Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) alázógyík válasza curtis2 (#8600) üzenetére


alázógyík
őstag

Sajnálom, ha a nemi beállítottságodnak nem megfelelő kép feltöltése sikerült... ;]

(#8602) curtis2 válasza alázógyík (#8601) üzenetére


curtis2
tag

Nekem csak egy 403 Forbidden képernyő jön fel. Erre mérsékelten gerjedek. :)

curtis

(#8603) alázógyík válasza curtis2 (#8602) üzenetére


alázógyík
őstag

Bakker, pedig nekem müxik. :F

(#8604) daninet


daninet
veterán

Létezik, hogy egy router tömöríti a jpeg képeket? Melóhelyen van egy fasza kis hálózat, és mikor ezen netezek minden jpg minősége le van rontva telefonon és laptopon is. A notin viszont kiirja, hogy shift+A gombkombináció javitja a képek minőségét. Nem fut az opera turbo vagy hasonló.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8605) GrandeP válasza daninet (#8604) üzenetére


GrandeP
őstag

A router nem tudja... a böngeszö es/vagy a szerver tudja....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8606) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#8607) george11


george11
senior tag

"Abban az esetben ha a karbantartás és az üzemeltetési körülmények megfelelőek, akkor a 20-30 ezer kilométeres olajcsere ciklus az első 100-150 ezer kilométerben még nem túlzás, motorhiba nélkül tartható. Később, amikor a motor kopottabbá válik, és belső tisztasága csökken, akkor a periódust is csökkenteni kell, különben az önmagát erősítő folyamat hamar kivégzi a motort."

Ha meg mindenki cserélné 10 ezer után, akkor nem lenne szopó 150 felett sem. :W

Máá írni sem tudok. gyíknak lett volna válasz, de így adta ki :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8608) daninet válasza GrandeP (#8605) üzenetére


daninet
veterán

Mert ez ilyen nagyvállalati cucc, itt kapásból 70 utp kábelt, 5 kurvasok portos routert meg 3 AP-t látok. Azért gondolom h akkor lehet valami közbeiktatva egy szerver vagy valami. :U

Csak mert a böngésző nem tömöríti biztos, a PH szervere meg szintén nem, minden kép le van rontva. A szürkeátmenetes háttér pl sávos mert kb 8bites lett a kép.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8609) GrandeP válasza daninet (#8608) üzenetére


GrandeP
őstag

MIvel ezt nem irtad, a igy nyilvanvalova is valt.. az összes ceges polici megköveteli a szervert.. es h azt ki hogy allitja be az mar egyenfüggö..

Nalunk pl nem 1 megas pingelös adsl van, megis azt kapja mindenki, meg a vatera is le van tiltva, mert getzi vagyok! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8610) Norb3rto válasza GrandeP (#8609) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Azé me kicsi a pöcköd szívatod a népet!? ;] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#8611) mcs


mcs
veterán

Eladó motyók:

8 gigás Kingston pendrive ezeöccázé, és A4Tech X710-FS egér úgyszintén ezeöccázé ;)

(#8612) ekrisztian válasza GrandeP (#8609) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Veled vagyok papa! fészbunkót is tilcsad lefele! :D gyökér németeknek is! ;]

(#8613) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

[link] :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#8614) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Hali Istenek! :)

Gugliztam, de user error van. Nem találok leírást, vagy bármi infót arról, hogy lehet-e méricskélni illetve hardverhibát keresni digitizeren?(tácspanelen,érintőpanel)ki minek nevezni.Kapacitív a drága.

:R:R

(#8615) GrandeP válasza Norb3rto (#8610) üzenetére


GrandeP
őstag

Dehogynem... :DDD

Egyebkent ez utasitas, de ha nem lenne az, akkor is igy csianalnam... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8616) GrandeP válasza ekrisztian (#8614) üzenetére


GrandeP
őstag

Mit szeretnel tesztelni / merni?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8617) GrandeP


GrandeP
őstag

e
e
e

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8618) Norb3rto válasza GrandeP (#8617) üzenetére


Norb3rto
senior tag

e

vegyetek ócónpécét :C

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#8619) akom


akom
senior tag

Pacsi skacok!

Kecsón fémhulladékot hova érdemes vinni?
Hol adnak a legtöbbet érte?

Illetve mennyire kell kiválogatni a cuccost?

Van valakinek tapasztalata ilyen téren?

