Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106001) Devid_81 válasza bsh (#106000) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Azzal a szemmel 24 oraig nem sok csajnak fogod elesen latni a feneket, az tuti :DDD
Fal mellett tapogatozva menes az rendben van, csajok feneket is tapogathattad volna, ha mar ugysem latod, legalabb valami jo lett volna :D

...

(#106002) AMD1975 válasza bsh (#106000) üzenetére


AMD1975
tag

Még jó hogy hogy nem urológiai vizsgálat volt.:DD

(#106003) Zeki válasza bsh (#106000) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lehet sötétben átláttál volna a csajok ruháin, mint anno a Sony Nightshot tette azt az első ilyen videokameráiban.

(#106004) DeltaPower válasza bsh (#106000) üzenetére


DeltaPower
őstag

Jobb helyeken előre figyelmeztetnek hogy napszemüveget vigyél magaddal, mert olyan kiba fényérzékeny leszel utána, hogy szabad szemmel megszámolod elon musk új műholdjait, plafonon keresztül IS.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106005) Devid_81 válasza DeltaPower (#106004) üzenetére


Devid_81
nagyúr

:DDD

...

(#106006) chipi-85 válasza bsh (#106000) üzenetére


chipi-85
aktív tag

(#106007) daninet válasza bsh (#106000) üzenetére


daninet
veterán

szerencséd, hogy nem vágták le a lábad!

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106008) alázógyík válasza chipi-85 (#106006) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#106009) gabe_


gabe_
őstag

Van esetleg valakinek műszerész ismerőse? Egy Clarion FM863 fm-modulátort kéne megnézni, hogy miért nem működik.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#106010) daninet válasza gabe_ (#106009) üzenetére


daninet
veterán

márc 15 végén (vagy elején? :F ) van a pénztárgépes bolt, nekem ott többször javították szétégett erősítőmet meg autóhifit is.
[link]
mennyit ér ez a cucc egyébként? ránézésre lehet, hogy gazdasági totálkáros a dolog

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106011) gabe_ válasza daninet (#106010) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönöm, megnézem.
Nem egy nagy értékű cucc ez, de már nem lehet kapni. a közepkonzol alá van beszerelve, már igy vettem a kocsit, egyszer sikerült is valahogy behangolni a rádión az egyik frekvencián, de azóta többször se. Pedig vagy masfél órát elqrtam vele...
Sokat nem használnám, de néha jól jönne, ha lehet nem vennék bele másikat. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#106012) tibibi


tibibi
őstag

Csempevágó nincs valakinek kölcsönbe ? Valami jobb darab szar, nekem is van :DDD

(#106013) trebrona válasza tibibi (#106012) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vessző arébbcsúszott. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#106014) Astroboy válasza trebrona (#106013) üzenetére


Astroboy
őstag

Sebaj.
Anyám szerint én is így fogantam. :D

(#106015) daninet


daninet
veterán

Ha van valakinek elfekvőben 90fokos IEC tápkábele szóljon, mert megvenném

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106016) Devid_81 válasza daninet (#106015) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az nem olvad meg 90 fokon? :F

...

(#106017) daninet válasza Devid_81 (#106016) üzenetére


daninet
veterán

szerintem a tied amerikai volt és fahrenheitben mért

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106018) wolf88


wolf88
tag

Üdv Fórum lakók!
Nincs valakinek ismerőse,aki fel tudja tölteni az autóban a klímát?

(#106019) gabe_ válasza daninet (#106010) üzenetére


gabe_
őstag

Tegnap beszaladtam hozzáuk, de sajnos nem vállalnak már ilyeneket. :(

Sovány szakácsban sose bízz!

