Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) daninet válasza DeltaPower (#21000) üzenetére


daninet
veterán

és bazze tied a 21000 :W

nemköll a szarod :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#21002) E_richard válasza daninet (#20999) üzenetére


E_richard
csendes tag

Nekem van egy ilyen..[link] akár olcsó is lehet..még fólijás :DDD nemtudtam beállítani mer láma vagyok, gyík volt az orgazda elvileg garis (gyakorlatilag nem biztos...)

Jelenleg nem tartózkodom Hungarisztánban...ha egy forint lesz a CHF szóljatok, indulok haza ;)

(#21003) george11 válasza WunderKinder (#20994) üzenetére


george11
senior tag

Nem... én hiszem azt :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#21004) DeltaPower válasza daninet (#21001) üzenetére


DeltaPower
őstag

a 20000-et akartam elvinni, erre most nem is figyeltem :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#21005) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Hali!
Eladó egy VGA kártya

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#21006) chipi-85


chipi-85
aktív tag

(#21007) chipi-85


chipi-85
aktív tag

e meg e

(#21008) alázógyík válasza chipi-85 (#21007) üzenetére


alázógyík
őstag

Jááájj de kis tündibündik. :D

(#21009) distvan1


distvan1
tag

Szebb és jobb napot,mindenkinek! Valaki igényt tartana e 150-200db sima cd/dvd tokra? :)
Csere érdekel,pl csokira :P
Válogatott minőség!
Repedteket/törötteket kidobáltam :D

Szeretem a sört,szeretek vezetni,szeretek sörrel a kezemben vezetni :P 06706112288

(#21010) szasza_xp válasza chipi-85 (#21007) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Élőben úgy járnak mint a lopott bicaj :P

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#21011) chipi-85 válasza szasza_xp (#21010) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Lecsiszolják az alvázszámukat, és átfestik őket? ;]

(#21012) bsh


bsh
őstag

gif :B

(#21013) Norb3rto válasza bsh (#21012) üzenetére


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21014) alázógyík válasza Norb3rto (#21013) üzenetére


alázógyík
őstag

Bammeg, nálunk is ilyen 6 fiókos Ikea Malm bútor van. :Y :K :DDD

(#21015) szasza_xp válasza chipi-85 (#21011) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Nem,,, nagyon dugdossák Őket. Főleg a rendőrök elől :P

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#21016) szasza_xp válasza alázógyík (#21014) üzenetére


szasza_xp
senior tag

Ha csajt is adják hozzá, akkor rögtön megyek pestre az Ikeába :P

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#21017) bartucc


bartucc
addikt

Jáj Istenem, ha ez így megy tovább, mind itt halunk! :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21018) faragojof válasza alázógyík (#21014) üzenetére


faragojof
senior tag

:F Hol van az a szekrény? :U

Norb3rto: Óóóóhhhh... :R :Y

"Formicate Under Command of the King,,

(#21019) Norb3rto válasza alázógyík (#21014) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Családiképekre jobban kellene vigyázni :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21020) george11


george11
senior tag

:C :C :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#21021) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21022) chipi-85


chipi-85
aktív tag

Miért jó férfinak lenni..

1.A vezetékneved sosem változik.
2.Tiéd az egész garázs.
3.Az esküvői előkészületek nélküled is lezajlanak.
4.A csokoládé csak egy csemege a sok közül.
5.Lehet belőled miniszterelnök.
6.Nyugodtan felvehetsz fehér pólót a vízi parkba.
7.Nyugodtan elmehetsz póló nélkül a vízi parkba.
8.Az autószerelők megmondják neked az igazat.
9.Vizelde számodra az egész világ.
10.Nem kell megállnod gondolkodni, melyik irányba csavarj be egy csavart.

11.A ráncok karakteressé teszik az arcod.
12.Esküvői ruha: 200.000 Ft ; szmoking kölcsönzés: 20.000 Ft
13.Az emberek nem bámulják a melledet, miközben beszélnek hozzád.
14.Időnként egy kiadós böfögést szinte el is várnak tőled.
15.Az új cipő nem vágja, nem nyomorítja a lábadat, és nem csinál vízhólyagot.

16.Ugyanaz a hangulat… mindig.
17.A telefonbeszélgetéseid átlagos hossza 30 másodperc.
18.Ötnapos nyaralásra elég egy kézitáska.
19.Bármelyik befőttesüveget ki tudod nyitni.
20.A figyelmesség leghalványabb jeléért őrült hálára számíthatsz.