:R

(#8620) alázógyík válasza akom (#8619) üzenetére


alázógyík
őstag

Seggre pacsi? :U

(#8621) akom válasza alázógyík (#8620) üzenetére


akom
senior tag

Alap! :K

(#8622) alázógyík válasza akom (#8621) üzenetére


alázógyík
őstag

Reméltem is. :B :K

Noti HDD Sata-s, eladó, WD 120GB 100/100%
WD1200BEVS

[ Szerkesztve ]

(#8623) KTU válasza akom (#8619) üzenetére


KTU
addikt

kalo-méh huszonakárhánycoloson az igazi megnyitni :DDD
vittem ki papírt, fémet ezt azt, utánfutóval meg még a kocsiban is volt
kaptam érte vagy 320Ft-ot !!!!!
kölcsön kértem az utánfutót,
úgy beszéltek velem mint valami odatévedt csavargóval
ide rakja, a másikat oda, okmányok fénymásol, anyja neve 6X
és kb. 1 óra a cigányokkal, mert sort kell állni befele és kifele is
mint a hitelkártya reklám: na ez megfizethetetlen :DDD
:W

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8624) akom válasza KTU (#8623) üzenetére


akom
senior tag

Na épp ezt akarom elkerülni.

Odaadnám a cigóknak a cuccost, csak akkor vissza fognak járni, meg nem szívesen engedem be őket..

Akkor ezt a kalo-méht kilövöm.

(#8622) alázógyík
Ára? :U

[ Szerkesztve ]

(#8625) TeeBee73 válasza alázógyík (#8622) üzenetére


TeeBee73
addikt

WD? :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8626) Honda_Fire válasza mcs (#8590) üzenetére


Honda_Fire
csendes tag

Nem gondoltam konkrétra egyelőre érdeklődök kinek mi mennyi stb :)

Matrica igényfelmérés : http://hardverapro.hu/apro/matrica_igenyfelmeres/hsz_1-50.html

(#8627) alázógyík válasza akom (#8624) üzenetére


alázógyík
őstag

Kellene is, vagy csak úgy? ;]

Szerk.:

Van még egy Sata-s noti HDD-m, szintén 100/100-as, 4.0-ás Sentinellel :

WD Scorpio WD800BEVS

A 120GB-os 7K, a 80GB-os 4,5K.

[ Szerkesztve ]

(#8628) KTU válasza akom (#8624) üzenetére


KTU
addikt

haverral, szomszéddal vidd ki az utcára mikor szelektív gyűjtés van,
simán elviszik, akár a szelektívesek, nem csak a sárga nejlonost, csak mozgatható legyen 1 vagy 2 embernek
de néha hamarabb jön a lovaskocsi járat

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#8629) DeltaPower válasza KTU (#8623) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ezek szerint nem csak nálunk tahók a vastelepeken az átvevők. :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8630) akom válasza KTU (#8628) üzenetére


akom
senior tag

Épp ezt akarom elkerülni, hogy a lovaskocsi járat sűrűsödjön mert 1x találtak valamit.

(#8631) gabe_


gabe_
őstag

CS by kréta... :D

Sovány szakácsban sose bízz!

(#8632) aXXon


aXXon
senior tag

A kis eszes :DD ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8633) bartucc válasza aXXon (#8632) üzenetére


bartucc
addikt

Egyébként vicces a dátum, nem tudom a svájci frankos hitelével most hol tarthat. (tuti abba vette fel...)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8634) aXXon válasza bartucc (#8633) üzenetére


aXXon
senior tag

Azt nem is néztem, de tán már akkor sem volt nagy különbség a mostanihoz képest... :O

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8635) daninet


daninet
veterán

Régi de még mindig jó

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8636) GrandeP válasza aXXon (#8632) üzenetére


GrandeP
őstag

Én ismerek olyat, aki havi 150-ből él, de hitelből van az autója, hűtője, most cserélt tv mert a régi ciki volt, természetesen hitelre, épitési telek hitelből, egy kis személyi hitel..

És nem tudom sajnálni... ;]

Ha megnézed a reklámokat is, a pincér nem tudja lerakni a bort az asztalra, asszony pofázik, csávó meg vesz az étteremnek egy nagyobb asztal a cofidistől, rá lettek nevelve a pharasztok.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8637) ekrisztian válasza aXXon (#8634) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Aki tudja annak nem mondom melyik márkakereskedésben dolgoztam...aki nem annak meg nem mondom el.
De pont így ment az autó vásárlás-eladás. Mert a bank így akarta, kényszerítve a kereskedőt ő is így akarja.
Most a vevők és a kereskedők dögrováson vanak, a bankok meg virúlnak.