(#106020) daninet válasza wolf88 (#106018) üzenetére


daninet
veterán

Béres Gumi-nál töltenek klímát, nekem is ott csinálták. Viszont pár napra előre kell időpontot foglalni, nem lehet csak úgy beesni.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106021) daninet válasza Devid_81 (#106016) üzenetére


daninet
veterán

Szerencsére találtam jó tápkábelt. Pont jó lesz a sufniba a forrasztó pákához :O

Kíváncsi vagyok azokra az idiótákra akik ezt megveszik a hifijükhöz, hogy az áramszolgáltatóval is kicseréltetik-e a vezetéket az utcában :U

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106022) Devid_81 válasza daninet (#106021) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Eleg meredek ara van, aztaqrwa :DDD
Nehogy vegyek belole vagy 10-et mindjart :Y

...

(#106023) tibibi válasza trebrona (#106013) üzenetére


tibibi
őstag

Ja,de legalább vicces lett ;] :N

(#106024) DeltaPower válasza daninet (#106021) üzenetére


DeltaPower
őstag

Persze hogy nem :) De vehetsz hozzá ilyen szart potom 3 miskáért és lesz mibe dugni a 900 ezres tápkábelt.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106025) daninet válasza DeltaPower (#106024) üzenetére


daninet
veterán

Hát buksi itt van tápkábel 2.5M-ért is :DDD amit először linkeltem teljesen budget.

De most komolyan. Basszam ki a 850ezres tápkábelem mert van jobb ezek szerint? :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106026) DeltaPower válasza daninet (#106025) üzenetére


DeltaPower
őstag

Igen. Ha már úgyis kidobod a silány 850 ezres drótot, erre a 3 millás tápra rá lehet akasztani 12 tápkábelt plusz 1 bejövő, tehát akár 13x 2,5 millát is költhetsz egyből drótra! De vigyázz, a gyártó honlapja szerint a Dragon Source nem alkalmas zajszűrők, tápok, erősítők bekötésére (akkor mi a francra jó?), helyette a Dragon High-Current kell neked bruttó 3 milláért.
Sőt! Ha nem 2, hanem egyből 3 méteres drótokat veszel, akkor csupán 4,3 millát kell fizetned darabonként! A teljes szettet táppal és 13 hosszú kábellel együtt megkaphatod most csak 59 milláért. Tökre megéri! :Y

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106027) daninet válasza DeltaPower (#106026) üzenetére


daninet
veterán

de ingyenes a kiszállítás. az is valami

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106028) bsh válasza daninet (#106027) üzenetére


bsh
őstag

TK :K

nem tudja valaki, miért nem lehet éves parkoló bérletet venni? most vegyem meg havi bérletek formájában? :F vagy csak a júniusit és majd utána lesz a maradék időre szóló "éves" bérlet?

(#106029) DeltaPower válasza bsh (#106028) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ne vedd meg. Ősszel, legkésőbb október körül jön a menetrend szerinti ötvenkettedik hullám, megint ingyen lesz a parkolás, illetve megint nem lehet sehova se menni, szóval parkolni se kell

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106030) Zeki válasza DeltaPower (#106029) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most mondta Merkely a főokos, hogy nem lesz 4. hullám. Nagy az átoltottság, sokan meg átestek, tehát védettek.

(#106031) bsh válasza Zeki (#106030) üzenetére


bsh
őstag

de gondolom azt azért nem törlik el, hogy csak eboltási igazolvánnyal lehet menni uszodába meg hasonló helyekre :U

(#106032) daninet válasza bsh (#106031) üzenetére


daninet
veterán

egy ideig biztosan nem.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106033) Zeki válasza bsh (#106031) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó kérdés, hogy mikor lesz eltörölve. Mert el lesz a nyáron. Nem lesz olyan forgalom, mint kellene. A Cinemacity sem nyitott ki. Nincs kinek.

(#106034) 313313 válasza Zeki (#106033) üzenetére


313313
addikt

Az oltott 16-18 éveseknek...
Mert ugye 5m oltottól 16-18 évig is kérik már az oltásit ugyan úgy, mint 18 felett...
Szóval világjegy nélkül se mozi, se étterem, se szállás, se koncert, ....

