Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) alázógyík válasza Chaser (#45999) üzenetére


alázógyík
őstag

Hagyjál már azokkal az urban legendekkel......

ÁLLÍTÓLAG minden héten más 18 éves csaja van. :DDD Kíváncsi lennék én azokra a lényekre. :DD

(#46002) alázógyík válasza Devid_81 (#46000) üzenetére


alázógyík
őstag

Láttam bammeg, gusztustalan. :DDD

(#46003) Chaser válasza alázógyík (#46001) üzenetére


Chaser
titán

Én nem tartottam gyertyát, nem tudom:D
De kellenek az ilyen csajok :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46004) bsh


bsh
őstag

egyébként a hardverapróval az a legnagyobb bajom, hogy nem találok rajta semmi értelmeset :(((

(#46005) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Osram 3860 5W

Hátha Mogyi tudja milyen LED-el tudom kiváltani, de mivel aláírásában ott van: szakmaival privátban ne, így kénytelen vagyok itt kérdezni :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#46006) Chaser válasza csaszi72 (#46005) üzenetére


Chaser
titán

Olyan LED-del ami akkora fényerővel világít mint ez:D
ezeöccá' lesz ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46007) Devid_81 válasza csaszi72 (#46005) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vegyel ilyet, fingom sincs mire jo de jol nez ki! :K
Amugy valaki elarulhatna mire jo ez...ez ilyen vilagitsunk korbe cucc?
Mibe kell belerakni?Vagy mibe nem? :F

...

(#46008) alázógyík válasza Chaser (#46003) üzenetére


alázógyík
őstag

:K :K :R

(#46009) Devid_81 válasza bsh (#46004) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem meg annyi ami volt is, es lesz is...mindegyiket leirtanam aki engedelyezte azt, hogy az elado bejelolje az osszes varost ami a foldon letezik...bedobja az arat, minden varos, majd amikor rajossz, hogy puszta-szent-borzaszton lakik, akkor postazas van, de a postakoltseg persze pluszba van... :W
En kb annak idejen amikor ezt az "ujitast" beraktak, akkor hagytam abba az egeszet.
Errol jut eszembe van vagy 70 db pirospontom, kell valakinek?Ezeocca' darabja :DDD

...

(#46010) Chaser válasza Devid_81 (#46007) üzenetére


Chaser
titán

Ez egy SMD bizbasz. Azért vannak körben a LED-ek hogy úgy pilácsoljon szögekben mint a hagyományos pilács. Persze nem úgy pilácsol de nem rossz. Ami csaszinak kell az egy powerled, talán 1-2W-os elég, annak még a hűtése is el fog férni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46011) bsh válasza Devid_81 (#46009) üzenetére


bsh
őstag

most már nem lehet elvileg, csak max 3 várost beírni, meg külön, hogy postázás is van. és van több város, mint eddig volt.
neked meg úgyis mindegy, ki hol lakik, nem? :DDD

(#46012) Devid_81 válasza Chaser (#46010) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jok ezek a ledes vackok, amiota rajottek hogy a cree led mindenbe belefer, azota mindenhol azok vannak.
Itt a kozvilagitast cserelik ledesre, szep nagy tapsiken feszul vagy 50-60db led.
Mondjuk tulsagosan nem ertem, elvileg ezek 3Watt koruliek, perszenyilvan ha nincs meghajtva kello fesszel akkor kevesebbet eszik, cserebe nem vilagit annyira, de legalabb tovabb birja.
Szal mi ertelme van kb 100db ledre cserelni, az is eszik rendesen...max ha kieg a fele akkor meg mindig "hasznalhato" marad...es mire oda eljutnak az lehet q sok ev is.
A masik a kedvencem, kisebb utcakba is raktak ilyen 12-20 led kozottiek, de vannak nagyobbak is, de ugye energia sporolas van legfokeppen...nah mar most akkor ki felejtette el bekotni az alkonykapcsolot ezekhez vajon?!Mert ezek vilagatnak ejjel nappal :W :W

...

(#46013) Devid_81 válasza bsh (#46011) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Akkor akiknek meg megvan jelolve egy csomo varos, az csak atkerult a regibol, ha jol ertem.
Jah engem mar annyira nem zavar, felolem arulhat barmit, barhol :DDD

...

