Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) george11 válasza bsh (#17000) üzenetére


george11
senior tag

[link] :O :O :O

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#17002) M_o_g_y_i válasza bartucc (#16982) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Már rég írtam... :K :U

Ezt is még... ;) :Y

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17003) alázógyík válasza M_o_g_y_i (#17002) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y

(#17004) bsh


bsh
őstag

valakit érdekel 560ti?

bazz 1 percen belül írtak rá, hogy szegedi átvétel megoldható-e? :W ennyi nyomorékot, olvasni sem bírnak? vagy mi nem egyértelmű ezen?

[ Szerkesztve ]

(#17005) M_o_g_y_i válasza alázógyík (#17003) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Sokkoló a látványa... :K

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17006) GrandeP válasza bsh (#17004) üzenetére


GrandeP
őstag

De topa ez az eladó... ilyenek mé vannak a péhán?! :U :F :W

jah, ez te vagy! De szép kártyád van! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17007) GrandeP


GrandeP
őstag

Eladó jó gázkonvektort keresek, vagy alkatrészt, alkatrész egyszerübb lenne, egy kémlelő nyílás fedlap kellene, nézni akarom ahogy ég tűz, mint a kandallóknál! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17008) alázógyík válasza GrandeP (#17007) üzenetére


alázógyík
őstag

De te szereled be ugyebár. :DDD

Télen ha lehet, nem mennék vendégségbe hozzátok. :DD

(#17009) GrandeP válasza alázógyík (#17008) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem én..... majd Asszony,,, ez csak két csavar... :DDD

Nézegettem, láttam h elég sz@r, cserélni kellene, gondoltam beírom ide...

Inkább aztmond meg nekem, h a bicó ugye elöl teleszkopós, kb ilyen [link]

Erre milyen sárvédő kell? Az összteleszkopósé?! :F :U :F

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17010) bartucc válasza GrandeP (#17009) üzenetére


bartucc
addikt

Te meg két csavarnál fontosabb ember vagy, annyiért meg sem mutatod az öhm, hogy is akarjam mondani, megvan: "szaktudásod"! :DDD

Vannak olyan felfogatású első sárvédők, amik szerintem rámennek erre is, az enyém rámenne. Ha nem, veszel előre a teló kerék feletti járatába bepattinthatót, mint az össztelósoké, hátulra meg normál, egyszerűt. :U

M_o_g_y_i: én meg már rég aludtam, pótoltam. :DDD Ment válasz, egy Gyíknak is, igaz ő nem írt, de olyan jó fej, hogy ő anélkül is kap. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17011) alázógyík válasza GrandeP (#17009) üzenetére


alázógyík
őstag

Ha vannak rajta sárvédő szemek, akkor mondjuk Bandikáét. :D

(#17012) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#17009) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

ILYEN

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17013) GrandeP válasza alázógyík (#17011) üzenetére


GrandeP
őstag

Holnap kávézásnál le tudod foglalni , kb 3 perc erejéig?

Te is jól jársz, nekem is jó lesz... ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17014) bartucc válasza M_o_g_y_i (#17012) üzenetére


bartucc
addikt

De ilyet csak újan kap, sehonnan nem tud kéregetni. Majd biztos megveszi, bolti áron, mi?! :D (egyébként, ,átlagoshoz képest tényleg drágállom ezeket)

GrandeP: majd eljátszanak egy térdelést, és még azt is eljátszák a kedvedért, hogy élvezik. ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17015) M_o_g_y_i válasza bartucc (#17014) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ennél olcsóbban láttam a boltban. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17016) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#17012) üzenetére


GrandeP
őstag

Te sem gondoltad komolyan h 2 k -ért egy db-ot veszek?! :U :DDD

Akkor pontosítok...

A 890-es vagy a 990-es párt vegyem a teszkóból?
Az olcsóbbik a nagyobb, sztem az nem megy fel... :DDD

(#17014) bartucc

Bas.ki, már ennyire ismer mindenki?! :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17017) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#17016) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A kép miatt linkeltem és ahol árat is találtam. :P

Direkt nem egy nyócezreset linkeltem...