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#106035) Stylewars_kp válasza Zeki (#106030) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Akkor miért van az, hogy csak augusztus végéig kell a kártya? Azért, mert még egy bőrt leakarnak húzni rólunk. Jön a 4. kör. Nem vagyok oltásellenes, mi is beoltattuk magunkat, rokonságban volt covidos, szóval hiszek benne, csak zavar, hogy még nagyobb szakadék keletkezett a szegények és a gazdagok között.

(#106036) daninet válasza Stylewars_kp (#106035) üzenetére


daninet
veterán

ezt a szakadékot nem értem. Ingyenes az oltás bárkinek. Ha van igazolványod mehetsz mindenhova.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106037) Stylewars_kp válasza daninet (#106036) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Rengeteg vállalkozás bedőlt, felvásárolták a nagyok (egy nagy). Főleg szálláshelyek, éttermek. Lölő szépen megvette nyomott áron. Oltás részével egyetértek. Kár is ragozni, mert nem ez a tápik lényege csak felhoztam.

(#106038) alázógyík válasza Stylewars_kp (#106037) üzenetére


alázógyík
őstag

Így igaz, rengeteg kocsmát, kertet, buli helyszínt felvásároltak fillérekért. :((

(#106039) alázógyík válasza alázógyík (#106038) üzenetére


alázógyík
őstag

Eladó 27"-os, IPS full HD monitor.

(#106040) DeltaPower válasza daninet (#106036) üzenetére


DeltaPower
őstag

Az ellenanyag-teszt bezzeg nem ingyenes és ellenanyag-teszt után a vicckártyáért is fizetni kell. Az oltás és utána a kártya ingyen van, a természetes ingyen védettségért fizetni kell. fucklogic :W

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106041) Zeki


Zeki
nagyúr

Nem tudom volt-e , de sok mindent javít.
link

(#106042) 313313 válasza daninet (#106036) üzenetére


313313
addikt

Az én családi és ismerősi körömben elenyésző az oltási kedv... Én se fogom magam beoltatni...
Talán akkor lenne érdemes ezen gondolkozni, ha nem íratnák alá oltás előtt, hogy önszántadból veszed fel és nem vonsz felelőségre senkit ha bármi bajod lesz...
Ha valaki "covidba" hal bele, életbíztosítás bukta, mert világjárványra nem fizetnek... (milyen véletlen...)
Nekem bő egy év alatt nem sikerűlt elkapnom (antigén tesztem 0,0...) pedig rendesen járom a megyét, találkozok mindenkivel, olykor karanténossal is sikerűlt összefutni....
Ismerős kb 1 hétig volt lázas, végtag fájdalom, nem érzett szagokat, igazából nem volt durvább, mint egy influenza. Elkezdett jobban lenni, 2 nappal javulása után produkált egy negatív gyorstesztet és egy negatív rendes tesztet...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#106043) Stylewars_kp válasza 313313 (#106042) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Nekem sajnos elhunyt egy jó ismerősöm. 1 hét alatt elvitte. Addig Én sem akartam magam beoltani. Teszt? Dugd bele egy fél kiwibe, érdekes mód pozitívat mutat. Meleg időben negatívat mutat, hideg időben pozitívat.

(#106044) alázógyík válasza 313313 (#106042) üzenetére


alázógyík
őstag

A megye járáshoz nem kell védettségi kártya, meg gondolom koncertek, éttermek se kellenek neked. Külföldre se készülsz.
Azért a többségnek van igénye ennyi idő után pár dologhoz.

(#106045) daninet válasza 313313 (#106042) üzenetére


daninet
veterán

Minden előtt mindent aláíratnak, egy játékot nem telepíthetsz úgy fel a gépedre, hogy ne fogadd el az epilepsziának nem ők a felelősei :U ilyen világot élünk.