(#8638) Ramius válasza aXXon (#8632) üzenetére


Ramius
őstag

Idéznék az egyik kommentből: "Aki nem képes egy hat éves alsó kategóriás autót készpénzre megvenni annak nem való semmilyen autó mert az autózás ott csak erőn felüli pénzpazarlás lesz."
Csak én gondolom úgy, hogy az ilyen ember menjen a halál náthás f.....ra? :F

(#8636) GrandeP: Nem az étteremnek vesz nagyobb asztalt te sülthal, hanem elit helyre viszi a csajt a hitelből... :D

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8639) bubi92 válasza Ramius (#8638) üzenetére


bubi92
őstag

most egy 6 éves ferrarit ki nem vesz meg? :U :U

(#8640) GrandeP válasza Ramius (#8638) üzenetére


GrandeP
őstag

Akkor elötte pippantson, majd utána meglátom h elviszem-e valahova is!? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8641) M_o_g_y_i válasza Ramius (#8638) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Igen, csak Te. ;]

Mer' nem tucc egy hatéves ótót megvenni :F De gáz... :U
Mint ahogy én sem, de sokunk nem, amennyiben 1. nem keres havi 3-400e. fölött és van spórolt pénze 2. nem "kisvállalkozó" aki a dolgozóját nem fizeti ki rendesen és/vagy adót csal, körbetartozik a beszállítójainak... :W

Csak tudnám a köcsögláda miből teremti elő azt a 1-1,2 Millát, amiből megveszi azt a hat éves szgk.-t... :(((

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#8642) ekrisztian válasza Ramius (#8638) üzenetére


ekrisztian
senior tag

mára sok okos ember lett,akinek nincs hitele.csak a majom nem ismer senkit nyugatabra akit megkérdezne, hogy javai nagyrésze kpre vagy hitelre van?Mert arra működik,keletre nem.De lehet ott azért működik mert itt nem,fizetjük mi az ő kényelmüket is.

(#8643) ekrisztian válasza GrandeP (#8616) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Ainol novo 7 paladin tábla.

(#8644) bartucc válasza GrandeP (#8640) üzenetére


bartucc
addikt

Ejj, de régimódi vagy. Még el is vinnéd valahova?! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8645) GrandeP válasza ekrisztian (#8643) üzenetére


GrandeP
őstag

De mit? :O

Színeket, nyomást, hány centi ilyesmi? :DDD

Amúgy nem tudok progit, mert ezek vagy jók vagy nem, tehát ha szabadszemmel látható a hiba, akkor csere...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8646) aXXon válasza GrandeP (#8636) üzenetére


aXXon
senior tag

Hát mondjuk azért havi 150ből még nem futja sok mindenre, jó, ha hitel nélkül egy év alatt mondjuk összetud rakni egy 300k-s autót...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8647) bartucc válasza aXXon (#8646) üzenetére


bartucc
addikt

Na igen, de te is tudod, suzukid van, inkább egy ilyen, mint egy 5 évvel fiatalabb wagon r+, 10 év hitelre nem? Fel kellene sokaknak fogni, meddig szabad nyújtózkodni, ha biztosan holnap is és utána is kaját akar az asztalra rakni.

Valaki van/volt olyan elvetemült, hogy járatos kicsit csillagászat-távcső témában? Tudom milyet veszek, mert van egy nagyon elvetemült olcsón, ismerőstől, csak inkább témában lenne pár kérdésem. (mit hogy tudok szépen megfigyelni, stb. Ismerőstől szívesebben várok tapasztalatot, de ha nincs, fórumtúrás ezerrel, szokás szerint)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8648) DeltaPower válasza Ramius (#8638) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez egy kicsit módosítva igaz: aki nem tud egy 6 éves használt autót kp-re megvenni, az ne vegye meg hitelre. Vegyen régebbit, olcsóbbat, de kp-re. Különben ezek a sznobkodó, magukat marha okosnak és gazdagnak beállító köcsögök a legnagyobb flame gyártók a totalcaron, dobálnám kifelé őket a francba.

ekrisztian: kérdezz meg egy nyugatabbra lakót, hogy az ő fizetéséből mekkora részt tesz ki a hitelei törlesztése?

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8649) Ramius


Ramius
őstag

Bowling lecke kezdőknek: [link] :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8650) george11


george11
senior tag

Az hogy van, hogy napok óta pepperonis pizzát eszek vacsorára, és közben utálom a csípős kaját? :F :F :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.