, de nem ment a letöltés. Online filmnézésnél is volt ilyen. Szerintetek mitől lehet ez?
Köszönöm előre is a segítséget.

(#39100) blakey válasza gabor189 (#39099) üzenetére


blakey
titán

Lehet, hogy túlmelegedett.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.