Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) aXXon válasza george11 (#13997) üzenetére


aXXon
senior tag

És akkor még a közvetetten megszűnő munkahelyekről nem is beszéltünk, pl a nagykereskedelmi hálózatok. Az Imperial Tobacco már hónapokkal ezelőtt eladta a disztribúciós hálózatát a DHL-nek, a törvényre reagálva. A DHL ugyan átvette nagyjából az emberek kétharmadát, de így is rengeteg munkanélkülit generált. A BAT már tavasszal leépített, a megmaradt embereinek felajánlotta, hogy aki talál munkát és magától felmond, annak kiad a munkaviszonyától függően több havi bért, lelépési pénzül. A Philip Morrisnál szinte már készpénznek veszik, hogy a cég kivonul Magyarországról és csak pár ember marad egy központi raktárral, Ausztriában is így történt, mikor ott vezették be ezt a rendszert. A mi cégünk még egyelőre kivár, az az álláspont, hogy nem akarnak elküldeni senkit, inkább átalakításokat eszközölnének, de nem mondtak eddig semmit, amíg nem biztos, hogy a nagykereskedelmi részt mennyiben érinti a dolog. Mindenesetre kiváncsi leszek, hogy mikor akasztja fel magát az első vidéki trafikos, akinek mondjuk nincs pénze a koncessziós díjra (vagy az állami mutyizásnak és korrupciónak hála az ő területén valami kormányközeli ember kap jogot a forgalmazásra) és más megélhetési forrása sincs és bukik ez miatt az egész vállalkozása.

@#14000: az EU-nál mégis átment a történet, a németek tiltakozása ellenére - van olyan hely Európában egyébként, ahol ez működik, de itt úgyis elb@sszák, szétlopják...

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#14002) george11


george11
senior tag

Na mostan meg vidámabbra veszem a figurát:

[link] :DDD
[link] :O
kétkerekű talicska :Y
vótmá?
ésez?
igen tehetséges ;]

ez meg a bónusz

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14003) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Ugyan én már nem szívom, de a kis boltokban dolgozók miatt qrwár@ felb@x a dolog.
Ezt még meglépik a piával is, és meg is ölték a vendéglátást. :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14004) george11 válasza aXXon (#14001) üzenetére


george11
senior tag

Tudják előre, hogy tízezrek vesztik el a munkájukat, de azért megszavazzák :( :(( :(((
Mondjuk cserébe a feketepiacot fellendítik, így kolompárék tudnak majd venni új mercit a 1,5 éves régi fos helyett, mert őket úgysem ellenőrzik/bántják :K
Még jó, hogy februárban letettem, mert most lehet még morcosabb lennék :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14005) aXXon válasza M_o_g_y_i (#14003) üzenetére


aXXon
senior tag

Ennek nem a kisboltok lesznek a vesztesei, azok talán még örülnek is, nagyon soknak csak teher a dohánytermék, mert nagy befektetés, viszont kicsi haszon, a java csak muszájból tartja.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#14006) george11


george11
senior tag

lassan meg lehetne a napi kommentszám csak orbán ámokfutásainak a linkeléséből :Y :W
Ezért ez már hányinger :(((
[link]

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14007) george11 válasza aXXon (#14005) üzenetére


george11
senior tag

Muszájból, és azért, mert a dohányosok pont azért járnak oda, mert cigi IS van. Ezt tudja minden kisboltos is. Innentől meg ...

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14008) george11


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14009) Norb3rto válasza george11 (#14008) üzenetére


Norb3rto
senior tag

e
ee

(#14008) george11: Akkó né nízzed :DDD

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#14010) george11 válasza Norb3rto (#14009) üzenetére


george11
senior tag

Az első páros igen csúnya :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14011) aXXon válasza george11 (#14007) üzenetére


aXXon
senior tag

Erre gondoltam én is, ezért muszáj, mert a dohányos pont azért jár oda. Ezért muszáj, nem másért ;) Továbbra is tartom, hogy a nagy vesztesei nem a kisboltosok lesznek, hiszen nem fog átszokni másik kisboltba, csak azért mert ott van cigi. Az már mondjuk betehet nekik, hogy ha mondjuk a kormányközeli CBA kilobbizza magának, hogy ő nyithasson trafikokat egyes boltjaiban. Mert ugye akkor inkább elszalad a nagybótba, ahol cigi is van, minthogy beszaladjon a kisboltba. Bár mindezek ellenére továbbra is az a véleményem, hogy nem a kisboltok a nagy vesztesei ennek a történetnek. Aztán majd az idő eldönti.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#14012) tibibi válasza george11 (#13997) üzenetére


tibibi
őstag

ha benzinkúton se lehet árulni akkor hurrráááá :C

(#14013) aXXon válasza tibibi (#14012) üzenetére


aXXon
senior tag

Ott sem lehet.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#14014) God Vazzeg válasza aXXon (#14013) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Eredetileg úgy volt hogy azoknak lehet majd.. :U

