Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14707) McNamara


McNamara
Ármester

Ma én is mentem egy hosszabb kört az új szerzeménnyel (G30). Sok tapasztalatom nincs eddig rollerezés terén. Limeot használtam csak párszor. Hétvégét a páromnál Diósgyőrben töltöm. A tervezett útvonal Lillafüred és vissza volt. Minden egyes pillanatát élveztem. Ahol lehetett végig 30-al mentem leginkább az úton a kocsik közt, szerencsére nem volt nagy forgalom. Az autók meglepő módon szépen kikerültek előzésnél ahogyan azt kellene mindig. A G30 szépen felvitt az emelkedőkön erőlködés nélkül. Kastélyszállónál kellett egy kicsit rásegíteni mert elfogyott a lendület és az már elég meredek volt a kis jargányomnak. 10-es kerekek szépen csillapítják az utón keletkezett hibákat. Néhol még 35km/h sebességet simán el tudtam volna viselni, de az esetek többségében elegendő ez a 30-as tempó. Ebbe egyébként nincs tempomat? Az irányjelzés nálam is kérdéses volt, de ezt a lábbal való jelzést én is kipróbálom legközelebb.
Összesen 20km gurultam és 44% írt még az app (82kg vagyok). Úgy érzem jól megleszünk és remélhetőleg sok balesetmentes km tölthetek el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.