Az, hogy te nem kaptad el nem azt jelenti, hogy nem fertőzhetsz meg másokat akár a saját családodban.
Sajnos több ismerősömön végignéztem ahogy ezzel a szarral küzdöttek, egy korombeli 30 körüli haverom maradandó tüdőkárosodást szenvedett a vírustól. Meghalt 2 ember is a tágabb rokonságomban benne. Vannak veszélyezettebb korosztályok és a vírusra hajlamosabb egyének, ők c*pák meg ezt, nyilván nem te, de te is lehetsz az ő bajaik felelőse.
Az oltások működnek, és akkor működnek igazán ha mindenki beoltatja magát. A különféle mutációk betegségek alatt jönnek létre, azokban akik kihordják a vírust. Ha mindenkit beoltanának a mutációk létrejöttének az esélye piszok alacsony lenne.
És szerintem tök jó, hogy a többség válogathatott milyen oltást akar felvenni, nincs erőszak, hogy egyiket vagy másikat válaszd. Elolvashatod melyik milyen és foglalsz időpontot. Én 3ból is választhattam.

Teljesen más téma a különféle "kormányintézkedések", mikor kell maszkot hordani meg mikor nem, kell-e kártya vagy sem. Ettől függetlenül gondolkozz el az oltás felvételén.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#106046) 313313 válasza alázógyík (#106044) üzenetére


313313
addikt

Megyét munka miatt járom...
Nyaralni én is mennék, sogornőm augusztusba megy férjhez... Étterem pont kiesik (mondjuk voltam még a zárvatartásos időben....), házhoz tudok rendelni így is.
Igényeim nekem is volnának, de szeretném felnevelni a 3 gyerkőcöt, szóval megfontolom mit adatok be magamnak...
Kb 1,5 hónapja voltam vért adni, egy kanyi fél mondat nem hangott el a Covidról, kb úgy vettékble a vért, mint "helyzet" előtt...

Biztos van valami, csak nagyobb a füstje, mint a lángja...

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#106047) alázógyík válasza daninet (#106045) üzenetére


alázógyík
őstag

10/10

(#106048) ZetorGumi válasza 313313 (#106042) üzenetére


ZetorGumi
addikt

“hogy önszántadból veszed fel és nem vonsz felelőségre senkit ha bármi bajod lesz...”

Ezt honnan? Nekem ilyen nem volt rajta.

“Ha valaki "covidba" hal bele, életbíztosítás bukta, mert világjárványra nem fizetnek... (milyen véletlen...)”

Ezt is honnan?
Biztosítókhoz intézett hivatalos megkeresések válaszaként egyik sem ezt írta vissza.
Nem azért az 5 fillérért, de álhíreket ne terjesszünk már pls.

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#106049) tibibi


tibibi
őstag

Múltkor valaki konyhabútort keresett akkor írtam a sztorit.Na most dióhéjban,rendeltünk egy konyhabútort 8-10 elem lapraszerelve.Telefonált a cég,hogy baj van a futárcég nem talál pár dobozt,majd ha áttvettük küldjük el melyik hiányzik.Megjött a motyó már a kocsin látszott ,hogy szanaszét van verve, összeborulva az egész rakomány. Mondtam a söfőrnek vigye a faszba nem veszem át.Erre megint felhívott a boltból a csaj ,hogy írjuk alá vegyük át nem kell fizetni és ami hibás cserélik.Kibontottuk akkor látszott tényleg majdnem minden elem le van sarkazva,törve.Küldtünk képeket a cégnek oké intézik,pár hét múlva hivott valaki,hogy a futár cég biztosítója küldjük el neki a képeket,elküldtük. Én közben felbasztam magam,megrendeltem a lapszabászaton a lapokat és megcsináltam én a komplett konyhát a dobozokat meg kiraktam a tárolóba . Egy hónapja dobáltam ki a francba 360 nap után addig nem keresett senki el is felejtettük.Na most jön a a lényeg tegnap hívtak,hogy most látják nem lett kifizetve a bútor 8 napon belül fizessünk!! Mondtam az embernek nem gondolja komolyan, akkor küldjem vissza,mondom már rég kibasztam a kukába,viszhall.Erre ma megjött a számla :W Szerintetek kifizessem ? :U

(#106050) daninet válasza tibibi (#106049) üzenetére


daninet
veterán

én kerestem konyhabútort, de én a kispolgári úri utat járom, fizetek érte, hogy valaki megcsinálja :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.