(#14015) alázógyík


alázógyík
őstag

Hűű, már 4et rámolt be a Holland B csapat a mieinknek. :U

Ez az egérvári egy fogalmatlan hülye. Hogy lehet egy csapatot így összeállítani?!?!? :W

[ Szerkesztve ]

(#14016) aXXon válasza God Vazzeg (#14014) üzenetére


aXXon
senior tag

Eredetileg lehet, de most már úgy van, hogy nem lehet. Egyedüli kivételt a reptéri vámmentesboltok jelentenek.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#14017) tibibi válasza aXXon (#14013) üzenetére


tibibi
őstag

15 éve erre várok éljen viktor (két hétig víz alatt egy levegővel) :DDD és a korrupció ;]

(#14018) God Vazzeg válasza aXXon (#14016) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Egyre komolyabb ez a fidesz én mondom :DDD

(#14019) alázógyík válasza alázógyík (#14015) üzenetére


alázógyík
őstag

Hűbazz+. A csapattól csak a kommentátor volt szarabb. Micsoda egy segg@rc közvetített.... :F

(#14020) bartucc válasza God Vazzeg (#14018) üzenetére


bartucc
addikt

Hiába na, kétharmad az kétharmad. :DDD

Ezt meg Dzsordzsinak. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14021) george11


george11
senior tag

Én azt mondom mindenki szokjon le a cigiről, és orbán is szo_jon le . A hiányzó részt mindenki behelyettesítheti magának, de csak saját felelősségre, és nem hangosan kimondva. :D

ui.: figyeltem ám, hogy ezért ne járjon médiacenzúra/bírság/oldalbezárás/napalm bombázás.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14022) M_o_g_y_i válasza aXXon (#14005) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Erre mondja az öreg paraszt a fiának, hogy:

"Sz@r ez fiam, nem műtrágya!" :W

és...

Ezúton szeretnék nyilvánosan is elnézést kérni WunderKindertől a gummák lefoglalásáért, és mert tökre elfelejtkeztem róluk. :(((
De mivel a NagyPé is érdekelt a dologban, remélem Ő majd ténylegesen is ;] a magáévá teszi, így nem éri nagy kár :DDD a kerékpáros kollégát. :U

A következő PH!-ivászaton kárpótlásként alkohol tartalmú italt ajánlok föl a cituáció miatt. :K

(#14009) Norb3rto: tényleg elég tré páros... :K :DD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14023) alázógyík válasza george11 (#14021) üzenetére


alázógyík
őstag

"ui.: figyeltem ám, hogy ezért ne járjon médiacenzúra/bírság/oldalbezárás/napalm bombázás."

Az erőszakos @nálintruderezést direkt kihagytad? :DDD

(#14024) bartucc válasza alázógyík (#14023) üzenetére


bartucc
addikt

Nem, mert tudta jól, hogy az alól nem lehet kibújni. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14025) csaszi72 válasza george11 (#14021) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Minek örültök? Következő a P.I.A. lesz. Az is káros, ráadásúl közúton is veszélyesebb, családok mennek tönkre stb stb. Arról is szakjatok le nem?
Nem!
:DDD
Egyéként sem arról szól hogy le kell szokni, sőt, többet kell venni mert abból van bevétele az Viktornak országnak. Nyugaton pl rohadt sok az automata, kp sem kell hozzá, lehúzod a személyid, utána a Credit card-ot oszt mán adja is bagerettát. Éjjel nappal, bót nélkül.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#14026) M_o_g_y_i válasza csaszi72 (#14025) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ezt mondtam én is, a szesz a következő. :o
"Nyugaton pl rohadt sok az automata" - lehet, de nyugaton van életszínvonal is, ill. kilátszik a béka segge alól. :(((

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14027) csaszi72 válasza M_o_g_y_i (#14026) üzenetére


csaszi72
aktív tag

pl amin ma qrtam fel magam:
szükségem van egy új lipo aksira az airsoft replikámba, szét is néztem gyorsan találtam is ezt, pöcsöm felált az árától, hobbykingen ettől kicsit jobb de kb ua az. Vettem hármat, postával paypal fizetéssel 6800ft lett a vége. LoL bammeg. Isten bizony, ha 3k-ért odadnák itthon meg is venném. De nem! Szakítsunk mindenen nagyot! :W

szerk-
Brinyóra kompjútert harmad árom vettem meg németben mint itthon.
stb
stb
stb

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#14028) M_o_g_y_i válasza csaszi72 (#14027) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Már én se nagyon veszek itthon semmit, ha nem muszáj. :( :(((

....................................................................................................................

