Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9691) Flow válasza venember83 (#9689) üzenetére


Flow
senior tag

Egyelőre nekem is csak a nyálam csorog. :B A Wilier amúgy kicsit érdekes benyomást tett rám. Nem hajtottam meg, mert spd volt rajtam, azon meg műanyag(?) keo pedál, véletlenül sem akartam összekarcolni, és kicsinek is tűnt a váz, de ami meglepett, hogy a stucnitól kezdve látszódott a felső cső ragasztása/illesztáse minimum 5-10 centin. Aztán pedig körben. Mintha igénytelenül lett volna eldolgozva, vagy nem tudom. Végigsimítottam, de nem volt kiemelkedése, ergó a festék és a lakk elfedte a térbeli különbséget (már ha volt egyátalán).

A másik meg, ha a websiteon megnézed, ránagyítás nélkül fényes feketének tűnik a festés. Élőben meg olyan, mint ahogy a gyengébb monitorok a feketét megjelenítik. Ezt leszámítva amúgy elég exkluzív a kinézete, ráadásul a boltban levő bringán piros fékek voltak.

Az Izoard XP-n kicsit gyengébb alkatrészek vannak, ráadásul drágább is. Gondolom a márkát meg kell fizetni.

Zebu: Neked nem országútid van, ugye? Eltérő bicajfajtáknál más méretek passzentosak. A montim pl 50-es (19,5").

[ Szerkesztve ]

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.