(#46014) csaszi72 válasza Chaser (#46006) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Si tacuisses, philosophus mansisses.
Kössz a semmit.

szerk- gyere már Mogyi mer ezek nem értenek hozzá :DDD

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#46015) Chaser válasza Devid_81 (#46012) üzenetére


Chaser
titán

Nem igazán fogyasztanak ezek kevesebbet mint egy halogén mondjuk. Annyi, hogy bizonyos szitukban sokkal jobban használhatóak a méretük miatt. Ha ki akarsz váltani egy neont a konyhapult alatt, fogyasztásban nem sokkal vagy előrébb. Ellenben egyből pilácsol és elvileg olyan hullámhosszon üzemel ami nem káros semmilyen téren, utóbbi időben meg azt nyomják bizonyos téren kifejezetten káros:D szóval nem tudom. A legújabb generációs szalagoknak pl már nem árt egy aluprofil mert megsülnek, 60 ledecske méterenként beszippant 20-24W-ot. Közterületre speciel azért jobb mert ledenként cserélhető, egyébként egy b@szott nagy powerled jobb lenne. Ott nem tudom hajigálják-e a lámpákat mint nálunk, de az úgy ktsghatékonyabb ha csak pár darab filléres smd-t kell cserélni mint egy drágát.

csaszi72: Kiguglizod hány lumenes a mostani izzó, meglesed hány lumenes az 1-2W-os powerled és kb ennyi. Hideg vagy meleg tónusú kell azt is neked kell tudni. Meg azt is mekkora feszültségről megy a mostani izző, bár powerledhez már mindenféle adapter van, akár közvetlen mehet 230V-ról is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46016) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Ezek a ledes vackok mennyire bírják a kapcsolgatást? Nálunk most a konyhában 4 izzós halogén spot van, az állandó kapcsolgatástól havonta megdöglik valamelyik. Nemtom megérné-e kb 4-5-szörös áron ledesre cserélni...

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#46017) george11 válasza alázógyík (#45986) üzenetére


george11
senior tag

Bááázzz. Alig lett belőled papucs férj, és már úgy viselkedsz, mint egy apuka. :DDD :P ;]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#46018) Chaser válasza DeltaPower (#46016) üzenetére


Chaser
titán

Kapcsolgatást azt bírják rendesen, ez még nagy előnyük. Gondolj bele hány bedöglött ledet láttál ezeréves magnóban vagy bármiben. Ami még poénos, hogy távirányítós cucc is emberi áron van hozzájuk, de lehet akár kombinálni is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46019) csaszi72 válasza Chaser (#46015) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Nekem a foglalat a lényeg első sorban,........ majd utána a többi.

Delta- Én már évek óta használok: nappali összes(5db), álló és asztali lámpák, háló szoba.
Eddig egy sem ment tönkre.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#46020) Outlander válasza Devid_81 (#46000) üzenetére


Outlander
őstag

Mert te rövidítetteket nézed, az ilyen 10-15 percesek , de amugy meg ilyen 70-80 perces 1-1 videó, abból 35-40 perc míg fűzi, illetve megalkudnak, h ingyen nem... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46021) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Chaser & Csaszi: kösz, ezt akkor ki fogom próbálni. Eddig csak az tartott vissza, hogy egy ilyen gu10-es halogén 2-300ft, ledesben 1k+

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#46022) csaszi72 válasza csaszi72 (#46005) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ne keressétek:

BA9s

Nincs mit, mert aki LED-esít kocsi belteret az biza találkozhat vele......

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#46023) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Laptopot keresek, 14-15 col, jó akku, dvd olvasó, kamera nem feltétel. Ajánlatokat privátban várok (csak laptoppal kapcsolatban :DDD ) ;]

(#46024) Chaser válasza God Vazzeg (#46023) üzenetére


Chaser
titán

Monnyá' árkeretet és mondom van-e:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46025) DeltaPower válasza God Vazzeg (#46023) üzenetére


DeltaPower
őstag

Norb3rtonak van nem ócsón [link] ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#46026) God Vazzeg válasza DeltaPower (#46025) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ha elfelezi az árat érdekes lenne :DDD

(#46027) God Vazzeg válasza Chaser (#46024) üzenetére


God Vazzeg
veterán

30 max :) Dell D620 vagy D630 szerűségre gondolok kb..

[ Szerkesztve ]

(#46028) Chaser válasza God Vazzeg (#46027) üzenetére


Chaser
titán

Olyan nincs.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46029) Devid_81 válasza Outlander (#46020) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja olyat lattam amiben sokaig fuzi oket, inkabb az erdekes, hogy a legtobb csaj aki rabolni az okes, mehet gumi nelkul barhogy, termeszetesen frissen borotvalt mindenhol ahol kell, es zuhany utan van ketto perccel...
Nem mintha arra vagynek, hogy turos csuszat lassak :DDD :W
Vagy csak neke "fura" ez?

...

(#46030) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Sracok lanyok, asszem mar kerdeztem, de az 70 ben volt....
Szal van nekem egy kijelzom 1 hmdi-vel...de ket kulonallo eszkozt szeretnek rakotni.
Van-e barmilyen hdmi "eloszto" vagyis kozosito cucc, nem akarok mindig dugdosgatni :N
Vagyis szeretnek, de nem kabelekkel :D

...

