Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) alázógyík


alázógyík
őstag

(#8402) bsh


bsh
őstag

ezzzzzzz meg dEszép :C

[ Szerkesztve ]

(#8403) Norb3rto válasza bsh (#8402) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#8404) bsh


bsh
őstag

(#8405) Chaser válasza alázógyík (#8379) üzenetére


Chaser
titán

Az elsőn én is röhögtem:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8406) Ramius


Ramius
őstag

[link] :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8407) alázógyík válasza Ramius (#8406) üzenetére


alázógyík
őstag

Hű de régi, és nagyon sz@r. ;]

(#8408) Ramius válasza alázógyík (#8407) üzenetére


Ramius
őstag

Egyszóval: ideillik :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8409) Ramius válasza alázógyík (#8407) üzenetére


Ramius
őstag

Na akkor még egy, csak neked, csak most: [link]
Figyel a támaszkodó srác "reakcióját" :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8410) aXXon


aXXon
senior tag

Most hallom csak, hogy elfogták a pszichológus lány gyilkosát... Inkább nem írok véleményt, mert még a világról is bannolnának... :((( :(((

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8411) GrandeP válasza aXXon (#8410) üzenetére


GrandeP
őstag

Engem az zavar a történetben, h így h lett egy kis felhajtás körülötte, egyből lett gyors nyomozás, nyomok, vádlottak, bűnösök...

De hány olyan eset van, 3 év után lezárják, mert nem volt kedvük nyomozni.... :W

A központban meg valaki nem bírta uralni a rettenetes ezeröcsit.... :DDD keresztbe fordult, meg mintha oszlopnak ütödött volna, Csongrádi (?) utca sarkán a zebrán...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8412) GrandeP


GrandeP
őstag

A Project X szinkronosan, igaz Theatrical vágásban, de már megvásárolható, állítólag a héten a polcokra kerül a rendes dvd és a rendezői változat is....

Kőtelező jelleggel nézze meg mindenki, kikérdezem...

Illetve, ennek és a Másnaposok koppintásaként, csináltak egy Harmadnaposok című filmet is... hááát, mit ne mondjak, ha eltekintünk attól h koppintás, egész kis dúrva beteg filmre sikerült.

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8413) Ramius válasza GrandeP (#8411) üzenetére


Ramius
őstag

Azért volt a felhajtás, mert rendőrségi alkalmazott volt: [link]
De ezt félretéve, ha a gyilkos annyira egysejtű, hogy dns nyomot hagy hátra, akkor akármilyen ügynél meglett volna 2 nap alatt.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8414) bsh válasza Ramius (#8413) üzenetére


bsh
őstag

már ha büntetett előéletű és benne van a dns-e az adatbázisban.

(#8415) Ramius válasza bsh (#8414) üzenetére


Ramius
őstag

Igaz, ezt kifelejtettem :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8416) TeeBee73 válasza GrandeP (#8412) üzenetére


TeeBee73
addikt

Project X? Ez? Túrót. EZ a Project X. :K

MOD: Ramius: Tegyük hozzá, hogy épp a büntijét kellett volna visszaeső barátunknak tölteni, amire nem vonult be. Ja, és "nemhiábaszületett" egyén ez is... :U

MOD2: Bartucc: Nem szoktam vitatkozni Veled. Persze, hogy fehér ember is gyilkol, de az arányok... Szóval, nem kell mosdatni őket, ez is többszörösen visszaeső. 3 csapás mi? :(((
Ennyit ért... No comment.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8417) bartucc válasza Ramius (#8413) üzenetére


bartucc
addikt

Amit inkább érdekesnek tartok manapság, hogy alig kapnak manapság 10-15 évet gyilkosságért, ráadásul jobb körülmények között töltik, mint egy átlag kórházban. Csak ezért mind fizettek, ha ne adj Isten meg szükség van az ellátásra, vagy megkapja mindenki ami kell, vagy nem. De ők meg büntetés alatt vannak, bezzeg egy pár százezres pénzügyi bűncselekményért is ennyi jár. Ez az, amit legjobban utálok ebben az országban, hogy bárki, bármit megtehet, legalábbis már senki nem érzi, hogy hol a határ, ameddig el lehet menni, és ameddig nem. A többi ember meg szenvedi ezek következményeit, tekintet nélkül.