21.Ha valaki elfelejt meghívni valahová, attól még maradhattok barátok.
22.Alsónemű ára: 900 Ft . És ezért 3 darabot kapsz.
23.Három pár cipő több mint elég.
24.Egyszerűen észre sem veszed a ruhádon a gyűrődést.
25.Semmi nincs az arcodon, aminek a színét javítani kellene.

26.Ugyanaz a frizura évekig, akár évtizedekig is kitart.
27.Csak az arcodat és a nyakadat kell borotválnod.
28.Egész életedben lehetnek játékaid.
29.Egy tárca és egy pár cipő, egy színben, minden szezonra.
30.Hordhatsz rövidnadrágot, mindegy, milyen a lábad.

31.A körmeidet elintézheted egy zsebkéssel is.
32.Ha akarod, növeszthetsz bajuszt.
33.A teljes karácsonyi bevásárlást elintézed december 24-én, mind a 25 rokonnak, 45 perc alatt.

(#21023) george11 válasza chipi-85 (#21022) üzenetére


george11
senior tag

:C :DDD ezt loptam :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#21024) gabe_


gabe_
őstag

Basszus, az utóbbi napban kicsit megszaporodtak a hsz-ek... :C De jót szórakoztam rajta. :DD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#21025) faragojof válasza chipi-85 (#21022) üzenetére


faragojof
senior tag

Ez qrva jó!! :C :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#21026) fero02 válasza 7 (#20983) üzenetére


fero02
veterán

Na, kedves 7.

Akkor most hasonlítsd össze az első 2 és az utolsó 2 hozzászólásodat. Most épp olyan voltak a kommentjeid, mint egy kihűlő pohár tea (semmi melegezés!), fokozatosan és folyamatosan ereszkedtél le a mi "szintünkre" - az userek szintjére.

A végére azt hiszem csak megéretted, h mit próbáltunk már sokadjára megértetni a nagybetűsekkel. Úgy néz ki ezidáig csak Neked sikerült felfogni. Viszont jól lenne ezt megértetni a többi nagybetűssel is, akikkel együtt toljátok a "moderátor dömpert" a homokozóban ( ;] ), hogy baszom mód jó lenne, ha nem indulatból moderálnának! Te is majdnem beleestél ebbe a hibába, de mivel kellő önkontrollal rendelkezel (vagy tnap frankón levett aaa 'zasszony és full nyugis napod volt) nem tettél ilyen lépést.
És akkor ezek után ezt a mai csevejt hasonlítsd össze mondjuk egy Kalandor féle erőből történő, "na majd én most odabaszok az asztalra és rendet csinálok örökre, ha kell mindenkit bannolok, bezárom az egész topokit" hozzáállással történő "moderációval" (???) és az utána bekövetkező lavinával, ami itt és ami a jogos mod topikban szokott lenni.
Ugye látod a különbséget?!

Ami a színvonalat illeti: nem tudom miért nem látjátok ti is, amiről szóltunk pár szót. BORZASZTÓ MÓDON zuhan. Alig van 1-2 valóban hozzáértő, akinek a szavai kincset érnek. Ellenben rengeteg okostojás van. Számtalan topikban van az, ha vki odamegy kérdezni, akkor vagy eleve nem is válaszolnak neki (nem azért mert nem tudnának, hanem mert az is egy beltenyészet topik és új vagy), vagy lehülyéznek, hogy nem igaz, h ennyit sem tudsz, mert neki tök evidens.
Szintén ide tartozik pl egy tnap Logout-os főoldalas cikk, az alaplapok kondi cseréjéről. Mikor elolvastam, egyszerre akartam sírni a butaságtól, és nevetni az egészen, mert egy vicc cikk. Ilyet hogy lehet kirakni???
Kritikán aluli az egész (leginkább szakmailag), fing u. 2 szám.

Meg majd ha lesz fölös időd, nézz be a Kutyás topikba, hogy ott is mi szokott menni. Szánalmas és nevetséges. Van ott egy olyan titulusú emberke, hogy Közösségépítő. Na, majd nézd meg mennyire épít ő valójában. ;)

Hirtelen ennyi fakadt ki belőlem a napi kommentek elolvasása után. :R

(#21027) alázógyík válasza fero02 (#21026) üzenetére


alázógyík
őstag

A csajos/segges kép meg már smafu? :F ;]

(#21028) fero02 válasza alázógyík (#21027) üzenetére


fero02
veterán

Annyi e betű van, h ennyit csak az otthoni gépemről tudnék összeszedni. Mondjuk annak 99,9% nem felelne meg az itteni cenzúrának. :U Bocs. :D

