Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99001) alázógyík válasza troll81 (#99000) üzenetére


alázógyík
őstag

Csodás és értékes hozzászólással jubiláltál, gratula! ;]

(#99002) troll81 válasza alázógyík (#99001) üzenetére


troll81
addikt

:D direkt volt az :DD de most komolyan,koszonom.. :R

(#99003) bsh válasza alázógyík (#99001) üzenetére


bsh
őstag

nem rosszabb, mint a többi :( ;]

(#99004) Chaser válasza troll81 (#99000) üzenetére


Chaser
titán

Tk -Tk
Zarhato - Zarhato
Ezeoccaz" lesz ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99005) Zeki válasza Chaser (#99004) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kettő lett, maradhat?

(#99006) Chaser válasza Zeki (#99005) üzenetére


Chaser
titán

bögöly volt az erkélyen, így novemberben felemelő, maradhat? ( : nem :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99007) DeltaPower válasza Chaser (#99006) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én kb. másfél hét alatt levadásztam az utolsó szúnyogunkat a lakásban, erre előkerült valahonnan egy másik.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#99008) Chaser válasza DeltaPower (#99007) üzenetére


Chaser
titán

Lesz meg, ne aggodj, megint jobb ido lett, tegnap lattam vadlibakat vonulni, ok se kapkodjak el ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99009) DeltaPower válasza Chaser (#99008) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én 4 napja hallottam őket vonulni, tényleg nem kapkodták el :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#99010) Chaser válasza DeltaPower (#99009) üzenetére


Chaser
titán

Poloskat ma meg nem lattam, nem mintha hianyozna

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99011) Zeki


Zeki
nagyúr

Ilyet próbált valaki?
A telómról szépen leesett az üvegfólia, ahelyett hogy megvédte volna a kijelzőt. Az meg jó sok helyen megrepedt. :( Honor 8.

(#99012) 313313 válasza Zeki (#99011) üzenetére


313313
addikt

Ez szélvédőhöz jó, ha egy pontba pattan le...
Malomba kérdezz rá a 2-on az Euronics mellett. Lehet kihozzák 20-25k-ból.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#99013) Chaser válasza Zeki (#99011) üzenetére


Chaser
titán

Nekem anno csak siman berobbant az uveg folia, azota nem rakok rajuk foliat, nem karcolodott se a regi se az uj

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99014) trebrona válasza 313313 (#99012) üzenetére


trebrona
nagyúr

Honor 8 elöl-hátul ragasztott üveg, szvsz nem jön ki annyiból.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#99015) DeltaPower válasza trebrona (#99014) üzenetére


DeltaPower
őstag

Agyamra mennek ezzel a ragasztott üveggel, a strapafonok és a minden oldalt üveg tepsik közt lassan már semmi átmeneti sincs.Ráadásul nem is várható változás, mert most épp a kamerák agy nélküli szaporítása a divat. Mikor lesz végre megint topkompakt telefon cserélhető aksival, fém borítással? Egy galaxy alpha 2-re nagyon vevő lennék. :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#99016) Zeki válasza 313313 (#99012) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Honor 8-at, nem. Megkérdeztem, a srác 50-esre saccolta, mert itt nem csak kijelzőt cserélnének.

(#99017) 313313 válasza trebrona (#99014) üzenetére


313313
addikt

~28k az LCD+ ~2,5k a hátlap (ez éppen kék, és nagyker bruttó ár), talán a szakszerviz kisebb haszonnal dolgozik, ill a nagyker haszna kiesik..

Közbe megnéztem máshol is, hátlap lcd

Szerk.: csak sikerülni fog leírni rendesen :D

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#99018) daninet


daninet
veterán

Hol lehet kecskeméten aluminiumot/rezet venni?
Megmunkálásra kell tömör 30x30mm négyszög szelvény. Árgépben 20 centis darabokat találtam az nekem kevés, legalább 40cm kell.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#99019) Zeki válasza 313313 (#99017) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor nagy haszonnal dolgozik mindenki. Ez van. :(

[ Szerkesztve ]

(#99020) tibibi válasza daninet (#99018) üzenetére


tibibi
őstag

Kornélnál Színesfém kft Matkói út.
itt

[ Szerkesztve ]

(#99021) daninet válasza tibibi (#99020) üzenetére


daninet
veterán

sounds like a plan :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#99022) faragojof válasza 313313 (#99012) üzenetére


faragojof
senior tag

Ha szélvédőhöz jó. Miért írja azt, húsz percen belül javítsa? :F Ha az 52-en éppen világ végére megyek, akkor hogy a ... izémbe javítsam 20 percen belül? :W