B@ssák+ annyiért, LIDL-be az előbb linkelt Polisportot hátsóval együtt 2-2,5K-ért vettem. :K Valami Crane márka alatt. Kivitték itthonról (mer' ugye magyar) becsomagolták és még mindig olcsóbb, mint itthon a nagykereken keresztül. :o

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17018) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#17017) üzenetére


GrandeP
őstag

Sztem egy ilyen, műanyag szvrnak, nem kell "márkásnak" lennie, és semmi nem indokolja h 1500 ft nál több legyen....
Mivel ez egy műanyag szvr, ami a sártól véd... tehát pont lecarom h milyen anyaggal és márkával rendelkezik, mindaddig amíg a helyén van és megszűri a felcsapódás 95%-át... :D

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17019) daninet válasza GrandeP (#17018) üzenetére


daninet
veterán

az a helyzet, hogy ezek a montenbájk sárvédők max a 60%-tól védenek meg, de pl a hátad egy kiadós zuhé után sáros lesz. Az véd ami vissza is kanyarodik, de azt ilyen binyiglire nem lehet feltenni

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17020) bartucc válasza GrandeP (#17018) üzenetére


bartucc
addikt

Egyébként hisztizel itt... vennél egy amolyan nagymamás, igazi, régi esőkabátot 300-ért a piacon, és nem is kell sárvédő. ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17021) GrandeP válasza daninet (#17019) üzenetére


GrandeP
őstag

Tehát lényegében...

Ez a típus nem jó az elöl teleszkóposra?

Az összteleszkóposra való, meg hátra nem lesz jó?!
Igazam van, vagy igazam van?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17022) aXXon válasza bsh (#17004) üzenetére


aXXon
senior tag

Ha gondolod, tudok segíteni a Szegedre juttatásban.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#17023) daninet válasza GrandeP (#17021) üzenetére


daninet
veterán

hátra jó előre nem. De ez sem véd teljesen. Ezek védenek teljesen

Persze jobb mind mint a semmi, a gond az, hogy a kerék a függőleges érintőjénél dobja kb fel a sarat, ezek a műanyag cuccok meg addig nem érnek el.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17024) aXXon válasza GrandeP (#17007) üzenetére


aXXon
senior tag

A régi Cromax mellett a nagykörúton az udvarban van egy gázkészülékalkatrész szaküzlet, talán Henriknek hívják a srácot (bár a neve lényegtelen), illetve a Ceglédi úton, ha kifele mész a városból az autóüvegestől visszább kicsivel, a szerelvénybolt mellett van egy hasonló üzlet, mindkettőben picsa pénzért kapsz ilyen kémlelőgenyót ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#17025) GrandeP válasza aXXon (#17024) üzenetére


GrandeP
őstag

Köcce.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17026) alázógyík válasza aXXon (#17024) üzenetére


alázógyík
őstag

Elég volt már mára a Terézanyáskodásból. ;] :DDD

(#17027) DeltaPower válasza GrandeP (#17021) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez a legjobb fajta, nemcsak mert nekem is ilyen van :DDD Legalábbis, ha nem 3" széles gumikat használsz. Ráadásul rohadt olcsó, ha ellopják, eltörik, veszel másikat.

Ez amit Mogyi linkelt, szerintem sz*rt se ér. Az első kerék a cipődet és a sípcsontodat, a hátsó a cipődet, a vádlidat, a váltót, a középső agyat fogja beteríteni.