Az meg, hogy megy a cigányozás, mint Kozma idején, az meg vicc, eddig is öltek embert, és fognak is, nem csak a kisebbségiek. Itt már a globális morállal van gond, minden téren. Nem hiszem hogy erre kellene a roma kérdést lefordítani, egy gyilkosságra, de az is megoldásért kiállt. Vélemény, inkább ne folyjunk bele jobban. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8418) GrandeP


GrandeP
őstag

Sztem ne is folyunk ennél jobban bele , jó?! :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8419) Ramius válasza bartucc (#8417) üzenetére


Ramius
őstag

Erről, hogy ki miért mennyit kap, ez jutott eszembe :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8420) TeeBee73 válasza GrandeP (#8418) üzenetére


TeeBee73
addikt

Ne ám, mert mass ban lesz a vége... :(((

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#8421) bsh válasza Ramius (#8419) üzenetére


bsh
őstag

dömötör flatline, bazz :C

[ Szerkesztve ]

(#8422) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Hola!
Öcsém részére keresek lapscaner-t.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#8423) GrandeP válasza bsh (#8421) üzenetére


GrandeP
őstag

[link]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8424) bartucc válasza TeeBee73 (#8416) üzenetére


bartucc
addikt

Ezért mondtam, hogy inkább ne, erről nekem is van egy véleményem, de nem érdemes hangoztatni manapság semmilyent e téren, mert tabu erősen. Kérdés meddig lehet tűrni a semmilyen állapotot.

Ramius: kicsit, azaz nem kicsit beteg. :D

Ken Block már ladával is forgat?! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8425) Ramius válasza GrandeP (#8411) üzenetére


Ramius
őstag

[link]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8426) GrandeP válasza bartucc (#8424) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem tabu, inkább csak mindenkit felbasz agyilag, nem is picit...

Szerintem mindenki latens fajgyűlölő... aki aztmondja h nem , az is, csak fél h mit gondolnak róla...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8427) GrandeP válasza Ramius (#8425) üzenetére


GrandeP
őstag

valami megdobta a Lada hátulját.

Mondjuk fel van bontva az út egyik oldala... de el is van kerítve, nagy piros fehér szalagokkal.
Nekem racsing ladának tűnt, nyilván a nagy kanyart nem vette be ...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8428) bsh válasza GrandeP (#8427) üzenetére


bsh
őstag

"Tápióbicskei lányt lett Tőserdő Szépe" igényessssség...

(#8429) Ramius válasza GrandeP (#8427) üzenetére


Ramius
őstag

Nyilván nem driftelte végig a kanyart... :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#8430) GrandeP válasza bsh (#8428) üzenetére


GrandeP
őstag

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Azt nem is néztem.... galériát meg se nyisd.... te jó isten, honnan szedték ezeket a női egyedeket?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8431) bartucc válasza GrandeP (#8426) üzenetére


bartucc
addikt

Most nem a mai helyzet alapján, de evidens, hogy mindenki a hozzá leginkább hasonlókkal szimpatizál. Ez szerintem inkább ösztön, mint bárminemű döntés következménye, és ez még a törzsi közösségekig nyúlik vissza. Aki más falu/nép/nemzet szülötte, az ellenség volt, aki a saját nemzeté, az barát. Már ilyen szinten meg lehet magyarázni.

Láttad a Harcosok Klub-ját gondolom... Abban volt ugye egy olyan feladatuk, hogy keressenek egy embert, akit addig tudnak idegesíteni, míg erőszakkal válaszol. Látszott, hogy a mai palástolt, és szabályokkal, önmérséklettel teli világban, ez nem is olyan nehéz. De mindenkiben ott vannak az indulatok, csak kérdés milyen mélyen.