A kis zoom-os lámpádat próbáltad-e már 14500-as lítium akkuval? :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14029) csaszi72 válasza M_o_g_y_i (#14028) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:( :N
EDC-re teljesen rendben van a két AA-val is.
Másra meg ott a 3D cell Mag. :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#14030) M_o_g_y_i válasza csaszi72 (#14029) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Csak mert állítólag akkor még erősebb, jött is a múltkor két 14500-as, de közben elajándékoztam a kislámpát. :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14031) bsh válasza M_o_g_y_i (#14030) üzenetére


bsh
őstag

nem felejtettetek El valamit?! :(((

(#14032) george11 válasza bsh (#14031) üzenetére


george11
senior tag

kalácsképű csajt linkelni? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14033) csaszi72 válasza M_o_g_y_i (#14030) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Akkor a héten ki is próbálhatnánk :C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#14034) M_o_g_y_i válasza bsh (#14031) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

(#14033) csaszi72: :K Akkor felrakom tölteni őket. ;) :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14035) bsh válasza george11 (#14032) üzenetére


bsh
őstag

ma nagyon kötekedős kedvedben vagy... tessék, gépjármű.

(#14036) george11 válasza God Vazzeg (#14018) üzenetére


george11
senior tag

"600 milliárd bevétel az államnak, évente. Ennyit nem egy év alatt, de 10 év alatt sem költ a dohányzás miatt megbetegedőkre. Ez egy óriási üzlet lesz az egyetlen magyar dohányipari cégnek(continentál), melynek fideszes honatya a tulajdonosa, ez jó Hm-váshelynek eminek a drága Lázár Jani volt a pmestere. Ki nem érti? "

Ezt egy másik fórumról másoltam :))

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#14037) bartucc válasza bsh (#14035) üzenetére


bartucc
addikt

Olivia Wilde... érdekes, ahány kép, annyi féleképp néz ki. :U

george11: meg is lehet nézni az egészségügyet, a börtönben jobb a koszt, és a helyzet. Nem panaszkodom mondjuk, Szegeden a kaján kívül minden egész korrekt, hazai viszonylatban, nem egy lepratelep. De rengeteg kisebb kórház nagyon arra tendál... Az meg nyilvánvaló, hogy ezzel a döntéssel valaki jól is járt, de hogy ennyire az, az már az egész vezetésre nézve szégyenletes.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#14038) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Gombok... :Y

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14039) bsh válasza M_o_g_y_i (#14038) üzenetére


bsh
őstag

e

[ Szerkesztve ]

(#14040) M_o_g_y_i válasza bsh (#14039) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Viszlát! :DDD

(láccik a nuni, de nem baj mer' szeressük)

de szíp! :B

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14041) bsh válasza M_o_g_y_i (#14040) üzenetére


bsh
őstag

:DDD e

[ Szerkesztve ]

(#14042) bsh válasza M_o_g_y_i (#14040) üzenetére


bsh
őstag

szerintem ez is szép csaj.

(#14043) csaszi72 válasza M_o_g_y_i (#14034) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:R :R

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#14044) M_o_g_y_i válasza bsh (#14042) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Kár, hogy 35 kiló vasággyal... :(((

(#14043) csaszi72: hovaistettem??? :F Megvan! Az akkus-dobozba. :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14045) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

eee

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14046) rankesz


rankesz
veterán

Reggelt!

Eladó USB OTG kábele nincs véletlen valakinek kecsón?

(#14047) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#14048) faragojof


faragojof
senior tag

Ez aztán a hír! :W :W
Külön kiemelném a legfontosabb, az utolsó bekezdésben foglalt mondatot! :((( :(

"Formicate Under Command of the King,,

(#14049) M_o_g_y_i válasza faragojof (#14048) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Mer' a csapatot kellett volna hozzájuk utaztatni? :F :))

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#14050) faragojof válasza M_o_g_y_i (#14049) üzenetére


faragojof
senior tag

Én egyszer már részegen ilyet is álmodtam... :U

"Formicate Under Command of the King,,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.