(#21029) faragojof válasza fero02 (#21028) üzenetére


faragojof
senior tag

Azért nem felelnének meg, mert királylányos képek? ;] :DD

Amit leírtál, meg profi! :R :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#21030) Ramius


Ramius
őstag

Nekem lenne egy roppantul ideillő kérdésem :D
Jó pár nap, meg egy másik mod segítsége kellett, hogy rájöjjek anno, hogy yetike = 7. Miért változtattál nevet?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#21031) chipi-85


chipi-85
aktív tag

e

(#21032) 7 válasza fero02 (#21026) üzenetére


7
addikt

Ugy inditottam, ahogy ti inditottatok. Ahogy csillapodtak a kedelyek, ugy kellett nekem is kevesbe odamondanom. Eddig is ertettem a problemat, a gond ott van, hogy nem akarunk annyit engedni, mint amennyit ti szeretnetek. Erosebb kutya... ugat alapon, na meg azert, mert a forum megsem a ti tulajdonotok, bizony elvarjuk, hogy igazodjatok a szabalyzathoz. Ezt viszont kozuletek nehanyan nem akarjak elfogadni.

Mi is sokkal jobban orulnenk annak, ha nem kellene allandoan ranezni a kecskemeti topicra egy-egy eset utan, hogy na most vajon mennyire szabadul el a pokol, es mi az istent tudunk tenni azert, hogy megfekezzuk azt ugy, hogy a leheto legkevesebb kitiltas szulessen bizonyos kommentekbol.

A szakmai szinvonal mar egy masik dolog. Idorol idore azert szuletnek otletek azert, hogy a tenyleges szakertok munkajat meltanyoljuk, de mivel a lapcsalad mar nem informatikai iranyultsagu embereknek erdekes, hanem mas retegekbol is egyre szivesebben latogatnak ide, nyilvan romlik az arany. Vedd hozza meg azt, hogy 10 evvel ezelott szamottevoen kevesebb fiatalnak volt internetelerese, mint manapsag, ez pedig gondolom nem szorul magyarazatra, mivel jar. Ez nem csupan a PH!-n utkozik ki, hanem altalanos jelenseg, meg kell tanulni elni vele.

(#21033) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Estére való tekintettel :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#21034) fero02 válasza 7 (#21032) üzenetére


fero02
veterán

Nem, sztem Te úgy indítottál, hogy "Na a f@szom kivan, már megint a gyökér kecskemétiek jár a pofája". De nincs is ezzel gond, másokkal is így lett volna.

"Erosebb kutya... ugat alapon, na meg azert, mert a forum megsem a ti tulajdonotok"

Látod, ez nem feltétlen a legjobb hozzáállás részetekről, bár sztem mindenki elfogadná, ha valóban jogos moderálások lennének a megszokott felfújt lufik és túlkapások helyett. Amúgy meg ha már itt tartunk, a fórum mennyire a modok és HG-k (mondjuk közülük lehet van kivétel) tulajdona? Jól sejtem, hogy semennyire? Akkor pl Te ma engem, vagy a beszélgetésben résztvevőket miért akartad elküldeni máshova? Mi az, hogy menjünk máshova? Tehát ki vagy Te (vagy akármelyik nagybetűs), hogy ilyet mondatsz?
Hát belőlünk, olvasókból és felhasználókból él az egész Ph lapcsalád a prohardver kft-vel együtt. Ha nem lennének olvasók, mehetne a levesbe az egész banda. Nem gondolja senki, hogy kicsit nagyobb megbecsülés járna az userekkel szemben? És most ne a világ seggét nyaló, bárkinek behódoló felhasználókra gondolj. Vagy aki nem így viselkedik, az szar ember a fórum életében? Akinek van véleménye és hangot mer neki adni, netán egy döntés kérdőre von az egy ballaszt, vagy miafax? Az olyat minél hamarabb likvidálni kell? :F

A szakmai színvonal felhígulása nem a kiterjedtebb témakörök miatt van (az csak jó, hogy tudok kérdezni tv-ről, hajvágóról, kutyáról, anyám kínjáról), hanem hogy minden vérpistike szabadon onthatja magából a hülyeségeket. Nincs szankció, szelekció. Elhiszem, hogy kevés a mod, de valahogyan az ilyet sem kéne hagyni. Ez a hígulás egyik fő oka. Aprókban dettó ugyanez.