"Formicate Under Command of the King,,

(#99023) KTU válasza faragojof (#99022) üzenetére


KTU
addikt

Reggel van még.
:) :R

Amúgy meg itt van 3$ - 4$-ért
Nem 13 helyett 6e-ért. :W

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#99024) Zeki válasza KTU (#99023) üzenetére


Zeki
nagyúr

(#99025) trebrona válasza Zeki (#99024) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez karcos kijelzőre van, nem töröttre.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#99026) Chaser válasza trebrona (#99025) üzenetére


Chaser
titán

Torottre is jo, csak tobbet kell ranyomni ( :
Egyebkent meg el kell adni, az a trendi h a torott kijelzosek bolti ar -10-20%-ert nyomjak sokszor, a "torott kijelzo a mukodest nem befoJasolja, szinte uj allapotu" ((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99027) faragojof válasza KTU (#99023) üzenetére


faragojof
senior tag

:R Rég láttalak!
Nemsokára kereslek, tervbe vagy véve! :DDD
Persze, nem fenyegetésképpen mondtam! ;] :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#99028) DeltaPower válasza Chaser (#99026) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez a "müködést nem befojásolja" a kedvencem. Aztán ha véletlen megveszed vagy elmész személyesen megnézni, akkor derül ki hogy nem csak repedt hanem meg is folyt a kijelző, az érintő csak helyenként érzékel. Gazdasági totálkáros telefonokat próbálnak eladni nem is a használtpiaci, hanem az új ár 70%-áért. :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#99029) aXXon


aXXon
senior tag

Sziasztok!

Nálam rutinosabbak segítségét kérem. Külföldön autót béreltünk a Mastercard bankkártyám segítségével.
Elvileg lefoglalt egy nagyobb összeget, amit végül feloldott és levonta bankkártyás fizetésként a bérleti díjat. Ilyen esetben én megtudom nézni valahogy, hogy ez hogy zajlott? Mert csak a levonást látom a számlatörténetben a foglalást nem. Vagy ez így normális? Azt hittem hogy nyomonkövethetőbb lesz a történet, nyilván gondolom nem jellemző, hogy átb@szna a Hertz, de jobb szeretem látni a dolgokat. Mert gyakorlatilag eltűnt egy valag pénz a számláról, ami később visszakerült. Vagy ilyenkor ez nem kerül le, csak előzetesen lefoglalásra kerül? Van itt valaki jobban vágja ezeket a dolgokat?

Üdv és köszi előre is!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#99030) Zeki válasza aXXon (#99029) üzenetére


Zeki
nagyúr

A bankkártyás fizetés is hasonló. Neked jön az sms hogy fizettél, de igazából a pénz még a számládon van, csak zárolva. Majd a következő banki napon le is vonódik valójában. Így ha közben sikertelen amúgy a vásárlás, és az értékesítő félnél meghiúsult a tranzakció, akkor a következő banki napon visszakerül a zárolásból és ha havi banki kivonatot nézel, meg sem történt a tranzakció. Nem szerepel rajta.

Valszeg a Hertz előbb bebiztosította az összeget, hogy tényleg van-e a kártyádon, ekkor elindult nála valami folyamat és annak a végén tényleg levonták. A lefoglalást így nem látni, mert ott még nem történt tranzakció.
Ha gebasz lett volna és jóváíródik, akkor semmit sem láttál volna utólag az egészből.

(#99031) aXXon válasza Zeki (#99030) üzenetére


aXXon
senior tag

Így látom én is ahogy mondod, csak annyi a bajom, hogy ugye a kaució miatt a végén nem azt az összeget vonták, mint amit foglaltak, hanem ugye kevesebbet (kevesebb volt a bérleti díj, mint a kaució) és nem látom a lefoglalt összeg mozgását a számlán, csak azt, hogy már megszűnt a foglalás és levonták a bérleti díjat. Azt is értem és elfogadom, hogy ez bevett szokás, de azért valahol valahogyan megjeleníthetnék az ilyen jellegű pénzmozgást, ami valójában nem is mozgás - nyilván ugye ezért nem látszik a számlatörténetben.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#99032) aXXon


aXXon
senior tag

Eladó másfél hetes Eustock garis Meizu M6 Note 3/32

33k

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#99033) alázógyík válasza aXXon (#99032) üzenetére


alázógyík
őstag

Nem jött be?