(#46031) DeltaPower válasza Devid_81 (#46030) üzenetére


DeltaPower
őstag

hdmi switch lesz az ami neked kell.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#46032) Devid_81 válasza DeltaPower (#46031) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azazazz, koszonom!
Mar meg is rendeltem! :R :R

...

(#46033) DeltaPower


DeltaPower
őstag

LÉTEZIK!!! Laci üdv Laci :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#46034) M_o_g_y_i válasza csaszi72 (#46005) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ilyet rendeltem a Csodagyereknek. :K
Vedd el Tőle! :DDD ;]

mod: a #46022-es egy kalap fo$ch... :o

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#46035) Outlander


Outlander
őstag

Na haladok...

Most egy pesti bontó írt, 3k-ért, bovdennel együtt... de nem merem megrendelni... 5 perc alatt válaszoltak az emailre... kétlem h ilyen hamar tudta volna, az ediggieket figyelembe véve.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46036) bartucc válasza Outlander (#46035) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem csak simát átbacott, azt se tudja miről beszélsz, csak le akar húzni.... :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46037) Outlander válasza bartucc (#46036) üzenetére


Outlander
őstag

Várjá, most küldtem levelet a röno hángerinek... h mégis milyen hely már egy röno formont kecskemét, h egy kibebacott alkatrészt nem tudnak beazonosítani és megrendelni és ezáltal stb..stb...stb.. és fel is hívtam őket h megkapták-e?! ;] ;] :P ;]

Egyébként zöld számuk van, és élő kapcsolat volt alig 1 percen belül...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46038) daninet válasza Devid_81 (#46030) üzenetére


daninet
veterán

Azzal vigyázz, hogy monitor és TV nem ugyanaz a képfrissítés, ezek a switch-ek pedig csak elosztják a jelet. Szóval ha simán monitor után átkattintod a tv-re akkor fekete csíkos szart látsz csak és lehet kihúzgálni bedugni, hogy újrafelismerje a TV-t. Ugyanazon eszközök között lehet osztani pl monitorok vagy tv-k között.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#46039) faragojof


faragojof
senior tag

Megjött az áram...

:W

"Formicate Under Command of the King,,

(#46040) daninet válasza faragojof (#46039) üzenetére


daninet
veterán

Azt is ittunk? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#46041) Devid_81 válasza daninet (#46038) üzenetére


Devid_81
nagyúr

PC es notebook kozott lenne, es van egy led projectorom mint "kijelzo"
Huuuu ne idegesits ezek itt nekem verekedni fognak :DDD :W
Nah mindegy inkabb a switchben dugdosok mint a VGA kartyakat zaklatom...ha masnem arra jo lesz.

...

(#46042) Devid_81 válasza DeltaPower (#46033) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De azt merted feltetelezni rolunk, hogy mereszsegbol csak kitalaltuk az egeszet? :U
Laci udv Kati!

:DDD

...

(#46043) Devid_81 válasza faragojof (#46039) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mivel? :F

...

(#46044) fero02 válasza faragojof (#46039) üzenetére


fero02
veterán

Akkor igyá' valamit! :K

(#46045) faragojof válasza daninet (#46040) üzenetére


faragojof
senior tag

;] Lehet, nem emlékszem!

fero02: Köszi! Majd holnap... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#46046) chipi-85


chipi-85
aktív tag

No, írt a 1.9 TDI Golfot áruló Marcus F.
Aszondja, hogy szopassák, mert hol magyarországon, hol angliába kell dolgoznia, most pl kint van Stoke on Trent-ben, és nem jó hogy bal kormányos kocsival közlekedik kint
Azt is szondta, hogy papírilag faxa minden a golf-fal, magyarok a papírok!
Szóval semmi átbaccás nincs, aztán meg ugye csak hajóval tudja hazaküldeni a kocsit!

Megírtam neki hogy ne fáradjon a hajózással, mert pont megyek ki hétfőn Stattfordba, és akkor személyesen tudjuk intézni a dolgokat... ;]
Várom a választ :DDD

(#46047) Outlander válasza chipi-85 (#46046) üzenetére


Outlander
őstag

Az túl távoli időpont.... addigra ő itthon lesz... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#46048) alázógyík válasza Outlander (#46047) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerk.: Itthon majd átveszi az öccse. :D

[ Szerkesztve ]

(#46049) chipi-85 válasza alázógyík (#46048) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Öcsém van, de igen :DDD :DDD

(#46050) bsh


bsh
őstag

"Eladósorba került a netbookom. Már lassan egy éve nem használtam, de fél éve volt benne alaplap-proci csere"
:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.