Mosdatni meg nem kell senkit, aki a saját döntése szerint követ el bűnöket, nem törvényi, inkább erkölcsi szempontból, az bűnös és kész. Ha ők többször, akkor többször, tény, adat, és kész.

Egyébként, erről majd a véleményemet kell meghallgatni, majd akkor, ha én is kereső leszek, és egy családot, vagy magamat kell eltartani, mert jelen esetben kevésbé vagyok érintett az elosztás rendszerében. Inkább ez az oka a különböző nézeteinknek, nem csak rád gondolva.Ezért is hagyjuk :R

A szépségkirálynőket pedig tényleg válogatták, de nem biztos hogy olyan értelemben, mint először gondolnánk. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8432) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e e e e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#8433) faragojof válasza Ramius (#8425) üzenetére


faragojof
senior tag

:C Ezt még nem láttam! Qrva jó. :))

"Formicate Under Command of the King,,

(#8434) WunderKinder válasza Ramius (#8429) üzenetére


WunderKinder
tag

Dehogynem, kitört a megzabolázhatatlan 60 ló az ezerkecskéből. :DDD
Olyan mint mikor NagyP odavág a Puntonak hármasban és csak úgy nyikorog a federalsupersport abroncs. :DDD ;]

Bartucc: Az a probléma hogy a rendőrségnek és a büntetéseknek nincs semmi visszatartó ereje. Szinte bármit meg lehet úszni, csak aki nem akar az nem bűnözik. Meg az új önvédelmes törvény üzenete "Védd meg magad paraszt, mert mi nem fogunk/tudunk". :W

[ Szerkesztve ]

(#8435) bsh


bsh
őstag

na kedvenc témátok, autós kérdés: egyszer vittem ki egy ~2004-es nissan navarrát dojcsba, végig pályán, toltam neki 120-130-cal, nem volt semmi gond se. szépen leraktam ahol kellett. ellenben állítólag másnapra úgy beszart, hogy valami nagyondurva szervíz kellett neki, hogy életre keljen :DDD de ilyen turbó vagy adagoló csere vagy ilyesmi szintű, állítólag (merthogy én többet nem láttam a kocsit). kihajthattam a lelkét vajon? nem bírják ezek az autópálya tempót ilyen távon, vagy mi? csak azért kérdem, mert szerdán is viszek egyet de azzal vissza is kellene jöjjek :)

(#8436) alázógyík válasza GrandeP (#8430) üzenetére


alázógyík
őstag

Én már megnéztem, dúúúrva. :DDD

(#8437) GrandeP válasza bsh (#8435) üzenetére


GrandeP
őstag

:)
Üa vagy csak megadtad a kegyelem döfést.
Amugy mai autok kegyetlen kényesek.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#8438) daninet válasza bsh (#8435) üzenetére


daninet
veterán

User error mert te ültél a volánnál :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#8439) george11 válasza bsh (#8435) üzenetére


george11
senior tag

Nincs baj a 120-130-al, csak annyi a titok, hogy válts fel legalább kettesbe b+ :DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8440) WunderKinder válasza bsh (#8435) üzenetére


WunderKinder
tag

Semmi sem tart örökké. A szerdainak told 160-170-nel végig, lehet az előző nem bírta a csigatempót. :DDD

(#8441) faragojof válasza george11 (#8439) üzenetére


faragojof
senior tag

Mert ez nem ilyen röpsúlyos-automata váltós masina? :F Akkó nem köll... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#8442) bsh válasza george11 (#8439) üzenetére


bsh
őstag

jó, megpróbálom! meg most kikapcsolom akkor a terepfokozatot is, jó? :D

@wunder: na jó de abban volt vagy 30e km... ebben meg vagy 60... és 1540 a vége a bécsi lejtőn hátszéllel, behajtott tükörrel :D

[ Szerkesztve ]

(#8443) bartucc válasza bsh (#8442) üzenetére


bartucc
addikt

Elég egy inditas, ha nem kap pl. olajat a turbo. A rekord, amit hallottam, m olaj nélkül. Adagoló is meghalhat random. 30 ezer km rengeteg, ha nem szervizeltek.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#8444) aXXon válasza bartucc (#8443) üzenetére


aXXon
senior tag

Kb 20-30 ezernél ér az első szervízperiódusba, úgyhogy nem olyan sok az, pláne, ha azt nézzük, hogy van még egy adag biztonsági ráhagyás is, a hanyag tulajdonosok miatt...