Gondolkoztam még egy ilyet ilyesmit átalakítani, esetleg kipróbálni egy ilyet, de még nem egészen állt össze a fejemben a koncepció. Lényeg hogy együtt mozogjon a telóval, csak nem biztos hogy elfér a v-fék alatt.

chipi: atom van benne tehát max ezeöccá. ;]

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17028) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Érdekel-e valakit egy Acer netbook?

eee

"DeltaP" :DDD : én kérek elnézést miatta :(

[ Szerkesztve ]

(#17029) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#17018) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

A márkáját én is pont lex@rom, de hát van nekije. :DDD
A legolcsóbb vackok pedig jobbra-balra is szépen tekerednek, a sár így fel tud csapódni jobban. És pont ezért nem mindegy, milyen is az a műanyag. :N A fröccsöntés formája adja meg amúgy a sárvédő merevségét, nem az anyaga. ;)
Te tudod mit veszel, én az említett Polisport gyártmányú (tehát nem a kiba...tt drága SKS) és Crane néven forgalmazottról írtam Neked, mert az a legolcsóbb a minőségéhez képest. :K
2K-ért első-hátsót vettem.
Részemről pont. :))

(#17027) DeltaPower: nyilván jobb a teljesen a gumi ívét követő sárvédő, de teleszkópos bicajra nem igazán van olyan :(

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17030) bartucc válasza DeltaPower (#17027) üzenetére


bartucc
addikt

Jó, neked kivágja az atom-ot belőle, én meg megveszem a többit ezeöccázért. Az már majdnem a tizede annak, amennyit kapni akart érte. :DDD

Itt meg leugrik 2 perc múlva egy f.szi 36Km-ről. :D

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17031) Ramius


Ramius
őstag

öh :U [link]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#17032) tibibi


tibibi
őstag

ez??

(#17033) M_o_g_y_i válasza tibibi (#17032) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Emmeg mi? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17034) bartucc válasza tibibi (#17032) üzenetére


bartucc
addikt

Hogyne, majd befut valaki az ajtón, ha megnyitom, olimpiai lánggal a kezében. :DDD :C

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17035) Ramius válasza M_o_g_y_i (#17033) üzenetére


Ramius
őstag

Víííírus, hát nem látod??

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#17036) M_o_g_y_i válasza Ramius (#17035) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Bex@rtam tőle... :DDD
A végét el sem olvastam. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17037) DeltaPower válasza tibibi (#17032) üzenetére


DeltaPower
őstag

Megint az olimpiai láng? Honnan kaptad? Aki csinálta még a painthez se ért, alapból "quota invitation" volt a neve, és a Q alsó szárát ott hagyta átszerkesztésnél :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#17038) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#17025) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

katt

Nem sz@r ez, másnak is bevált rajtam kívül. :K ;)

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17039) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#17038) üzenetére


GrandeP
őstag

Öccáz... de csak ha újszerű és felszerelik. ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#17040) WunderKinder válasza GrandeP (#17039) üzenetére


WunderKinder
tag

Vizsgáld meg, van-e rajta rögzítőszem. Ha igen akkor tudsz pálcásat feltenni. Ami ugyan nem divatos meg menő, viszont nem veri fel a vizet meg nem zörög. Az enyémet majd megbizniszkedhetjük ha kell. Nem lesz olcsó persze. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17041) bartucc válasza M_o_g_y_i (#17038) üzenetére


bartucc
addikt

Na szóval, hol is vetted ezt? :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#17042) bsh válasza tibibi (#17032) üzenetére


bsh
őstag

:))
engem a tek megvéd! ;]

(#17043) daninet


daninet
veterán

E

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#17044) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#17045) M_o_g_y_i válasza bartucc (#17041) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Anno a LIDL-ben, de bringásboltban is láttam már. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#17046) bsh


bsh
őstag

e (remélem aXXonnak is tetszeni fog ;] )
e e

[ Szerkesztve ]

(#17047) george11 válasza bsh (#17046) üzenetére


george11
senior tag

Azért csaj sem rossz :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#17048) aXXon válasza bsh (#17046) üzenetére


aXXon
senior tag

LIKE :C

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#17049) bsh válasza george11 (#17047) üzenetére


bsh
őstag

te perverz! :DDD

(#17050) george11 válasza bsh (#17049) üzenetére


george11
senior tag

Én már előre mentettem, ami menthető :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.