Hazug, csaló, lehúzó emberek 10 évvel ezelőtt is voltak, de mivel akkor minden közösség összetartóbb volt, sokkal hamarabb fény derült és kontrolláltabb volt az egész. Most többen vagytok, önjelölt modiktól kaptok bőven segítséget, súgást, érdemes volna azokat is kiemeltebb figyelemmel kezelni.

(#21035) faragojof válasza 7 (#21032) üzenetére


faragojof
senior tag

Már ne haragudj, de te jöttél ide mell döngetve, "el lehet innen menni ha nem tetszik valami! vagy kivágom innen rögvest a visszapofázókat!" stílusban. :U Aztán mikor nem lett felvéve a kesztyű (hihetetlen mód ez a belterjes közösségű, f@szjankózó, homározó, káromkodó megtűrt népség ilyet is tud!) ezek a te szavaid egyébként! :((( , akkor már te is alább adtad a hangerőt. Nem volt kinek kimutatni az erőt, a felsőbbrendűséget. És akkor már te is megpróbáltad elvenni a belépőd élét, legnagyobb meglepetésünkre, még vicceltél is. Valószínűleg ez zavarhatta meg fero02 fórumtársat is, amikor arra vetemedett, hogy idézem: "A végére azt hiszem csak megéretted, h mit próbáltunk már sokadjára megértetni a nagybetűsekkel. Úgy néz ki ezidáig csak Neked sikerült felfogni." - Megdícsért!! Már pedig tévedett. :( Visszajössz, és a posztoddal egy világot omlasztasz össze. Még hogy úgy lépsz föl, ahogy mi... :(

"Formicate Under Command of the King,,

(#21036) Wictor


Wictor
senior tag

Mizu puncik?! Oldjuk kicsit a hangulatot... ;]

(#21037) alázógyík válasza Norb3rto (#21033) üzenetére


alázógyík
őstag

A sütő/főző néni mindent visz. :B :K

(#21038) chipi-85 válasza alázógyík (#21037) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Úgyvan, mindent! Házat, kocsit, vagyont, gyerekeket! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21039) alázógyík válasza faragojof (#21035) üzenetére


alázógyík
őstag

"Úgy néz ki ezidáig csak Neked sikerült felfogni." - Megdícsért!! Már pedig tévedett. Visszajössz, és a posztoddal egy világot omlasztasz össze. "

Ilyen pálfordulás gondolom felsőbb utasításra jöhetett létre, vagy csak képmutatás volt... Valamelyiket csak eltaláltam, nem? :U

(#21040) fero02 válasza alázógyík (#21039) üzenetére


fero02
veterán

Én 3 napot jósolok. Neked. ;] :DDD

De ne legyen igazam! :N :R

(#21041) alázógyík válasza fero02 (#21040) üzenetére


alázógyík
őstag

Mi vagy te, Nosztradamusz? :DDD

(#21042) fero02 válasza alázógyík (#21041) üzenetére


fero02
veterán

Hamarosan kiderül! ;] :K

(#21043) bsh válasza fero02 (#21040) üzenetére


bsh
őstag

tartom, és emelem 7-el ;]

(#21044) bsh


bsh
őstag

e

(#21045) fero02 válasza bsh (#21043) üzenetére


fero02
veterán

Aggyálmán egy kurta ssd-t nekem! :U :K :D

(#21046) bartucc válasza bsh (#21043) üzenetére


bartucc
addikt

Tartom a tétet, es emelem egy lifetime-al. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#21047) bsh válasza bartucc (#21046) üzenetére


bsh
őstag

all in? :D

(#21048) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

Úúú, geccc....... :Y
Mennyi hsz.! :DDD
(olvastam őket na, csak telóról kiba nem volt kedvem belefolyni, ráadásul még földhöz is b@xtam volna lehet...) :F :((
Szóval akkor most mijjaf@x van??? Lehet itt bármi értelmeset is csinálni, vagy mehetünk kekszet kapálni?
Mingyá' iszok valamit, aztán jöhet egy banán nekem is... :))

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#21049) alázógyík válasza M_o_g_y_i (#21048) üzenetére


alázógyík
őstag

Mingyá' iszok valamit, aztán jöhet egy banán nekem is...

28 + a kupak megfelel? :DDD ;]

(#21050) bartucc válasza M_o_g_y_i (#21048) üzenetére


bartucc
addikt

Vegyél Defy-t, b@xd földhöz, aztán vedd fel, és belefolyhatsz. :DDD

Nem látom értelmét, részemről. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.