(#99034) aXXon válasza alázógyík (#99033) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem igazán, előtte Xiaomi volt, azt mindenképpen cserélni akarom, de ez nem lesz a barátom. A Snapdragon miatt választottam ezt és nem a Redmi 6-ot, de megbántam, egyszerűen nem tudok vele megbarátkozni.

Úgyhogy ha ez elment, vagy megrendelem a Redmi 6-ot Miui-val, vagy van az aprók között 43 körül egy 1 hónapos Mi A1 Kecskeméten, igaz, azon nem Miui van, hanem stock android.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#99035) ekrisztian válasza aXXon (#99029) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Akkor röviden, nem tudod mennyi pénzed van a számládon :D :DDD

De mindenképp 200.000Ft minimum kellett hogy legyen, mert 3-500€-t szokás zárolni.

(#99036) Chaser válasza DeltaPower (#99028) üzenetére


Chaser
titán

nem is vennék használtat max csak itteniektől, mondjuk már eladni is kín, felraktam pár hirdetést, de kb mint jófogás, nettó idióták, ott van pontosan hol átvehető, mi van, de mindig ezeket kérdik ( :

tényleg, redmi4 jobb oldalán lett egy sárgás szerű fél cm körüli csík kb képernyő harmadáig, ez mi a péló lehet? még garos, elöljáróban annyit mondtak nem valószínű h garozzák, ettől független beadom, bizonyítsák be h én csináltam vele valamit

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99037) trebrona válasza Chaser (#99036) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elég sűrű IPS hiba. Gyenge ragasztás miatt, hő hatására jelenik meg. Állítólag UV hatására elmúlik. :)

Gariban javítják, általában csak újragélezik.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#99038) Chaser válasza trebrona (#99037) üzenetére


Chaser
titán

köszönöm, bemegy majd a szervizbe

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99039) aXXon válasza ekrisztian (#99035) üzenetére


aXXon
senior tag

312 euróról egészen pontosan - és így van, ezzel zavartak össze, jól mondod.

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#99040) aXXon


aXXon
senior tag

Szinte új Meizu M6 Note 3/32 eustock garival, dobozában eladó!

irányár: 33k

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#99041) tibibi válasza aXXon (#99040) üzenetére


tibibi
őstag

T.K.

(#99042) Chaser válasza tibibi (#99041) üzenetére


Chaser
titán

majdnemtk'

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99043) DeltaPower válasza Chaser (#99042) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mindenki megvett mindent IS az előző blekkfrájdéjen, a többi a jövő hetin fogják. :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#99044) tibibi válasza DeltaPower (#99043) üzenetére


tibibi
őstag

a többi a jövő hetin fogják.
:DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#99045) DeltaPower válasza tibibi (#99044) üzenetére


DeltaPower
őstag

a tibibi a jövő hetin fogják

problem? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#99046) Chaser válasza DeltaPower (#99043) üzenetére


Chaser
titán

én még soha nem vettem semmit sem IS bf-en, monnyak' le? ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99047) DeltaPower válasza Chaser (#99046) üzenetére


DeltaPower
őstag

Énse, amit vettem volna az már kezdés előtt elfogyott, a többi meg túlárazott szar volt. :U

De ha ettől kevesebbnek érzed magad, nyugodtan lemondhatsz :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#99048) Chaser válasza DeltaPower (#99047) üzenetére


Chaser
titán

se több se kevesebb, nem szeretem az ilyen hájpokat' :) ha valami kell megveszem, ha meg nem kell olcsón se veszem meg - na jó, voltak kivételek:d -, elmentem a xiaomi megnyitóra , volt olcsón talán redmi4, tartalékba jó, annyian voltak mint az oroszok, talán 5-6 óra után bejutottam volna, az apátokfacátazt' d oda se megyek többet ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#99049) gézu válasza Chaser (#99046) üzenetére


gézu
őstag

Azé' ne monnyá le, de fel se aggyad tejesen', mert lehet jól vásárolni bf-en is és még csak kapkodni se kell. A titok, hogy ha vásárolni akarsz valamelyik év végi "akció"-ban, akkor már nyár végétől követni kell a vágyott cuccok árát, hogy ne baccanak át. :DDD Ezeöccá' lesz.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#99050) Chaser válasza gézu (#99049) üzenetére


Chaser
titán

Ha venni akarok valamit mindig megnezem az arat tobb helyen, en se bacok' at masokat, engem se tudnak ( : 2* ezeoccaz lesz

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.