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8445) george11 válasza aXXon (#8444) üzenetére


george11
senior tag

"Kb 20-30 ezernél ér az első szervízperiódusba"
"van még egy adag biztonsági ráhagyás is"

Ezt Te komolyan el is hiszed? :DDD fogyasztói társadalom bazz. Menjél el 30K-t egy olajcserével, elvégre úgyis másik autót veszel 3-4 max öt év múlva. Addig meg kihúzza valahogy. Erről szól a történet. ;) fogyassz és szenvedj :))
Vagy elhiszi bárki is, hogy az elmúlt kb 6-8 évben az ezerszer bonyolultabb/érzékenyebb motorok 3X annyit mennek el egy olajjal? Holott a nyomás, és hőmérséklet értékek a motorokon belül a sokszorosára nőttek? Miért van az, hogy egy régivágású dízelmotor simán elmegy 6-800.000km-t(némelyik még ennél is jóval többet), az újak meg betérdelnek 300-nál? :D
Gondolkozzunk béláim. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8446) DeltaPower válasza george11 (#8445) üzenetére


DeltaPower
őstag

Sőt még azt se lehet megcsinálni, hogy keveset használt kocsiban kizárólag futott km alapján cserélsz olajat, mert a mostaniakban annyi adalék meg egyéb szar van, ami kipárolog belőle és km-től független az olaj is megromlik egy idő után, még ha az autó nem is volt használva.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8447) aXXon válasza george11 (#8445) üzenetére


aXXon
senior tag

Ebbe így még nem gondoltam bele....

Kétségtelenül van logika abban amit írsz, de a papírforma szerint akkor sem szabadna letérdelnie a 30k-t futott paripának, ha csak nem ment kettesben végig. Egyébként csak arra akartam a fentebb írtakkal reflektálni, hogy valahol ott éri el még csak az első kötelező szervíz időpontját.

Viszont ugyanazon az analógián elindulva, amit írtál, hiába is szervizelnék őket gyakrabban, valószínűleg a sokkal magasabb nyomás miatt így is, úgy is hamarabb megpusztulnának, mint a példának felhozott régivágású dízelmotor...

Erről mindig a régi aláírásod jut eszembe (azt hiszem a tied volt), hogy 20 éve ötvenezret akartál keresni, meg szerettél volna egy egyes golfot, már mindezt sikerült elérni :DDD Hát azt hiszem, hogy maradjunk a konkrét példánál, ezek a mai TSI motorok nem fogják megérni, hogy valakinek 20 év múlva beteljesítsék az álmát....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#8448) george11 válasza DeltaPower (#8446) üzenetére


george11
senior tag

Aki nem akarja megszopatni magát, az átlag használat mellett évente, vagy 10.000km után olajat cserél(nyilván, amelyik előbb van).
Masszív városi, és/vagy gyilkolós használat mellett, pedig 6 hónap, vagy 6000km.
Persze ennek akkor van értelme, ha hosszú távra tervezel az autóval nem csak 1-2 évre.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#8449) God Vazzeg válasza george11 (#8448) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezzel teljesen egyetértek, nekem is mondják sokszor hogy hülye vagyok, de én évente lecserélem a vasban az olajat, ha kell, ha nem. De üzembiztosak is az autóim :K

(#8450) aXXon válasza God Vazzeg (#8449) üzenetére


aXXon
senior tag

Én úgy szoktam, hogy amikor vége a fűtési szezonnak tavasszal, akkor go olajcsere, szűrők, stb, meg ami még ilyenkor szokás :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.